Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtelenítés, tamponhasználat mikortól? fórum

Szőrtelenítés, tamponhasználat mikortól? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. júl. 28. 12:51

igen, én is arra hajlok hogy engedni kell lassan. csak nehéz elfogadni hogy it tartunk máris. Gondoltam meglepem epilátorral, az talán kevésbé nyûg mint a borotva

köszi a tapastzalatolktvéleményeket, jöhet még

10. tumbo2 (válaszként erre: 6. - 8d00a82c06)
2020. júl. 28. 12:41
a kezemre mondták,hogy olyan szőrös vagyok,mint egy majom.egy szépnek nem nevezhető fiú.mondjuk ez a gondom már megoldódott, egy szál szakál van,meg persze a bajusz.Anna Kareninának is szép bajuszkája volt.
9. Ági0830 (válaszként erre: 8. - Ági0830)
2020. júl. 28. 12:40
*miért
2020. júl. 28. 12:39

De borotva meg szőrtelenítőkrém? Ha elkezdi egy epilátorral a szőrtelenítést, hamarosan már nem fog fájni, és ritkulni is kezd. A gyanta is tök jó a lábra, de nem biztos, hogy kozmetikushoz szeretne ezzel menni. (Én például nem tudtam vele itthon pepecselni sosem.)

Én 14 éves koromban boldog lettem volna, ha lett volna epilátor.

2020. júl. 28. 12:35

Én 12évesen borotvátam előszőr a lábam.

Lányom 10éves és már elkezdte zavarni,de elmagyaráztam neki,hogy szőke szőr van a lábán,ha csúnya lenne akkor megbeszélnénk mi legyen de tényleg nem feltünő.

Szőke hajú így talán tovább tudom húzni😁

De nekem pl sötét volt,ha a lányodnak az érthető,hogy zavarja.

Én megengedném neki.

Tampon:

Én magam is utálom de mondjuk amit írnak a 16év az reálisnak tűnik.

2020. júl. 28. 12:22

A szőrtelenítést szerintem nyugodtan engedd meg neki. Olyan korban van, mikor minden apróságért halálra cikizik. Nekem csak 9 éves a lányom, de csak egy szavába kerül. Inkább, mint hogy cikizzék.

Tampon.

Én 16 évesen használtam először, és azóta csak azt.

5. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 12:22
Én is kb ekkor kezdtem borotválni a lábam, tök oké ilyen korban. A tampont viszont nekem fájt, úgyhogy csak a szüzesség elvesztése után tudtam használni.
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2020. júl. 28. 12:07

Igen, most én is visszatekertem az időt magamban 13 éves koromra ami tegnap volt. :P

Szóval ugyanerre jutottam amire te. Én vennék neki borotvagêlt, jó minőségű 3 pengês borotvát (atomjó) meg egy szőrtelenítés utáni krémet. Tamponnal még várnék, bár attól függ mióta menstruál. Ha mondjuk nemrég jött meg neki, nem kezdenêk tamponnal egyből.

2020. júl. 28. 12:02

Mi szól amúgy ellene? Szerintem ha ő kifejezetten szeretné, akkor vegyél neki borotvát, hadd szőrtelenítsen. Mondjuk nekem nincs gyerekem, csak mint egykori 13 éves írom ezt :D De egy ponton ezek a dolgok "cikisek", a gyerekek tök izék tudnak lenni amúgyis. Szóval inkább szőrtelenítsen minthogy emiatt piszkálják, vagy csak rosszul érezze magát.


A tampon nem korhatáros, ha szüksége van rá (strandra megy, 40 fokban rosszabb a betét stb stb) akkor szerintem simán használhat ha nem ódzkodik tőle.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 11:51
Miben különbözik a lába mint a hónalja? Főleg hogy az sokkal jobban látszik.
2020. júl. 28. 11:34

SZiasztok!

mindjárt 13 éves kis/nagylányom sürgeti hogy találjunk megoldást a szôrtelenítésre. nem zárkózom el tôle, a hónaljára szôrtelenítôkrémet használ pár hónapja, de most a lábait is szeretné és nem tudom mit mondjak.

Arra is kiváncsi lennék, mikortól használhat tampont? csak kiváncsiságból kérdem, egyelôre nem kérte, betétet használ.

Tanácsokat szeretnék, sose gondoltam volna :)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook