Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szólok, ha lesz komolyabb...:( fórum

Szólok, ha lesz komolyabb...:( (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 7. 18:38

húha..

te most két szék között vacilálsz, de vigyázz nehogy a földre ess kettejük között.


Jó lenne lezárni végleg a volt barátodddal a dolgokat és csak azután kezdeni valami újba, elköltözni stb..


Ne hagyd magad összezavarni.

Ezt tudatni kell a másik barátoddal is, ( exel ) hogy ami volt elmúlt, ne zavarjon össze téged.

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 743af6fb67)
2011. nov. 7. 18:37

" ha lesz neki egy új szerelme akkor én leszek az első akinek megmondja"

ő ezt úgy értette, hogy ha bele fog szeretni valakibe, akkor az te leszel (a dolgok jelen ill. eddigi állása szerint) ezért lennél te az első, akinek szólna, de még nem áll rá készen.

2011. nov. 7. 18:35
Minden nap, 10 ilyen topik nyílik! Kérdésem: Minek nektek pasi? Miért szenvedtek? Kötelező ilyen szar kapcsolatokban nyűglődni?
2011. nov. 7. 18:33
És mégegy kérdés felétek: Ti találkoznátok még a helyembe vele?
2011. nov. 7. 18:32

Július óta van egy barátom. Nagyon jól megvagyunk, heti 2x találkozunk, de mindig hív, keres. Elmondja mennyire hiányzom, ha nem vagyunk együtt.

Eddig tetszett hogy soha nem beszélünk meg konkrét dolgot és mégis minden elválás után jelentkezik másnap.

Nekem van egy olyan kapcsolatom ami már nem él, mert a barátom külföldön dolgozik, de inkább már haverként vagyunk együtt. Tud az új fiúról, neki is akadnak nők, de még egy lakásban vagyunk, úgymond barátokként. Mivel több hónap eltelt már pedzegettem, hogy komolyabban tervez e a fiú. Erre azt mondta, hogy neki előttem volt egy hosszú, komoly kapcsolata (ezt eddig is tudtam) most nem akar komolyabbat, de ha lesz neki egy új szerelme akkor én leszek az első akinek megmondja...Majd hozzátette mennyire hiányzom már neki és alig várja, hogy újra lásson.

Hát mondanom se kell padlót fogtam. Szakítottam vele, mondván, ha nem szeret hagyjuk egymást. Azóta is keres és magyarázkodik. De azt elmondja, hogy nem szerelmes, de nagyon szeret.

Szerintetek "csak nem tudta mit beszél" és szeret vagy tök hülyének néz? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook