Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek divat még az emlékkönyv írás? fórum

Szerintetek divat még az emlékkönyv írás? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 9. 08:29
Nem tudom, de régen jó divat volt, ha most nincs, be kellene megint hozni divatba, nekem is volt, Anyukámnak is. Utólag nagyon érdekes.
2008. dec. 3. 09:22
A lányom 6.osztályos van emlékkönyve neki és több osztálytársának is.
2008. dec. 2. 18:53
Az jó, hogy divat. Bár szerintem ha vmit egy gyerek elkezd egy osztályban, és megtetszik a többieknek, az divat lesz. A közelünkben van egy általános, ott most a lányok (és némelyik fiú is!) gumiznak! Az is nagyon jó volt, és csak egy darab gumi kell hozzá a rövidáruboltból.
2008. dec. 2. 16:31
De régen hallottam már emlékkönyvről, nagyon jó volt most visszagondolni. Kár, hogy nem tudom, hogy hova lett az enyém :( Jó lenne, ha megmaradna ez a szép szokás. Emlékszem, még anyukámét olvasgattam, annyira szép volt, és olyan jellegzetes illata volt! :) Én feltétlen fogok venni a gyerekemnek egyszer! (de előbb gyerek kell :) )
2008. okt. 24. 14:22

Nem tudom,hogy divat e,de az én lányomnak aki most 10 éves van.Elsőben kapta, a tanárnénikkel kezdte el a rajzoltatást,majd szinte minden osztálytársának odaadta már!

Szereti nézegeti sokat mosoly rajta,hogy ki hogy,mit rajzolt..Szerintem már ezért is megéri:-D

2008. okt. 24. 14:21
Romantikus, szép szokás. Kár lenne ezért szólni.
2008. okt. 24. 14:20
Csak azért kérdeztem mert a fiamnak most adott oda egy kislány egy emlékkönyvet.
2008. okt. 24. 14:11
kit erdekel hogy divat-e vagy mit gondolnak rola masok ha neked tetszik es akarod? :) nekem is volt anno, de sajna kötözködeskor elkavarodott valahova. :( szerintem is egy eletre szolo emlek, kar kihagyni gyerekkent
2008. okt. 24. 14:10

Szia!

Nem tudom, de pont a napokban gondoltam rá, hogy majd a kislányomnak veszek egyett, ha majd ráérett.

2008. okt. 24. 14:09
igen, szerintem vissza lehetne hozni a divatba. kislány koromban nekem is volt, mai napig megvan. Olyan jó visszaemlékezni!!!
2008. okt. 24. 14:06
Szerintetek divat még az emlékkönyv írás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook