Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek bezárnak a drogériák? fórum

Szerintetek bezárnak a drogériák? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
78. Epresturmix (válaszként erre: 75. - Globus)
2020. márc. 16. 20:25
Nekem is erre a célra van. Aldisat már sokan javasolták. Holnap megnézem, úgyis megyek.
77. Sziszi69 (válaszként erre: 73. - Guruljka)
2020. márc. 16. 20:20
És szetinted 1 méteres távolságról hogy tudod az átvételt szignózni?
2020. márc. 16. 20:19

Járvány van, ami valahogy sehogy se jó. De ha ellehetetlenítik az ellátást, vagy a kisebb webboltok egyébként is nehéz megélhetését, azzal se lesz jobb.

Hagyjuk, hadd döntsék el, hogyan tartanak online nyitva.

És nem kell háborogni azon, hogy egyesével lehet bemenni a postára vagy a patikába.

75. globus (válaszként erre: 55. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 20:18

Folyékony is van, az éppen olyan, mint a mosószerek.

Én legjobban a spricnis flakonost szeretem, mocskos munkásingek gallérjára, kézelőre tökéletes, mosás előtti beáztatásra. Utána már 40 fokon tiszta lesz.

Aldiban volt egy kedvenc, de ritkán kapható, mostanában zöld békást veszek.

74. Pasionella (válaszként erre: 73. - Guruljka)
2020. márc. 16. 20:12
Nagyon szepen lefestetted a futarok eletet es kb mindenre ratudnek cafolni csak most nincs hozza energiam...
73. Guruljka (válaszként erre: 70. - Channa*)
2020. márc. 16. 20:09

Mert a futár huszonéves, én meg 62, és mert nem tudok vezetni.

Mert a futár naphosszat egyedül van a kocsijában, ellenétben a boltosokkal, akikre emberek ezrei lehelnek rá a teljes nyitva tartás alatt.

Mert nem az összefogdosott árut pakolja a kocsijába, hanem azt a már leragasztott kartondobozt, amit az ügyféltől átvett a főnöke. Ezt végezheti kesztyűben is.

Valószínűleg nem tömegközlekedik a depóig sem.

Aztán meg, egy futár elvisz napjában több száz csomagot, és megteheti, hogy leteszi a csomagot és 1 méternél nem is megy közelebb a címzetthez. Főleg, ha a munkahelye, a futár cég megszüntette a készpénzes fizetést. A vevő simán utalhatja a vételárat előre.

Nem utolsósorban azért, mert a családi tulajdonban üzemeltetett boltocskáknak is meg kell élniük. Ismerek olyat is, akik a környéket saját kocsival látják el. Őket is leállítanád?

72. Channa* (válaszként erre: 64. - Pasionella)
2020. márc. 16. 19:57

Hogy milyen szülő? Már írtam az egyik fórumban.

Anya, apa + 2 gyerek együtt lődörögnek, megfogdosnak mindent.

Nálunk a munkahelyemen az összes bicaj kormányát megfogdosta mind a két gyereke, csengettek, stb.

A kollégák meg mit sem sejtve elindulnak haza majd és lehet, hogy ettől a néhány gyerektől kaják el a vírust.

Na, ilyenek a szülők...

71. Channa* (válaszként erre: 52. - Csalános)
2020. márc. 16. 19:53
Az olcsóságot ne emlegessük most már. A kínai is elég borsos árat kér mindenért. Pl. szájmaszk 2500 Ft.
70. Channa* (válaszként erre: 50. - Guruljka)
2020. márc. 16. 19:52

Sajnos úgy érzem, hogy képtelen vagy megérteni, hogy miért szeretnénk, ha a legtöbb szolgáltatás leállna.


Próbálj már más fejével is gondolkodni!


Ne terjedjen gyorsan a járvány!


A futárnak is el kell jutnia a munkahelyére, együtt kell lennie több emberrel a munkahelyén, a mások által megfogdosott árut be kell pakolnia a kocsiba, majd átadnia a megrendelőnek. Ez mind-mind a terjedést segíteni elő.


Nem mellesleg, a futár is fontos a családjának!!!! Miért pont őt áldozzuk be és miért nem téged? Érted!?


Ha én is egy eldugott faluban élnék, ahol van kertem és nem kell senkivel találkoznom, nem mellesleg otthonról is tudnék keresni pénzt, akkor biztos én is úgy gondolkodnék, mint te, de itt Budapest közepén nem sikerül átvennem a mentalitásodat...

69. Sziszi69 (válaszként erre: 64. - Pasionella)
2020. márc. 16. 19:30
Igazad van. Gratula!!!!!!
68. New(l) (válaszként erre: 64. - Pasionella)
2020. márc. 16. 19:25
Sokaknak nem jött át az "üzenet"...hazafelé jövet mit látok? Egybeverődő csapatok imbolyognak ki a kocsmából, shoppingolgató szülők gyerekkel...egyesek vakáción érzik magukat. Én egyáltalán nem pánikolok, fatalista is vagyok - ha a korona vet véget a földi pályafutásomnak, legyen -, de ezt a sötét agyatlan viselkedést képtelen vagyok elfogadni. Amikor meg bedurvul a vírus, és elkezdenek hullani a népek (mert mi sem leszünk kivételek), akkor megy majd a vádaskodás meg ajvékolás.
67. Guruljka (válaszként erre: 66. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 19:12
Értem, értem! :D (habár nekem a DM se egy nagy poén, de el tudok benne nézelődni.)
66. Epresturmix (válaszként erre: 62. - Guruljka)
2020. márc. 16. 17:45
Én a többi vásárlást rühellem. Utálok órákig nézelődni, sorbanállni, ruhát se szoktam próbálni. Hamar hamar ami kell, aztán haza. De a dm más. :)
2020. márc. 16. 17:43
nem
2020. márc. 16. 17:39

Emberek konyorgom, nem igaz hogy nem lehet letezni boltok nelkul? Nem egyebkent nem zarnak be a drogeriak, ha egy kicsit is olvasnal hireket es nem varnal masoktol valaszt akkor erre magadtol is rajohettel volna. Ha esetleg bezarna akkor mi lenne??? 20eve meg azt se tudtad ilyen formaban hogy mi az a drogeria...


Ettol a forumtol fuggetlenul... meg mindig csak a kenyelem a fontos, a megszokott eletmod, hat valtozik, ez van, en sem orulok neki de alkalmazkodok. Eszem agaban sincs semmilyen boltba menni csak akkor ha esetleg teljesen elfogyott minden itthonrol de szerencsere betankoltunk es nem panik miatt hanem h a kesobiekkben ne kelljen emberek koze menni, boven eleg a munkaba jaras.


Mi zar be es mi nem? Tenyleg ez ennyire fontos? Tenyleg nem tudunk ulni a fenekunkon? Suli nincs, a gyerekek kint... milyen felelosseg teljes szulo neveli oket???

Azert tartunk itt ahol es azert fog ez az egesz meg jobban eldurvulni.

63. Guruljka (válaszként erre: 62. - Guruljka)
2020. márc. 16. 16:11
Jut eszembe, a német reklám nem azt mondja, hogy "itt vagyok önmagam", hanem hogy "itt vagyok ember...". Németül az "itt vagyok önmagam" sután fejezhető ki, reklámban nem lenne ütős.
2020. márc. 16. 16:09
Tök aranyosak lehettek, ahogy a DM-ben töszögtök. :D
61. df1e1c376c (válaszként erre: 60. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 15:09

Egy kicsit igen ;) de a DM-függést különösen megértem :D

Az itteni drogériákat nem szeretem :/

Pár hete meglátogattam apám, és még az előző nyárról volt egy kis szezonális deom. Azt hittem, sírok örömöben XD

60. Epresturmix (válaszként erre: 58. - Df1e1c376c)
2020. márc. 16. 15:01
Ó tényleg, te is boltkóros vagy? :)
59. df1e1c376c (válaszként erre: 56. - Guruljka)
2020. márc. 16. 14:55
Arról nem is beszélve, hosszú távon milyen gazdasági gondot teremt ez :/
58. df1e1c376c (válaszként erre: 54. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 14:51
Dettó :)
57. Lávli* (válaszként erre: 56. - Guruljka)
2020. márc. 16. 14:49
😳🤔
56. Guruljka (válaszként erre: 51. - Lávli*)
2020. márc. 16. 14:46
Igen, de tényleg az is jó, ha minél többen felfordulnak éhen, azzal is csökken a lehetséges fertőzöttek száma.
55. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2020. márc. 16. 14:41
Én is vettem egy időben marhaepe szappant. De ugye egyszerre nem használtam fel mindet és hiába tettem tartóba, megkeményedett, olyan "fás" lett. Aztán találtam dobozos denk mit folttisztîtó port. Mesés! :)
54. Epresturmix (válaszként erre: 48. - Guruljka)
2020. márc. 16. 14:36
Én nehezen fogok. Imádok termékeket nézegetni, szagolgatni, újakat kipróbálni. Míg más a plázákban lődörög én csak a mellettünk lévő dm-ben töltöm az időmet. Imádom, feltölt! Kinek mi. :) Nekem ez. De természetesen kibîrom, nem megyek.
2020. márc. 16. 14:24
nálunk szerdától bezár a piac,
52. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 16. 14:05
Vegyél több dolgot, amit meg tudsz venni és nem kell minden nap drogéria. Közértekben is vannak tisztálkodó eszközök. Sok kínai üzletben még olcsóbb is. Tényleg nem kel szőrszálhasogatás.
51. Lávli* (válaszként erre: 50. - Guruljka)
2020. márc. 16. 14:03
Világjárvány terjedésének lecsökkentéséről beszélünk.
50. Guruljka (válaszként erre: 49. - Lávli*)
2020. márc. 16. 13:57
Pont azért kellene a bezárásokat átgondolni.
49. Lávli* (válaszként erre: 45. - Ab61752c45)
2020. márc. 16. 13:56
Ez sajnos járványtól és boltbezárásoktól független és régóta fennálló probléma. :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook