Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szolnok és környéke fórum

Szolnok és környéke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. máj. 29. 06:26
Szolnok szintén..
2008. máj. 17. 20:17
Igen én szolnoki vagyok. Mire vagy kíváncsi?
2008. márc. 31. 12:59

Nagyon csendes a fórum!

Ne add fel Te szolnoki vagy?

Kolibri fórumján írtál pár sort ha jól emlékszem!

2008. márc. 30. 12:13
Szolnok
38. Amena
2007. dec. 10. 13:12
Az a baj ezzel az átépítéssel, hogy már - bevallottan - elavult a műszaki megoldása, de mivel Eu-s pénzből épül, nem lehetett rajta változtatni. Most 3-5 évig használjuk így, addig amig le nem telik a "kihordási idő" utána kezdik újra az egészet. Nem beszélve arról, hogy amíg itt nyűgölődnek, tönkremegy a Tószegi út is, és azt is lehetNE felújítani.
37. Munya
2007. dec. 4. 06:58
Sziasztok, én környéke! :)
36. Kék
2007. nov. 19. 11:04
Nem azzal van bajom,hogy csinálják,hanem ahogyan!Eltelt a nyár,akkor lehetett volna jól haladni,de most az időjárás miatt és a szervezetlenség miatt kaotikus minden!Gólya körforgalomnál nagy nehezen valami elkészül,aztán másnap szétszedik.Egyik nap árkot ásnak,betemetik,majd ugyanott újra ásnak!Vicc!Betonoznak,másnap légkalapáccsal újra felverik.Termőföldet ráteritik a aszfaltdarabokkal,szeméttel kevert földre.Kíváncsian várom a végét!A Kossuth térről meg csak annyit,lehet hogy szép lesz,de hogy a szegedi,vagy egri sétáló utca hangulata nem lesz meg az biztos!Nincs semmi olyan üzlet vagy kávézó,ami csábítna.Sajnos!
35. CILUSKA (válaszként erre: 30. - 5464505f6a)
2007. nov. 6. 13:43
A körforgalommal nincs baj, csak avval a sok hülyével aki nem indexel, amikor kimegy a körforgalomból, így a másik nem tud időben bemenni a körforgalomba.
2007. nov. 4. 20:42
Remélem,hogy jobb lesz.És ott is lesz közlekedési lámpa,ahol jelenleg most nincs.Gondolok én a főisk.-nál a gyalogos átkelőhelyre.Reggelente kell egy kis bátorság átmenni az úton.
2007. nov. 4. 14:57
..igen, elbaltázta ezt valahol, valaki...de majd ha a végére érünk, jobb lesz:))
2007. nov. 4. 14:40
A közlekedési lámpákat is jobban összehangolhatnák!Szörnyű,h csúcsidőben fél óra mire átjutsz a városon.
31. 6e423ffabc (válaszként erre: 30. - 5464505f6a)
2007. nov. 4. 13:20
..csinos...majd beültetjük muskátlival a belső földrészeket mint az ausztriai kisfalvacskákban, és kirakjuk az üdvözlőtáblákat:))
2007. nov. 4. 12:53
Mit szóltok ehhez a rengeteg körforgalomhoz? Sztem nincs még egy város, ahol ennyi lennee:)
2007. nov. 4. 10:54
...bár az eddig csendes, és csak a discopatkányok által felvert utcánk, a Sóház út megbolydult a forgalomterelés miatt... a korábbi nyugalom miatt jó lenne, hogy más megoldás szülessen..
28. 6e423ffabc (válaszként erre: 27. - CILUSKA)
2007. nov. 4. 10:52

Még szép, hogy jobb lesz...évek óta semmi sem mozdult, annyi kellemetlenség után csak jobb jöhet:))

Igaz, most térdig gázolunk a feltúrt agyagos homokban, s mire eljutok a Tisza part melletti lakásomtól a volt Néplap székházbeli irodámba / max.10 perc / nyakig trutymós vagyok, és kezdhetem mindenem takarítani, a munkások karbatett kézzel bámulnak,és vigyorognak.. mire átjutok az akadályversenyen, de hiszem, jobb lesz!!!

2007. nov. 4. 10:37

Szolnokiak és Szolnokon közlekedők !

Mit szóltok a belváros átépítéséhez ?

Közlekedési káosz az már van.

Ha befejezik a munkálatokat jobb lesz, vagy rosszabb ?

2007. nov. 4. 09:42
Hahó, Szolnok...
25. Donyta
2007. nov. 4. 08:36
Környéke.
2007. nov. 4. 08:07
én meg szolnok környéki:) De mi a lényege annak ha beírom?:)
2007. nov. 3. 13:33
Ébresztő!!Én is szolnoki vagyok.
22. Amena
2007. okt. 22. 15:50
Jó reggelt az alvó fórumnak! Én is szolnoki vagyok.
2007. aug. 22. 19:02
Köszi az információt, azt hittem,hogy engem is ismersz.
20. Kék
2007. aug. 22. 09:43
Szia Erzsi! Én nem voltam ott,csak Lacit ismerem és azért írtam meg,hogy segítsek megtalálni.Bár korban majdnem egyidősek vagyunk,akár én is ott lehettem volna,mert valamikor voltam a táborban,de sem évszámra,sem a nevekre már nem emlékszem.az biztos,hogy Lacit nem onnan ismerem!!
19. baratbetti (válaszként erre: 18. - Kék)
2007. aug. 19. 11:05

Szia Kék jelige!


Te ki vagy, ha szabad érdeklödnöm, talán Te is köztünk voltál annak idején? Légyszi válaszolj.

Barat Erzsébet.

18. Kék (válaszként erre: 16. - Baratbetti)
2007. aug. 15. 22:02
Szia Erzsi!Ha Csák Lacit keresed valószínűleg a szolnoki MSZP irodában megtalálod!!!
17. Kék
2007. aug. 15. 21:59
Sziasztok!Régen voltam a Hoxán,mert sokáig nem voltam gép közelében,de megint itt a régi szolnoki.
2007. aug. 8. 18:26

Örüklök,hogy van ilyen oldal itt mivel a kérésem is Szolnok és környékére vonatkozik.

l98o.november 3-tól december l3-ig Szolnokon KISZ táborban vettem részt, ennek már 27 éve. Az egyik barátnömmel ki szintén a táborban volt elhatároztuk,hogy megkeressük a tábor lakóit és ha lehetséges egy találkozót hozunk össze. Ök és mi mindannyian Jász-Nagykun-Szolnok megyeiek voltunk akkoriban. Most leirom a neveket és ha valaki magára ismer, vagy talán ismeröse kérem jelentkezzen a baratbetti@citromail.hu, vagy adamecz49@freemail.hu cimen. Talán sikerül összehozni ezt a találkozót. A nevek:Tóth Andor Szolnok, Csák László Szolnok, Szikszai Mihály Jászkisér, Kóródi Mihály Szolnok, Fecske Sára Jászberény, Fehér Márta Kisujszállás, Fehér Zsuzsa Törökszentmiklós, Mohácsi Attila Kunmadaras,Bakos István Tiszafüred,Rabi Éva Törökszentmiklós, Gábó Katalin Szolnok, Gazdag János Tiszaigar, Kovács Imre Szolnok, Öz JÓzsef Törökszentmiklós, Adamecz Erzsébet Turkeve, Vass József Jászberény, Mérten László Abádszalók, Kenyeres Zoltán Törökszentmiklós, Farkas László Jászapáti, Huszti Rozália Öcsöd, Novák Terézia Szolnok, Barát Erzsébet Jászberény. Köszönöm segitségeteket elöre is.Muhari Kálmánné /sz.Barát Erzsébet Jászberény.

2007. aug. 7. 13:07

Helló:)

bár én most kb másfél hétig nem leszek:)

14. Triszo
2007. aug. 7. 07:56

Sziasztok!

Elég régi a legutóbbi bejegyzés de azért gondoltam én is írok. NA rajta SZOLNOKIAK!

2007. júl. 21. 10:38

Szia!

Hogy mi az elképzelésem? hát beszélgessünk!:)

Ki mivel foglalkozik, merrefelé lakik, mit csinál szabadidejében stb...

Remélem hamarosan jönnek többen is!:)

Jó lenne itt egy klassz kis társaságot összehozni!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook