Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexhiány a házasságban - meddig tűrhető? fórum

Szexhiány a házasságban - meddig tűrhető? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
4. árnyékliliom (válaszként erre: 2. - 301123f85d)
2019. jan. 30. 14:46
napi 4-5 volt most "csak" napi 2??? ez komoly? 🤤
3. Pasionella (válaszként erre: 2. - 301123f85d)
2019. jan. 30. 14:44
Napi 4-5??? Meg is halnék :-D
2. 301123f85d (válaszként erre: 1. - Árnyékliliom)
2019. jan. 30. 14:43

Nálunk azért nincs annyi mint baba előtt mert Hiva tegyem közben a kicsit? Nincs nagyi akihez át lehet vinni és valljuk be milyen is az már hogy akár naponta 3x atvigyem mert a férjem nem bír magával?

Vagy menjünk félre hagyjuk magára amíg "végzünk"? Na nem.

Régen napi 4-5 volt most Kb 2. De férjemnek kevés nekem meg elegem van abból hogy ezért megy a vita.

Nálunk ez napi vita, hogy mikor csal meg? Hát nem érdekel! Ha nem tud alkalmazkodni menjen.

Amúgy csak akkor baj ha miattam nincs (beteg vagyok, fáradt ilyenek) ha ő nincs itthon beteg dolgozik akkor semmi gond hogy nincs!



Bocs ha hosszú volt.

A téma jó érdekel mások véleménye is kinél hogy megy

2019. jan. 30. 14:37

Nagyon sok házas ismerősömnél (nálunk is! sajnos elég rossz kimenetellel) felmerült ez a probléma. Tényleg ennyire gyakori, hogy szülés után - kisgyerekes időszakban a férfiak (főleg) szinte ki lesznek tiltva a hálószobából? Miért van ez? Mi nők tényleg azt hisszük a drága férjünk nem fog elmenni máshova ha már ott a baba?

Hány hónap "éheztetés" kell, hogy rossz útra térjetek férfiak?

Feleségek történeteit is várom kinél hogy alakult ez az időszak! Pozitív és negatív story is jöhet had okuljunk belőle!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook