Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


4510. f.frezia (válaszként erre: 4506. - 5fd0bd70c7)
2017. okt. 22. 14:35

Jajj.. olyan kicsinyesek az emberek.

És olyan bosszantó, mikor hülyének néznek.

4509. 124637ff9b (válaszként erre: 4507. - F.frezia)
2017. okt. 22. 14:34

Az a baj, hogy nem tudja bizonyítani a csalást.

De én se dolgoznék vele egy pillanatig sem tovább.

4508. Ronina4 (válaszként erre: 4506. - 5fd0bd70c7)
2017. okt. 22. 14:34
meg tudlak erteni
4507. f.frezia (válaszként erre: 4500. - Ronina4)
2017. okt. 22. 14:30

Én a felénél elvesztettem a fonalat..

De ami megragadt: 15 nap táviltartásit kapott, mert késsel támadott rá.. és 2 gyerek nála maradt??


A másik meglátásom: nincs az az isten, h.ezzel a nővel együtt dolgozzak tovább. Vigye a készlet 1/3-ád és takarodjon onnan.. vagy vedd meg tőle. Lehet szívesen beszállna vki egy kis tőkével harmadiknak.

Ha nem akar lelépni, fel is jelentheted csalásért..

De mindenképp megszabadulnék tőle!

4506. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 4504. - Ronina4)
2017. okt. 22. 14:28
Én egyszer szedtem osztálypénzt még a nagylányom elsős korában. Akkor abban az évben egyszer és soha többé. Kedves anyuka állította, hogy odadta nekem, csak én elfelejtettem beírni a füzetbe, 500 ft-ról volt szó. Hiába mondtam, hogy ez nem igaz, kötötte az ebet a karóhoz. Az lett, hogy a sajátomból beadtam. Szerencsére most már számlaszámra kell utalni, így nem lehet játszmázni. Ezek után soha többé nem voltam se szmk, se osztálypénztáros, tanultam belőle
4505. Ronina4 (válaszként erre: 4503. - F.frezia)
2017. okt. 22. 14:21
én is majdnem mindig egyedül oldottam meg a dolgaim. Amig a kicsi ovis volt tavaly akkor többször anyósom ment erte ha a párom nem tudott de most hogy egy helyen van a 3 gyerekem iskolaba már nem kell.
4504. Ronina4 (válaszként erre: 4502. - F.frezia)
2017. okt. 22. 14:19
egyetertek !!! én bizti nem leszek soha szmk s én soha nem hízelegtem nyaliztam se a többi szülönek se a tanároknak eztán se fogok. a szülői ért . is utálom mert ott ülünlk 2 órat ami fontos az kb fél óra a többi tömény jópofizás...kit érdekel az ????
4503. f.frezia (válaszként erre: 4475. - Ronina4)
2017. okt. 22. 14:18

Én nem passzolnám le senkinek a gyerekeimet. Főleg azért, h.vásárolni menjek vagy körmöshöz.

Akkor szoktak anyósnál lenni, ha egyiket a dokihoz kell vinni és nem akarom a másikat is elcipelni, nehogy ott szedjen össze vmit. Vagy ha én megyek dokihoz.

4502. f.frezia (válaszként erre: 4474. - Ronina4)
2017. okt. 22. 14:14

Engem belerángatott a helyi baba-mama klub vezetője.

Rám írt, h.szeretne egy nyárzáró játékos napot, menjek át ötletelni. Átmentem. Mindent megbeszéltünk. Erre elkészítette a plakátot, alul rajta az én nevem is, mint rendező..

Pff.. ráment a vasárnap délutánom este 8-ig, felügyeltem a gyerekeket, én voltam a lufihajtogató és csillámtetkó készítő felváltva.

Meg hallgattam az uram morgását.. mivel ő volt egész nap a lányainkkal és h.vmi értelmes családi programot is csinálhattunk volna együtt. És igaza van.

Mellesleg nem vagyok az a gyerekekkel pajtizós fajta, nekem bőven elég a 2 sajátomat lekötni és játszani velük.

Na már most elkezdett megint írogatni a babaklubbos nőci, ilyen halloween program, olyan télapó buli.. konkrétan lesz@rom, hagyjon békén. Nem véletlen nem tanultam óvónőnek/tanárnőnek, ahogy anyu szerette volna.

Ja, és ugye akkor még minden szülőin nekem esnek, hogy legyek szmk tag. Lesz a fene! 😁

4501. Ronina4
2017. okt. 22. 14:08
szal itt a vége a második rész Mónika shownak. Hát nem az én hősöm a férjem ????
4500. Ronina4 (válaszként erre: 4498. - 124637ff9b)
2017. okt. 22. 14:06
Na a kismamás sztori most : bejött egy csaj hogy kismamanacit keres mutattam amink volt egyik kicsi másik nagy. mondta hogy tul belefér ő a nacijáiba csak a dereka hasija nem. okés semmi gond mi át tudjuk stabni hogy felülre passzét varrunk. meg is vette az anyagot. bent volt ezaz idióta is. bement az öltözöbe felvette de nem birta begombolni hat a zipp lent volt majdnem bugyiig. szembe alt koleginammal annak a tapló bunkó ura meg melléált es meg a fejŕlét is oldalra döntötte és behajolt es jól megbámulta a hasát !!! én úgy de úgy szegyeltem magam !!! es nem mertem szólni se ne legyen meg kínosabb szegénynek. probált pict elfirdulni de ....áh szivbajt kaptam !!! ez kb sterdan volt. pentekre elkeszült és pont akkor jött a csaj mikor már zajlott a kiosztás es az a tapló meg ott kuabalt a boltba hogy ő akkpr jön be amikor akar. na en meg hogy beszeljek a csajjal hogy kérjek bocsánatot ...hat volt egy szórólapunk minusz 10% ha azzal jön. ráirtam a hátuljara a számom es hogy kérlek hívj fel délután. tudtam addigra hazakúldöm öket vagy én megyek. fel is hívott és akkor végre bocsánatot tudtam kérni. meg is igerte hogy jövőhéten bejön.
4499. Ronina4
2017. okt. 22. 13:58
penteken nem hétfőn most pénteken volt a kiosztás. De most 2 hétig nem lesz addig át kell gpndolnom mi legyen. valszeg amig nem lesz más alternatíva írom a bevételek összegézlt hogy ne tudjon átverni. Es majd valahogy probalom visszaszerezni a pénzem egy részét legalább. Mert így tulajdonképpen én meg a harmadik kollegina ketten tartottuk fent a boltot es a emezeknek meg jó ki pénzeket szervaltunk ök meg éltek mint hal a vizbe. De tovább nem az tuti
2017. okt. 22. 13:55

Jeeeeeeeeeeezus


Tetézd :DDD

4497. Ronina4
2017. okt. 22. 13:53
Illetve nem tegnap hanem hétfön. bejött egy nő hogy aMónit keresi mondom épp hazament és kétig nem jön. ugyanis erre jutottunk kivesz 2 hét szabit es elrendezik a dolgaikat. Tudom hogy Móni mért akarta hogy bejöjjön az ura inkább mert ott legalább viselkednie kell valamennyire moderálja magát de a kusmamás eseten meg a széken els7lzakadt a cerna nalam. mindj azt is elmeselem de elöbb emezt. Szal kereste Mónit és mondza hogy meg volt beszelve hogy bejön mert mondta neki Móni hogy délelőtt ő van bent. Mondom segítek én neked meg nem adom soké. akinel tudom hogy keves a penze olcsóbban számolom mindig . Szal el is kezdett bevásárolni a vége 17 ezer volt. Amizmt hoz 2 vagy 3 részletbe ahogy lesz pénze. Na most a kolkegina ura azt mondta nekúnk hogy a felesége rendszerint szólt pár embernek hogy ekkor akkor gyertek akkor én vagyok bent. és azokat a pénzeket zsebre tette mindig. Ha most nem történik a kioszrás penteken akkor megint 17 ezerrel lehúz holott a bent lévő árukészletnek a 2/3-a az enyém !!!Na ne má azérzlt. Es én mindig korrektül becsületesen osztottam...amit a kasszába hagyott.
4496. Ronina4
2017. okt. 22. 13:45
tetézzem ?
4495. Ronina4
2017. okt. 22. 13:45

Anyósom szetint én meg a párom olyanok vagyunk hogy megalszik a tej a szánkba na most alaposan felráztuk a tejet

azért ne nézzenek már hülyenek tovabbra is ! a koleginam is egy nagy szájú hazug nő aki több 100 ezerrel meglopott . Ráadásnak újabb doligra derült tegnap fény.

4494. Ronina4
2017. okt. 22. 13:42

erre a parom ne ésezz ne és-sel kezd a momdatot! akkora király volt a párom mint az atom !!!.

aztan én mondtam annak az embernek hogy mondom már anbyi kart okozrál nekünk hog én nem akarom hogy bent legyél. Mert mikor kb 1 éve kihajitott minket a cégükből boltostól kb 140 ezres kart okozott nekünk mondtam neki hogy azt a pénzt le kellett volna tenned ide nekünk a lányodnak meg a feleségednek is mert ő tart el ! na itt elakadt a szava teljesen 😂😂😂😂

4493. Ronina4
2017. okt. 22. 13:38
bocsi a sok hibáért megint fűt az indulat. ja meg elkezdett hetvenkedni a páromnak mikor a párom is felemelte a hangját válaszul az ő agressziójára es akkor mondta neki a párom hogy betörtel a lakásunkba szóltam érte ? nem így volt ? azt mondja így meghalgattalak így volt? azt mondja igy . azt mondta a parom neki hogy nem én törtem be hozzátok és vádaskodtam a saját feleségemre. erre a bunkó : na mi az meg akarsz verni ? azt mobdta a parom hogy nem megbeszélni jöttem a dolgokat. de azt mo dta te azóta se jöttél el hogy elmond igazak e a vádjaid. azt mondta erre a bunkó hazudtam És mi van akkor és ?
4492. Ronina4 (válaszként erre: 4491. - Ronina4)
2017. okt. 22. 13:32
azt mondta erre az a bunkó hogy mert mert fel ? Mert mondta a férjem tudja hogy vered a feleséged csaladod. en meg mpndtam neki hogy nem akarom hogy bent legyen mert nagyon nem tetszik ahogy a csaladjaval bánik. Erre ő a bunkó beszólt hogy semmi közöm ahhoz hogy ő mit csinal. Azt mondta erre a parom hogy ahhoz tényleg nincs de ahhoz igen hogy ő itt van egész nap mert ez a Mi munkahelyünk amihez egyik férfinak sincs köze en meg megmondtam hogy igenis közöm van ahoz hogy ő bent dekkol egész nap mert az a bolt az én munkahelyema koleganőmé meg a lányáé neki semmi keresni valója bent. ha unatkozik mennyen dolgozni ne várja el az asszonytól hogy az tartsa el. Na ezen megint kuakadt 😂
4491. Ronina4 (válaszként erre: 4488. - Ronina4)
2017. okt. 22. 13:21
Ahogy beértünk a boltunkba na mondom most beszéljünk ! A párom elkezdte mondani hogy hallja milyen gondok vannak es higy már a munkatársai is /másik városba van a munkahelye/ szóltak neki hogy cigány kórincál a boltunk körül vagy ö segírlt ott? meg en is szóvátettem mar hogy nekem vevő szólrmt hofy mit ténferehlg itt délwlőtt. És az az igénytelen paraszt azt mondta hogy ez hazugság meg hogy senkinek semmi köze hozzá. Azt mondta a párombak hogy te öcsém nem szólhatsz bele hogy mikor jövök be a feleségemhez mikor vagyok bent vele a boltba. A parom azt mondta neki hogy abva nem szól bele ha 5 percre beugrik de hogy egész délelőtt bent van és a felesége fél bejönni mert ő ahogy halotra agresszív
4490. Ronina4 (válaszként erre: 4487. - 124637ff9b)
2017. okt. 22. 13:13
ne is mond ezért is kertem meg a párom hogy jöjjön be mert engem letorkolnak ketten simán.
4489. Ronina4 (válaszként erre: 4486. - 124637ff9b)
2017. okt. 22. 13:12

utálom egy igenytelen cigány

és ez teny nem egy szitkozódás

4488. Ronina4
2017. okt. 22. 13:11
Mónika show második rész:pénteken mikor bementem ók késve értek.be és Az ura elkezdett nekem magyarázni hogy nem kell a feszültséget csinalni ne mondjam hogy zavar hogy ő bent van mert hogy Móni kérte hogy mennyen be vele. mondom később megbeszéljük. ekkor A kolkegina is beleszólt hogyde tényleg mért kell a feszkó neki is azt mondtam később megbeszéljük ekkoekr elmentem. mivel a férjemmel megbeszéltem hogy bejön és segít kiosztani öket elszaladt a Baby boltba gumit venni. a csajoktól kértem telot hogy rácsörögjek a páromra hogy azonnal induljon ne várja meg a 10 órát. indult is
4487. 124637ff9b (válaszként erre: 4485. - Ronina4)
2017. okt. 22. 13:11

Hát az óriási gáz, hogy a csaj átvágott, meglopott, de hogy ezt az "élete párjától" tudod meg, aki így elárulta őt neked... 😰

Milyen primitív emberek vannak, te Joó ég..

4486. 124637ff9b (válaszként erre: 4484. - Ronina4)
2017. okt. 22. 13:06
Már csak az kellett volna, hogy azt mondja: fizess neki x összeget, mert ő tulajdonképpen egész nap a boltban ül a székén és biztonsági őr teendőket lát el 😂
4485. Ronina4
2017. okt. 22. 13:06
nem tudom meséltem e hogy kopogás minden nélkül bejött a lakásunkba és elkezdte sorolni hogy a koleginám kb 3 szor annyikat vitt haza mint én mert bármikor váltott pénzt mindig lecsípett plussz én olyan naiv voltam hogy hónap végén 20 tól gyüjtöttünk járulek bérleti díj számlák. mindig mondtam hogy szólj ha elég. fütés szezonba kb 90 et gyüjtöttünk aztán osztottuk a bevetet. de kiderült pl hogy a járulékom1200 ö meg 12000 t számolt fel ! egy gyereknel annyi de nekem 4 van és ő pofátlanul eltette a 2x11 ezret zsebre a kezdet kezdetétől ! de nemcsak engem vert át hanem a lányát is lehúzta járulékba -20 al. hazug dög az ilyen ő élt mint hal a vizbe mert a hóvégi gyüjtött összegböl is ami a valós alapösszeg 22 ezer / koponya számlákra is mondjuk számoljunk 15-15- öt és a maradékot színtúgy ellopta. mikor néha kaját alig bírtam venni ! árubeszrezesbe is ..van egy csaj akitöl én oltári jó áron tudok venni tök jókat és fizethetem részletbe. és ö azokba se akar beleadni . de most amit fizetek.be nem fogom vinni eladom majd magam. szal nem tudom meddig fogom így xsinálni. mindenesetre már nincs félnapozást számolom a bevételt a boltból meg nem megyek sehova. a férje még azt 8s mondta hogy emberekkel beszéli le hogy akkor mennyenek amikor ő van szombaton és azokat a pénzeket is zsebretette.na íme a naivitás mintaképe.
4484. Ronina4
2017. okt. 22. 12:55

tehat a Mónima show.

úgy emlékszem ott tartottam hogy a kolegina 15 napos távoltartásit kapott mert a férje azt hazudta hogy megprobálta megszúrkalni. Eltelt 3-4 nap és a férj probálta hazahívni probalt vele találkozni elment a bíróhoz is hagy mehesssen haza a neje. Addig 2 gyerek itt 2 gyerek ott nemegyszer a koleganőm vásárolt be a férjnek meg a másik 2 gyereknek hogy legyen mit enniúk.ahogy letel a 15 nap minden nap könyörgött a férj hogy költözzön haza. kb 1 hét után hazament !!! mindazok után hazament kész vicc. aztán azzal jöttek hogy vezessük be a fél napozást. Okes mondom legyen. Erre mit talált ki a férj ????? Hpgy ő bent lesz a boltba végig !!! és ezt is tette . Mígnem behozott magának egy széket !!!! Na itt volt végem

4483. Ronina4 (válaszként erre: 4454. - 04424e865e)
2017. okt. 22. 11:58
egye penész de jókat röhögtem 😂 semmi baj nincs a színvonallal a magas labda leütés ütös volt legalább 😂😂😂
4482. Ronina4 (válaszként erre: 4441. - 04424e865e)
2017. okt. 22. 11:56
a kezdetekkel semmi gond nem volt te ! ne kötözködj
4481. Ronina4 (válaszként erre: 4436. - Andi.Bobi)
2017. okt. 22. 11:55
hát a pasinak a saját himbilimbije a legfontosabb ami a nőbe van 😉😂😂😂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook