Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szökik a kutyám folyton, alig várja, lesi az alkalmat.... fórum

Szökik a kutyám folyton, alig várja, lesi az alkalmat.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jan. 16. 09:56
Az állatorvosunk azt mondta, hogy amelyik kutya 8 hónapos koráig nem szökött, - tehát ivarérés előtt - és után igen, azt egyértelmű, hogy a hormonok viszik.... Nem tudom... Nem olcsó dolog és nincs rá garancia sem. Mármint az ivartalanítás...
7. Sly7105 (válaszként erre: 4. - Rekuczy)
2012. jan. 16. 09:55
Hát, igen. Erre gondoltam én is, hogy attól még...
6. Sly7105 (válaszként erre: 2. - Ata06)
2012. jan. 16. 09:55
2 éves Golden Retriever. 1-2 hónapja kezdte el ezt a szökdösést, előtte sosem. Háát, reggel 8-tól 4-ig dolgozom, tehát ebben az időszakban senki nem foglalkozik vele, egyedül van otthon (most már), mert egy kis barátját (6 éves palotapincsi) épp a múlt héten hagyott el. Ő is a mi kutyánk volt, és együtt szöktek el, de sajnos a Goldenem egyedül jött haza, a másik kutyus azóta sincs meg :( Hétvégén sokat foglalkozom vele. Be is jöhet a házba.
5. Ata06 (válaszként erre: 4. - Rekuczy)
2012. jan. 16. 09:54
Milyen fajta?
2012. jan. 16. 09:53
jaj es az en kutyam is szuka es ivartalanitva van de attol meg szeret tekeregni
2012. jan. 16. 09:52
szia az en kutyam is szokok mikor vissza viszuk ahol alszik mivel mi tombhazba lakunk akkor rendszeresen haza szokik hol anyukamekhoz hol meg hozank es hol az erdei hazunkhoz szerintem szeretnek tekeregni :)
2. Ata06 (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2012. jan. 16. 09:52
Mennyi idős? Szoktál vele foglalkozni? Tanítani, iskolába járni? A kutyákat szellemileg és fizikailag is le kell fárasztani, különben keresnek maguknak más elfoglaltságot!
2012. jan. 16. 09:50
Nagyon bosszantó és sajnos már a szomszédok is napi szintén szólnak érte, hogy a kutya hol a hátsó kertben tekereg, mások területén, hol az utcán mászkál és ettől az egész utca kutyái transzban vannak. De én megkötni semmiképp nem akarom. Volt, hogy bezártuk a garázsba, de ott meg egyenesen szédszedi az ajtót. Az állatorvos az ivartalanítást javasolja (szuka kutya egyébként). De nem tudom, ha egyszer rászokott erre a csavargásra, hogy mivel lehetne otthon tartani? Elég kellemetlen, hogy kertes házban lakunk és őriznem kell a kutyát az udvaron, ha otthon vagyunk, akkor pedig be szoktam engedni a házba, időnként meg kimegyek vele... Mit gondoltok miért csinálja ezt, illetve van-e valami módszer ennek megszüntetésére.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook