Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek én fújom fel a dolgot vagy jogosan vagyok kiakadva? fórum

Szerintetek én fújom fel a dolgot vagy jogosan vagyok kiakadva? (beszélgetős fórum)

1 2
15. alann
2010. okt. 30. 12:15
No és a másik babával meg ráérsz még, nem kell elkapkodni. Előbb tanuljatok meg együtt élni családként.
14. alann
2010. okt. 30. 12:14
Hát hagyd, hogy foglalkozzon vele. Csináljatok apás napokat, amikor nem Te mondod meg mit kell csinálni. Töltsenek el egy-egy napot ketten, Te meg menj fodrászhoz, kozmetikushoz - szóval kapcsolódj ki. Aztán ha valami nem úgy lesz ahogyan Te szoktad csinálni ne vesd a szemére. Igy lassan-lassan át fogja érezni, hogy Ő is felel a gyermekéért.
13. Clau26 (válaszként erre: 11. - Alann)
2010. okt. 30. 12:09
igen ezt én is igy gondolom..tudom hogy nagyon szereti őt,de nem tud vele foglalkozni,játszani mert még éretlen...én meg szeretnél még 1 babát de neki felelőtlenség lenne szülni,szóval még az idő is sűrget hogy döntsek végre
12. Clau26 (válaszként erre: 10. - Somaeszter)
2010. okt. 30. 12:07
igazad van szeretem de már nem úgy..szerelmes nem vagyok..sex se jó,inkább már megszokás és hogy egyedül maradok..nem mentegetem csak tudom hogy sok pozitiv tulajdonsága van ami sok férfiben nincs meg..házias,türelmes sokat lehet vele beszélgetni,humoros...de mindig is úgy éreztem hogy a haverok fontosabbak és ebben a helyzetben nem értem miért nem az volt az első hogy rohan ide hozzánk...én vágyok arra hogy szerelmes legyek és boldog,mert vele nem vagyok az.Viszont igy babával félek nagyon nehéz,ha gyerek nélkül megyek csomó férfi megfordul utánam de babakocsival rám se néznek..
11. alann (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 30. 12:05

Sziasztok!


Bocsánat, nem minősíteni akarok, még akkor sem, ha olyannak tűnik. De véleményem szerint egy gyerek vállalása felelősségteljes embereket kíván. Az én véleményem, hogy a párod még nincs felnőve a feladathoz, s talán Neki még korai volt apává válni. Most dühös vagy, s ez érthető,de ahhoz hogy valaki apja legyen egy gyereknek ahhoz az is kell, hogy vele élje a hétköznapokat. Ha kívül marad a mindennapokból a napi rutinból, ne várd, hogy teljes felelősséggel viseltessen irántatok.

2010. okt. 30. 11:59

Szerintem sem nőtt fel. De a leírásodból nekem nem tiszta egészen, hogy most haragszol rá, vagy mentegeted... Amíg Te magad sem döntöd el, hogy megbocsájtasz neki (elfogadod ilyennek, amilyen), vagy a sarkadra állsz, és új életet kezdesz, addig miért várod el, hogy ő megváltozzon? Magyarul: azzal viselkednek így, aki hagyja. A párod tudja, hogy megteheti ezt, semmi következménye sem lesz...

Szerintem Te nagyon szereted, és ez jó :) - hiszen a gyereked apja is -, de ez nem jogosítja fel bármire. Ő mennyire szeret Titeket? Szerintem szeret Téged is, és a kicsit is, csupán nem tudja, mit kellene csinálni egy felnőtt férfinak + apának. Ha a szülei nem tanították meg rá, itt az idő hogy valahogy Ti világosítsátok fel. Nem lesz könnyű... :)

Drukkolok, hogy sikerüljön!

9. Clau26 (válaszként erre: 6. - 240309c047)
2010. okt. 30. 11:50
hát jobb ha nem is tudja..
2010. okt. 30. 11:49
A férfiak nem addig érnek apává mig a nő kihordja a kicsit, hanem utána mikor megszületik és telik az idő...szerintem ez egy folyamat. De a nőkkel is igy van szerintem. Prsze a felelősség kérdése az más tészta.
2010. okt. 30. 11:47
köszönöm hogy megerősittetek..barátnőm nagyon házasság párti és végsőkig kitart amellett,hogy a szülők beszéljék meg a dolgokat és maradjanak együtt,de ez most neki is sok volt..amikor terhes voltam ugyanezt csinálta...11hónap alatt nem sikerült apává érnie,nekem elfogyott a türelmem..csak nagyon bánt a dolog...egyébként rendes ő,vacsorát csinál amig én fürdetek,segit a házimunkába is de nekem sokkal fontosabb lenne hogy nőjjön fel végre..minden hétvégén ott van a hevrok,napközben meg emiatt alszik,de azt van pofája felhozni hogy mindig ott vagyunk a barátnőmnél mert a 15hónapos kisfia és a kislányom együtt játszanak
6. 240309c047 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 30. 11:42
Nekem kb 8 hós volt a kisfiam anno mikor elváltunk. 9 évig neveltem egyedül,de soha nem számíthattam rá igazán. Megtanultam idővel mindent egyedül megoldani. Viszont ettől nagyon megerősödtem. JA! És ami a legdúrvább a fiu most 12 éves és imádja az apját. Pedig ha tudná.
2010. okt. 30. 11:39
Ne legyen szükséged ilyen emberre. Neki fontosabban a haverjai, mint az, hogy a kislányotok beteg....
4. trapiti (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 30. 11:39

Hát... egy igazi Apa nem így viselkedik. Az egy dolog, hogy Ti ketten hogy vagytok egymással, de a gyerekkel törödni kell(ene)...

Szerintem nem változna semmi, ha újra együtt lennétek, próbálj arra berendezkedni, hogy csak magadra száíthatsz... :(

2010. okt. 30. 11:39

Hát én is ki lennék akadva :( Ne haragudj, de nagyon önző a kislányod apukája :(

Ha az én gyerekem beteg, a páromat el se lehet robbantani, ha tudja hogy orvoshoz viszem, az az első kérdése, mit mondott a doki, menjen-e gyógyszertárba. Szerintem ez a hozzáállás a normális, nem az hogy haverozunk amikor beteg a gyerek.

2010. okt. 30. 11:39
Teljesen jogos,hogy haragszol rá!Vagy kiveszi a részét a szülői szerepből,vagy elmehet a búsba,ti meg kezdjetek új életet nélküle!!!
2010. okt. 30. 11:35

Sziasztok!


Van 1 11hónapos kislányom,de párommal nem élünk együtt mert sokat vitáztunk,de próbáljuk helyre hozni a kapcsolatunkat,de nem tudunk akarom e egyáltalán helyre hozni.Kislányom megbetegedett,ugató köhögése van tegnap 3körül hivtam bekell vinni a heimpál-ba,tudtam épp vásárolni van a városba..azt mondta még haza kell mennie és jön..hivom 4kor mire mondja 6-7 fele tud csak jönni,persze a kislányom aznap még nem is aludt a köhögéstől..de fizeti a taxit..na erre a barátnőm vitt be a kisfiával..kiderült léglégcsőhurutja van kapott köhögés csillapitot,de féltem az estétől nehogy fulladjon..ő mégcsak fel sem ajánlotta itt alszik,mert épp mentek a haverok mint minden hétvégén..azt mondta belesz kapcsolva nem iszik annyit és ha kell jön..ez volt este 6kor később fel se hivott hogy van a pici elaludt e jó e a gyógyszer...ma még szintén nem hivott,gondolom alszik mert sokáig voltak ott a srácok..sose volt olyan hogy lemondta volna a programját úgylátszik még csak a lányáért sem..szerintetek jogos hogy látni se akarom?..egyáltalán nem is értem szükségem van e egy ilyen emberre..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook