Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szociális- és/vagy agorafóbia fórum

Szociális- és/vagy agorafóbia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
3513. fbb53e1d99 (válaszként erre: 3512. - Kaaatya)
2009. dec. 29. 17:28

Neemm...:) Nekem nagyon jó véleményem van róluk-:)

Csak úgy gondoltam...)

3512. kaaatya (válaszként erre: 3511. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 29. 17:27
A sztereotip pszichiáterek miatt?:)
3511. fbb53e1d99 (válaszként erre: 3510. - Kaaatya)
2009. dec. 29. 17:24
Dehogy nevetek..:) Szinte gondoltam:)
3510. kaaatya (válaszként erre: 3508. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 29. 17:22
Nevetni fogsz, de annak készültem!:)mostanság persze nagyon elbizonytalanodtam...mire is lennék alkalmas avagy nem...mindenesetre egy jó terapeuta 10-15 évig jár terápiába:) utána szupervizió...persze amíg önmagammal nem vagyok tisztába és rendbe eszem ágában sincs..
3509. kaaatya (válaszként erre: 3503. - Hencike73)
2009. dec. 29. 17:18
jobbulást sok sok pihit..lemaradt
3508. fbb53e1d99 (válaszként erre: 3507. - Kaaatya)
2009. dec. 29. 17:18
Pszichiáter? Hmm?-:):)
3507. kaaatya (válaszként erre: 3505. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 29. 17:17
köszönöm, aranyos vagy, bár mostanság "hála" a szomatizációs problémámnak sokszor elgondolkozok azon "hogyan tovább", mi lesz, s miképpen...
3506. kaaatya (válaszként erre: 3501. - Hencike73)
2009. dec. 29. 17:15
a zúzott fokhagymának is nagyon jó baktericid hatása van, mézzel:) calcium sandoz 1000ml c-vit. is szuper...
3505. fbb53e1d99 (válaszként erre: 3504. - Kaaatya)
2009. dec. 29. 17:11
Hűha....gratulálok!-:)
3504. kaaatya (válaszként erre: 3502. - Hencike73)
2009. dec. 29. 17:08
ha minden igaz orvos leszek...
3503. Hencike73
2009. dec. 29. 15:00

Csajok én is beteg lettem!Már néhy naőja csak hapcizok,fáj a fejem és gyenge vagyok!:(

Az orrom is szép piroska már :)

3502. Hencike73 (válaszként erre: 3500. - Kaaatya)
2009. dec. 29. 15:00
Milyen végzetséged van?
3501. Hencike73 (válaszként erre: 3499. - Nikike1988)
2009. dec. 29. 14:59
lándzsás utifű szirup :)
3500. kaaatya (válaszként erre: 3494. - Hencike73)
2009. dec. 29. 14:25

szia,

elolvastam a naplód, nagyon tetszett, és köszönöm, az ott leírtakat nagyon jól ismerem és tudom, "hála" az eü.egyetemi tanulmányaimnak is +egyebeknek...2 hónapja járok terápiába, egyelőre nem sok változás, de hogy őszinte legyek ez az én hülyeségemnek és részben őszintétlenségemnek köszönhető, persze avval is tisztába vagyok hogy nem egyik hónapról másikra oldódnak meg majd a dolgok. A kognitív terápia nagyon jó, bár én eléggé természettudományos emberke vagyok nem gondolom hogy kizárólag a "megfelelő" viselkedés mindennek a kulcsa, sokszor úgy érzem sarkosan mintha egy tüdőgyulladásban szenvedő beteget arra kérnének, ne köhögj! s mindenféle technikákkal megtanítanák "nem köhögni".Nem akarom semmibe venni a gondolatok erejét, de nem egészen érzem holisztikusnak a kognitív terápiát! Egyelőre nem szedek semmit, a terapom nem "engedi"...a homeopátián gondolkozom, neked van róla tapasztalatod?mi a véleményed?

3499. Nikike1988 (válaszként erre: 3495. - 3aeb86a367)
2009. dec. 29. 13:59

a száraz köhögés az nagyon rossz az biztos:-(

Nem is tudom mi jó arra..

3498. Nikike1988 (válaszként erre: 3495. - 3aeb86a367)
2009. dec. 29. 13:58

szia.

Hát ez nagyon nem jó amit a párod csinál:-(Ezzel csak a te helyzetedet is megnehezíti:-(Az meg nem megoldás semmire hogy nem veszi fel a telefont..és még ő van megsértődve.Fura gondolkodásuk tud lenni a pasiknak az biztos:-S

Remélem meg tudjátok beszélni a dolgot!

Nem értem mért érzi úgy hogy gyerekként kezeled:-( Jaj ezek a pasik:-(:-(

Engem nem untatsz az biztos! Ha gondod, bajod van vagy bármi nekem elmondhatod ha segíteni nem is tudok, sokszor már az is sokat segít ha valakivel megoszthatod!

Reggelre még jobban megfájdult a torkom:-(alig tudok nyelni is.Már van torokfertőtlenítőm remélem használ majd valamit és meleg teát iszogatok az jól esik a torkomnak.Feküdni nem nagyon van kedvem...

Kenem az orrom csak szinte percenként folyik úgyhogy le is törlöm róla a krémet..

Na mindegy majd csak elmúlik:-)

3497. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3496. - Hencike73)
2009. dec. 29. 10:58
Igen, nálunk is szóba jött tegnap a párom családja. Végül is igaza van abban amit mondott, hogy az én családom feljön hozzánk(néha), az ő családja meg nem. De mondtam neki, hogy nagyon jól tudja miért. Erre azt mondta ha az ő családja nem jön akkor az enyém se jöjjön. És végül is igaza van. Meg azt mondta az én anyám láthatja az unokáit az ő anyja meg nem. Csak hogy az ő anyja még azt sem tudja mikor van az unokái szülinapja. Az egészba már csak az a röhej, hogy a nagyobbik gyereknek 1 héttel van később a szülinapja mint a páromnak, a kisebbik meg ugyanabban a hónapban és napon született mint a párom anyja.
3496. Hencike73 (válaszként erre: 3495. - 3aeb86a367)
2009. dec. 29. 09:29

Szia!

Úgy látszik minden pasi meghülyült,én is balhéztam a férjemmel,főleg a tahó családja miatt,azt írta a sógorom,hogy elmebeteg vagyok és cseréljünk orvost mert a mostani nem jó.Na szerintük ez a pánikbetegség...szakértelmük sok van és biztos átérzi a helyzetemet.:(

3495. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3492. - Nikike1988)
2009. dec. 29. 08:35
Mert mérgemben visszadobtam az internetet a páromnak. Még jó hogy a telefonomon is van internet. Rossz időszakja,nem tudom...fogalmam sincs. De tegnap mikor elment itthonról elintézni a dolgait még semmi baja nem volt. Délután negyed 1kor hívtam fel telón hogy mégis mikor jön már haza. Azt mondta 15 perc és itthon lesz. Eltelt 1 óra még mindig semmi. Hívtam telefonon fel sem vette. Vagy negyvenszer hívtam semmi válasz. Smsekre sem válaszolt. Majd úgy fél 4körül hazajött és a fejemhez vágta hogy én úgy kezelem őt mint egy gyereket. Meg még jó pár dolgot a fejemhez vágott:-(na mindegy,nem akarok itt senkit untatni a bajaimmal. Ezek szerint neked az orrod folyik sokat,hát akkor nem csoda hogy már fáj az orrod. Próbáld meg bekenni valami krémmel. Nekem az orrom szinte alig folyik,torkom is minimálisan fáj már csak,nem tüsszögök, csak ez a köhögés van. Sokat köhögök és az is száraz ugató jellegű.
3494. Hencike73 (válaszként erre: 3488. - Kaaatya)
2009. dec. 28. 22:01

Szia!

Olvasd el a naplómat,talán ott a betegségedre ismersz!Utána beszélgetünk még.

3493. Nikike1988 (válaszként erre: 3491. - 3aeb86a367)
2009. dec. 28. 20:52
köszi:-):-)
3492. Nikike1988 (válaszként erre: 3489. - 3aeb86a367)
2009. dec. 28. 20:51

szia:-) rendben:-)

Hogy hogy telefonról írsz?

Lehet hogy csak rossz időszakja van a párodnak.Néha az enyém is morog...

Nem tudom miért tartják lakásban.Én sem értem..Nem hinném neki is olyan jó viszonylag kicsi helyen..na de mindegy...

Hát muris volt az biztos:) Na mondom ez felborít aztán nézhetek:-):-)


Hát a köhögéstől nem,csoda hogy fáj:-( Nekem meg az orrom fáj már nagyon:-(

2009. dec. 28. 20:43
Nikike, sikerült telón megnéznem a képeket. Hát egyszerűen gyönyörű szép Atika,nagyon aranyos. Párom kedvenc kutyafajtája. Nekem meg a magyar vizsla:)
3490. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3487. - Nikike1988)
2009. dec. 28. 20:36
Rendben,amint gép közelbe jutok megnézem Athost,addig le ne szedd a képet. Arany pofa,így elolvasva már magam elé képzeltem :)
3489. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3486. - Nikike1988)
2009. dec. 28. 20:29
Szia:) előre szólok lehet marhaságokat fogok írni de most telefonról írok,és így még sosem próbáltam:) még jó hogy ott volt a párod és hogy ilyen megértő veled:) azt hiszem én ezt már nem igen mondhatom el a páromról:( eddig azt hittem megértő de lehet hogy tévedtem, vagy csak besokallt...nem tudom:( jujj,az ilyen nagy kutyát miért tartják a lakásban? Az a kutyának csak szenvedés. Nem beleszólni akarok ám. Hát tényleg muris lehetett. Magam elé képzeltem a jelenetet és most mosolygok:) édesek lehettetek a kutyussal:) hát én is remélem hogy hamar meggyógyulunk mert már fáj a mellkasom a sok köhögéstől:(
3488. kaaatya
2009. dec. 28. 17:02

Kedves fórumosok!

Örülök is meg nem is hogy rátaláltam erre a fórumra, örülök, mert írhatok s mások is beszélnek erről a problémáról, nem örülök, mert soha nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen jellegű problémával szembesülök. Nem tudom miképp lehetne diagnosztizálni a problémám agora/pánik/szoc. de mindegy is mert lényegében szorongásos zavar mind. Lassan 5 hónapja tart nálam ez az állapot, kíséret nélkül sehova.. Borzasztóan megnehezíti az életem de úgy gondolom ezt nem kell nektek túlmagyaráznom. Mindezek előtt egy életvidám, „világjáró”, nyüzsgő lány voltam..s most…2 utcát nem közlekedem kíséret nélkül. Nektek mely tünetek a legjellemzőbbek? Mitől féltek? Én ezeket a kérdéseket nagyon sokszor feltettem már magamnak. De a válasz nagyon egyszerűen mindig az volt, hogy ha nem lennének a tüneteim, nem félnék semmitől. Elég rossz úgy mobilizálódni, hogy folyamatosan rosszul van az ember. Jó lenne valamit kitalálni erre az egészre jó persze tudom kognitív s egyéb terápiák..de..nap hosszat ez jár a fejemben, hogy valami megoldás csak van, ahogy jött a semmiből értelem szerűen el is kellene múlnia. Szívesen fogadok tanácsokat, ötleteket. A fórumot is átolvasom már amennyire tudom mert látom rengeteg a hozzászólás!:)

szép napot!

3487. Nikike1988 (válaszként erre: 3485. - 3aeb86a367)
2009. dec. 28. 13:00

Igen tudom...

Tettem fel képet Atikáról ha esetleg érdekel milyen volt ő:-)

Jaj hát ő is követett mindig mindenhova:-)Mindig mondták hogy ő az árnyékom:-) Néha be engedtem a lakásba és leültem a székre ő meg dőlt az ölembe,amint észrevette hogy nem simogatom elkezdte löködni a kezem hogy hé gazdi simizz már:-) Imádta:-)Aztán lefeküdt a lábamhoz és egészen addig ott feküdt még én fel nem keltem:-)de persze vagy kezemnek vagy a lábamnak rajta kellett lenni:-)

Ha valamit kért akkor leült és emelgette a lábait mintha pacsit adott volna:-)Ha mondtam hogy mutasd meg mit kérsz akkor az orrával megmutatta:-)

Imádta a cukrot:-)

A macskákkal jól megvolt de olyan féltékeny tudott lenni hogy az hihetetlen:-)

Egyszer nyáron volt olyan hogy láttam hogy arrébb lökte a macskát óvatosan hogy ne jöjjön oda hozzám:-P

Amikor nem voltam itthon akkor akkor mindig mesélték hogy a kapunál várt:-)

Reggelente amikor felkeltem mindig az ablakomnál űlt és figyelt mert érezte hogy fent vagyok:-)

3486. Nikike1988 (válaszként erre: 3484. - 3aeb86a367)
2009. dec. 28. 12:51

Hát nehéz volt az tuti:-(Ha rajtam múlik futottam onnan...A párom szerencsére tartotta bennem a lelket...Na mindegy ezt is túléltük:-(

Nem volt elhanyagolva a kutya ,nem ismerem azt a fajtát de nagyon ronda volt:-):-)Ráadásul nagyon nagy volt de a lakásban tartják..Na mondom most kutyázok egyet.Az első percben rám akart ugorni úgy hízelgett és majdnem felborított.Utána ültünk aztán gondoltam megpróbálom még egyszer.Odajött de majdnem agyon nyomott mert kiskutyának érzi magát vagy mi és van vagy 60kiló ha nem több:-):-)gondolhatod:-):-)

Ráadásul beleivott a vizembe is:-S:-S Képzelj el egy kb 60kilós kutyát ahogy pattog össze vissza:-) Érdekes látvány az biztos:-)


Hát remélem hamar meggyógyulunk:-(

Egyfolytában az orromat fújom,tiszta kótyagosa fejem,a torkom fáj:-(

Nincsen itthon torokfertőtlenítő sajnos:-( Sós vízzel gargarizálok mert azt mondják az jó..

3485. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3483. - Nikike1988)
2009. dec. 28. 07:01

Persze én is így értettem, hogy lehet másik kutyusod, csak még várni kéne vele:)

Nekem is hiányoznak a kutyusaim, főleg a Diego. Ő már első napon úgy ragaszkodott hozzám. Sehova nem tudtam úgy menni, hogy ne jött volna rögtön utánam:) olyan kis aranyos volt, és nagyon okos:) már első héten mikor kimentem a konyhába ugye jött utánam, én ránéztem, megkérdeztem tőle "hol a helyed" és már ment a radiátor elé, körbeszaglászott és lefeküdt. Addig el nem mozdult onnan míg én ki nem mentem vagy azt nem mondtam neki hogy menjen onnan.

Keverék kutyus volt, annyit tudok, hogy az anyja magyar vizsla volt, apját nem tudom. De a mi kutyunk fekete volt egy kis fehér folttal, de kinézetre tényleg magyar vizsla volt.

3484. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3482. - Nikike1988)
2009. dec. 28. 06:54

Na te szegény, hát nem irigyellek. Én ki sem bírtam volna. Büszke vagyok rád, hogy "túlélted" :) Nekem nem ment volna. Szerintem én sírva könyörögtem volna a páromnak, hogy menjünk haza. Mikor a sógornőm tartotta december elején a szülinapi buliját oda is meg voltam hívva, utolsó nap azt is lemondtam, inkább nem mentem el. Jól is tettem, ott volt párom egész családja.

Gondolom a kutya kicsit el volt hanyagolva, nem? Talán egy fürdés segítene rajta, meg kikefélni a bundáját:)

Én nem tudom mi van mindenki beteg. Az én kisebbik fiam, az Alex is utolsó tanítási napon kérlek úgy jött haza, hogy a kabát meg az overál egy csurom víz volt rajta, de úgy hogy már át volt ázva, tehát az ünneplői ruhája is vizes volt neki. Persze megnáthásodott, de ugye el nem lökhetem magamtól így én is elkaptam meg a nagyobbik gyerkőc is. Én szokás szerint még köhögök, meg a torkom is fáj, tüsszögök, orrom el van dugulva. Mire kilábaltam a mandulagyulladásból addigra jött ez. A nagyobbiknak, a Zolikának eddig még csak az orra folyik, el ne kiabáljam.

Szóval gyógyuljatok meg minél hamarabb, nehogy betegen kezdjük az újévet:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook