Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatásról leszoktatást Te hogy csináltad? fórum

Szoptatásról leszoktatást Te hogy csináltad? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. levendula444 (válaszként erre: 8. - Daroki)
2007. ápr. 28. 09:32
meg értem hogy elfáradtál a szopi miatt, de ha van bőven tejci, és a kissrácod v kislányod szereti, miért ne. lehet hogy csak egy kis nyugit akart a cicivel, nem? egyébként kifejezetten elitélem azt a modszert, hogy egyik napról a másikra tiltott dolog a cici. nem rád céloztam, mert nem irtad le, hogy történt a leszoktatás. gondolom valami finomabb módszert találtál ehhez,ha szereted a babádat, és megszeretnéd kimélni minden lelki fájdalomtól. légyszi válaszólj. köszi.
8. daroki (válaszként erre: 7. - Levendula444)
2007. ápr. 27. 22:57
Én azért akartam,hogy leszokjon a lányom a ciciről,mert 18 hónapig cicizett és már fárasztó volt.Már csak megszokásból jött oda a cicire.Nekem bőven elég volt az a másfél év és szerencsére a lányom is jól viselte,hogy nem járunk csak úgy már a cicire:)
2007. ápr. 27. 22:52
miért kéne leszoktatni? persze kivéve ha eü probléma jő közbe.5 gyerekem van. 4-en hamar feladtak a szopival az5. szopik 10. hónapja. én örülök neki.
6. 244ed1c739 (válaszként erre: 5. - Igynogy)
2007. ápr. 25. 20:14

Szia!

Én védőnőm tanácsára azt mondogattam a kisfiamnak hogy anya cicije már nem jó,üres,pfúj....Most már Ő is mondja hogy nincs cici.Kapott helyette cici formájú cumit.Elfogadta pedig elötte nem cumizott!

Éjjel ha felsír még 1x,oda veszem magamhoz és még oda bújik a cicihez.

Sok sikert neked!

2007. ápr. 24. 22:11
:) köszi én is most akarom leszoktatni a kicsimet, csak mi még éjszaka is szopizunk 2 szer
2007. ápr. 23. 21:24
3napja már nem cicizik a kisfiam!!!!!!Tanács másnak:HATÁROZOTTSÁG
2007. ápr. 18. 21:26
Köszönöm a tippet!Megnézem.
2007. ápr. 17. 21:00

Szia!


Ha jól emlékszem a tudásbázisban volt már erről szó,én is leírtam a tanácsomat.

Nézz körül ott is,hátha ráakadsz!Azért is lenne érdemes ott körülnézned,mert többen leírtuk a tapasztalatainkat,tanácsainkat.

Sok sikert!

2007. ápr. 17. 20:42
22 hónapos kisfiamat szeretném leszoktatni a cicizésről.Igatából azt sem tudom hogyan kezdjek hozzá.Csak szoptatva tudom elaltatni.Az apukája eltudja ringatni,de hát ő nem ér rá mindig.Minden tanácsot szívesen fogadok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook