Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


123. Miss Angel (válaszként erre: 121. - A6bc29c843)
2012. szept. 30. 13:20
sajnálom :(
122. acuko (válaszként erre: 120. - Miss Angel)
2012. szept. 29. 21:45

Sajnálom, hogy igy érzed magad.

Sajnos a társkeresőkön általában ez van. A férfiak kihasználják, hogy ott magányos, egyedül élő nők vannak leginkább, és bizony, sokszor azonnal már az első vagy a második randin megkapják "igyen" a szexet. És mikor megkapták, mennek, keresnek tovább másik áldozatot.

Ez nem a Te hibád, ne hibáztasd magad.

Vedd lazábban a dolgot, és ne aggódj azon, ha két nap múlva még nem keres. Adj neki időt, és ha akar, fog keresni, ha nem, akkor el kell felejteni. Sajnos ez van. De sose fuss egy rérfi után se, ezt tanácsolom neked.

121. a6bc29c843 (válaszként erre: 120. - Miss Angel)
2012. szept. 29. 21:43
Szerintem nem veled van a probléma. Ezt velem kétszer megcsinálták, aztán megfordítottam a kockát ne aggódj! Most már én nem veszem fel a telefonokat, nem szólok, hogy nem megyek, stb...a franc az egészbe, de engem még egyszer egy kretén sem fog kihasználni. Pont. :)
2012. szept. 29. 21:38

Sziasztok,hát gondolkodtam,ezt a történetet adjam e elő itt,de lelkileg ez most úgy összetört,ha ez se jön össze akkor feladom egy életre,nem kell többet férfi...

Ismét társkereső oldalon ismertem meg egy irtó helyes fiatalembert,aki még butának sem buta és akivel irtó jól el lehet beszélgetni,akivel elvileg az a bizyos egy hullámhossz meglenne....DE:

a Srác bizony elég szexközpontú,ez már az elején lejött.sokat beszéltünk róla,de elmondott nekem vmi olyat is ami elég intim és ami vmilyen szinten lelki problémákat okoz neki.VAGY legalábbis gondoltam én ezt,hogy komplexusos,de a történtek után már nemtom mit higgyek....

kétszer volt randi,második randin kis simi csók ilyesmi,aztán harmadik alkalommmal megtörtént a dolog.Jó volt,szép volt,bár próbáltam neki elmagyarázni,hogy én eléggé kivagyok már emiatt hogy mindenkinek csak szexre kellek másra nem,mint egy darab húst,úgy kezelnek a férfiak,+hogy emiatt már nem szeretem túl korán odaadni magam,ő meg elmondta azt,hogy neki kicsi gyerekkorában volt intim helyen egy műtétje,ami nem sikerült teljesen és maradt nyoma.ezt bővebben nem fejteném ki,de annyit írnék,h nem olyan súlyos nekem igy hogy láttam,mint hittem volna az alapján ahogy előadta....

Mindegy a lényeg az,hogy ennek már lassan két napja és úgy érzem megint az van mint szokott,magyarán le vagyok szarva./elnézést/.A társkereső oldalra rendzseresen belép,ezt látni+van vagy 900 levele ahogy a statisztika kiirja,de én ilyenkor azt az idiota szorongást gyanakvást és félelmet igyekszem elnyomni magamban.....

mndegy száz szónak is egy a vége:megint azt érzem,én nem érek semmit,hisz nem kellek senkinek,+amennyire jó voltam hozzá ő hozzám annyira nem.Hisz ápolgatom a lelkét,kifejtettem a véleménye,hogy sztem felesleges ennyire félnie,ha egy lány,igazán megszereti,nem fogja ezt a picike hibát neki felhánytorgatni,sőt olyannak fogja szeretni,amilyen.....és ezt még azelőtt mondtam,mielőtt együtvoltunk.és megint nem tartottam be azt amit elhatároztam,hogy várok kicsit a szexxel,csupán néhány hetet,mert be akartam neki bizonyítani,hogy igenis van olyn lány akinek nagyon tetszik és olyannak tudná szeretni amilyen,engedtem a csábításnak....

És ezt kapom vissza.....megint kihasználtnak érzem magam egy kis senkinek...úgy érzem hogy nem vagyok képes ezen továbblépni,egyrészt mert ez már a nagyon sokadik,másrészt mert nagyon mélyen érintett vmi miatt ez a srác.

nem sajnáltatásképp írtam le a történetet,csak jól esett leírni,köszönöm aki olvassa és aki esetleg reagál rá.....

119. c5742a1d9f (válaszként erre: 117. - 3cde375c32)
2012. ápr. 6. 17:57
Részemről egy kicsit fordítva csinálom. Csak mert nő még nem lesz kivételezett helyzetben. Persze tisztelettel állok mindenkihez, (amíg nem ad okot az ellenkezőjére), de a valódi "Rák" énemet ki kell érdemelni.
118. Zsuu:) (válaszként erre: 117. - 3cde375c32)
2012. ápr. 6. 10:26
Igen...meg kell találni az úgy nevezett "arany középutat". Mindenesetre nehéz megtalálni a megfelelő embert!:/
117. 3cde375c32 (válaszként erre: 113. - Zsuu:))
2012. ápr. 6. 06:53

szia!a nagy többségre,meg az átlagra valóban igaz lehet,amit írsz.Bár az a pár ,30körüli férfi akikkel beszélőviszonyban vagyok,kapcsolatot keresnek..de persze nem kérnek zsákbamacskát.Mert ők meg azzal lettek megsz.vatva többször,hogy a nő csak váratta őket,meg fűzte az agyukat,akár hónapokig..és utána derült ki mondjuk,hogy a nőnek elég a havi 1szex,vagyis a férfi semmi többre ne számítson..ami a férfiak többségének ugye nem elég.

a másik tipikus női trükk az,hogy az első 2-3 hónapban úgy csinálnak,mintha tündérek lenének mindenben,aztán ha már kiírhatták face-ra,hogy ők kapcsolatban vannak,és kitették az első közös fotókat,akkor kezdődik a nyűglődés:otthon,hobbiban,ágyban..

Úgyhogy korántsem csak az a hiba női részről,hogy hamar kaphatóak..Az ellenkezője is lehet gond.

Egyik srác azt mondta,neki már az ilyen "őrzöm magam" magatartásból van elege,hogy a nők azt hiszik,a testük valami különleges kincs,amit csak akkor adnak,ha biztosítékokat kapnak,aztán meg jutalomként próbálják használni a kapcsolatban("ha megcsináltad/ megetted ezt vagy azt,akkor lehet,h lesz hancúr..")..pedig az csak egy test..és szerintem nagyrészt igaza van.Az érzelmeket,a személyre szóló figyelmet kéne feljebb értékelni.

Ez a 30 fölötti korosztályra vonatkozik,el tudom képzelni,hogy a huszonosok,az igazi neten felnőtt nemzedék már másképp csinálja: lehet,hogy ott ezek a kivételek sem léteznek.

116. Zsuu:) (válaszként erre: 115. - C5742a1d9f)
2012. ápr. 5. 19:31
:)
115. c5742a1d9f (válaszként erre: 113. - Zsuu:))
2012. ápr. 5. 19:14
Na ilyet sem olvas mindennap az ember. Kellemes meglepetés a realista látásmód.
114. Miss Angel (válaszként erre: 112. - C69ff6d3e9)
2012. ápr. 5. 16:45
Nme tudom sajnos,mennyire vagyok neki fontos,mostanában nem keresi a társaságomat:(
113. Zsuu:)
2012. ápr. 5. 14:15

Sziasztok!

Sajnos ezt én is tapasztalom,hogy manapság a férfiak nagy többsége csak szexet akar,mi meg persze szerelmet és tartós kapcsolatot.Nálam az a felállás szokott lenni,hogy aki tetszik és akitől kapcsolatot szeretnék vagy el tudnék képzelni,az csak szexet akar,aki pedig nem csak szexet akar,hanem kapcsolatot tőlem,az pedig nem tetszik.Így egyedülálló vagyok.A férfiak nagy része ma már a csillagokat is lehazudja az égről,kihasználja a nőket és összetöri a szívüket...sajnos ezt el kell ismerni.Viszont szent meggyőződésem,hogy a probléma forrása az,hogy a mai nők kb 90%-a...hát finoman fogalmazva könnyűvérű...odaadja magát pár szép szóért...a férfiaknak nem kell küzdeni...és ha 10 nőből 8-ért nem kell küzdeni,akkor az átlag férfi nem fog a maradék kettő normális lányért,hanem szépen megkapják a másik 8-tól a szexet és tovább állnak...a maradék meg hoppon marad.Tehát én azt gondolom,hogy a nők rontották el a férfiakat...vannak kivételek,de azokra meg gyorsan lecsapnak vagy éppen valami miatt nem tetszenek nekünk...de én bízom abban,hogy egyszer majd találkozok egy olyan férfival,aki azért szeret amilyen vagyok és őszinte lesz hozzám,nem csal meg és tényleg tiszta szívből szeretni fog...annyit csalódtam már én is...szeretnék végre boldog lenni,csak nehéz megtalálni a megfelelő embert...de nem adom fel...és Ti se adjátok...csak eljön egyszer a mi időnk is! :))

112. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 109. - Miss Angel)
2012. ápr. 5. 14:05
lehet hogy túl mély nyomot hagyott benne az ex..azért 10 év az 10 év.lehet azért éreztetni vele, ha úgy érzed azért fontos vagy neki, hogy kivárod,és türelmes leszel.nem egyszerű.de az is lehet hogy a szegénység nyomasztja
111. Miss Angel (válaszként erre: 110. - 3cde375c32)
2012. ápr. 5. 11:37
:(((((((((
110. 3cde375c32 (válaszként erre: 109. - Miss Angel)
2012. ápr. 5. 11:15
szerintem elhiheted..előfordulhat iylen.Az anyagi gondok tudnak annyira nyomasztóak lenni,hogy az ember selátsehall..lehet,h vkivel közös az a ház,így még rosszabb
2012. ápr. 5. 11:11

És a köv történetről mi a véleményetek?

Megismertem néhány hónapja társkeresőn egy férfit.Nem mondom hogy túl sokat leveleztünk volna előtte,megtörtént a tali.Jó benyomást keltett bennem és azt hittem én is benne.Órákig el udtunk beszélgetni mindenféléről,kedves volt udvarias,és tetszett az is,hogy nem próbálkozott be semmivel már az első randin,inkább visszafogottan viselkedett.

Aztán jött a köv randi és a köv,találkoztunk kb 7szer,vagy csak sétáltunk és beszélgettünk,vagy beültünk vmi csendes kellemes helyre.Elkezdtem vonzódni hozzá,tetszett,h a sármja ellenére nem nagyképű,nincs eltelve magával,az is hamar kiderült,sok a közös bnnünk,pl:mindketten nagy állatbarátok vagyunk,hasonlo a zenei ízlésünk,stb stb....

Aztán váratlanul benyögi nekem egy nap,hogy bocsika,de ő most nem akar kapcsit senkivel,jobb neki egyedül,azzal indokolta,hogy sokat feszült,gondjai vannak,főként anyagi jellegűek,nem tudja eladni a házát és a többi....

vhogy úgy éreztem ez kamu,ilyen nincs.Most vagy van bennem vmi,ami nem jön be neki,vagy maga se tudja,mit akar.

Nyíltan rákérdeztem,hogy ugye van valami,ami nem szimpatikus bennem,v nem tetszik,nyugodtan megmondhatja,nem fogok megsértődni,de szeretném ha őszinte lenne velem,mert ezzel még segítene is.Erre az volt a válasz:nem tud ilyet mondani.Nem hiszek neki azóta se és nem is értem.....

Arról nem is beszélve,hogy mindig éreztem vmi olyat mintha félne tőlem.Most nem tom h a nőktől fél úgy általában,vagy csak tőlem,de annyit elmesélt,h volt egy 10 éves kapcsija és a lány otthagyta.Lehet ezért fél?Vagy tényleg kevésnek érzi magát egy kapcsolathoz?én ezt nem vagyok képes elhinni,mikor értelmes,kedves udvarias helyes....nem gazdag és akor mi van?mondtam neki hogy nem érdekel a pénze,de könyörögni azért már mégsem fogok,és erőszakos sem leszek ha nem akarja,de azóta is sokat gondolok rá,talán azért mert tényleg egy hullámhosszon voltunk:(

108. Miss Angel (válaszként erre: 98. - 3cde375c32)
2012. ápr. 5. 10:50
Igen,a többség ezzel jön,hogy a személyes talin dől el minden,a levelezésnek nem sk értelme van,én nem így látom....
107. e16fe97baf (válaszként erre: 41. - A14deb9047)
2012. ápr. 5. 10:00
de igen... a megfelelő partnerrel nem is akármilyen :)
106. 3cde375c32 (válaszként erre: 104. - C5742a1d9f)
2012. ápr. 5. 09:43
Hátt...sok évekre elhúzódó mély barátság biztos ritkán lesz ilyenből,de nekem lett pár jó haverságom,amiből még kijött pár jó közös kirándulás,és több jó beszélgetés,meg másféle jóindulatú megnyilvánulások.persze ez leginkább akkor lehet így,ha egyik sem éli meg oltári kudarcnént,hogy nem leszünk egymáséi.
105. 3cde375c32 (válaszként erre: 103. - C5742a1d9f)
2012. ápr. 5. 09:39

Így ban,szerintem is.ha vki bő 1 hét jó beszélgetés után még húzódozik a személyes találkozótól,ott is el kell gondolkodni.

nemcsak a varázs,aminek hiányáról írsz,hanem lehet,hogy titkol valamit,és szeretné minél tovább rejtegetni..

nem hittem volna,hogy vkik virtuálisan egymásba szerethetnek( felnőtt,érett emberekre gondolok),de értelmes emberektől hallottam már iylet,mint saját tapasztalatot:S..ebből valószínű legtöbbször tényleg csak csalódni lehet

104. c5742a1d9f (válaszként erre: 102. - 3cde375c32)
2012. ápr. 5. 09:27
Az meg olyan mint a kutya-macska barátság. Képen nagyon jól mutat...
103. c5742a1d9f (válaszként erre: 101. - 3cde375c32)
2012. ápr. 5. 09:26
Amennyiben a pár beszélgetés azt jelenti hogy a nulladik perctől számítva azért egy héten belül megvalósul a személyes beszélgetés is, azzal egyet tudok érteni. Viszont aki egy hónap MSN alatt beleesik egy általa idealizált képbe, azt a legtöbb esetben csalódás éri. Olykor elég egy gesztus is, ami csak élőben fejti ki a hatását ahhoz hogy összedöntse a légvárat.
102. 3cde375c32 (válaszként erre: 101. - 3cde375c32)
2012. ápr. 5. 09:13
ha meg élőben egyáltalán nem jön be,még mindig meg lehet neki mondani,hogy jót beszélhetünk,de úgy érzem,hogy csak haverként vagy barátként tudlak elképzelni,partnerként nem.Viszont(ha így van valóban) fel lehet ajánlani a barátság-haverság lehetőségét,ha neki is igénye van rá,és "beéri" ennyivel.
101. 3cde375c32 (válaszként erre: 100. - C5742a1d9f)
2012. ápr. 5. 09:09

Nem kell,hogy elsőre elvarázsoljon.Pár beszélgetés,és pár fotócsere esetén nem lehet annyira mellényúlni.

vagy legalábbis 2 kellemes órát el tudok tölteni azzal,akivel előtte neten már jót beszélhettünk,és nem sajnálom rá az időt.Úgyis utána derül ki,hogy van-e tovább-mit mondanunk egymásnak,vagy/és akarunk-e még találkozni,mint potenciális partnerek.

nem oda kéne tenni a hangsúlyt általában,hogy már az 1. találkozónál várni,hogy na,ő jó lesz.

de én csak olyan találkozókra mentem,ahol előtte jókat beszélgettünk,és nem csalódtam sosem,hogy élőben gyengébb lett volna a színvonal.

100. c5742a1d9f (válaszként erre: 98. - 3cde375c32)
2012. ápr. 5. 09:04
Ez így nem teljesen igaz. Normális szándék esetén sem jó a túl sok írogatás. Sok példa mutatja mekkora különbség lehet a virtuális és a személyes benyomás között. Lehet hogy valaki tökéletes Skype-on, személyesen viszont nem varázsol el. Mihamarabb derüljön ez ki egy kávé/tea mellett én azt mondom.
99. 3cde375c32 (válaszként erre: 95. - Miss Angel)
2012. ápr. 5. 08:40

jó az,ha sokat írsz,mert így árnyaltabban látjuk a helyzetedet :) könnyebb pont neked szóló ötleteket adni

Ebből a hsz-ből megint azt gondolom,hogy a látszat,ami kívülről vagy,az ellened szól,mert ránézésre abba a kategóriába sorolnak,aki ezek szerint nem vagy..

Különbözz tőlük jobban,kinézetre is! valószínű,akkor más típusú férfiak is megtalálnak.

98. 3cde375c32 (válaszként erre: 88. - Miss Angel)
2012. ápr. 5. 08:36

nem láttam a fotódat,de betalálhatott.Igazítsd jobban az egyéniségedhez a külsődet,és oylan helyekre járj(ismerkedni is) ahol szeretsz lenni,és ezért hasonló érdeklődésűekkel találkozhatsz-tehát ne diszkóba,ha az nem a műfajod.

Én hiszek a netes ismerkedésben,főleg ebben az esetben..1 hapsi ha csak szexet akar,nagyon ritkán szán sok időt(vagy betűt msn-n skype-on)az ismerkedésre.ha tulképp csak randit akar megbeszélni veled skype-n,meg azzal jön,hogy úgyis csak a személyes találkozás a fontos,akkor dobd rögtön.A találkozás előtti pár virtuális beszélgetésből nagyon sokat le lehet szűrni a másikról

97. c5742a1d9f (válaszként erre: 43. - SzánI.)
2012. ápr. 5. 08:24
Már bocs, de ha neked ezzek a feltételeid akkor inkább nem is mondok semmit. Pont úgy beszélsz mint a "behálózó" korosztály.
96. image13 (válaszként erre: 95. - Miss Angel)
2012. ápr. 5. 00:41

Szex és szerelem terapeuta válaszol oldal!

Ott mindenre találsz választ,csak kérdezz!

95. Miss Angel (válaszként erre: 90. - Image13)
2012. ápr. 5. 00:38

van igazad,ismerek ilyeneket is,akik nagyon szépek, és nagyon elszaladt velük a ló.közülük egynek már gyereke is van...

ők még barátnőnek se alkalmasak sajnos,nemhogy társnak,mert meg van őrülve,ha valakinek nem ő tetszik hanem mondjuk én,akkor neki rögtön lépnie kell,h magára vonja vmiképp a figyelmet,nem bírja elviselni,ha nem ő a központ.az ilyen viselkedés unszimpi és sajnos már két barátságom ment tönkre emiatt,ha egyáltalán lehetett annak nevezni.Állandó riválist láttak bennem,de nem értem miért,mert nem én voltam a szebb és a kihívóbb,én ennek ellenére se sajnáltam tőlük semmt,nem irigykedtem,és nem riválisként kezeltem őket,hanem barátnőként próbáltam volna,de minek.........sajnálom a rájuk pocsékolt időmet és a bizalmat amit feléjük tanúsítottam,mert csak visszaéltek vele.Megint túl sokat írtam,de mindig több szálon futnak a gondolataim,bocsi:$

94. ea010c7029 (válaszként erre: 93. - Image13)
2012. ápr. 5. 00:33
Egészségedre!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook