Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szóbeli agresszió a párkapcsolatban fórum

Szóbeli agresszió a párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. dec. 1. 09:36

Szerintem ezen nincs mit megbeszélni. Én sem venném fel a telefont neki...

Meg gondolj bele, hogy most még csak az elején vagytok, mi lesz később???

7. unom (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. dec. 1. 09:36

Felnőtt ember nem változik gyökeresen.

A helyedben lépnék, hacsak nem akarsz teljesen behódolni neki, mindent úgy csinálni, ahogy ő gondolja, félve a következményektől.

6. simple (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. dec. 1. 09:36
Kivel állsz szemben? Megmondom én neked, egy pszichopatával. Menekülj menekülj, még időben vagy talán.
5. 3b097083af (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. dec. 1. 09:33
Hallgass a megerzeseidre!!
4. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. dec. 1. 09:33
Lehet megbeszélni, de csak egyszer. Ha legközelebb is előfordul akkor lépj. Még ha nem is lesznek pofonok hosszútávon az ilyenből (bár simán lehet), akkor is romboló hatású egy ilyen kapcsolat.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. dec. 1. 09:31
Én lelépnék.
2015. dec. 1. 09:30

Más nem dönthet helyetted!

De már felmerült benned a kérdés, hogy lelépni... szóval Neked kell tudni!

2015. dec. 1. 09:25

Néhány hónapja találkozgatok valakivel. Nagyon kedves, rendes illetőnek tűnt, udvarias volt, semmi kifogás a stílusában. Adottak közös programok, barátokkal, kettesben, vacsorák, egyebek.

Ami a probléma: harmadjára fordult elő, hogy egy beszélgetés kapcsán, amikor elmondtam, hogy egy adott helyzetben mit csináltam, mit mondtam, hogyan döntöttem az illető magából kifordulva, becsmérelve, lehordott, emelt hangon. Ilyeneket mondva: egy tíz éves gyerek szintjén vagyok, meg mínusz IQ-ra utal, amit csináltam, meg egy normális ember nem csinál ilyet stb. Kiabálva: "felnőtt ember vagy, nem egy hülye gyerek."

Mi ez az egész? Kivel állok igazából szemben? Nem értem. Az utolsó óta nem veszem fel a telefont, amikor hív.


Az ilyenből előbb-utóbb pofonok is lehetnek. Van valakinek hasonló tapasztalata? Itt egy megoldás van, lelépni, vagy esetleg lehet ezt egyáltalán még megbeszélni, bízván a változásban?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook