Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú anyák napja fórum

Szomorú anyák napja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szomorú anyák napja

1 2 3
38. 74f8c12b8e (válaszként erre: 37. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 31. 15:30

bocs: HellinGer


Még ne add fel!Neked még lehet normális,boldog életed és sok örömed,ha ki tudod vonni magad ezeknek a dolgoknak a hatása alól némiképp,vagyis inkább ha segítséggel feldolgozod őket.

37. 74f8c12b8e (válaszként erre: 33. - Nemmondod)
2012. máj. 31. 15:28
Értem.Szóval ez egy hosszabb történet nálatok.Sajnálom.Olvass utána a Hellinfer családállításnak,sokaknak segített ilyen bonyolult helyzeteket elfogadni,túlélni.
2012. máj. 31. 15:28
Részvétem. Tudom mit érzel. Nekünk a karácsonyunkat és az egész életemet tönkre tette a fiam gyilkos gázolója. Élet erős fiatal embert zebrán elgázolt. Én is csak bezárt szobámban tudom jól kisírni magam. Mások elött probálok erös lenni. De nem sok sikerrel.
35. nemmondod (válaszként erre: 30. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 31. 14:29
Nem maradt volna lánya sem,mert tettem érte,de nem sikerült.
34. nemmondod (válaszként erre: 32. - Encifinci)
2012. máj. 31. 14:28
Köszönöm szépen.
33. nemmondod (válaszként erre: 30. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 31. 14:27
Velem évek óta renittensként bánik...
2012. máj. 31. 14:26
részvétem:(
31. kiki004 (válaszként erre: 28. - Nemmondod)
2012. máj. 31. 14:07

Megértem. A halál azoknak fáj akik maradnak. És fáj piszkosul fáj, az üresség a tehetetlenség,a hogyan akadályozhattam volna meg...mit tehettem volna... a sok ha... felemészti az embert.

Nem tudom, hogy ez hit kérdés e , de érzem, (és rengetegen érzik) hogy többek vagyunk puszta testnél, a test elporlad, de a lényünk az a megfoghatatlan valami, amitől létezünk az fennmarad. Az átlát mindenen, az támogat, az megbocsájt, mert az a lelked mélyére is belát.

2012. máj. 31. 14:04
Próbálj meg az élőkre jobban figyelni,és megbocsátóbb lenni: Apukád biztos rendesen ki van borulba,és a férfiak sokszor még nem is tudják jól kifejezni a fájdalmukat.Szerintem az a legnagyobb fájdalom,ha egy szülő elveszíti a gyrekét,mert teljesen jogosan úgy érzi,hogy előbb a szülőknek kell meghalni,csak utána a gyerekeknek.Valószínű lecsillapodik idővel,és örülni fog,hogy maradt egy lánya,meg 4 szép unokája.
2012. máj. 31. 13:57
Részvétem.....:( Igazad van. :(
28. nemmondod (válaszként erre: 25. - Kiki004)
2012. máj. 31. 13:42

Én nem érzem,hogy vigyáz rám...csak vezeklek....sajnálom,ami velünk történt...

Istennel olyan könnyen dobálózunk,de a kaszás...az végérvényes-kérlelhetetlen...

Azt akarom,hamarabb menjek el,mint a szüleim.

2012. máj. 31. 13:36

„Ha haragszotok is, ne vétkezzetek, a nap ne menjen le a ti haragotokkal...” (Efézus 4:26-27) –

Azaz, ne vigyétek át haragotokat az éjszakán! Bocsássatok meg, mielőtt besötétedne!

Ami megtörtént az a múlt.

Ne bántsd magad, testvéred sem szeretne így látni.

26. kiki004 (válaszként erre: 24. - Nemmondod)
2012. máj. 31. 13:34
igen hallja
2012. máj. 31. 13:33

A szeretteinket elveszíteni a legrosszabb dolog, ami velünk történhet. Életünk előrehaladtával egyre többször éljük át. Sajnos van aki már fiatalon, mint én is. 20 éve már, hogy anyukám örökre elment, még ma is "hazavárom", nem tudom elfogadni, sem feldolgozni, sem feledni, de hiszem, hiszem, hogy vigyáz rám, mint a két mamám, akiket a közelmúltban veszítettem el.

Szomorú anyák napja

24. nemmondod (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2012. máj. 31. 13:23
Minden este gyújtok gyertyát,még avatott gyertyát is kaptam-de beszélni nem mertem hozzá....talán meghallja...ugye?
23. nemmondod (válaszként erre: 18. - 65298a0518)
2012. máj. 31. 13:22

Köszönöm szépen..

Nem tudom,mit szeretne-de talán egyszer valahol találkozunk...bárcsak hallanám,ahogy kiabál,veszekszik,vagy megüt....

Menekülnék el innen,de akkor esély sincs rá,hogy valaha fenn találkozzunk...

22. nemmondod (válaszként erre: 19. - Bluemoon1978)
2012. máj. 31. 13:18
Köszönöm...nekem csak apám-anyám van-meg egy halálraítélt távkapcsolatom.....senkim nem marad,ha ők is elmennek...
21. nemmondod (válaszként erre: 16. - 14672fd2e5)
2012. máj. 31. 13:16

Köszönöm szépen!

Te vádolod még magad azzal,hogy nem kértél bocsánatot?

Annyira friss,és annyira éget....és sógornőm kerek perec megmondta-apám sem fog évekig élni....

20. nemmondod (válaszként erre: 15. - Mirtuszvirág)
2012. máj. 31. 13:12
nAGYON KÖSZÖNÖM....
2012. máj. 31. 12:08
Őszinte részvétem! Én a gyermekem veszítettem el és most így több, mint 2 év távlatából már tudom, hogy mi miért történt...ma már egy egészséges 4 hónapos kislány anyukája vagyok és megtanultam együtt élni a fájdalommal és tudom, hogy valahol az első kislányom is velünk él!
2012. máj. 31. 11:59

:((((


Ha akkor nem mondtad ki, most biztos tudja már, és nem szívesen látja, hogy te szenvedsz!


Én azt mondom, minden van valamiért, (mondjátok hogy hülye vagyok) de én hiszem azt, hogy ezt a cikket azért írtad, hogy énáltalam (és persze más, aki ide ír) jusson el hozzád, mit szeretne a testvéred!


Ne emészd magad!


Borzalmas amin keresztül mentél, alig mertem megnyitni a cikket, filózok rajta pár perce, de a halált meg kell tanulnunk elfogadni!

Keresztszüleid együtt mentek el!

Én is átéltem hasonlókat, engem nagyon megerősített, mosolyogva emlékezem csak a szépre, nehéz, de tudom, itt vannak velem! Nekem így viselhető ez el!

Sok erőt Nektek!

17. michelle.r (válaszként erre: 5. - Nemmondod)
2012. máj. 31. 11:20
Ők ott fenn sokkal többet tudnak, mint mi itt lent. Szörnyű amit át kellett élned, de ne ostorozd magad. Ők elmentek, te itt maradtál, az életedet élned kell tovább. Gyújtsd meg egy gyertyát amikor egyedül vagy és mondd el neki most mindazt, amit szeretnél.
2012. máj. 31. 11:09

Öszinte részvétem !!


Velem is ugyanez volt (bár csak a tesom halt meg)

a szitu .Az anyám nekem kerek perec a szemembe mondta hogy miért nem én mentem el miért a tesom.

Sokkal könnyebb lenne neki.....

Beszélni vele sem lehetett,csak elvárta hogy járjak hozzá és ezeket hallgassam.nagyon rossz érzés.Egy idő után aztán abbahagyta.ennyi.

Nem tudom mi történt,talán elfogadta,hogy már nincs többé.


Ha egyáltalán nem tudsz vele beszélni,akkor szerintem idővel megváltozik apukád,és nyit feléd.


Egyébként mi sem békültünk ki a tesommal a baleset elött.Sajnos mi is így váltunk el.

De ahol ők vannak ott nincs harag, fájdalom csak szeretet.próbálj meg erre gondolni és ne a múltra

hogy nem békültetek ki.Ő nem haragszik rád,te se haragudj magadra.


Remélem tudtam segíteni neked és minél több erőt kivánok!!!

2012. máj. 31. 10:55

Őszinte részvétem, bár ez sokat nem segít, csak az idő fog.

Apud hidd el nem rád haragszik, szerintem több lehet benne az önvád, esetelg úgy érzi, hogy nem vette észre mennyire túlhajtja magát a fia. Lehet tépelődik azon, hogy segíthetett volna, még akkor is, ha mindent megtett, amit apaként tehetett.

A bátyád igaz kormán ment el, de tovább él, nem csak bennetek de a négy gyermekében is.

Sok erőt kívánok!

14. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Nemmondod)
2012. máj. 31. 10:43
Én ebben hiszek.
13. nemmondod (válaszként erre: 9. - Mkriszti81)
2012. máj. 31. 10:40
Az a baj,hogy alkalmat sem ad rá-külön eszik,ha a konyhába vagyok az udvarra megy cigizni,ha az én házamat csinálja,becsukja előttem az ajtót...próbáltam kérdezgetni tőle dolgokat a munkájáról(kőműves)és hogy mit tudok csinálni,vagy meghallja-vagy nem....anyu közvetít-de sokszor ő sem tud....
2012. máj. 31. 10:37

Őszinte részvétem.. szívből sajnálom!!! :((


Biztos vagyok benne, hogy a testvéred már nem haragudott rád, tudta, hogy szereted, és ő is szeretett Téged!

Ez biztos!

11. nemmondod (válaszként erre: 10. - Megi04)
2012. máj. 31. 10:37
Annyira szeretném....ha tudná..ha tudnák...
10. megi04
2012. máj. 31. 10:02
Ne legyen bűntudatod...Ahová Ő ment,pontosan tudja az érzéseidet,tudja,hogy szereted.Mindent tud. Én hiszek ebben.
9. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - Nemmondod)
2012. máj. 31. 09:38

azt csak büszkeségből mondta, valószínű ő is olyan picit mint te

megbocsátott, hidd el!


ne szenvedd végig az életedet, az senkinek sem tesz jót

apukáddal pedig ülj le beszélni, ne kövesd el vele is azt a hibát, hogy kommunikáció hiányában éltek (rosszul) egymás mellett...

sok sikert és erőt!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook