Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ezek közül melyik tanfolyammal nagyobb az esély az elhelyezkedésre?Pénzügyi-és számviteli; Virágkötő; Kéz-és lábápoló+műkörömép. fórum

Szerintetek ezek közül melyik tanfolyammal nagyobb az esély az elhelyezkedésre?Pénzügyi-és számviteli; Virágkötő; Kéz-és lábápoló+műkörömép. (tudásbázis kérdés)

1 2
2008. febr. 21. 14:28
Ha megnézzük a Munkaügyi központok álláskínálatát, rengeteg mérlegképes könyvelőt, analitikus könyvelőt(amikhez jó ha van diplomád, felsőfokú nyelvvizsgád és megannyi tapasztalatod..) esztergályost, szakácsot, villanyszerelőt és még kamionsofőrt is keresnek, meg mindenféle teljesíthetetlen ilyen-olyan diplomával, nyelvvizsgákkal rendelkező munkatársakat keresnek csak sajni. Meg azt "bírom", amikor meghírdetnek egy állást, de már be van eleve töltve.. Ez van sajnos. Azért remélem majdcsak lesz valami. :)
2008. febr. 21. 14:21
Nem tudom, melyik lenne akkor jó, tényleg gondolkodóba estem. A Kéz-és lábápoló+műkörmös 6 hónapos tanfi amúgy, a Pénzügyi-és számviteli ügyintéző is 6-7 hónapos(több képzőközpont is indítja) a Virágkötő pedig csak 4 hónapos.
19. 14775640c4 (válaszként erre: 18. - Zsu-zso76)
2008. febr. 21. 14:16

jaja

az a baj a pénzügyisnek nagyon korlátoltak a lehetőségei :((

2008. febr. 21. 14:15

Haliho

én elvégeztem egy pénzügyi tanfolyamot már 7 éve,

de semmire nem mentem vele. Csak azt kérdezik Főiskolai végzettség van? Ha nincs akkor szóba se állnak az emberrek.(saját tapasztalat)

Ugyhogy mindenképp a műkörmös a nyerő!

17. 14775640c4 (válaszként erre: 16. - Krizsanevi)
2008. febr. 21. 14:12

lehet

de jobban el tud helyezkedni

mint egy pénzügyis

és magán vállakozása is lehet akár majd

2008. febr. 21. 14:10
Műkörmös nincs annyi, mint a tenger?
2008. febr. 21. 14:09

szia!

pénzügyis van mint a tenger:((((

virágkötő talán

de én a műkörmösre szavazok :))))

2008. febr. 21. 14:08
Sziasztok! Én is kíváncsi vagyok melyi munkaügyi közp. indítja! :-)
13. zsanomano (válaszként erre: 12. - Zsanomano)
2008. febr. 21. 14:06
Írtam volna rendesen, de még nem tudom, mi minősül reklámnak :)
12. zsanomano (válaszként erre: 11. - 5cb4354c81)
2008. febr. 21. 14:05
Ment a privi mirmil! :)
11. 5cb4354c81 (válaszként erre: 10. - Zsanomano)
2008. febr. 21. 13:50
Melyik munkaügyi központ indítja ezeket? Nálunk sajna, nem indítanak műkörmöst, pedig azonnal mennék:-)
2008. febr. 21. 13:33

Sziasztok Lányok!


Köszönöm előre is a kedves segítségeteket, tudom, tényleg sok van ezekből manapság, pedig nekem van két szakmám meg érettségim is, mégsem tudok olyan könnyen elhelyezkedni. :( Ezeket a tanfolyamokat meg a Munkaügyi kp indítja, ingyenesek, azért gondoltam, hogy hátha jobban lenne esélyem elhelyezkedni, ha elvégzem valamelyiket. A kéz-és lábápoló,műkörmös tényleg jó ötlet lehet a későbbi vállalkozás indításból, mert azzal még otthon is lehet dolgozni. A virágkötő is tetszene, a pénzügyissel meg úgy tudom, hogy később könyvelőnek is továbbtanulhatnék, mégsem tudom igazán mit tegyek. :( A fő gond talán az, hogy itt vajmi kevés a munkalehetőség.

2008. febr. 21. 13:32
szerintem is a műkörmös. azt folyton keresnek, szalonba is, de otthon is csinálhatod!
2008. febr. 21. 13:28
szerintem is a műkörmös a legjobb!
7. Sylva (válaszként erre: 6. - Sylva)
2008. febr. 21. 13:27
Már Közgazdász diplomával is nehéz elhelyezkedni, nemhogy egy alapfokú pénzügyivel. Ha már mindenképpen sulit akarsz szerintem is a műkörmös a legjobb. Azt otthon is csinálhatod, akár gyerek mellett.
2008. febr. 21. 13:25
Mindegyikből annyi van, mint égen a csillag.
2008. febr. 21. 13:24
sztem a műkörmös, mert ha úgy alakul még vállalkozó is lehetsz
2008. febr. 21. 13:24

Szia! Én elvégeztem egy felsőfokú irodavezetőit, ami a pénzügy, számvitelt is magában foglalta.A fenekemet törölgethetem vele!

Most egy kéz-és lábápoló, műkörömépítőn gondolkozom, mert azt tudnám itthon is csinálni a gyerekek mellett.

Csak nagyon drága, mindehol. Gyesből, meg elég nehéz, még ezt is finanszírozni. Nem tud valaki, olcsón egy ilyen tanfolyamot Veszprém megyében?

2008. febr. 21. 13:24

Ezek a tanfolyamok indulnak most tavasszal, jó lenne valamelyiket elvégezni, ha már sajnos munkát eddig nem találtam s megszeretném kérdezni, hogy kinek milyen tapasztalata van, hogy sikerült elhelyezkedni az elvégzésük után? Várom a tapasztalatokat, segítségeteket a döntésben, amit előre is nagyon köszönök! :)

Zsani

2008. febr. 21. 13:22
sztem a pénzügyi
2008. febr. 21. 13:21
Szerintetek ezek közül melyik tanfolyammal nagyobb az esély az elhelyezkedésre?Pénzügyi-és számviteli; Virágkötő; Kéz-és lábápoló+műkörömép.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook