Szinglik (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
2007. szept. 23. 15:47

Jo

,igazad van ,senkit nem szeretnék megsérteni, sajnálom, hogy ez jön le a levelemből


Egyedülálló,ez egy gyűjtőfogalom,ebbe az özvegyek is beletartoznak,ugye ök azért nem szinglik?????Bocs!!!!!!!!


Ezt a munkamániás dolgot már nem először hajtogatod,A munkamánia betegség és semmiképpen nem pozitív emberi tulajdonság,ezt is kezeltetni kell,ha már az angolt emlegeted, a szó eredete az angolnyelvől jön q munka és az alkoholista szavak összemosásából és ugyanolyan betegségként kezelik az angol-szász világban ,mint az alkoholizmust,ugyanúhy rehabilitácios csoportokat hoznak létr,mint az AA(ANonimAlkoholistáknál-amerikai megnevezés ez is)

A munkaalkoholizmus hátterében kibillent lelkiegyensúly,magánéleti és egyéb problémák állnak

minde

ez is egy függőség,ezt kell világosan látni,az egyénre nézve romboló


biztosan hallottad már a viccet, de találó,ezért leírom,az öngyilkosságnak egyetlen társadalmilag elfogadott formája van ,ha halálra dolgozod magad


bármitől lehetsz függő,

nem szabad semmit túlzásba vinni,Nihil nimis-ahogy a latinok is mondták

2007. szept. 23. 15:47

Jo

,igazad van ,senkit nem szeretnék megsérteni, sajnálom, hogy ez jön le a levelemből


Egyedülálló,ez egy gyűjtőfogalom,ebbe az özvegyek is beletartoznak,ugye ök azért nem szinglik?????Bocs!!!!!!!!


Ezt a munkamániás dolgot már nem először hajtogatod,A munkamánia betegség és semmiképpen nem pozitív emberi tulajdonság,ezt is kezeltetni kell,ha már az angolt emlegeted, a szó eredete az angolnyelvől jön q munka és az alkoholista szavak összemosásából és ugyanolyan betegségként kezelik az angol-szász világban ,mint az alkoholizmust,ugyanúhy rehabilitácios csoportokat hoznak létr,mint az AA(ANonimAlkoholistáknál-amerikai megnevezés ez is)

A munkaalkoholizmus hátterében kibillent lelkiegyensúly,magánéleti és egyéb problémák állnak

minde

ez is egy függőség,ezt kell világosan látni,az egyénre nézve romboló


biztosan hallottad már a viccet, de találó,ezért leírom,az öngyilkosságnak egyetlen társadalmilag elfogadott formája van ,ha halálra dolgozod magad


bármitől lehetsz függő,

nem szabad semmit túlzásba vinni,Nihil nimis-ahogy a latinok is mondták

28. 4726e582cf (válaszként erre: 25. - 3e5dbcdac4)
2007. szept. 23. 11:37

Ismét mondom, hogy a szingli az nem vénlány... de hajtogasd csak, hogy az. Nekem sem tetszik az egyedülálló szó ilyen forma használata, úgymond átvéve az angolból.


Szinglit amúgy az egyedülálló férfiakra is használják, tehát ezért sem helyes a vénlányt emlegetni egy lapon a szinglivel. De Te tudod, még párszor elmondhatod, hogy a szingli az vénlány... tőlem?! Csak evvel itt a portálon nem egy embert fogsz megsérteni.


Látom nem nagyon olvastál vissza, így elmondom ismét, amíg egyedül voltam sem soroltam magam sem szingli körbe sem a vénlány körbe, hisz egyedülálló voltam, és a két fent említett kör egyikébe sem sorolható. Sőt megkeseredve sem voltam, ha már itt tartunk. Azt is ismét leírom, hogy párkapcsolatban élek, így a téma nem érint, tehát én nem vettem sértésnek, bár az volt a többiekre nézve.


Tudom, hogy marha "trendi" inkább szinglit mondani, mint azt, hogy nincs párom, de ez van, a mai fiatalság imádja az ilyen átvett szavakat, én speciel ki nem állhatom. De pl. egy 20 éves lány nem éppen vénlány... ill. a szingli megfelelője sem pont az egyedülálló, mivel sikerorientált, munkamániás, egyedülállót jelent a szingli, ha utánanézel (google a barátod :)), akkor olvashatsz róla egész jó cikkeket.

2007. szept. 23. 11:18

Szisztok!


Ez a szingli dolog mindig a Szex és New York-ot kelti bennem életre. :)

25 éves vagyok, rengeteg barátom volt már, egyikükkel össze is költöztünk, de rá 2 napra rájöttem, hogy ez nem nekem való. És megcsaltam.

Lehet ítélkezni, de én legalább vállalom, hogy ilyen vagyok. Kiéltem magam, és volt egy 2 éves kapcsolatom, ami 1 évig tökéletes volt. Ezek után kb. 2 éve egyik férfiról a másikra jártam, amolyan Samantha stílusban. :)

Aztán idén áprilisban megismertem álmaim férfiját, aki kívül-belül passzol velem, akivel tökéletesen eltudok beszélgetni, mert ugyanaz érdekli mint engem, ugyanaz a véleménye mint nekem, tökéletes összehang. És a szex is életem legjobbja volt vele. De sajnos rájöttem, hogy az élet nem akarja,hogy megállapodjak, ő nagyon messze lakik tőlem, bár jómagam jövőre költözöm abba a városba, ahol ő él, nem lehetünk együtt. Nem lehetünk többek, mint barátok. Zenész, és nem , nem csapodár, mert őszintén elmesélte, hogy a turnék alatt ugyanúgy kiéli magát, ahogy azt én tettem, csak nem erre vágyik. D-e sajnos amire vágyik, nem kaphatja meg.Együtt voltunk amíg tehettünk, éjjel végig beszélgettünk mindig, feküdtünk egymás mellett, tudtuk,hogy nincs sok időnk. Elmondta,hogy nem akarja,hogy szenvedjek,hogy azt érezzem,hogy becsap, de mivel ő éveket turnézik,nem bírnám ki. És nem érdemlem ezt, mert többet érdemlek. És életemben először tudtam,hogy ő az a férfi,aki sosem hazudna. Tudtam,hogyha elválunk,ugyanúgy szex-elni fog másokkal,de hisz ez természetes,több ezer km van köztünk, és hónapokig turnén van. Még utoljára együtt reggeliztünk, majd elbúcsúztunk, és mikor hátrafordult, rámnézett,láttam,hogy szomorú.

Azóta jó pár e-mail-t váltottunk,míg otthon volt, egyszer telefonon is beszéltünk. A barátai, még az öccse is kedvelt, és én is kedveltem őket.

Mióta nincs mellettem megváltoztam. A csapodár életmódnak annyi, nem kívánok más férfit. :(

Szerelmes lettem, életemben először, igazán. És nem bánok semmit, mert megadatott egy érzés, ami sok embernek nem, SZERETHETTEM.

Minden nap gondolok rá, és hiányzik. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk,mert egyikünk sem bírná ki,ha többé nem hallana a másikról.

A baj csak az,hogy én azt, hogy megállapodjak, csak vele tudom elképzelni, hisz ez a szerelem.

Így mivel nem akarok besavanyodni, visszatérek régi életemhez. Szingli vagyok, boldog, mert már szerettem, és szerettek, és megismertem őt, de ha ő nincs velem, jobb nekem egyedül. Illetve a szokásos, maximum 2 hónapos kapcsolataimmal.

Mert tudom, hogy még egy olyan férfi, nem létezik...

2007. szept. 22. 02:04

Mislix

kemény fazon vagy ,5-6 barátnő és még lelkileg egyben?

Ezt azért legtöbben nem bírnánk ki.


Neked mi a tüskéd? Ezzel tisztában vagy?


Azért vannak érzékenyebb lelkek is,akik nem igen tudják megrázni magukat és továbbmenni egy következő házasságba és még tanulni is belőle?Nem vársz te sokat tőlünk átlagemberektől?


Nem tudom, de,ahogy olvaslak, az a szó jut eszembe, hogy terminátor.Bocs.


Ha becsap az,akiben bízol, belőled is meghal egy darab, elveszted a hited az emberekben is,nem megrázod magad!!!!!!


Célzol arra, hogy aki sokáig vár arra rá sem néznek a férfiak,mert annyira szúr.

Ebből a mondatból látom, hogy tényleg nem egy lány ir Mislix név alatt.


Mindig is érdekelt a férfi léleknek ez a terrénuma.Adj választ légyszi.Hogy van az, hogy a nők, ha megöregszenek szúrnak-ahogy irod, férfiember rá sem néz, mert szépsége elhervadt, de az uraknál is ugyanezek a folyamatok végbemennek, csak ők soha nem veszik észre magukat?

Hogy lehet, hogy az öreguraknak soha nem jut eszébe, hogy a 16 éves szőke kislány nem önzetlenül rajong értük?

És végül, hogy lehet, hogy csodálkoznak, hogy a szőke ciklon is vett egy 180 fokos fordulatot, miután elhagyta a szeerencséje,elszegényedett,megbetegedett?


És végül , miért van az, hogy,ha a pasi olyan ronda, mint Belzebúb,akkor is az Aphroditékat méregeti?

2007. szept. 22. 01:35

Fawkesgirl


ez nem sértés akart lenni,a szingli egy eroltetett műszó,a magyar megfelelője a vénlány,eufemizálva egy kicsit vénkisasszony és agglegény-a hímnemű megfelelője

ez a magyar nyelvünk,őrizzük meg a szépségeit...


és mivel igen kifejező nyelv a mögötte álló pejorizáló szándékot szerintem jól érzed, a társadalom sem ma sem korábban,pl édesanyáink idejében nem fogta fel valami jópofa dologként és főleg nem próbálta sikerként elkönyvelni,sajnos ez kudarc volt anno is és ma is


amitől hülyét kapok, hogy megpróbáljuk pozitív köntösbe bújtatni,amitől sok elvakult kislány még a lehetőségtől is elesik, hogy változtasson,mert ezen a szingli -faszságon keresztül azt az üzenetet kapja, hogy ez valami jó,menő,kellemes,elegáns dolog,ez valami minta,amit követni kell


hadd emlékeztessek mindenkit,az ember társas lény,normális esetben igényed van arra, hogy mindent megossz valakikkel(örömöt is,bánatot is), eleinte a családoddal ,egy bizonyos életkor után a társaddal,férjeddel, ha ez az érzés nincs meg benned,na akkor kell gyorsan pszihológushoz fordulni,mert az nem természetes folyamat, valahol kisiklottál és ez bizony a lelki és későbi testi egészséged érdekében ki kell bogozni, hogy hol, mert a ketto osszefügg, mens sana in corpore sano

24. picur33 (válaszként erre: 22. - 8d784868d0)
2007. szept. 5. 17:46
Nem vagyok megkeseredett. Boldog vagyok a társam melett. Sokáig tartott, mire megtaláltam de megérte. Ha nem válogatok, akkor már háromszor váltam volna.A környezetem azzal nyaggatott a 20-as éveimben, hogy állapodjak meg. Az egész család ferde szemmel nézett rám, mikor közöltem velük, hogy majd egyszer. Körülöttem kényszer szülte házasságok, csúnya válások és nem szeretem házasságok voltak. Nem akartam olyat. Igazad van. Egy életünk van. Mindenki úgy élje, ahogy neki jó. Az én párom sem viszi ki a szemetet és ha úgy jön ki, még csoszog is. De nekem így tökéletes. Őérte válogattam.
2007. szept. 5. 08:45

Sziasztok!


Most én is egyedülálló vagyok és azelőtt nagyon ellene voltam ennek "szingli" meghatározásnak, de aztán rájöttem, hogy sokkal jobban hangzik, mintha azt mondanám, hogy agglegény vagy öreglegény. Úgyhogy mostanában már szinglinek vallom magam. Ez manapság már olyan menő! ;-)))

22. 8d784868d0 (válaszként erre: 20. - Picur33)
2007. szept. 5. 08:18

megkeseredett sorok ezek.

persze kell válogatni, de amikor előttem van az a bizonyos kép az 5 " szingli barátnőről, akik egy kártyaasztalnál ülnek, és tul képpen már csak 5. 120 éves csontvázról beszélünk,, és még akkor is megjegyzést tesznek az italt felszolgáló férfire!

életünk egy van.

persze lehet a karácsonyokat az öngyilkossági ráta növelésével, a halál árnyékában tölteni, de lehet egy férfivel is, aki lehet hogy csoszog, lehet hogy nem viszi le a szemetet, de társ. és többnyire nem rossz társak vannak.

a rosz házaságot meg kell szüntetni, és megrázni magadat, és továbbmenni. csalódás mindenkit ér!

aki eős, és ügyes az tanul belőle! aki nem az nyalogatja évekig a sebeit, aztán rájön hogy nincs, és már nem lehet gyereke! és a férfiak rá sem néznek, mert már rettentően szúr!

a magánytól, a kielégületlenségtől, az egyedüllétt okozta lelki elferdülésektől.

EGY ÉLETÜNK VAN!

AZT KELL ÉLNI!

2007. szept. 4. 19:41
válogatni is kell
2007. aug. 29. 11:46
Inkább egyedűl, mint egy rossz házasságban. Én 30 évesen mentem férjhez. 20-as éveimben éltem. Jól éreztem magam. Mindenkinek eljön egyszer az Igazi. És igenis, legyünk válogatósak! Ebben a nagy egyenjogúságban sokkal több a dolgunk, mint a pasiknak. Hát válogassunk csak nyugodtan.
19. bony
2007. aug. 29. 11:21
Szerintem mibelénk 30 on tuli singlikbe belénknevelték aszt :vigyáz magadra, nehogy terhesen gyere nekem haza,ez nem hozzád való... Énszerintem addig válogattunk mig egyedűl maradtunk.
18. 4726e582cf (válaszként erre: 17. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 15:33

Oh, ezt tudtam eddig is, sőt titok sem volt. Sőt, a mai napig ott van az, hogy nem bízom meg senkiben 100%-ig, köszönhetően az egyedüllétemet megelőző kapcsolataimra. De kötve hiszem, hogy egyedülállóként besorolható lettem volna a megkeseredett vénlány, vagy a sikerorientált szingli kategóriába (mert ugye ez a kettő nem ugyanaz!)


Csak keverik a szezont a fazonnal, azaz a szinglit a vénlánnyal (mivel szingli lehet pasi is... - ő meg talán a vénsrác, hogy legyünk sértőek feléjük is... :( )

17. 8d784868d0 (válaszként erre: 16. - 4726e582cf)
2007. aug. 19. 15:31
ez őszinte beismerés volt, és büszke lehetsz magadra amiért ezt megtetted......!!!
16. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 15:29

Én is voltam egyedül hoszsú éveken át, azokkal a bizonyos tüskékkel, mégsem mondtam, hogy én szingli vagyok, vagy VÉNLÁNY - amúgy sem szeretem ezt a kifejezést. Bár hozzá tartozik, hogy éjjal-nappal dolgoztam, akkoriban muszáj volt. Ill. az az előtti kellemetlen élményeim sem sarkalltak arra, hogy párt keressek. Igazad van, ebben az időszakban nem is akartam kitörni a jégburok alól, vagy a tüskepárna alól. Úgy voltam vele, hogy boldog vagyok így is. Ez igaz is volt, de hogy van párom már, tudom, hogy így boldogabb vagyok. Mondjuk kellett ő is hozzá, hogy a tüskéket megszűntessem, vagy leolvasszam a jeget, amit magam köré húztam amolyan védőburokként.


Tehát akkor vénlány voltam ebben az időben??? Kötve hiszem, csak éppen más dolgok foglalkoztattak, nem az, hogy társam legyen, hanem akkor számomra fontosabb dolgok...

2007. aug. 19. 15:17

hangya76 sok mindent jól lát.

de tény , hogy . Fawkesgirl- beírásában is van igazság.

az hogy szingli igazán összefoglaló név.

nehéz bekategórizálni, hogy pontossan mit is takar!

tény hogy aki egyedül van, egyre nehezebben fog találni társat!

tudom hogy miről beszélek, volt idő hogy nagam is turkáltam az egyedüláló nők között!

a konklúzió az hogy azért egydülálók, mert van valami stickjük!

mindenkinek más! de egy sem volt egész!

ezt nem kell félre érteni!

volt aki lelkileg megviselt, volt akinek 3 gyereke volt, és nem tudta azt elképzelni, hogy egy férfi is beleférjen az életébe! volt akinek önértékélesi gondjai voltak, pedig jó és okos nő volt! volt aki nem tudott levállni a szüleiről, mert ápolni kellett őket! volt aki munkamániás volt, habárezt szerintem az egyedüllét váltotta ki!

a lényeg: az álltalam megismert kb 30-40 nőből, egy sem volt kapcsolatra alklamas!

egyszerűen szúrtak mint a kaktusz.... és nem tudták hogy miért!

tudjátok morbid helyzet, de egy nőnek tudni kel azt felfgoni, és megérteni, hogy ha együtt alszik a 3 gtyerekével, akkor ezt nem kell hangoztatnia! mert zen em olyan vonzó egy férfinek!

sőtt! ha kerek perec kijelenti hogy nem fog rajta változtatni, akkor az egész társkeresés dugába dőlt! a féfinek nő kell! az okos nő pedig ilyen helyzetben felismeri hogy nem vonzó ha 4 -en vannak az ágyban! de nem! ezt egy nő sem ismerte fel! az ilyen nőnek csak a yereke lebeg a szeme előt....vágyik a társra, de elhomályosult az elmélye!!!!!

a másik kedvenc típusom a barátokkal teli!

annyi van neki mint a güzü....

mindenki az!

képes ismétlem!!! KÉPES!!! a határidő naplójában megnézni a balga jószág, hogy a férfi mikor fér be az életébe! szerdán lánybuli, csütörtökön, korzmetikus, utánna trécselés, péntek az icuka kislánya 3 éves és buli van, szombaton nem ér rá, csak halgat nagyokat, vasárnap elutazik a sacikát megnézni, mert már 5 napja nem látta.... hétfőn sokáig dolgozik, aztán meg úgyis vásárolni megy a lányokkal,,, kedden megigárte hogy römiznek,,, a csajokkal.... és így tovább...

aztán amikor 10 nap mulva!!!!! azt mondja na ez jó,,, 6-10 ig....? akkor azt mondja az ember, menj anyádba!!!!!

és ez nem egyeset volt!

a példákat azérzt írtam hogy talán magára ismer valaki, és be tudja az életvitelét azonosítani!

aki egydülálló annak nyitottnak kell lennie!

és tudni kell egy kapcsolatot kezdeni, vagy folytatni!

de megállapítom hogy aki ma egyedül van, annak legalább 75%-a saját magát okolhatja ezért, és nem is akar igazán kitörni innen!!!!

14. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - 3e5dbcdac4)
2007. aug. 19. 15:16
Az egyedül álló sznglik. Ahogy már leírtam, munkájukban sikeres, gazdag emberek tartoznak ebbe a kategóriába, nem az a csoport, akit vénlánynak titulálsz. Szerintem sértőn, mert ahogy olvashatod az előző hozzászólásomban, ki is a vénlány, így ez sértésnek számít a mai egyedülálló nőkre nézve.
13. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - 3e5dbcdac4)
2007. aug. 19. 15:14

A valós szinglik, akik kevesen vannak itt nálunk Magyarországon, vonzóak többnyire.

Lehet rosszul fogalmaztam, munkájában sikeres nőkről, férfiakról beszélünk szingli alatt, akiknek a pénz és a munka fontosabb, mint a párkapcsolat. A többiek az egyedülállóak, akik nem sikeresek semmiben. Csúfolásnak lehet nevezni, ha vénlánynak titulálják őket.


A vénlány nem ez a kategória, 20-as évein túl lévő nőre alkalmazzák, aki talán még szűz, és párkapcsolata sem volt. A szingliség viszonylag új jelenség, mert bár korábban is voltak vénlányok, nekik nagyon fontos helyük volt a családban. Ők stoppolták a zoknit, vigyáztak a testvérük gyerekeire, végezték a ház körüli munka nagy részét. Általában a legcsúnyább vagy a házasságra valamilyen okból alkalmatlan lányok maradtak pártában, mert akit ki lehetett házasítani, azt abban az időben ki is házasították.

Viszont a kor erkölcsi felfogásából kifolyólag szexről – legalábbis látszólag – szó sem lehetett az életükben, míg ma ezzel szemben egy szingli jóval kevesebb erkölcsi kötöttség mellett él.


Lehet az ember társas lény, de a szingli nem is keresi a társaságot, míg rá nem döbben, hogy az úgymond "boldogságát", amit karrierje magaslatán nem tud megosztani senkivel.

12. picur33 (válaszként erre: 10. - 3e5dbcdac4)
2007. aug. 19. 14:40
Ha az a szerencsétlen szingli férfi, akkor is VÉNLÁNY? Okosabbakat is írhattál volna ekkora terjedelemben.
11. 3e5dbcdac4 (válaszként erre: 2. - Agr)
2007. aug. 19. 13:42

ha az agglegénység olyan jó lenne,akkor nem igyekeznél foggal-körömmel kikapaszkodni belőle


mit jelent, hogy tettél az egyetlenedért,társkereső szolgálatnak fizettél?


pszichológiai tény :az alaptalan bizalmatlanság és a csekély intelligencia összefüggése!!!!!!


82-ben születtél, kétlem, hogy ezalatt a z idő alatt ennyi negatív élettapasztalatod gyűlt össze


te beteg vagy, kezeltesd magad, mert amit leírsz,az kórós


nyilán előnytelen a külsőd ugyanakkor az elvárásaid magasak a partnerrel szemben ezért fiatal korban sok elutasításban,kudarcélményben volt részed, hiszen ekkor még érdekmentes kapcsolatok alakulnak ki, ez az az életkor amikor a csúnya, kövér fiúk még kosarat kapnak a modellvizsgás kislányoktól


jó hír, hogy későbbi életkorban ez változik, igaz ez már nem érdekmentes kapcsolat...de rá se ránts,amíg megvan a jólfizető szingli állásod ,addig megvan a egyetlened is)):

2007. aug. 19. 13:28

a szingli fogalmát te kevered a yuppi fogalmával


egyébként is ez csak egy eufémizmus, hogy ne keljen szembenézned a nyersen hangzó, de pontos fogalommal, VÉNLÁNY!!!!!!!!!!

2007. aug. 19. 13:13

végül,a VÉNLÁNYOk fogyasztói társadalomra gyakorolt szerepét boncolatod, nos vágjunk bele


az, hogy az egyedül élők a marketingesek fő célcsoportja lenne, azért elég erős túlzás, valóban igyekeznek kielégíteni ezt a fogyasztói igényt is, de nem a magyar üzletekben ez a jelenség elsősorban japán és amerikai nagyvárosokban jellemző


másodsorban, egy család jóval nagyobb gazdasági erőt képvisel , ezt nem olyan nehéz belátni, egyszerű matematika


a legdrágábbak a tartós fogyasztási cikkek ugyebár, no ebből egy családban egyet kell megvenni, és simán vehetsz egy prémium kategóriát is, hiszen 4-5 fizetésből gazdálkodtok egy hónapban,de nem egyedül fizeted a rezsit , alakbért, hanem megoszlanak a költségek, egyedül nem tudnál ilyen jól kijönni, ezért családosok bátrabban költekezhetnek és nem is kerülnek az utcára , ha elvesztik jólfizető állásukat,vagy egyszerűen megbetegszenek, hallottál már a család megtartó erejéről, ugye??????????

2007. aug. 19. 12:48

aztán, a vénlányok a legritkább esetben vonzók,hiszen nem találtak egy olyan partnert,aki felvállalja őket

harmadszor :az ember sajnos társas lény,ebből következik,igénye és szüksége van a társakra,

a vénlányság nem siker, hanem kudarc!!!!!!!egy szerencsétlen életállapot,amit a vénlányok teljes gőzzel korrigálni próbálnak, de persze ismerünk olyan megjátszós embereket,akik ezt nem így próbálják beállítani


negyedszer , még csak nem is sikeresek, és most itt nem csak arról van szó, hogy a magánéletben sikertelenek, hanem arról, hogy a munkában is előbb utóbb sikertelenek lesznek, mivel a biológia törvényeivel nem igen lehet szembehelyezkedni, a tartós egyedüllét olyan lelki torzulásokat eredményez a lelkükbe, hogy előbb-utóbb nem tudják megfelelően ellátni amunkájukat, illetve a munkahelyi közösségbe nem tudnak adott esetben beilleszkedni, mivel nem tanulnak meg alkalmazkodni, többek között azért, mert egyedül élnek hosszabb ideje

7. 3e5dbcdac4 (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2007. aug. 19. 00:34

jól látok, te ezt a marhaságot beveszed???

Korrigáljuk csak szépen sorjában

életformáról szó sincs!Sokkal inkább egy kényszerhelyzetről, amit nevezzünk csak a nevén:VÉNLÁNY.Igen lány, mert

6. medvegyev (válaszként erre: 2. - Agr)
2007. aug. 17. 20:36
Mázlista!
5. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Agr)
2007. aug. 17. 20:35

Jól látod!


A szingli életforma: azaz sikeres, vonzó fiatal nők és a férfiak, akik a munkának szentelik legfőbb idejüket. És ahhoz, hogy a munkájukat jól végezhessék, szükség van arra, hogy magukkal foglalkozzanak. Mivel megtehetik, mert jól keresnek, s csak magukról kell gondoskodniuk, ők a fogyasztóipar egyik legfőbb célcsoportja.


Tehát az egyedülálló nő vagy férfi még nem szingli!


Bizony, a kamaszkori és későbbi csalódások, negatív élmények gyanakvóvá teszik az embert. Én is rettentően bizalmatlan voltam az emberekkel szemben, azaz vagyok, még most is.

Jól látod, ahhoz, hogy rátalálj az igazira, nem feltétlen kell bíznod az emberekben és még többet csalódni...

2007. aug. 5. 16:56
Bocsi, de mintha már olvastam volna valahol ezt a cikket....
3. 09d65bf33d (válaszként erre: 2. - Agr)
2007. aug. 5. 15:04
Hát régen én is így gondoltam, aztán még abban is csalódtam, akiben végre nagy nehezen megbíztam. Most már senkiben sem bízok igazán. Ennek ellenére nem vagyok szingli.
2. agr
2007. aug. 3. 10:50

Lenne néhány észrevételem a cikkel kapcsolatban.


Először is, a szingli nem egyenlő az egyedülállóval, jó lenne, ha végre mindenkinek a fejében tisztán elválna a két fogalom.


Másodszor, itt nem kötődéstől való félelemről kell beszélnünk, hanem a kötődni NEM akarásról, hiszen sokkal jobb úgy élni, hogy ninc sfelelősség, nem vagyunk felelősek senkiért, nem kell alkalmazkodnunk valakihez, azt csinálunk, amit csak akarunk. Ez egy nagyon jó mellé duma, hogy félnek a kötődéstől!


Harmadszor, én is rettentően negatív élményeket éltem át kamaszkoromban, ennek megfelelően nem bízom az emberekben, ennek ellenére megtaláltam az igazit, mert éreztem az Ő esetében, hogy Ő lesz az, akiben igen is érdemes bíznom, sőt a szüleimet leszámítva Ő az egyetlen, akiben igazán megbízom. Tehát egyáltalán nicns szükség arra, hogy hú de imádjam az embereket, az igazit meg lehet találni anélküli, csak tenni kell érte, mert tenni kell. Ezt én is kénytelen voltam belátni, magától nem jön szembe az utcán és ugri ka nyakunkba. De az én Egyetlenemért megérte tenni, és meg is fogja érni tenni, ameddig csak élek!


Negyedszer, teljesen felesleges pozitívan állni az emberekhez alapvetően, ritka kivétel, aki megérdemli; annak pedig megadom, a tiszteletet, aki megérdemli.

2007. júl. 12. 04:16
Manapság, ha egy nő már elmúlt harminc, és még nincs tartós kapcsolata, azt gondolják róla, hogy tipikus szingli: képtelen normális kapcsolatban élni, nem tud maga mellett elviselni senkit vagy karrierista. Pedig a legöbben egyszerűen csak nem találják az igazit. De vajon miért?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook