Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek be kellene szerezzek magamnak étkészletet, konyhai kellékeket, ha még nem állok úgy, hogy férjhez megyek vagy elköltözök? fórum

Szerintetek be kellene szerezzek magamnak étkészletet, konyhai kellékeket, ha még nem állok úgy, hogy férjhez megyek vagy elköltözök? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2020. márc. 14. 15:42
Na ugyanezt írom én is. :)
7. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. márc. 14. 15:41
Ráérsz vele. Majd akkor veszel ha már tudod hol fogsz lakni, illik-e oda, saját háztartást vezetsz, tudni fogod mire van szükséged. :)
6. simple (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. márc. 14. 15:11
Ez balgaság. Száz évvel ezelőátt volt ez szokás, hogy a lányoknak összegyűjtöttek mindent, mire férjhezmentek. Stafírungnak hívták. Minek vennél most ilyesmit, hogy ott álljon feleslegesen? Majd ráérsz, ha különköltözöl. Ha meg összeköltözöl egy férfival, lehet hogy neki már van, akkor meg minek kéne megvenni mégegyszer?
2020. márc. 14. 15:08
Szerintem meg orbitális hülyeség. Ráérsz akkor beszerezni mindent. Nem kell addig kerülgetned, a gépeknek nem jár le a jótállása. És honnan tudod, hogy pár év múlva tetszeni fog az a tányér, amit most megveszel?
2020. márc. 14. 15:07
Hú szerintem ez jó nagy hülyeség! Ez nagyanyáink életében volt szokás! Szerintem arra kell költened amire szükséged van!
2020. márc. 14. 15:06
-a:)
2. birebora (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. márc. 14. 15:06

Ha van felesleges pénzed és helyed akkor miért is ne?

Egyszer biztos külön fogsz majd menni és önálló háztartást vezetsz, akkor már ezekre nem lesz a gondod.

2020. márc. 14. 15:03
Jelenleg a szüleimmel élek, s nem állok úgy, hogy férjhez fogok menni pár éven belül, viszont az egyik kolleganőm szerint ezektől eltekintve étkészlet, tányérok, csészék, meg társaik nekem kellene legyenek, ha mégis arra kerül majd a sor, hogy elköltözök.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook