Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatti étrend! Fogyjunk együtt! fórum

Szoptatás alatti étrend! Fogyjunk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
65. milochou (válaszként erre: 62. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 20:31
katasztrofàlis a helyzet, kivàncsi vagyok nàlatok hogy megy a dolog. Mondjuk épp betegek voltunk és holnap hagyjuk abba az antibiotikumot. ält 4-5x tuti szopizik - hajnali 3kor, reggel6kor, néha délben és este lefekvés elött és még akkor is, ha ugy érzem, cicire akar jönni. Tudom, sokan nem értenek 1et az gény szerinti szoptatàssal, de mostmàr kibirjuk 1éves korig.
64. milochou (válaszként erre: 63. - Kima21)
2009. nov. 10. 20:25
ok, csatlakozz ;o)
63. Kima21
2009. nov. 10. 18:45
csatlakozom hozzátok:)
62. g.gaboca (válaszként erre: 60. - Milochou)
2009. nov. 10. 18:20
ok!Akkor meglátjuk mire haladunk!!!!!!!!!!!!!Amúgy neked hányszor szopizik a babód_?
61. milochou (válaszként erre: 58. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 17:13
ilyenekkel én sem foglalkozom....nem is lenne rà idöm és igen, nekünk is sikerül, csak lassaban DE biztosan
60. milochou (válaszként erre: 59. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 17:12
jo! csinàljuk igy ;o))) csatlakozom, màr csak azért is, mert én is nagyon fontosnak tartom a szoptatàst.
59. g.gaboca (válaszként erre: 55. - Milochou)
2009. nov. 10. 17:08
A toxinról én is hallottam már ,hogy fogyival bejut a tejbe,de ugye néllunk nem erről van szó,hanem egészséges táplálkozásról,és most itt megfofogadom,hogy egy héten egyszer engedek meg magamnak egy kicsi finomságot,de az is ici pici adag lesz.És meglátom mi lesz a súlyommakl!!::::))))))))))))))))
2009. nov. 10. 17:05

Sikerülni fog nekünk is,csak még nem jött el az ideje!!!Én 100 %-os vagyok benne!

Nincs időm visszaolvasni mindent,és nem tartom az eszemben a hófordulókat !Nekem az igazi az egy év,ezt már mondtam,a többi ezen kívül számomra tulzás!

57. g.gaboca (válaszként erre: 56. - Milochou)
2009. nov. 10. 17:01
Hát persze!Nem vagy képtelen rá,csak nem akarod,mert a legfontosabb az anyatej!!!!Hány nő örülne ha lenne teje!!Én azért nem adnám a 15 kilóm helyett!!Ilyen közel nem kerülhet másként a gyermek az anyjához,és azért nem fújja fel úgy őket mint a tápszer!É
56. milochou (válaszként erre: 52. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 12:48
miota megszületett a lànyom én sem nagyon olvasom öket... viszont Noémi naplojàt igen, mert nagyon ügyes és szuper, ahogy végigcsinàlta a fogyijàt. En most erre képtelen lennék, màr csak szoptatàs miatt sem.
55. milochou (válaszként erre: 54. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 12:42
nem tudom. föleg, hogy megkezdtük a hozzàtàplàlàst és màr nem csak szopizik a babàm. Tejem van, az tuti, de pl ki kell egészitenem este tejpéppel, de még igy is fel kel a lànyom éjszaka szopni. Biztos az én hibàm, mert könnyü ràtenni mellre és aztàn szopi utàn simàn egy hang nélkül elalszik....de az is lehet, hogy tényleg éhes v szomjas. én ugy döntöttem, hogy még nem "tagadom" meg töle a cicit. Most màr megvàrjuk, hogy 1éves legyen és majd akkor gondolkodom a tovàbbiakrol. Attol sosem féltem, h megcsappan a tejem, inkàbb azért kerülöm a fogyokuràt, mert félek, hogy a toxin ami a szervezetböl tàvozik a fogyi alatt, bekerül a tejbe...a test méregtelenit...
54. g.gaboca (válaszként erre: 49. - Milochou)
2009. nov. 10. 11:20
Ez tényleg komoly!!!És nem befolyásolta a tejtermelést?
53. g.gaboca (válaszként erre: 51. - Milochou)
2009. nov. 10. 11:19
Ez jól hangzik!
52. g.gaboca (válaszként erre: 50. - Milochou)
2009. nov. 10. 11:18
Szerintem biztosan szivesen fogadnának a csajok!!Én nem tudom mi miatt de egy picit eltávolodtam tőlük ,úgy érzem.
2009. nov. 10. 11:13
mennem kell, megyek fozni, de majd ma még jovok. ebédre ma salàtàt eszem pitàban. a saliba raktam: olajbogyo, feta, uborka, tonhal, paradicsom és zöldsalàta és raktam rà egy kis francia öntetet (nem én csinàltam) és szerintem desszertnek egy joghurt lesz - zsirszegény - mert a desszertro nehezen mondok le. tizoraira 1 narancsot ettem
50. milochou (válaszként erre: 48. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 11:05
mert màr eléggé összeszokott tàrsasàg voltatok, vagytok...és hàt a fene se tudja, gondoltam, biztos nehéz lesz bekapcsolodni
2009. nov. 10. 11:03
majdnen ugy eszem, mint a norbisok. reggelire vagy teljes kiorlésu kenyeret eszem egy kis lekvàrral, v zabpelyhet. tizoraizni és uzsonnàzni is szoktam. Sok zsirszegény joghurtot eszem és gyümölcsöt csak du 4-ig...de ha este nagyon éhes vagyok, azért megeszem egy almàt. eédre mindig vmi sovàny hust eszem, pàrolt zöldséggel és vagy tésztàt v rizst eszem szénhidràtnak. este hust eszem zöldséggel, sok salàta. este van, hogy megeszem 1szelet kenyeret a salival, mert mostanàban éjszaka 2x is kelek
48. g.gaboca (válaszként erre: 47. - Milochou)
2009. nov. 10. 11:02
Istenn éltesse sokáig!!!!És miért nem mertél írni????????????
2009. nov. 10. 10:57
màrcius 24-én született...egész terhességem alatt olvastalak titeket, màrciusi babàzokat, de sosem mertem irni a forumba..
46. g.gaboca (válaszként erre: 44. - Milochou)
2009. nov. 10. 10:52
Neked mennyi idős babód?
45. g.gaboca (válaszként erre: 44. - Milochou)
2009. nov. 10. 10:50
Persze,hogy érdekel!!!!!Na NÁ!!!köszi!
44. milochou (válaszként erre: 41. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 10:45
ha érdekel, szivesen leirom a lényegét, h mit eszem. Szerencsére a férjem is azt eszi, amit én...o még szigorubb is
43. milochou (válaszként erre: 40. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 10:44
legalàbb ti juttok "odàig"....a szoptatàstol annyira lent van a libidom, hogy az màr szégyenletes és ehhez jön a testem làtvànya is....megértelek gaboca. ezért is igyekszem én is tenni vmit. ha lassan is, de biztosan
2009. nov. 10. 10:35
szóval én úgy érzem nagy a nyomás,az anyukákon és persze rajtam is,mert mindennek és mindenkinek meg kell felelni!A mai világ kiköveteli magának a csinos kismamát ,a csinos szoptatós anyát,és a csinos feleséget!!
41. g.gaboca (válaszként erre: 39. - Milochou)
2009. nov. 10. 10:32
Igaz,hogy energiatöbbletet kell bevinni,de az a kérdés mit?Erre keresek válaszokat!!Vagy nem létezik válasz?!
2009. nov. 10. 10:30

Megmondom őszintén nem is lenne semmi baj,egy pár tényezőt kivéve:nem tudom elengedni magam szeretkezés közben,mert zavar és mikor már majdnem ott vagyok kifulladok-ez az igazság.Aztán meg nem férek bele egy ruhámba sem ,még a terhesség előtti óriási nadrágokba sem amit azért nem vettem fel mert nagy volt!

És a legrosszabb,hogy az öcsém állandóan azt hajtogatja most már kéne fogyjak ,és ugyanezt mondja anyám,a nővérem.Arról ne is beszéljek,hogy a nép miket mondogat,a hátam mögött ennek annak ami persze visszajut a fülembe!!!!

39. milochou (válaszként erre: 38. - G.gaboca)
2009. nov. 10. 10:28
tényleg nem kell agyon enni magunkat, hogy legyen tejünk, de pl én néha olyan éhes vagyok. Foleg pl ha ejszaka szopizik a lànyom, akkor én màr hajnalban a küszöböt kaparom, de amikor nem kelt fel éjszaka enni, sokkal kiegyensulyozottabb voltam én is
38. g.gaboca (válaszként erre: 37. - Milochou)
2009. nov. 10. 10:25
Gratulálok egy két kiló is tényleg érződik.Én szülés után sokat fogytam,de szoptatáss alatt visszahíztam,sőt most több vagyok mint terhesen.Mert igyekeztem minél többet enni,hogy legyen tejem,mert a nép szerint ez így van,de rájöttem ,hogy francokat van így!!!
37. milochou (válaszként erre: 36. - Kedveske)
2009. nov. 10. 10:02
OOo, leirva jol hangzik, de azért nekem is sokszor nagy erot kell vennem magamon. Ràadàsul nagy sulyfoloslegem van...szoval nem egyszeru az eset. Màr eleve sulytobblettel kezdtem a terhességet és kb 20kg hiztam. ebbol eddig szulésse és szoptatàssal lement 12-13kg. Nem sok, de legalàbb lefelé megy.
36. Kedveske (válaszként erre: 35. - Milochou)
2009. nov. 10. 09:05

Hát mondanak mindenfélét, és néha jobb ha az ember nem is tud dolgokról, mert akkor nem parázik.

Úgy is Te fogod kitapasztalni, hogy mi jön be, és mi nem. Nem hiszem ,hogy minden baba és mama egyforma. Nem igaz.

Ügyes vagy, hogy ilyen kitartó tudsz lenni. Én sajna nagyon lusta tudok lenni, ezért kell elmennem tornázni, mert ithon nem csinálnám.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook