Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szoktál adakozni a rászorulóknak? fórum

Szoktál adakozni a rászorulóknak? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 9. 08:00
Szoktam, de nem az utcán, bolt előtt támadó kéregetőknek.
9. Cilumiluci (válaszként erre: 5. - Hannababa13)
2015. jan. 9. 07:35
Pontosan így van.
2015. jan. 9. 07:34
igen
7. Miss Poppy (válaszként erre: 3. - Idegen666)
2015. jan. 9. 07:15
Felesleges 2hasonló eset miatt általánosítani.
2015. jan. 9. 06:30
Igen
2015. jan. 9. 01:26

gondolj arra,hogy nem mindenki költi el ilyen gyorsan a "könnyen jött,könnyen megy" pénzt!


láttam sok-sok példát arra,hogy igen is megbecsülték azt amit kaptak!



sajnos sok ellenpélda is van.


én csak személyesen segitek,és nem pénzzel hanem élelmiszert veszek,vagy konkrét ruhára adom a pénzt,amit meg is mutatnak.


szeretek segiteni,de van akin nem lehet!

2015. jan. 9. 01:22
A közvetlen környezetemben nem sok valóban rászorulót ismerek , szerintem inkább vidéken vannak olyan emberek , ahol még annyi lehetőség sincs , mint itt a főváros környékén .
2015. jan. 9. 01:14
Van a falunkban egy család, akik nagyon nehéz körülmények között élnek. Mindenki nagyon sajnálja őket. Romos házban, egy tanyán, több gyerekkel-nem lehet egyszerű. Még a tv is bemutatta őket. Biztos sok adományt kaptak, mert azóta egyszerre 2 karton cigit is tudnak venni egyszerre, az apuka pedig taxival ment haza a kocsmából. Ilyenko elgondolkodik az ember, hogy vajon mások is ezt csinálják-e. Biztos van olyan család is, aki megbecsüli, amit kap, de ezek után nehezen hiszem el. Főleg, hogy egy másik hasonló eset is vol már nálunk. Szomorú...
2015. jan. 9. 01:04
Igen.
2015. jan. 9. 00:59
Szoktál adakozni a rászorulóknak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook