Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoktak a védőnőnek ajándékot venni? fórum

Szoktak a védőnőnek ajándékot venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 18. 10:57
Ja a kérdésre visszatérve, nem kapott tőlem soha semmit. Ja de, egyszer a kislányom pont nála rakta tele a pelusát és ott dobtam ki:)
2009. máj. 18. 10:56

Nekem nyugdíjba ment a védőnőm, én akkor vettem neki egy falidíszt. Hozzám nagyon rendes volt. (4 évig gondozott minket, végigkísért 2 terhességet) Én is tépelődtem hogy illik-e..., kell-e..., de nem bántam meg. Azóta elmondta, hogy tetszett neki ezért a nappaliba került és így sokat gondol ránk.

Az új védőnőnek viszont még eszembe sem jutott, hogy kellene venni valamit. De nem is tervezem. NEM.

5. e7d58500d8 (válaszként erre: 3. - Hofferke)
2009. máj. 18. 10:55

Sziasztok!

Nálatok legalább házhoz jön. A miénket csak akkor láttuk ha elmentünk hozzá. Bár nem lehet rá panaszom, mert kedves volt, és ha véletlenül összefutottunk az utcán, soha nem rázott le, ha esetleg eszembe jutott valami.

2009. máj. 18. 10:51
:) Ez jó:)
2009. máj. 18. 10:50
Szerintem nem, bár az enyém olyan "okos", hogy inkább adnék neki csak ne kelljen látnom! Hálisten egyre ritkábban jön!
2009. máj. 18. 10:49
Lehet hülye kérdés, de mivel első babám ez is érdekelne, mert nem igazán vagyok tisztában vele:)
2009. máj. 18. 10:48
Szoktak a védőnőnek ajándékot venni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook