Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


153. My new life (válaszként erre: 151. - Miss Angel)
2012. okt. 2. 23:08
Jesszus :D :( el lettem már mindennek hordva de ez durva, hogy téged megfenyegettek...
152. Miss Angel (válaszként erre: 150. - Era06)
2012. okt. 2. 22:48

Ezt ki tudod védeni,nem ülsz be pl idegen mellé a kocsijába,csakis nyilvános helyen ülsz le vele dumcsizni,ott biztos nem mer semmit csinálni.Tel számodat címedet ha lehet,ne tudja,igy nagyjából biztonságban vagy.Ezekre tényleg ügyelni kell.

de neten tényleg csak-csúf szóval élve-a elejt van,mármint netes társkeresőkön.Sok jól szituált,helyes,sőt jómódú,még kellemesen el is beszélgetsz vele eleinte,sőt,egy teljesen normális és értelmes fazon benyomását tudja kelteni ez a legdurvább.És mikor jobban megismered,rájössz,mekkora önző,egoista szélhámos,rosszabb esetben még durva,erőszakos,hazug is és sorolhatnám még napestig.....és amit még megfigyeltem:társkeriken függővé válnak,főleg a pasik.Ha egyszer felkerült oda,többé onnan le nem vakarod.

Volt egy olyan srác is az életemben/csak néhány napot:D/,akit megismertem,féltékenykedett,hogy nem akarja,más is lásson engem az oldalon,tegyem magam láthatatlanná,ő is megtette,csak hamar kiderült hogy fent van ő még kb 2-3 másik hasonló oldalon.Akkor dobtam ki.Persze akkor is én voltam a szar.....

3 hossszú napot töltöttünk együtt:))))))))))

151. Miss Angel (válaszként erre: 149. - My new life)
2012. okt. 2. 22:39
Meg mikor nem kap választ a közeledésére,vagy vissautasítod,még elkezd halálosan fenyegetni,hát az óriási:xD
150. era06
2012. okt. 2. 19:25

Netes ismerkedés elég gázos.

A kocsmába megtudom kérdezni, hogy ki ez a pacák. Vagy ha nem találnak napokig, akkor tudják nagyjából kinél keressenek.

(nem járok kocsmába :-) )

De ha egy itteni ismerőssel megyek el, akkor hol fognak keresni ha nem megyek haza?

149. My new life (válaszként erre: 148. - Miss Angel)
2012. okt. 2. 19:08
Én sem hiszek a netes ismerkedésben...nagyon sok a beteg ember, aki csak valamilyen okból szórakozni regsiztrált, vagy kiderül, csak sextársat keres, vagy még rosszabb, azért keres ott párt, mert valamilyen mentális betegsége van. Sok ilyenel "találkoztam", persze nem élőben. Egy fiúval találkoztam onnan, de ismertem látásból és hát kiderült, azért nem talál párt, mert lelkibeteg, és vannak dolgai. +hónapig voltam a támasza, de a semmiért... kihasznált... Vannak biztos a neten normális emberek is, de én még nem találkoztam velük. Nagyon sok a rámenős társkereső, aki nem érti a nem szót... :(
148. Miss Angel (válaszként erre: 147. - My new life)
2012. okt. 2. 18:29

Sok olyan nő van,aki a pénzre hajt,sajna,tehát ha általánosít vmilyen szinten őt is megértem.....

Végül is mi ugyanazt csináljuk,általánosítunk:))))))


Viccet félretéve:azt kezdem elhinni hogy az ismerkedés netes formája abszolut halott dolog.Eddig lelkes voltam és reménykedtem abban,hogy így is meg lehet találni azt az embert akivel testileg-lelkileg egy hullámhosszon vagyok,hát NEM-vagy ha valaki megtalálja ilyen módon,irtó nagy mázlija van..........

147. My new life (válaszként erre: 142. - 3239020c04)
2012. okt. 2. 18:21
Ha hiszed, ha nem, nekem nem számít a pénz. Egyetlen barátom volt, akinek volt pénze arra, hogy elvigyen moziba...és egyetlennek volt autója és lakása. A többiek általában vagy nem álltak jól, vagy átlagosan éltek. Nem értem miért olyan hihetetlen, hogy vannak, akik nem a pénzre hajtanak...mihez kezdenék egy pénzeszsákkal, aki boldogalanná tesz???
146. My new life (válaszként erre: 140. - Miss Angel)
2012. okt. 2. 18:20
Nekem is volt olyan barátom, aki nagy gondban volt anyagilag és még egy csokit se kaptam... mondjk az más, hogy én a semmimet is megosztom, ha szeretek valakit. De a törődésnél nincs nagyon értékű ajándék.
145. Miss Angel (válaszként erre: 144. - Era06)
2012. okt. 2. 17:55
ez igaz
144. era06 (válaszként erre: 142. - 3239020c04)
2012. okt. 2. 17:53
A pénz nem minden, de jó ha van. Minél több, annál jobb! :-) De mint férfi, ettől nem leszel se jobb, se több.
2012. okt. 2. 17:53

Ja hát a sztori végét elfelejtettem leírni:)))

Mi lett?

A szokásos "le vagy szarva"szindróma,beszélgetések amik egyoldalúak,amiben csak az egyik fél érdeklődő a másik felé,vagyis én,idegeimre ment az egyszavas üres válaszaival,vagy ha esetleg kérdezett vmit,akkor egyből a szex volt a téma,unalmas.....ha valaki csak a szexről tud beszélni az eléggé gáz+még gázabb ha rohadtul nem érdekli a másik,csak saját maga...

Olyannal meg eddig életemben nem találkoztam ,aki lesajnáltatja magát csak azért,hogy egy csaj lefeküdjön vele,ez meg kifejezetten szánalmas...pf

142. 3239020c04 (válaszként erre: 136. - My new life)
2012. okt. 2. 17:48

Kérlek, ne sérts meg, mint férfit ezzel a kijelentéssel: "Nekem nem számít a pénz..."


Ez egyrészt nem igaz, másrészt nem leszel tőle sem jobb, sem rosszabb ember, ha bevallod az igazat. Minden nőnek számít a pénz, még a hatszor elvált, férjeik révén multimilliomos nőknek is.

2012. okt. 2. 17:44

Amíg azt vallják sokan, hogy nem kell megvenni a tehenet ahhoz, hogy tejet kapjon, akkor ne csodálkozzon senki...

És a nők is hasonlóan gondolkodnak sokan. Akkor meg????

140. Miss Angel (válaszként erre: 138. - My new life)
2012. okt. 2. 17:42

Az nem neked szólt szerintem...:)


Visszatérve arra amit írtál:én is ilyen vagyok,tudok örülni egészen kicsi dolgoknak is,sőt olyan barátom is volt már,akit én segítettem,mikor guzmiban volt anyagilag,én meg akkor megtehettem hogy segítsek.Na hamar rájöttem hogy ezt sem szabad mert aztán "rádkap".

Aztán meg mikor bajban vagy és neki kellene melletted állnia/nem anyagiakban!!/,nem teszi meg.És aztán mikor véget vetsz a kapcsolatnak,te vagy egy nagy szemétláda:/

Azóta átkozom magam hogy megtettem,mekkorákat röhöghet a markában,hogy volt neki egy ekkora balek...majdnem fél évet húztam ki vele így.Buta voltam,de nagyon...

2012. okt. 2. 16:46
Karma!
138. My new life (válaszként erre: 137. - 91d4989ab9)
2012. okt. 2. 16:45
Köszi a véleményt :D
2012. okt. 2. 15:50
kibirhatatlan a természete
136. My new life (válaszként erre: 135. - Miss Angel)
2012. okt. 2. 15:49
Nekem felhozta a pasi, hogy az a baj a kapcsolatokkal, hogy olyankor nincs pénze, mert a nőre költi...én nem kértem, hogy költsön rám, sok dolgot magamnak akartam fizetni ő nem hagyta, de ezek apróságok, mint például a mozi, vagy a gyorsétterem. Sokszor én is vittem kaját neki. Jó felfogás... A pasik egy része sajnos tényleg azt hiszi, hogy a szeretet pénzben mérendő, sajnos volt ilyennel dolgom, d enem általánosítok. Nekem nem számít a pénz, egy séta is boldoggá tud(na) tenni...
135. Miss Angel (válaszként erre: 133. - 7796ae808e)
2012. okt. 2. 13:54

Na ja,ez egy jó kifogás:D

Egy palitól nem kértem még,hogy eltartson és a jövőben sem tervezem:D.

A másik:a szeretetet,ill a kötődést hogy lehet pénzben mérni?????

Ha én szeretek valakit olyannak szeretem amilyen,vagy én gondolkodok bután???szerintem azok az emberek vannak kevesebben,akik jómódúak,akkor ennyi erővel,aki nem az,nem kezdene bele semmiylen kapcsolatba.....

Meg amúgy is,amit írtál,az már inkább összeköltözött pároknál okozhat gondot,mert ott közös a kassza,akik még nem élnek együtt,azoknál más a helyzet...

134. 7796ae808e (válaszként erre: 133. - 7796ae808e)
2012. okt. 2. 12:04
*Ezekre megy el a pénz egy átlag keresetből.
2012. okt. 2. 12:01

Szerintem a pénz miatt:)


Rengeteg ember él máról holnapra szerintem, és emiatt sem mernek sokan komoly kapcsolatba kezdeni, mert az is plusz költség. Szinte mindenkinek van hitele, és elmegy a maradék kajára, számlára meg benzinre, aztán semmi sem marad... Üres zsebbel meg nem lehet tartani egy nőt, ezt minden férfi jól tudja. Erre megy el a legtöbb pénz, egy átlag keresetből.

132. Miss Angel (válaszként erre: 130. - My new life)
2012. okt. 2. 11:53
egyet értek veled,a legtöbb ilyen ember pont hogy túlérzékeny lesz és szeretetre éhes....mármint akit kiskorában nem szerettek.hát,a pasiknál nemtom ez hogy működik.....tényleg nagyon mások ilyen téren,mint mi nők.
131. Miss Angel (válaszként erre: 128. - Netty80)
2012. okt. 2. 11:50

köszönjük szépen a jókívánságot....

Arról,hogy azt kapjuk vissza amit adunk:pont az ellenkezőjét szoktam vissszakapni!Mindenkitől....már meg se lep....

és mindig pozitívan állok a legelején az egészhez,azért zúgok mindig akkorát.szóval nem értek egyet sok mindennel abból,amit írtál,de te így látod mert ezt éled meg valószinűleg.én meg másképp....általánosítani sajna nem lehet...

130. My new life (válaszként erre: 128. - Netty80)
2012. okt. 2. 00:32
A pasi azt mesélte, hogy az anyja kiskorában nem ölelte meg, nem szeretgette, ezért ezzel és az érzelmekkel nem tud mit kezdeni...bár fura, mert sok szeretethiányos ember éppen ezért lesz érzelmes...úgy látszik Ő a sex-szel pótolja a szeretethiányát, de ez nekünk nőknek kevés. Tanultam a dolgból, ebben igazat adok neked, hogy el kell gondolkodni, ki miért jön az életünkbe. Próbálom úgy felfogni, hogy Ő arra volt jó, hogy visszahozza a 6éves kapcsolatomban elveszett nőiességemet, nyitottságomat a férfinem felé. És nem Ő az igazi. Köszönöm a véleményed :)
129. My new life (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2012. okt. 2. 00:28
Ma megvilágosodtam :) Ő azt kérte mindig legyünk őszinték egymással..persze ezt nem tartotta be. Mivel tudtam milyen típusú, igyekeztem megfelelni neki, vagyis nem annyira romantikázni..egyszóval megjátszottam magam ezen a téren..elnyomtam az érzéseim, de ahhoz nincs elég érzelmi intelligenciája, hogy lássa ebben Ő a hibás. Egy biztos, sokan mellettem vannak és így szeretnek. Tegnap rámírt a pasi, hogy mizu...nem válaszoltam és megkérdezte mi baj? Mi lenne, csak megbántott. De ennyire érzéketlen, hogy ezt sem fogta fel. Soha többé nem lesz közöttünk semmi. Egész jól vagyok, az emlékeink hiányoznak, de Ő maga nem, hiszen játszott végig. Ennyit az őszinteségről. Túllépek rajta és élem az életem. Olyan nehéz megtalálni, aki hozzám illik? Miért nem akarnak a férfiak a külső mögé látni?
128. Netty80
2012. okt. 1. 12:17

Érdemes elgondolkodni azon..mindenki akivel összehoz az élet ,egyfajta tükör önmagad fele! A saját félelmeit,hibáit latja meg az ember a másikban,azt amitől fel,irtózik,ami nem tetszik..

Ezen felül azt kapjuk mindig vissza amit adunk!ha önmagunkat nem becsüljük,más sem fog..

Az aki csak a sexet keresi benned,egyfajta hiányt próbál pótolni..Te pedig mivel a feltétlen szeretet megelesenek a hiányával foglalkozol,mivel arra koncentralsz mi a nem jó a kapcsolataidban..méginkább nem jó.. Próbáljunk meg a pozitív gondolatokra,erzesekre figyelni,azokat megélni!! Es azok találnak meg minket ujra es ujra!!

Mindenből tanulunk..csak észre kell vegyük,miből mit ,miért!

Lányok,nem okoskodni akartam,de át én véleményem az ,nem általánosságban a pasik a hibásak! Nem is a nők! A gongolkodas..

Kívánok mindenkinek tökéletes feltétel nélküli szeretetteljes párkapcsolatot!!:) szep napot!!

127. Miss Angel (válaszként erre: 126. - My new life)
2012. okt. 1. 11:22

Én is nagyon érzékeny vagyok Sajnos,akik szeretnek,pl barátok,sokan pont ezért.De én utálom magamban.Minek a mai világban?

Amúgy a történetedet olvasva,nanyiból szerencsésebb az én helyzetem,hogy hamarabb felismerem mit akar és repítem,csúnya szóval élve.De téged jól félrevezethetett és lehet már rutinja benne,ha ennyire nem vetted észre mennyire hideg feléd és mennyire nem érdekli az,ami benned van.Az idő könnyebbé teszi majd,ami megtörtént,sajnos azt már nem lehet semmissé tenni:/

2012. okt. 1. 00:34
Sziasztok! Nekem is elegem van abből, hogy a legtöbb férfi kizárólag sexet akar tőlem...persze vannak, akik komolyan gondolják, de egyik sem értint meg :( Tegnap lett vége egy 3hónapos kapcsolatomnak, ha lehet így nevezni. A fiú nagyon sexcentrikus volt, és pont ebbe betegedtem bele. Bár felejthetetlen órákat okozott, s nem volt cseppet sem önző, édes kevésnek bizonyult. Végül kibökte, hogy nem tud boldoggá tenni, csak a sex érdekli és ha nekem ez nem elég, legyen vége. Ami fáj, hogy eddig vele éreztem a legjobban magam. Okos, vicces, komoly, szórakoztató, udvarias volt, egyszóval Férfi! Beleszerettem rendesen. Barátságból alakult ki a dolog, de nem hittem, hogy így el fog dobni. Mikor komoly dolgok kerültek szóba, vagy elmondtam mire vágyok, csak vita kerekedett belőle, legalábbis annak fogta fel. Azt mondta, nincs szüksége ezekre a beszélgetésekre senkivel. És mivel csak sexre vágyik inkább nem kínoz tovább. Köszönöm. Életemben nem csalódtam ekkorát valakiben és sosem láttam ilyen érzéketlen szempárt. Félreismertem, félrevezetett, hogy megszerezzen...és csak kihasznált. Nem akar kapcsolatot mégsem, mert nem akar komolyan belebonyolódni és mert zavarják a beszélgetések a gondok, és minden ami a kapcsolattal jár. Jókor szólt. Megint itt ülök összetört szívvel, pedig úgy éreztem megtaláltam Őt. Az előző pasim csak sexre hajtott, képes volt érte szerelmet hazudni. Elegem van. Érzékeny, szeretetre vágyó nő vagyok. Főztem rá, beszélgettem vele, és az ágyban is mindent jól működött. Csalódott vagyok...
125. a6bc29c843 (válaszként erre: 123. - Miss Angel)
2012. szept. 30. 16:12
Nincs mit ezen sajnálni. Örülök, hogy megtapasztaltam ezt is. :))
124. Miss Angel (válaszként erre: 122. - Acuko)
2012. szept. 30. 13:24
Köszönöm a tanácsodat,hát biz ez szokott lenni hogy engedem őket útjukra,nem futok utánuk mert minek,megalázó is lenne számomra ,meg ha már nekem kell futni,az rég rossz,mert egyoldalú dolgoknak nincs jövőjük.....a társkeresőkkel kapcsolatban abszolut igazad van,nem volt még 1 olyan,ahol nem ilyen emberekkel "futottam volna össze".nincs is ott kivétel,max minden 100-ból 1.Én már 1rt használok,de úgy érzem,azt sem fogom,nincsen értelme.....az ember vagy megtalálja a párját netes ismerkedés nélkül vagy nem,de a netes ismerkedésnek csak hátulütői vannak, kivétel nagyon kevés...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook