Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek van ilyen lehetőség? Egyáltalán van lehetőség? (Lakásvásárlás) fórum

Szerintetek van ilyen lehetőség? Egyáltalán van lehetőség? (Lakásvásárlás) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2013. jún. 9. 21:26

Őszintén, én a tulaj helyében nem egyeznék bele egy ilyen ügyletbe.

Családon belül nem tudnád megoldani a kölcsönt, vagy legalább egy részét?

Megtakarításod van?

2013. jún. 9. 21:24

Tegyük fel, hogy van munkám, fiatal nő vagyok és nem tervezek a közeljövőben családot. Célom egy 5-6 millió forint értékű ház vagy lakás.

Nem könnyű a mai világba minimálbérből megélni, mégis azt mondom belevágok egy ház megvásárlásába annak ellenére, hogy a munkahelyem is megszűnhet egyik percről a másikra..!

Vajon van-e valami lehetőség esetleg arra, hogy a tulajjal megbeszéljem, hogy részletfizetést tudok csak vállalni és amint nem fizetek egy hónapot ki a lakást elveszítem? Mégiscsak jobb egy fokkal, mintha a banktól veszek fel kölcsönt és ha az dúl dugába neki tartozzak éveken át, ráadásul a házam is ugrik, nem?

Kicsit szomorú vagyok, hogy fiatalon nagyon nem is gondolhatok saját házikóra mikor annyira jó áron érhetőek el! :/ Nektek mi a véleményetek? Esélytelen ma már egy fiatalnak házat vennie?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook