Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek meg lehet unni a másikat, akiért meg is halnátok? fórum

Szerintetek meg lehet unni a másikat, akiért meg is halnátok? (beszélgetős fórum)


1 2
22. katácskák (válaszként erre: 20. - Texa)
2008. okt. 30. 17:43
én is így gondolom, érzem , már 34 éve :)
21. texa
2008. okt. 30. 17:41
Szepszemu és Szivárványnak is köszönöm, ez is reális !
20. texa
2008. okt. 30. 17:40

n.zoliné-t idézem:

"Ha valakiért meghalnál ugy szereted akkor azt nem lehet megunni. Ha megunod talán nem is szeretted olyan nagyon hogy meghalnál érte. "

Ezen mindenki gondolkozzon el, és akkor rájön hogy tényleg az Igazi a saját párja!

n. zoliné Te látod a lejobban hogy mi a kérdésemre a válasz! Köszönöm puszi

2008. okt. 30. 13:14
egyszer mindent megun az ember igy az együtt létet is ,párommal egy honap után össze költöztünk tán csak a kettö vagy három napot töltöttünk külön és akkor is sms.ben kommunikáltunk egy percet nem untam hogy velem van most sem unom csak néha jobb volna ha két nap külön. kicsit felpezsditeni a hétköznapokat . Ne siesd el a dolgokat néha jobb ha hiányzik a párunk,és egy nap nem a világ vége.
2008. okt. 30. 13:09

Nem tudom.

Én nem halnék meg senkiért, az tuti.

17. 12e6471c08 (válaszként erre: 1. - Texa)
2008. okt. 30. 13:09
Én sem hiszek ebben a "túl sokat vagyunk egyutt" dologban.Én minden nap találkozom a barátommal.Egész nap nem vagyunk egyutt,o a saját munkahelyén,én meg a sajátomon.Este talizunk,megbeszéljuk a napot,romantika,alvás.Szoval minden nap pár orát,nem egész napot.Társaságba meg nagyon sokat járunk,sokat talizunk ismeroseinkel. :)
2008. okt. 30. 13:08
Ez két emberen múlik, hogy megunják-e egymást! Van olyan kapcsi, ahol progikat csinálnak, szinesítik a mindennapokat akár apró kis dologgal is, ott bizti nem lesz unalom! De ha nem tesztek semmit, akkor előfordúlhat, hogy megunjátok egymást, akármennyire is szereted! Tudom miről beszélek! Tényleg kettőn múlik, mert az sem elég ha csak az egyik próbál szinesíteni a mindennapokon, és a másik meg nem tesz semmit! Kívánom, hogy sokáig boldogok legyetek, és ne kerüljön sor megunásra!
15. asder
2008. okt. 30. 13:08
Hajjjajjjj!
2008. okt. 30. 13:05
Ami párkapcsolatunkat is az tette tönkre hogy nagyon hamar egybe költöztünk...És meguntuk egymást vagyis ő engem mert napi 24 órát eggyütt voltunk ha nem kellett elmennünk vmelyikünknek de általába minden hova eggyütt mentünk és szakított velem volt mikor néha én is untam de még most is szeretem de ő má nem megtudnék érte halni.
13. 12e6471c08 (válaszként erre: 10. - 69abd4fa9b)
2008. okt. 30. 13:05
Osztom a véleményedet.Teljesen igazad van.
2008. okt. 30. 13:04
igen, ha az a másik úgy viselkedik.
11. Robocicc (válaszként erre: 1. - Texa)
2008. okt. 30. 12:59

Szerintem az együttélést és az együttjárást nem lehet összehasonlítani. Amíg együttjár az ember nincs annyi közös probléma,mint az együttélésnél.

Szerintem mindkét félnek szüksége van szabadságra,különlétre. Úgyhogy, szerintem meg lehet unni egymást.

2008. okt. 30. 12:50
Ha valakiért meghalnál ugy szereted akkor azt nem lehet megunni.Ha megunod talán nem is szeretted olyan nagyon hogy meghalnál érte.
2008. okt. 30. 12:49
ha meghagysz bizonyos szabad teret a másiknak, akkor nem fogjátok megunni egymást:)Néha kell egy kis egyedüllét, és ezt az elején nem érzi az ember, mert akkor minden perc számít, de idővel átértékelődnek a dolgok, ne fojtsd meg a szeretetteddel Őt és akkor sokáig veled marad:)
2008. okt. 30. 12:47
Én 12-éve együtt dolgozok a férjemmel,a nap 24-órájában együtt vagyunk!Most jutottunk el oda,hogy elég volt!!!Megölte a kapcsolatunkat...Úgyhogy szerintem is igaz,hogy jobb ha kevesebbet vagytok együtt!
2008. okt. 30. 12:47

Volt egy év távkapcsolatunk, háromnegyed évig együtt éltünk, utána egy negyedet nem, most két hónapja megint együtt vagyunk, de nem tudom megunni a párom...

Alig várom, hogy hazaérjen a munkahelyéről...


Tudom, hogy két (egy) év nem sok, de remélem és hiszem, hogy nálunk soha nem lesz unalom...

2008. okt. 30. 12:45
ha már feltetted a kérdést,valószínű,hogy gond van a párkapcsolatodban,s valójában ez a meghalok érted csupán egy "bevett" mondat,mint a bármit megtennék érted,édesem,te vagy az életem,stb...szerintem...
5. sate (válaszként erre: 1. - Texa)
2008. okt. 30. 12:45
29 év után a válaszom nem:)
2008. okt. 30. 12:44
de egyébként, ez csak az én véleményem. a jelenlegi kapcsolatomat nem unom, 4 éve vagyunk együtt, mert nem vagyunk éjjel nappal együtt. heti 2 napot nem találkozunk, amikor mindkettőnknek dolga van. elintézni valók.
3. e87e4cce43 (válaszként erre: 1. - Texa)
2008. okt. 30. 12:43
26 év után a válaszom: IGEN :)
2008. okt. 30. 12:43
igen meg. attól függ mennyi idős és milyen intenzív kapcsolatról van szó.
1. texa
2008. okt. 30. 12:42
Én nem hiszek ebben a "Túl sokat vagyunk együtt, hamar meg foglak unni" kijelentésben. Állandóan hiányzik a Párom, 1 napot nehezen bírok ki nélküle. De ő is így van vele. Már úgy megszoktam hogy mellettem van. Esküszöm alig várom hogy együtt éljünk. De mások nem így látják. Miért mondják hogy ne legyetek sokat együtt mert megunjátok egymást? Neked mi a tapasztalatod?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook