Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? fórum

Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. okt. 28. 19:50
62. loretta85 Ha van hova menned költözz el. De szerintem aki féltékeny, annak van valakije, egy harmadik.
2008. okt. 28. 15:03
Tudom hogy az lenne a helyes de sajna szeretem és félek attól hogy egyedül maradok! Bár nagyon fiatal vagyok (23) még semmi nincs veszve de nagyon nehéz:( Volt már hogy elment de annyira sajnáltam hogy vissza fogadtam:(((
61. df2a740c00 (válaszként erre: 60. - Loretta85)
2008. okt. 28. 14:33
hagyd ott ezt a kizsákmányoló, önző despotát!! Váááááá...mindig elönti a köd az agyam, ha ilyet olvasok!!
2008. okt. 28. 14:26
Syasztok:) Nagyon örülök hogy megtaláltalak titeket:) Nekünk van egy 1éves és egy 9éves kislányunk a párom már megcsalt nem 1x nem 2x megbocsájtottam neki! Én mostanában elkezdtem chatelni de mindenhol elöre jeleztem hogy nem keresek társat csak dumcsizni szeretnék! A párom olyan féltékeny hogy nem lehetnek barátaim és nem mehetek sehova:( Most hogy chatelek (amit nem merek neki megmondani)ki találta hogy engem du...k a neten:( Nagyon sok veszekedés van belöle szinte minden nap:( Mit csináljak???? Fejezem be ezt is és zárkozzak be??? Nagyon el vagyok már keseredve nem tudom mi a helyes:(( köszi a válaszokat:)
2008. okt. 22. 21:57
Megkérdeztem én is a párom,hogy mit szólna hozzá ha más férfiakkal szexről beszélgetnék a neten.Először meglepődött,majd elég idegesen reagált hogy az csak két emberre tartozik.,Mondom neki hogy nem a mi szexuális életünket dumálnám ki hanem csak úgy a szexről dumcsiznék másokkal.Azt mondta hogy nem zavarná,de szerintem nem volt teljesen őszinte.:Aztán bevallottam neki hogy csak itt olvastam a dolgot és kíváncsi voltam hogy reagálna.D
58. Rika1
2008. okt. 22. 14:10

Szóval nem teljesen értek egyet az előttem szólókkal, mert például nem midig rossz az, ha a véleményedet és a tapasztalataidat meg tudod beszélni másokkal, akár sex témában is. Főleg akkor ha barátság is kialakul köztetek. Mert lehet, hogy Ő tud olyat is amit ti még sohasem próbáltatok. Vagy kihoz a beszélgetés belőled egy másik dolgot, amit eddig nem is feltételeztél magadról, hogy ez is izgatna. Ez tapasztalat..tehát tudom miről beszélek. Olyannyira, hogy 26 év házasság után is újat tudunk nyújtani egymásnak. És érzem, hogy ennek nincs vége még. A szerelemről nem is beszélek, mert az sem igaz, hogy ennyi idő után megszünik, mert nem...:)))

Ha többet akarsz tudni..írj privit.

57. 12e6471c08 (válaszként erre: 56. - Df2a740c00)
2008. okt. 22. 13:48
Pont így gondolom én is.
2008. okt. 22. 10:59
Megcsalásnak nem megcsalás, de nekem egyáltalán nem tetszene, még az sem, ha a párom idegenekkel csetelne, pláne ha szexuális témákról is. Azt tolerálnám, ha mondjuk egy fórumon fejtené ki a véleményét, és ott beszélgetne.
55. 52d67c6df3 (válaszként erre: 54. - 87dcc92a81)
2008. okt. 22. 10:40
Azt írta, hogy csak akkor csetelt, amikor a férje nem volt otthon!
2008. okt. 22. 10:18

A topicindítónak azért figyelmébe ajánlom szepszemu utolsó gondolatát:

"Lehet a nettel tobbet foglalkoztál mint vele. "

A chat modernkori kábítószer. Ha egy férfi nem érzi, hogy felesége figyel rá, hogy van értelme a munkájának, hogy beszélgetések helyett a gép előtt csetel, mert az neki fontosabb - akkor nagy gubanc van.

Egy virtuális valóságért sosem szabad feladni a saját valódi életed./...és eszem ágában sincs kritikát megfogalmaznom az életedről, hisz nem ismerem, de ha csak a Netnek éltél, jócskán tettél a szakításért/.

2008. okt. 22. 10:11
Szerintem nem ez volt az oka,hogy a párod gyerekestol elhagyott,esetleg utolso csepp a pohárban.Egyetértek Cameaval,a sex megbeszélése 2 emberre tartozik,nem pedig bárkivel sex témárol irogatni!Más ezt lehet nem is megbeszélésnek nevezné hanem provokácionak.Ilyen témával bizonyos szinten provokálsz más pasasokat.Nem megcsalás de nekem sem tetszene.Azért vannak a barátnoid,beszéld meg veluk a noi dolgokat,nem pedig a neten ismerkedni meg sextémát szétszedni.Ha nokkel irogatsz csak akkor semmi gond,de szerintem te biztosan nem csak nokkel irogattál.Ha a házasságodat meg akarod menteni gondolkodj el hol is van a hiba.Lehet a nettel tobbet foglalkoztál mint vele.
2008. okt. 22. 10:04

Semmiképpen sem.

A net a vélt ismeretlenség homálya miatt nyiltabbá tehet embereket (másokat pedig bunkóbbá, de ezt a részt most nem érintem), és olyan kérdéseket, számukra fontos témákat is felvethetnek, amit "in live" sosem mernének megkérdezni. Kilenc évig cseteltem, tudom miről írok.

Ahogy a monitort sem tudod "megmászni", ahogy a billentyűzet nyomkodása sem erotikus tartalmú, úgy a csetes témák sem megcsalások. Másképp nézve van egy olyan része az életednek, ami egy "idegennel" szivesen megbeszélnél tudva azt, hogy esetlegesen sosem "látod" többet.

Persze, rajtad múlik mennyire nyitod meg saját határaid, mit tartasz olyan információnak, ami szerinted meg-, és átbeszélhető. Ha ez egy csetes esetben az, hogy hogyan légy erotikusabb,akkor az a limit - ha azonban a testhelyzetektől az ingerlési pontokon keresztül akár a fétisig is elmerészkedsz, akkor az. A lényeg: ne érezd azt, hogy a másik érdeklődése már kínos számodra, vagy hogy többet adsz , mind amennyit feltétlenül szeretnél kiadni magadból. Ez esetben mindenképp lépj ki a beszélgetésből.

Remélem, kicsit segíthettem.


Ui. Ha azonban szeméyes találkozásra is sor kerül, és ott bármi egyébre, az már ugye nem cset...:)

2008. okt. 22. 09:42
Szerintem nem, de én nem csinálom(nám).
50. 52d67c6df3 (válaszként erre: 49. - 01c8755c79)
2008. okt. 22. 09:37
De előfordulhat, hogy bizonyos dolgokat nem tudsz megbeszélni ismerősökkel. Ennek bármilyen okai lehetnek. Annyi kérdés, témakör van a szexen belül.
49. 01c8755c79 (válaszként erre: 47. - 52d67c6df3)
2008. okt. 22. 09:13

... bocs kimaradt, hogy SZERINTEM! :O)

szex-téma általában két ember magánügye... akik szexelnek egymással. :o) .... szerintem! :o)

Vadidegen emberrel az internetadta világban megbeszélni SZERINTEM butaság és időpazarlás. :o))

2008. okt. 22. 09:12

??? ezt most komolyan kérdezed?????????

:D

2008. okt. 22. 09:11
Nem megcsalás. Ennyiből bárkivel beszélgetnék a témáról, az azt jelentené, hogy megcsaltam a párom? És miért lenne gátlástalan butaság? Akkor a szex téma=gátlástalanság. Ha már beszélni sem lehet róla...
2008. okt. 22. 08:52
... nem megcsalás... gátlástalan butaság.
45. ditte32 (válaszként erre: 22. - Sznebk2)
2008. okt. 22. 08:48
Mondjuk azért, hogy tapasztalatokat gyűjtsön...a jó pap is holtig tanul!!!!
44. 70feba11fd (válaszként erre: 43. - Rika1)
2008. okt. 21. 22:50
Köszönöm szépen a jó kívánságokat!
43. Rika1 (válaszként erre: 1. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 22:41

Végig olvastam az előttem szólókat. Azzal maximálisan egyetértek, hogy a chatelés még ha sexről szól is, nem számít megcsalásnak semmiképpen sem. Viszont azt vettem ki, hogy legjobb védekezés a támadás. Tehát kedves gyémántlány elképzelhető, hogy már tervbe volt véve, hogy a párod elakar hagyni, csak egy alibit keresett, és ez kapóra jött neki.

És úgy állította be a dolgot, hogy neked legyen lelkiismeret furdalásod. Én ezt gondolom.


Viszont az, hogy egy nő szóba áll valakivel a neten és ne adj isten sexig eljutnak...többektől hallottam, és tapasztaltam is, hogy ez még lendít is egyet a házasságon. Főleg hamár régóta együtt vannak...És szerintem fordítva is így van. Igen mikor elkezdtem chatolni sex témában a párom beleolvasott 2 hétig nem tudta feldolgozni. Aztán szépen lassan lecsillapodott ez az egész. Tehát a pasinak is tolerálnia kell, és ne csak a nők legyenek mindig elnézőek. Ha a párom szintén ezt tenné, én hagynám, de hát nem vagyunk egyformák.

Amikor meg odáig fajul ez az ismerkedés, és az egyik fél lelép, ott a házasságban van a hiba.

Ok nélkül senki sem hagyja el a másikat. Főleg ha van szép három gyermeke.

Kívánom neked, hogy rendeződjön, és találd meg újra a boldogságodat.

42. csajé
2008. okt. 21. 22:12

Sziasztok, Jó estét mindenkinek...


Sorry hogy hozzá szólok, de azt hiszem azért hogy chatelünk, vagy fórumozunk vagy netalán MSN-ezünk még nem jelenti hogy meg csalnánk a párunkat, nagyon jó barátságok születhetnek távoli és közelebbi, emberekkel,, és szerintem lehet nő és férfi között jó barátság,,, igen barátság!Csak az megint más dolog ha az illető beleszeret a partnerba akkor van kicsit gáz,,, mert akkor jön a mérlegelés és döntés, hogy mit is akar mennyit kockáztat,na és a kényelem,,, meg éri vagy nem? hát ez kérdéses,,,,de a szerelem az megint más,,,,Bocsi ezért a kis írományért...üdv

41. Cuczy (válaszként erre: 32. - Benoke)
2008. okt. 21. 22:01

Szia Benoke!

Miután elolvastam a hozzászólásodat és kiderült számomra hogy pasiból vagy, átmasíroztam a páromhoz.

Megkérdezte, mit csinálok ennyi ideig a gép előtt? Mondtam, éppen szex-ről beszélgetünk, még egy kicsit neteznék.

Kicsit meglepődött, majd megkérdezte: Név nélkül? Fotót látnak rólad? Mondtam neki, hogy nem!

Tudod mit mondott? "Jó, akkor csak hülyítsd őket, szivem :)

Pár perc múlva idejött mögém, átkarolt, belepuszilt a fülembe, kérdezte, hogy állnak a szexdolgok itt a neten. Mondtam, hogy alakulgatnak.

Erre ő bazsalygott egyet, megjegyezte, hogy zsiványka vagyok, és visszaballagott tv-zni. Ennyi.

Persze nem bírtam ki, megkérdeztem tőle, hogy ezt most megcsalásnak veszi?.

Nézett rám megrökönyödve, és megkérdezte, hogy beteg vagyok-e...

Szóval még egy pasiember, aki szerint a szexről beszélgetni nem megcsalás!

Javaslom mások is tudakolják meg, hogy a párjuknak mi a véleménye, aztán nyitunk egy új topikot, ahol megbeszélhetjük a tapasztalatainkat, pro és kontra.

Szerintem a pasik legtöbbje nem spirázza túl ezt a dolgot SEM.

Épp elég nőt megbámulnak szemérmetlenül az utcán (még akkor is ha pasival van), az újságokban, a poreszban, a dugóban ülve átkacsintgatnak a mellettük álló sofőrhölgyre, stb.,stb., és akkor még nem is beszéltünk a munkahelyi flörtökről...

És a flörtökből kialakuló "túlórázásokba"...

2008. okt. 21. 21:46
kurvára nem a megcsalás ténye számít, hanem az, hogy egy elvileg jó párkapcsolat mellett, miért van szüksége valakinek ilyesmire.
39. 20eebe3d4c (válaszként erre: 38. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 21:28

És hova ment?Azt lehet tudni?



Figyelj!

Egy ismerősöm mondta mindig és szerintem nagyon igaza volt.Egy férfi kizárólag csak akkor hagyja el a családját,ha szerelmes,és a másik nő miatt.Különben soha,mert a megszokás a kényelem mindennél fontosabb számukra.

38. 70feba11fd (válaszként erre: 36. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 21. 21:24
Igen , igen igazad van! Az ő helyzetébe is bele kell gondolni, nem is bántom én őt! De ha hazajött, sosem mutatta jelét, hogy neki nem tetszik hogy a neten vagyok! Meg miért nem szólt, nem volt nekem olyan fontos a chat?! Meg nem is gondoltam volna, hogy őt ez bántja! Szerintem előbb ezt meg kellett volna velem beszélnie, nem csak uk muk fuk elhagyni!
37. 20eebe3d4c (válaszként erre: 35. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 21:20
Értem.Akkor még az lehet a dolog mögött,hogy azt hiszi hogy ő nem volt számodra elég férfi az ágyban ha más férfiakra van szükséged ahhoz,hogy ezt megvitesd.Esetleg azt hitte hogy biztos őt is kibeszéled.Ezek is sértő dolgok tudnak lenni egy férfinak.Én nem pártolom őket,de a helyzetébe is bele kell gondolni kicsit,nem csak szapulni mint itt sokan.Gondolj bele a helyzetébe hogy miért bánthatta őt ez annyira
36. 20eebe3d4c (válaszként erre: 35. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 21:20
Értem.Akkor még az lehet a dolog mögött,hogy azt hiszi hogy ő nem volt számodra elég férfi az ágyban ha más férfiakra van szükséged ahhoz,hogy ezt megvitesd.Esetleg azt hitte hogy biztos őt is kibeszéled.Ezek is sértő dolgok tudnak lenni egy férfinak.Én nem pártolom őket,de a helyzetébe is bele kell gondolni kicsit,nem csak szapulni mint itt sokan.Gondolj bele a helyzetébe hogy miért bánthatta őt ez annyira.
35. 70feba11fd (válaszként erre: 34. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 21. 21:15
21-es hozzászólásomban írtam, hogy csak akkor chateltem, mikor letettem a gyerekeket aludni, és őt vártam haza a melóból mikor délutános volt, a tv előtt csak elalaudtam volna!
34. 20eebe3d4c (válaszként erre: 28. - 70feba11fd)
2008. okt. 21. 21:12
Ha a férjed szemszögéből nézzük a dolgot,akkor nem lehetett számára túl izgalmas hogy te a számítógép előtt ülve chatelsz másokkal,míg ő nézze a tévét pl.Vagy a hátadat.Biztosan neked is rosszul esne ha ő tette volna ezt,miközben te meg a társaságára vágytál volna pl.Nem lehet hogy túlzottan elhanyagoltad őt?A chat nagyon függővé tud tenni,erősebb függés mint bármi más.Állítólag még a drognál is erősebb függést okozhat.Vannak akik szó szerint a chaten élnek,esznek,alszanak stb.Szerintem hanyagolva érezhette magát és beleunhatott.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook