Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatti étrend! Fogyjunk együtt! fórum

Szoptatás alatti étrend! Fogyjunk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. milochou (válaszként erre: 34. - Kedveske)
2009. nov. 10. 08:21
ilyenröl még nem is hallottam. Mondjuk annyira finoman kezdtem a mozgàst, hogy csosem volt az elején izomlàzam. Aerob mozgàsnak biciklizem az edzés elején és a végén, meg lépcsözök és csak kevés sulyzos gyakorlatot csinàlok és mindezt hetente kétszer, mert többször nem tudom megoldani, hogy vigyàzzon vki a lànyomra. néha még a norbis tornàval egészitem ki
34. Kedveske (válaszként erre: 32. - Milochou)
2009. nov. 9. 22:01
Egyetértek veled, tényleg tej illetve baba függő. Nekem is mondták, hogy ha izomlázam lesz, meg elkezdek mestruálni, stb akkor elutsítja a baba a tejet. Úgy kellett a fiamat levakarnom magamról, mert ő rendületlenül szopizott. Nem zavarta semmi.
33. Kedveske (válaszként erre: 28. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 21:59

Hihi, majd legközelebb...én is ezt mondtam:-) Most vagyok a 7. hónapban és örülök, ha a végén csak annyit szedek föl, mint az elsővel.

Egyszerűen nem tudom megállni..ennem kell, illetve csipegetni. Bízom benne, hogy a plussz kilók is hamar lemennek, majd szülés után, mint az első gyerkőcnél.

32. milochou (válaszként erre: 9. - Szabónéhajni)
2009. nov. 9. 21:46
szerintem ez a tej dolog egyénfüggö. 2honapos volt a babàm, amikor elkezdtem fitnessbe jàrni - nagyon kiméletes edzéstervvel és ma is szoptatok...
2009. nov. 9. 21:42
az én babàm is màrciusi és egy ideje odafigyelek, mit eszem és le ment szépen lassan kb 3kg. nem sok, nem is làtszik de én orulok neki :-)
30. milochou (válaszként erre: 10. - 6bdce19b3c)
2009. nov. 9. 21:38
én olvasom Noèmi naplojàt, nagyon ugyes és orulok a sikerének, de ö nem szoptat....
2009. nov. 9. 21:27
A multnap láttam Rékát a Babavilágban és ő ajánlott egy pár gyakorlatot nyolc honapja szoptató édesanyáknak.Kipróbáltam és már lihegtem is,a kondim nagyon a béka alatt van.Főleg az ungibungiban mutatkozik meg,nagyon hamar kifulladok:((((((
28. g.gaboca (válaszként erre: 24. - Kedveske)
2009. nov. 9. 21:25
És mert most van kibúvó,így szokott ez lenni,sajna én sem kellett volna megengednem magamnak azt a sok plusszt,na de majd legközelebb!!!
27. g.gaboca (válaszként erre: 26. - Kima21)
2009. nov. 9. 21:20
Biztosan jó a torna,és szerintem ha rendszeresen végzed a gyakorlatokat a bőröd is feszesebb lesz!!!Nekem a Réka has popsi combra gyakorlatok bejöttek.Aztán van akinek még a hangja sem jön be:))))Kinek a pap,kinek a ............
26. Kima21 (válaszként erre: 23. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 21:10
nem,én nem végzek semmilyen gyakorlatot,nem is végeztem...71kg-al mentem szulni...de két hét után már annyi voltam mint szulés elött(55kg),az utobbi honapokban ebbol még fogytam 2kg-ot.és most 53kg-nál tartok,de azt a 3at most leakarom adni,h végre csak 50kg legyek:)igazábol csak hasra+derékra meg 1kicsit a "hátamra" hiztam...most ezeket akarom eltuntetni...a hasizom gyakorlatok jók erre???
25. Kedveske (válaszként erre: 22. - Kima21)
2009. nov. 9. 21:06
Nekem visszament magától, de már nem emlékszem mennyi idő után. én 16 kg-t szedtem föl a terhesség alatt, és fél évvel a szülés után már nem látszott semmi.Tehát kb hat hónap?
24. Kedveske (válaszként erre: 21. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 21:03

Ez így van!:-)

De nem csak a tej miatt eszik az ember, hanem a saját lelke miatt is...meg azért mert olyan jóóóóóó:-)

23. g.gaboca (válaszként erre: 22. - Kima21)
2009. nov. 9. 19:21
Rendszeresen végzel hasizom gyakorlatokat is?
22. Kima21
2009. nov. 9. 19:15
én 53kg vok..de azért még azt a 3kg-ot le szeretném vhogy adni...a hasamon lévö megereszkedett bort hogyan tudnám "visszacsinálni"???:s
21. g.gaboca (válaszként erre: 11. - Kedveske)
2009. nov. 9. 19:08
Szerintem az édességben semilyen érték nincs ami az anytejet jobbá,kalóriásabbá tesz,mégis annyira nehéz lemondani róla!!
20. g.gaboca (válaszként erre: 12. - Kima21)
2009. nov. 9. 19:04
Mindenkit szeretettel fogadunk!!!!
2009. nov. 9. 19:03
Különben én a cigiről szoktam úgy le hogy azt mondtam erre már nem gyújtok rá!Es ennek lassan négy éve,segítség nélkül,akarattal,úgy hogy közben a párom cigizett még egy fél évet ,aztán ő is leszokott.
18. g.gaboca (válaszként erre: 15. - Kima21)
2009. nov. 9. 19:01
Igen Noémi tényleg szépen lefogyott,de nem szoptatat régógóta,ha jól tudom.Bizony szép eredmény,úgy látszik kitartó!
2009. nov. 9. 18:59
Nekem ingadozik a súlyom már voltam 76 kg is most nem tudom hogz ment le a többi,illetve gondolom az édességet lecsökkentettem!
16. Szabónéhajni (válaszként erre: 15. - Kima21)
2009. nov. 9. 18:43
így keresd: Noémi 23
15. Kima21 (válaszként erre: 10. - 6bdce19b3c)
2009. nov. 9. 18:35
hmm?Noémi23?rákerestem;1 noémi23-at találtam de neki nincs naplója...söt azt van kiirva h még nem is lépett be:s....pedig szivesen elolvasnám a naplóját...merre találom?
2009. nov. 9. 18:35

Sziasztok,

Én szoptatás alatt update-ztem,és csak 2 kilót tudtam fogyni egy év alatt vele.Sehogy sem ment le,még tornával sem-.Egy év után egy kicsit úgy gondoltam lazítok és jól bevacsoráztam,egy éjszaka alatt híztam 3 kilót:)

Én sehogy sem tudtam fogyni a szoptatás alatt,szerintem ez egyénfüggő,az Én szervezetem rettenetesen ragaszkodott a zsírraktáraihoz.16 hónaos volt a lányom mikor abbahagytuk a szopizást Rá 1 hónapra diéta Nélkül már 8 kilót lebontott a szervezetem,vagyis 63-ról 55 lettem.Ha Én ezt tudom előre,tudjátok mikor Norbiztam volna és ugribugriztam volna annyit hónapokig eredménytelenül!

Most amúgy 51 kg vagyok.Úgyhogy ne keseredjen el az aki túlsúlyos,vagy maradt rajta a szülés után,mert a szoptatás után úgyis lebontja a szervezett azt ami nem kell.

2009. nov. 9. 18:35
Norbi nem ért semmit az egészséges táplálkozáshoz!!! nem hogy állapotosan, de még ha egyedül laksz a testedben, sem ér semmit az egész étrendje!!!
12. Kima21
2009. nov. 9. 18:28
hali...az én fiam 4és fél honapos és szoptatok...csatlakoznék hozzátok ha nem bánjátok:)
11. Kedveske (válaszként erre: 8. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 18:26

Én nem tornáztam, de az étrendet betartottam. Pont az a jó benne, hogy mindent ehetsz, csak mértékkel. És ez a tej mennyiségét és minőségét sem befolyásolja, hiszen semmit nem vonsz meg magattól.

Persze lehet ezt "józan észből" is csinálni, de nekem szükségem van némi kontrollra és szabályokra, mert magamtól elcsábulok.

Akkor mentem el tornázni, amikor már egy éves volt a fiam, de csak azért, hogy kicsit kikapcsolódjak, mert addigra már visszfogytam a szülés előtti súlyomat.

10. 6bdce19b3c (válaszként erre: 4. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 18:22
Szia! Olvasd el Noémi23 naplóját..5 hónap alatt 23 kilónál tart..8 hónapos picibabával:-)
9. Szabónéhajni (válaszként erre: 7. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 18:21

Már én is szeretnék egy kicsit visszavenni az evésből, de a tejcsi a lényeg, és bizony ha rendesen eszünk, nem vonunk meg magunktól semmit, akkor lesz a tejcsi is tápláló!

Az én kislányom is 8 hónapos és még szopizik! Már kicsit tornáztam is volna, de az egyik ismerősömnek így apadt el a teje, úgyhogy nem tornázok!

8. g.gaboca (válaszként erre: 2. - Kedveske)
2009. nov. 9. 18:19
A Norbi tornát már csináltam és régen fogytam is vele de az étrendjét még nem ismerem.
2009. nov. 9. 18:18
Akisfiam már 9 hónapos lesz 11.-én ,szerintem egy kis odafigyelést már elkezdhetnék,mert eddig az édességet sem vontam meg magamtól.Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni akiknek segíteni tudok és ez kölcsönös!!!
6. Szabónéhajni (válaszként erre: 4. - G.gaboca)
2009. nov. 9. 18:16
úgy igen!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook