Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás, kétségbeesés szakítás után fórum

Szorongás, kétségbeesés szakítás után (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 11:53

Megint találtam egy videót Neked :


" Eldobás - a hullámvasút mélypontja "

[link]


Hogy vagy ?

33. sanyinak (válaszként erre: 32. - 93cc040b09)
2022. jan. 6. 10:43

Azért hozott anyagból nem lehet mindet kialakítani :)


Kell, hogy a sajátunkkal nagyjából azonos alapkonfigurációval rendelkezzen az alany és legyen kompatibilis csatlakozója hozzánk.

32. 93cc040b09 (válaszként erre: 30. - Sanyinak)
2022. jan. 6. 05:15
Állítólag nincs igazi csak akit azzá teszünk. De lehet hogy épp az van megírva, hogy egyedül kell valakinek leélni az életét...
31. 37e1ff8723 (válaszként erre: 30. - Sanyinak)
2022. jan. 6. 00:10
Nem elég egy élet. 😄
30. sanyinak (válaszként erre: 29. - 93cc040b09)
2022. jan. 5. 22:24
Így aztán marad az, hogy kellő energiát kell beletennünk minden lehetséges kapcsolatba, hogy aztán az így összegyűjtött tapasztalat által egyre nagyobb eséllyel megtaláljuk az igazit!
29. 93cc040b09 (válaszként erre: 24. - Sanyinak)
2022. jan. 5. 21:32
Ez így van. Mennyivel könnyebb volna az élet hogyha összeraknák azokat akik összetartoznak. Mármint a sors az univerzum az isten vagy hívhatjuk bárhogy.. Hány olyan ember van aki megérdemelné egymást és hasonló.... Ehelyett tanulnunk kell a leckéket a magánéletben is, ahelyett hogy boldogok lennénk
28. liliom10 (válaszként erre: 25. - 37e1ff8723)
2022. jan. 5. 20:59
Értsd úgy, ahogy én értettem ! Többé nem álltam volna szóba vele !!!
27. apeeng (válaszként erre: 4. - 37e1ff8723)
2022. jan. 5. 19:46
piszológus? minekis? ez a lelki tusa egy próba...ha elbukja, akkor baj van. ha feldolgozza, akkor erős lesz. a piszológus pénzért szolgáltat látszat megoldást.
26. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 19:46

Jó isten!

Nem érdemelt meg téged! Tiszteld magad annyira, hogy ne legyél a lábtörlője! Az aki szeret,nem beszél így a másikkal!

Nálunk a 10 év alatt egyszer sem fordult elő ilyen és ehhez hasonló tiszteletlen beszólás! Keresd meg a foltod és ne elégedj meg kevesebbel, mint ami jár neked!

25. 37e1ff8723 (válaszként erre: 21. - Liliom10)
2022. jan. 5. 19:31

Soha nem engedtem volna...


Mit csináltál volna? Betömted volna a száját?

24. sanyinak (válaszként erre: 13. - 93cc040b09)
2022. jan. 5. 18:48
Csalódások mindig lesznek, ideális és teljesen igazságos világ nem létezik. A tanulópénzt sokaknak meg kell fizetni.
23. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 16:36

Nagyon örülök, ha segít Neked !!! :)

Ebben a témában hasonló szuper videói vannak Vinter Évának a youtube-on !

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Liliom10)
2022. jan. 5. 15:03

Köszönöm szépen, megnéztem a videót. Konkrétan minden egyezett a videóban elhangzottakban.

Rávilágított egy csomó dologra és megfogadom a hölgy tanácsát, tippjeit.

Hálás vagyok, hogy megmutattad ezt a videót!

21. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 13:31

Soha nem engedtem volna egy ilyen mondatot, szót se senkinek, hogy így beszéljen velem ! Az lett volna az utolsó perc, amikor látott volna !!!

Azonnal ki is ábrándultam volna belőle !

Küldök egy számodra fontos videót, akárhányszor hallgasd meg, ahányszor csak azt érzed, hogy még szereted ezt a srácot. Remélem, ez a videó segít teljesen kiábrándulni !

[link]

20. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - 6baae68870)
2022. jan. 5. 10:02
Igen, az tuti hogy baromira nehéz, de túl kell élni ezt az időszakot. Erre is próbáltam utalni, hogy egy bántalmazó kapcsolatból nem annyi kikerülni, hogy jaj de jó, már nem bántanak, sajnos az agyunk ennél összetettebb, és a FI-nak még hosszú idejébe fog telni, mire így fogja látni, mint mi, hogy "jesszusom, miért sírtam ezután a gyökér után".
19. 6baae68870 (válaszként erre: 18. - Kacsahercegno)
2022. jan. 5. 09:46
Ezt azért nem olyan könnyű, ha szeretsz valakit és reménykedsz viszont teljes mértékben egyetértek veled.
2022. jan. 5. 09:20
Tiltsd le mindenhonnan, ha látod, fordulj el, és ha megkeres akkor soha de soha egy másodpercig ne gondolkozz el azon, hogy esélyt adsz neki, ha úgy érzed beledöglesz, akkor sem (spoiler: nem fogsz beledögleni). Egy bántalmazó kapcsolatból kerültél ki, ami később valószínűleg fizikai bántalmazássá fajult volna. Pont a bántalmazó jellege miatt érthető, hogy össze vagy zavarodva. Ha van iskolapszichológus, akkor menj el hozzá mindenképp, segíteni fog. Idővel jobb lesz, ha nem is fog 2,5 év kelleni, de nyugi, nem maradsz így. :-) Kitartás, koncentrálj a tanulásra!
17. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 09:03

Felejtsd el ezt a "disznót" nem érdemel egy könnycseppet sem.

Te meg rögtön kigyógyulsz a szerelmi bánatból, amint találsz mást.

Ez egy gyerekszerelem volt, amit bizony így élünk meg - más is.

2022. jan. 5. 08:55

A nyomorékig és a k.rva anyázásig olvastam.

Mit siratsz rajta? Egy ilyenen? Örülj, hogy megszabadultál tőle. Velem még igy férfi, de senki nem beszélt. Miért hagytad?

Megsirattad, elgyászoltad a kapcsolatot, menj tovább. Vége.

Érettségizz le, tanulj, dolgozz, ismerkedj.

15. 93cc040b09 (válaszként erre: 14. - 6baae68870)
2022. jan. 5. 08:47
Szerintem nem a vele töltött idő alapján felejtünk, hanem az érzelmek mélysége alapján...hogy ki mennyire tud szeretni... ezt nem lehet években hónapokban kifejezni szerintem. Van aki egész életen át szereti a másikat még ha nincs is vele, és van aki egy hónap múlva más ágyából száll ki. ...
2022. jan. 5. 08:42

Szia, elolvastam én is. Amit a saját tapasztalataim alapján tudok mondani és kihangsúlyozom ez nem tanács.

Legalább 2.5év múlva fogod őt elfelejteni és 5 év múlva teljesen. Ez a vele töltött idő alapján mondható. Ha 2 évig vagy akkor 2+2, ha 7 akkor 7+7év a felejtés. Persze örökké emlékezni fogsz rá, de már heves érzelmeket nem táplálsz majd iránta. Nos én is jártam; úgy, hogy halálosan szerelmes voltam valakibe, emiatt úgy irányított ahogy akart. Elvakultan szerettem, ezt az állapotot is szerettem, de ő egyre bunkóbb lett és többször kijelentette nem vagyok beléd szerelmes. Aztán ki is rúgott. Ez előtt 2xer voltam vele vagyis mi többször kibékültünk. Összesen kb 4 évig tartott. Azóta 5 lassan 6 év telt el és már egyáltalán nem érzek semmit, de a fülemben cseng a nem szeretlek szó. Így utólag volt jó is rossz is, de talán nem túlzás kijelenteni, hogy egy széltoló volt!! És nem kellett volna 4 gyönyörű évet pazarolnom rá viszont lehet, hogy ez a megtapasztalás segített még jobb emberré válni:)

Remélem egy kicsit tudtam segíteni neked. Ne feledd az idő kincs, és az irományodból kitűnik, hogy te nagyon fiatal vagy, így tehát igyekezz jól sáfárkodni az idővel, mert az ketyeg.Nincs idő ilyen alakokra, az igazi el kell, hogy jöjjön ahogyan mindenki megtalálja mint zsák a foltját. :))))))

13. 93cc040b09 (válaszként erre: 12. - Sanyinak)
2022. jan. 5. 05:43
Nagyon jó amit írtál.Hogy tanulni kell belőle. Csak tudod ennek egy hátulütője van...hogy ha utána jön egy következő aki normális,azon fog csattani mindaz a sok csalódás amit az előző kapcsolatban összeszedett. Mert lehet hogy az előző embert kifogta hogy link volt és sumák,Milliószor becsapta, megcsalta, de a következő nondjuk egy becsületes, normális értékrenddel rendelkező ember, benne sem fog bízni, Ő issza majd meg a levét.
12. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 22:35

Az élethez tapasztalat kell, amiért legtöbbször fizetni kell. Biztos, hogy tanultál ebből a kapcsolatból és a következő remélhetőleg már sokkal jobb lesz.

Tartsd nyitva a szemedet, hogy ne maradj le a következő lehetőségről!

11. Sütikee (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 21:16
Erőleves a léleknek, Palotás Petra : Igazgyöngyök, szintén Palotás P. : Lélekszirmok
10. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 20:48

"Köszönöm, ha elolvastad!"


Nos, szívesen :D

2022. jan. 4. 20:44
Ne fuss utána!
8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 20:34
Küldj egy privát üzenetet.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 37e1ff8723)
2022. jan. 4. 20:32
Mostanában a kisérettségik miatt nincsen sok időm, de lehet utána elkezdek olvasgatni. Esetleg tudsz valami jót ajánlani?
6. 37e1ff8723 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 20:31
Olvasni szoktál? A könyvek is segítenek. Venned sem kell, ingyenenesen letölthetsz mindenfélét.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 37e1ff8723)
2022. jan. 4. 20:29
Én is erre gondoltam, de sajnos most se nekem sem pedig a szüleimnek nincs erre lehetősége, így is hálás vagyok, hogy a külön angol órára fizetnek be.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook