Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? fórum

Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
33. access
2008. okt. 21. 21:11
Attól ha valaki beszél arról, azzal még nem történik meg a valóságban. Ennyi erővel ha én azt írnám h több millióm van, akkor a valóságban is lenne??? Ez kicsikét érdekes felfogás.
32. Benoke
2008. okt. 21. 21:10

Sziasztok!

Legjobb védekezés a támadás!

Így férfi szemmel, engem sose zavart, ha a párom chatel. Megbízok benne! Természetesen a férfiak véleménye is tud különböző lenni.

Van egy nagyon kedves lány barátom. Neki a párja nagyon-nagyon féltékeny típus volt, azt akarta, hogy a leányzó a fiú barátokkal szakítson meg minden kapcsolatot. Ez egy ideig így is lett, szerelmes volt, vak volt. Végül odáig fajult ez a féltékenység, hogy a leányzó belebetegedett és orvoshoz kellett fordulnia. Szakítás lett a vége, csak körülbelül az is elvett egy évet.

Ezt csak azért mondtam el, hogy ne okold magad! Társas lények vagyunk! Szép lenne, ha még a beszélgetést is megtiltanánk egymásnak! És ha éppen szex-ről volt a chat, ugyan csak lapozzunk át egy-két fórumot, ott nem arról megy a beszélgetés. Lefogadom ott is van bőven nős férfi.

31. 70feba11fd (válaszként erre: 27. - 486341e386)
2008. okt. 21. 21:07
Nem tudom!
30. 70feba11fd (válaszként erre: 29. - Anyuca66)
2008. okt. 21. 21:06
Igen, mióta megtaláltam ezt az oldalt azóta, én sem vagyok chaten!
29. anyuca66 (válaszként erre: 26. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 21:04

Sok minden másról is lehet beszélni.

Fórum, e-mailon szoktam. Chetet nem is szándékozom kipróbálni, mostanába.

28. 70feba11fd (válaszként erre: 25. - Cuczy)
2008. okt. 21. 21:03

Kedves Cuczy!


Köszönöm szépen a jó kívánságokat! Én is csak jót kívánnék neked, és mihamarabbi boldog, problémamentes babavárást!:)

Neked is puszi!

27. 486341e386 (válaszként erre: 26. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 20:59
azt nem írtad,hogy egyébként azt a részt látta a párod?vagyis a momentumot,amikor erről írtatok???
26. 70feba11fd (válaszként erre: 22. - Sznebk2)
2008. okt. 21. 20:55
Igen igazad van, a férjemmel kellett volna! De most még mileőtt félrértés történik, nem a szexuális életemet tártam ki másnak, és nem mindig szexről beszéltem , sőt! Csak Ő ezt hozta fel!
25. Cuczy (válaszként erre: 1. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 20:53

Szia Gyémántlány!

Az előbbi hozzászólásom után megnéztem a fotóidat, és láttam, hogy 3 gyermeked van!

Hát ha annak az embernek volt szíve ott hagyni a három gyermekét, csak azért, mert te chatelsz,... ismeretlenül, látatlanul másokkal beszélgetsz a szexről,.... háááát....

Inkább nem mondok semmit, mert teljesen felzaklattam magam.

Velem együtt sokan vannak, akiknek évek óta nem jön össze a baba. Mások pedig csak lelépnek a sajátjuktól.

Kívánom Neked, hogy találj olyan pasit magadnak és a gyerekeknek is, aki apjuk helyett apjuk lesz. Engem is nevelőapa nevelt fel, és nagyon-nagyon szeretem.

Biztos találsz pasit, aki szeretni fog benneteket, jóban és rosszban is!!!

Az exednek pedig azt üzenem, hogy: "Minden ember akkora, amekkora dolgok felbosszantják!"

Puszi, és elnézést a temperamentumomért :(

2008. okt. 21. 20:53

Szerintem a chat magában nem megcsalás, bár azért nem mindegy, hogy pontosan miről is beszél az ember, pl. a szexen belül. Mert ha csak úgy általában beszél róla, pl. úgy, mintha egy valóságos fizikailag is ottlévőbarátnőjével / barátjával tenné azt, akkor nincs gond. De az már más, ha arról beszél a 2 ember a chaten, hogy ők ketten konkrétan mit tennének egymással, ha... Érdemes elgondolkodni, hogy akkor csak a fizikai korlátok akadályozzák-e ezt meg, illetve hogy meddig akadályozzák ezt meg, mert idővel összejöhet egy valóságos kapcsolat is ebből.


Egyébként, természetes az, hogy az embernek igénye van beszélgetni másokkal is, nem csak a saját párjával, és a mai rohanó világban nincs idő arra, hogy naponta összeüljenek a barátok csevegni egy kávéházban vagy otthonukban, így nem csoda, hogy chatelünk ehelyett. De azért vigyázni kell, mert ha a fontos dolgokat a párunk helyett a chatelős partnerrel beszéljük meg, akkor előbb-utóbb eltávolodik az ember a saját férjétől / feleségétől, és egy vadidegen többet jelent majd számára, és a lelki megcsalás innen már elkezdődhet. De mindenesetre a házasság rámehet.


Viszont azon is el kell gondolkodni, hogy miért chatelsz és mennyit? Esetleg lehet, hogy nem megfelelő a párod, és nem tudsz vele elbeszélgetni, és egy idegen jobban megért és talán rádöbbent, hogy mást kell keresned. (Bár a neten azért könnyebb kedvesnek lenni mint a valóságban egy-egy fárasztó nap után...)


Én pl. 5 éve tartó kapcsolatomban kezdtem el chatelni, és rájöttem, hogy nekem valaki sokkal érdekesebb kéne, mint az akkori partnerem. Pár hónap után majdnem elhagytam, de aztán megsajnáltam, és nem tettem ezt. Viszont a chat miatt a már egyébként is romló kapcsolatunk még üresebb lett, mert amikor nem volt velem, akkor a fontos dolgokat másokkal beszéltem meg, így végül ő hagyott ott engem. Aztán megismertem a férjem, és kb 2 évig nem is chateltem senkivel, mert ő a társalgásban is jó partner. Ma már csak nyelvtanulás miatt, vagy női dolgokkal kapcsolatban irkászok a neten, de azt is inkább fórumokba, vagy emailen, és így nem a páromtól veszem el az időm.

2008. okt. 21. 20:49
igen,mindenkinek van igaza,ahogy olvasom itt...bár tudjuk,minden kettőn múlik valahol..lehet,őt is érte sérelem,de ha csak ennyi történt,és nem konkrét dolgokat írtatok a chaten egymásnak,akkor ez kevés indok,hogy két gyerekkel otthagyjon...
2008. okt. 21. 20:47
Ne haragudjatok, de egy 28 éves családos anyának miért mással kell a szexről beszélgetni? Nem a férjjel kell ezeket megtárgyalni? Az egyértelmű, hogy nem ezért hagyott el, de azt el tudom képzelni, hogy igenis zavarta. Bocs, de az éremnek két oldala van mindig.
21. 70feba11fd (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2008. okt. 21. 20:47
ÁÁ csak akkor chateltem, mikor letettem a gyerekeket aludni, és őt vártam haza a melóból, különben a tv előtt elalaudtam volna!
20. 70feba11fd (válaszként erre: 15. - Andita1)
2008. okt. 21. 20:46
Az hogy szexről is beszéltem az nem azt jelenti, hogy szexchateltem, mint ahogyan néhányan rákattintanak az emberre! Én is féltékeny vagyok, de csak egészségesen!
2008. okt. 21. 20:45

Az enyim is sokat van itt a neten, hóditó játékot űzik.

Melóhelyemen sokat dumcsizhatunk, olyan a meló hogy lehet. Elég szabadszájúak tudunk lenni, de részemről a szex az ott tabu, nem rájuk tartozik. Sok embert megismertem a neten de itt is kerülném a témát.

18. fbd0ceb525 (válaszként erre: 15. - Andita1)
2008. okt. 21. 20:38

Valahogy én is így gondolom ezt az egészet. Bár az sem mindegy, hogy milyen oldalakon dumál az ember. Ha társkeresőn, az bizony már elgondolkodtató és valóban nagyon tud fájni /tudjuk, hogy sokan ott villognak, miközben kapcsolatban élnek/.

Viszont ha szimpla chat oldalakon, azt azért meg lehet beszélni.

Én sem hiszem, hogy ez lett volna az igazi ok.

17. Cuczy
2008. okt. 21. 20:37

Sziasztok!

Egyetértek az előttem szólókkal!

És igen-igen elgondolkoznék azon, hogy ha a párom ilyesmi miatt gyerekestül elhagyna!

Megkérdőjelezném, hogy valóban szerette-e a családját, vagy csak a saját egóját és férfiúi büszkeségét szereti-e mindenek felett???

Szerintem is csak ALIBI és jó KIFOGÁS, amivel ürügyet talált a vádaskodásra, lelépésre...

Adja az Ég, vagy a Jóisten, vagy mittomén az UFÓk :) hogy ne legyen igazam, de jó pár ismerősöm van, akit valóban megcsaltak már (1x v akár többször is), de mivel valóban szerette a párját, meg tudott bocsátani!

Konkrét pl. a szomszédasszonyom: történetesen rajta is kapta a férjét félre nem magyarázható helyzetben!!!...)

Na azt nem lehetett semmi "feldolgozni"...!

Tanúja voltam az esetnek, ugyanis nekem sírta ki magát elöször a szomszédasszonyom, mivel az eset előtte 2 nappal történt, 2005-ben karácsony után pár nappal (!).

A férjének a munkahelyi "karácsonyi-ünnepsége" után pár nappal.

A szomszédasszonyom a férjének az sms-eiből tudta meg, hogy hol lesz a "randi".

Lehet, hogy csúnya dolog "nyomozni", de mint kiderült, hasznos volt! Elolvasta a férje sms-eit és e-mail-jeit, mert így tudta őket "tetten" érni. Egy motelbe ment a férj a kolléganőjével. Szerintetek barkóbázni? Utána meg azt hazudta a pasi, hogy "túlóráznia" kellett.

Szóval akkor miről is beszél a párod?

Hol is kezdődik a megcsalás? Mi is számít megcsalásnak?

Ne haragudj, nem akartalak megbántani a véleményemmel, de ne hagy magad megvezetni!!! :)

2008. okt. 21. 20:35
Szerintem sem ez az ok önmagában. Esetleg gondold végig onnan, hogy amíg Te chateltél, addig ő mit csinált. Nem lehet, hogy túl sok időt vett ez el abból az időből, amit a pároddal együtt tölthettetek volna?
2008. okt. 21. 20:31

Az ilyen esetekben szerintem először fordítva kell végiggondolni: Ha a párom beszélget neten vadidegen csajokkal pl a szexről, az nekem milyen érzés lenne?

Ha belegondolsz és ezt megcsalásnak vennéd, akkor az is megcsalás ha te csinálod. Ha téged nem zavarna, akkor nem számít annak. Viszont attól még bánthatja a párod. Bár én sem gondolom hogy ez lenne az oka hogy elment.

14. 127f14054c (válaszként erre: 13. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 20:24

Szia..sajnalom:-((..szerintem is mas van a hatterben....emiatt nem lehet valakit elhagyni...s a gyerekeket.....

Amugy az en szemembe nem megcsalas.Punktum.

2008. okt. 21. 20:21
Arra jövök rá, hogy nem is szeretett, hisz aki ténylegesen megcsalja a párját, még annak is megbocsájtanak! Én meg csak beszélgettem!
12. 70feba11fd (válaszként erre: 10. - Ce8b002a07)
2008. okt. 21. 20:15
Köszönöm, kedves vagy!:)
2008. okt. 21. 20:14
Igen, mindenképpen!:D
2008. okt. 21. 20:13
Egyébként, ahogy a képed elnézem, nem maradsz sokáig egyedül!
9. Csigusz 79 (válaszként erre: 6. - Csipkerózsika)
2008. okt. 21. 20:13
Én is.
2008. okt. 21. 20:12

Szerintem elég sokan vagyunk igy...chatelünk...mert sajna máshogy nem igazán jut idő "barátkozni". Szerencsésnek mondhatom magam,az én férjem torlerálja...de viszont ezt nem mondhatom el a beszélgetőtársaim hozzátartozóiról...

Nem egy estben kaptam különböző fenyegetéseket a virtuális kapcsolat miatt.

7. 70feba11fd (válaszként erre: 2. - Anyuca66)
2008. okt. 21. 20:12
Sejtem, hogy más van a háttérbe! Ez szerintem sem megcsalás! Érdekel mások, hogy vélekednek erről! Megnyugvás ként, hisz annyira fáj, hogy nem elég hogy itt hagy, még én vagyok a bűnös!
6. Csipkerózsika (válaszként erre: 2. - Anyuca66)
2008. okt. 21. 20:11
Egyetértek.
2008. okt. 21. 20:11
Miért nem beszélte meg, hogy ez Őt zavarja? Tuti abbahagytad volna! Ha ezért hagyott el, az vagy kamu, vagy idegileg ennyire érzékeny (féltékeny) az ilyesmire. Mindkét esetben jobban jártál!
4. 9df60c3431 (válaszként erre: 1. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 20:10

Sajnálom. :( Ez az indok nem állja meg a helyét. Féltékeny lehet rá, de emiatt elhagyni.. :( Az már kicsit erős.

Az én párom sem szeretni, de tud róla és elfogadta. Csak nehogy ő is találjon magának valami ilyesmit szórakozást amikor nem vagyunk együtt.. Nekem szabad, neki nem? Nem vagyok igazságos, de magamról tudom h nem csalnám meg. Róla meg nem tudhatom ennyire biztosan

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook