Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú anyák napja fórum

Szomorú anyák napja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szomorú anyák napja

1 2 3
8. nemmondod (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. máj. 31. 09:25
Egy héttel a halála előt azt mondta,ha bocsánatot kérnék-talán megbocsátana...
7. nemmondod (válaszként erre: 3. - Irgum-burgum)
2012. máj. 31. 09:24
Igen,és én ezt több mint egy éven át túl büszke voltam megtenni,fájdalmat okozva ezzel a testvéremnek,szüleimnek.Önző vagyok....hogy ezt megtanulja az ember,ennek kell történnie?
2012. máj. 31. 09:21

Köszönöm Lányok...a legnehezebb,hogy az apám azóta nem szól hozzám,hozzámvág dolgokat,nem köszön.

Úgy érzem-azt érezteti-miért nem én mentem el....és én is ezt kérdezem,miért nem én?

5. nemmondod (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2012. máj. 31. 09:20
Részvétem Neked is...nincsenek erre szavak...csak remélem,hogy odafenn tudják,hogy szeretjük őket...
2012. máj. 31. 09:19

Sajnálom :(

De bocsáss meg magadnak, a testvéred is biztosan ezt tenné...vagy már meg is tette!

2012. máj. 31. 09:17

Részvétem:(

Nagyon nehéz egy családtag elvesztése,nem hogy egyszerre hármat is:(

Sok erőt és kitartást.

"Élj mindennap úgy,mintha az lenne életed utolsó napja"

Semmit nem szabad másnapra hagyni,főleg egy bocsánat kérést nem.

2012. máj. 31. 09:10

Részvétem.. :((

Csak elképzelni tudom, milyen érzés lehet ez. A nagybátyám február 10-én halt meg. Mindig jól kijöttünk, mivel már nem otthon élek, így szilveszterkor láttam őt utoljára. Aztán febr. 9-én hazamentem, és 10-én hajnalban jött a telefon, hogy meghalt.. :(( azóta is lelkiismeret furdalásom van, hogy nem tudtam tőle "elköszönni", és hogy soha nem mondtam neki, hogy milyen sokat is jelentett nekem. :((

2012. máj. 31. 09:08
Február 13-án halt meg a testvérem, ma lenne negyven éves… értelmetlenül halt meg, négy gyermeket hagyva hátra, gyászoló szüleit, húgát, és feleségét. Sosem bocsátom meg magamnak, hogy büszke voltam - míg tehettem volna - bocsánatot kérni.

Ugrás a teljes írásra: Szomorú anyák napja
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook