Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek is fura a kollégám viselkedése velem szemben!? fórum

Szerintetek is fura a kollégám viselkedése velem szemben!? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2017. okt. 20. 22:47
Hány éves vagy királylány?
2017. okt. 20. 22:34

Sziasztok!


Egy éve dolgozom ezen a helyen. Kb 9-10 hónapja jött ide ez a kollégám dolgozni.


Eleinte nagyon kedves volt velem. Tudja, hogy van párom. Később is sokat dolgozott velem. A többiek kezdték összehozni minket, mert a hátam mögött folyton dicsért. Milyen kedves, rendes, aranyos lány vagyok.

Amikor együtt dolgoztunk fura volt, hogy elmondta ő is úgy vélekedik a kapcsolatokról, mint én. Pár hónap múlva a párom külföldre ment dolgozni. Tavkaocsolatban élünk.

Ekkor ez a srác elmondta nekem, hogy szerinte ennek semmi értelme így, ha valakit ő szeret , nem hagyná itt. Nem foglalkoztam vele.


Mostanában viszont egyre több fura dolgot csinál. Eddig is azt éreztem, hogy kedvel, de most pláne érdekes lett.

Pl. Odajön hozzám, hogy a nyakkkendojet én igazitsam meg.

Volt amikor én dolgoztam, ő nem. Egy rendezvényen voltam, kint álltam és elég hűvös volt. Arra járt. Azt mondta a környéken lakik. Több társam is ott állt, odajött és a nevemen szólítva megkérdezte én meddig vagyok ma itt? Válaszoltam.

Mielőtt végeztem volna megjelent autóval.

Ismét érdekes, hogy több kollégánk ott áll, de ő engem hív a kocsihoz. Hozott nekem frissen készült ebédet.


Hát nem tudom ezt mire vélni. Erezne irántam valamit?!


Nem gyerek, akkor miért nem mondja el? Egyszer megjegyezte, hogy érzi, hogy szeretem a párom, mert nem olyan vagyok, mint a többi kollegina. Nagyon távolságtartó vagyok a férfiakkal.


Az az érdekes, hogy ő egy nagyon becsületes srác, nem mozdulna más barátnőjére. Ezt ő is elmondta.


De akkor ez most mi?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook