Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek felkeressem vagy sem? fórum

Szerintetek felkeressem vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
84. jonisigerius (válaszként erre: 83. - Viva70)
2015. máj. 26. 22:06
Sajnos nem, és az élet sem könnyíti meg a dolgom, de tudom, hogy másoknak sokkal rosszabb, igyekszem nem sokat hisztizni. Ráadásul nincs kinek megnyílni, szóval... :) vannak emberek, akikkel régen tartottam a kapcsolatot, próbáltam egy időben megint felvenni velük, de egyszerűen szarnak rám. Nyilván van fontosabb életük.
83. viva70 (válaszként erre: 82. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 22:04
Nem is kell ahhoz úgy vonulni... Lehet azt gondolják nálad túl magasan van a mérce. De, lehet tényleg csak a zárkózottságod az oka mindennek. Most mondanám azt, hogy próbálj meg nyitottabb lenni, de tudom ez nem ilyen egyszerűen működik...
82. jonisigerius (válaszként erre: 81. - Viva70)
2015. máj. 26. 22:01
:) nem gondolom magam szépnek, mármint nem vonulok úgy, mint egy díva.
81. viva70 (válaszként erre: 80. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 22:00
Nehéz megmondani mi lehet a gond... A szép nőknek sokszor valóban nehezebb.
2015. máj. 26. 21:49
Talán az a baj, hogy nem vagyok valami nyílt.
79. jonisigerius (válaszként erre: 78. - Viva70)
2015. máj. 26. 21:49
Nem tudom, miért. Sokan mondták, hogy szép vagyok, de egyszerűen semmi nem jön össze. Pedig ápolt vagyok mindig, nem beszélek lekezelően idegenek társaságában, nem viselek kirívó ruhát, sem zsákot. Nem értem.
78. viva70 (válaszként erre: 75. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 21:46
Ezt azért nem gondolnám... De, tényleg fura, hogy olyan külsővel nem találsz magadnak társat.
77. jonisigerius (válaszként erre: 76. - Viva70)
2015. máj. 26. 21:45
Így van.
76. viva70 (válaszként erre: 74. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 21:44
Így már értem..., ha csak ennyit írt, akkor eléggé szűkszavúan kommunikált veled. De, talán holnap többet ír majd... Ha nem, akkor legalább tudod mire számíthatsz.
75. jonisigerius (válaszként erre: 73. - Viva70)
2015. máj. 26. 21:41
-.- nyilván viccelek és most is ketten vannak nálam, csak túl unalmasak.
74. jonisigerius (válaszként erre: 72. - Viva70)
2015. máj. 26. 21:41

Megkérdeztem tőle: azt gondolod, hogy haragszom rád?

válasz:"nem gondolom, hogy haragszol." de ez furcsa nekem, ennyit is írt, mintha a kimondatlan szavak ott lebegnének a levegőben, de nem tudná, miket kéne összerakni. És nem, nem képzelem be.

73. viva70 (válaszként erre: 71. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 21:40
A fényképed alapján ezt nehéz elképzelni...
72. viva70 (válaszként erre: 69. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 21:38
"Válasz: "nem gondolom, hogy haragszol" - Ezt nem egészen értem mi akar ez lenni...?
71. jonisigerius (válaszként erre: 70. - Ancsika688)
2015. máj. 26. 21:36

Igen, igazad van. Várok, támadni vagy tapadni nem akarok.

Mindig egyedül megyek, szemezgetni is szoktam... de semmi nincs belőle. Soha.

70. ancsika688 (válaszként erre: 69. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 21:35

Sokszor elég egy mosoly is az ismerkedéshez,vagy valamilyen közös téma,ami nyelvgyakorlásnak is jó lenne.Vagy menj el egyedül múzeumba,vásárolgatni.

Ha Te vagy az adatlapodon a képen,helyes vagy.

Ne gubózz be ,előtted az élet.

A srácnak pedig ne írj,várd meg amíg válaszol,lehet, neki is idő kell,hogy rendezze a kapcsolatotokat.Ha nem ír,tudod a döntését.

2015. máj. 26. 21:24

Sajnálom, AdrianaLecouvreur! De te vagy ma este az első, aki megnevettetett. :D én csak azért mondtam el az érzéseim neki hetekkel ezelőtt, mert egy előző fiúnál pont azzal rontottam el, hogy nem voltam elég gyors és azt hitte, nem érzek semmit.


Egyébként írtam neki, mert úgy gondoltam, nekem igazán nincs mire várnom. Megkérdeztem tőle, hogy mizu, aztán megírtam röviden az alapokat és megkérdeztem, hogy haragszik-e rám.

Válasz: "nem gondolom, hogy haragszol"

Nem hiszem el.

De erre azt feleltem, hogy nem, igaz, fájT és csalódott volTam, de már csak azért is írom mindezt, mert ő mondta, hogy ettől még minden megy tovább. Erre nem válaszolt, pedig már több, mint egy órája írtam (képzelhetitek...). Egyelőre nem írok, mert tudom, hogy elég elfoglalt, de ha holnapig nem válaszol, azért megint ráírok. Valami legyen már, döntse el, mert a bizonytalanság, hogy most nem tudom, mi van velünk, rettenetes. Nem számít a számomra, hogy hogyan, de kialakult köztünk egy jó kis barátság, ami ha netes, ha nem, de fontos. Már csak azért is, mert ő az egyetlen kívülálló az életemben.


Nem kifogásokat akarok keresni, nekem is jó lenne egy új barát, de sérülékenynek érzem magam... egyrészt. Másrészt fogalmam sincs, ezt hogyan gondoljátok, menjek el és szólítsak le valakit, hogy barátkozzon velem? Egyenes út a diliházba. Mint mondtam, nem vagyok valami kezdeményező típus.

68. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 66. - Viva70)
2015. máj. 26. 20:40
Nem bizony! Durván 20 évvel ezelôtti a történet.
67. ancsika688 (válaszként erre: 43. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 20:27
Ne sírj!Hollandiában is élnek magyarok.Tessék nyitni az emberek felé,mert később megbánod,hogy elpocsékoltad az idődet,egy emberre,aki nem akar veled barátkozni.
66. viva70 (válaszként erre: 62. - 0c7adf8ee7)
2015. máj. 26. 20:25
Nem lehetett kellemes dolog számodra, de ennek ellenére megmosolyogtam a hozzászólásodat. Van benne humor...:)
65. kriszta773 (válaszként erre: 57. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 20:21

de igazából nincs köztetek semmi. és hidd el, az a pasi nem kóser, aki ennyi időt szán egy nővel való levelezgetésre, és nem is akar tőle semmit. az neten él, rutinból nyomja, persze hogy szimpi és figyelmes, mert minden nővel ilyen. csak éppen te nem vagy neki pálya másra, ezért közölte egyértelműen

ez sosem lesz sem haverság, sem barátság, a palinak egy rutin szórakozás, neked meg pótlék. ha erre szánsz időd, nem lesz másra, a valóságra


nehogy már azt mondd, így akarsz élni, hogy neten levelezgetsz valami nyálseggel, és beéred ennyivel, nem akarsz barátokat, szerelmet, programokat, életet :)

2015. máj. 26. 20:15
Te minden pasival szemben ilyen alázatos vagy? A másiktól is te kértél bocsánatot a semmiért.
2015. máj. 26. 20:12
Nem.
2015. máj. 26. 20:11

Egyszer kerestem meg valakit sok évvel ezelôtt.

Olyan udvariasan elküldött haza, hogy még mindig nem vagyok otthon! Soha többé nem kezdeményezek!

61. pieta4
2015. máj. 26. 19:56

Mindegy milyen okból, de fontos lett Neked valaki. Időt szántatok egymásra.

Előfordulhat, hogy azért nem keres, mert attól fél, hogy Te ezt nem tudod a helyén kezelni, s az érzéseidet se akarja megbántani.

Nincs azzal gond, ha keresed. Legalább tisztán látsz és megnyugodhatsz.

60. viva70 (válaszként erre: 59. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 19:43
Erre csak ő tudja megadni a választ...
59. jonisigerius (válaszként erre: 58. - Viva70)
2015. máj. 26. 19:40
De azért vesztettem a legcsekélyebb jelét is annak, amit iránta kezdtem el táplálni, mert bemérgesedtem: miért írta akkor, hogy minden rendben lesz, számára nem gond és nem kell izgulnom, ha vele beszélek???? Szavahihető ember, őszinte, szóval azért, hogy engem pátyolgasson, nem írna ilyeneket. Ezt nem értem, és legszívesebben megrángatnám.
58. viva70 (válaszként erre: 40. - Jeanette)
2015. máj. 26. 19:39
Minden bizonnyal nem túl jól... Ha elutasító lesz a válasz akkor mi van...? Legalább tiszta sor lesz utána...
57. jonisigerius (válaszként erre: 56. - Kriszta773)
2015. máj. 26. 19:34

Tudom, hogy kapcsolatokra lenne szükségem, de nem akarnék fantáziálgatni, ha megint rendbeállna köztünk a rend. Naiv én sem vagyok.

Viszont bárhogy is, a netes ismerkedésen kívül nincs lehetőségem másra jelenleg.

56. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Jonisigerius)
2015. máj. 26. 19:31

mindig van kifogás, de ha nem változtatsz, akkor semmi nem fog változni körülötted. lehet energiát pazarolni arra, hogy ezzel a sráccal tovább beszélgess és fantáziálgass a semmire, de ezt az energiát új ismerősökbe is fektethetnéd, a nyelvet is tanulnád közben :)


nem a szomszéd utcában kell magyarokat kajtatni, keress olyan fórumot, amit a helyiek használnak, érdeklődj, barátkozz. különben továbbra is nagy magányos leszel és szerencsétlennek fogod magad érezni, sok évet elpazarolsz

2015. máj. 26. 19:22
Amúgy az, hogy nem igazán beszélem a nyelvet. Tudok alapokat, meg ami a munkámhoz kell, de hogy mély beszélgetésekbe mártózzak hollandul... á.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook