Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? fórum

Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
156. kobagabi (válaszként erre: 155. - B4fbf8b286)
2008. márc. 6. 09:16

Jajj, úgy örülök nektek!!!!! Már 30 hetes! Úristen, hát mindjárt szülsz!!!! És emlékszem, még szinte most derült ki! A lányom nekem is nagy baba volt 4 kg-os. A többiek átlag (3150 gr, és 3600 gr.) Remélem azért nem lesz túl nagy, mert meg is kell szülni! Simán szültél eddig mindig? Én mindhármat úgy!


Már alig várom rendben legyen a házügy, és akkor én is babásodhatok! A férjem szinte minden nap említi. A múltkor is pakolásztam, és találtam pár kisruhát. Azt mondta tegyem el, jó lesz az még:)


Na jelentkezz majd ha van valami!

Puszikállak!

155. b4fbf8b286 (válaszként erre: 147. - Kobagabi)
2008. márc. 5. 18:29

Szia!!


Na voltunk a 30 hetes uh-n minden rendben van bár a derekam szokott fájni és már nem nagyon tudok gyorsan menni se de már csak eltellik ez a 2 honap.

Szóval a gyerek 1,59kg ami valoszinű hogy nagy lesz a gyerek mert az ideális suly 30 hetesen 1,36kg. Hát nagyon kiváncsi leszek rá mekkora lesz:)

Na majd jelentkezem

Pusz

154. b4fbf8b286 (válaszként erre: 152. - Supin)
2008. febr. 14. 10:37

Ezt elhiszem neked, de mondok valamit. Mi is 6 an vagyunk testvérek és igen pocsékul nevelkedtünk fel, minket se inditottak el az élet nagy utján... sőt mondhatom azt is hogy a szegényebbnél is szegényebbek voltunk... de nem ez a lényeg. a lényeg az hogy felnőttünk egyikünkből se lett milliomos, de mindünknek van lakása (amit saját erönkből sikerült összehozni) és nyugalomba élünk. Ugyhogy ebböl csak azt akarom kihozni, hogy amim van az mind öneröböl van én dolgoztam meg érte és hidd el nem volt az életem egy leányálom mert nagyom sokat szenvedtem, de már két éve az életünk a nyugalomról szól és a gyerekeimet meg ugy neveltem és nevelem is hogy ne legyenek nagyravágyoak és mindig annyit akarjanak maguknak amit el is tudnak érni...(ahogyan azt én is tettem fiatalon) Tudod nagyon sok olyat ismertem akik anyagilag jól el vannak eresztve de a gyerekeik meg az enyimek lába nyomába se érhetnek mert annyira gyengék lelkileg. Ugyhogy ha még netán egyszer milliomos is lennék akkor se tennék mindent a gyerekeim segge alá mert ugy soha nem tanulnák meg mit hogyan kell értékelni.

Mi se élünk nagylábon söt...a havi bevételünk kb 220e ft amiből fenttartjuk a lakást és eszünk meg ruházkodunk. Van egy ki félretett pénzünk ha netán valamire nagyobb a kiadás, de ettöl függetlenül a gyerekeknek meg van mindenük és gyümölcsöt is esznek rendszeresen. de ha gondold megnézheted a gyerekeimről a képeket az oldalamon amiből láthatod hogy nem alultápláltak és normális ruházatba járnak.

153. kobagabi (válaszként erre: 152. - Supin)
2008. febr. 14. 08:43

Ez mind igaz! Mi sem élünk nagylábon, és csak fizetésből élünk, és nem is könnyű! De az ember mikor vállalja őket, akkor ezzel is tisztában van!

Nem is az számít mennyit tudunk nekik "pénzben" biztosítani, hanem az hogy eggyütt egészségben legyünk, és az alapvető dolgaik meglegyenek!

Mi is hárman voltunk testvérek, nagycsaládban nőttem fel, mi sem kaptunk semmit! Az esküvőmet magamnak fizettem! Mégis boldog gyermekkorom volt, ettől függetlenül, és örülök, hogy élhetek!

Puszi, és kitartás neked is a mindennapokhoz!

152. supin
2008. febr. 14. 08:04
Én ezt amit írtam most is tapasztalom. Ugyanis 3-ik leányom most lett menyasszony. Kettő már férjnél. De csak a legszükségessebbeket tudtuk adni nekik. Pedig nem éltünk nagylábon soha. Nincsenek hobbijaink,káros szenvedélyünk. Mégis nehéz gyüjteni.
2008. febr. 13. 20:24

Csilla! Ne vedd magadra! Engem is sokan hülyének néztek, mikor mondtam jön a 3. baba! Hát még akkor mikor azt mondtam, több is lesz:)


Úgysem ad nekik más enni rajtunk kívül, így hadd döntsük már el mi, hogy mennyit gyermeket is szeretnénk!

És mi sem vagyunk milliomosok! Csak imádjuk a gyerekeket, és ha szeretet, egészség van, akkor több nem kell!

Nekem is van három, és még akarok!

Hülye sem vagyok, én is és a párom is pedagógusok vagyunk, így lételemünk a gyermek!

Nem szenvednek semmiben hiányt!


Hát gondoltam Csilla, hogy nem tudsz visszamenni dolizni, nekem is nehéz, pedig mégcsak 3 gyermek van! A főállású anyasági pedig nagyon kevés:(

De a lényeg, hogy a gyermekeid mellett lehetsz! Annál nincs nagyobb boldogság! Most érzem én is ezt, mert dolgozom, és alig látom őket:(


Dehát a pénz az meg most nagyon kell!

Szombaton jönnek az új házhoz, a konyhát tervezzük! Látványtervvel együtt, így már láthatjuk mielőtt elkészül! Biztos jó sokba fog kerülni!

Most megyek, fürdetni, puszi!

150. b4fbf8b286 (válaszként erre: 149. - Supin)
2008. febr. 13. 19:22

Hát van valami igazad.. De engedd meg nekem hogy ezt én döntsem el mit hogy szeretnék a gyerekeimmel és hidd el el fognak indulni ugy ahogy kell. Ja és csak tudd NEM vagyok milliomos de igy is lehet tisztességgel gyereket nevelni(szerintem)

Nem értem mért kell azt hinni bárkiről hogy ha sok a gyereke az vagy milliomos vagy hülye hogy ennyit bevállal.

Tudod Én BÜSZKE vagyok arra hogy 6 gyerekem van és bár nem vagyok milliomos de attol a gyerekeim minden nap jóllaknak és boldogan élnek!!

Na mindegy nem kell megmagyaráznom senkinek mért van ennyi gyerekem de hidd el ha netán bajba kerülne az életvitelünk nem hozzád fordulok segitség.

Amugy köszi a hozzászólást.

Tisztelettel:

Csilla

149. supin
2008. febr. 13. 07:34
A mai világban bőven elég ennyi gyerek.. El is kell majd inditani őket az életnek..Hacsak nem vagy milliomos..
2008. febr. 13. 06:32

Hát igen egy pár évig még itthon leszek...Öcsivel még oktobetig jár a gyes de májustol a kicsira fogom kapni 3 évig utánna meg elmegyek föállásu anyának. Dolgozni nem nagyon fogok tudni mert ha meghallják hogy 6 gyerek van rögtön azt mondják nem kellek, mert mi van ha a gyerek beteg.. ugyhogy ez van. Hogy mi lesz az után az jelenleg nem nagyon tud izgatni, mert ki tudja a nagykutyák mit hogy fognak alakitani a törvénnyekkel...Ráérek majd akkor gondolkodni ezen.

na mejd jelentkezem.

Puszi Csilla

147. kobagabi (válaszként erre: 146. - B4fbf8b286)
2008. febr. 11. 15:08

Fú, nagyon rendesek voltak akkor az Uh-n! Itt nálunk Miskolc környékén 10.000.-Ft szokott lenni a 4D-s UH! Legalábbis a lányom keresztanyja tavaly szült, neki még annyi volt!:)


Mi ma dokinál voltunk, mindkét kicsi beteg! A nagyobbik már egy hete itthon van! A kicsi csak a héten lesz itthon! (remélem).

Én meg éjszakára megyek dolgozni!

Te most még jópár évig otthon leszel, igaz?

A legkisebbed mennyi idős? Mennyi idő lesz a két kicsi között?


Szerintem nagyon fog tetszeni magának, ha meglátja az UH-t!

Nekem is van róluk, de csak videófelvétel!

De az is jó!


Most rohanok, mert még sok a dolog és estére dolizni megyek!

146. b4fbf8b286 (válaszként erre: 145. - Kobagabi)
2008. febr. 10. 08:58

Szia!!


Örülök hogy tetszett:) Szerintem is megérte az árát, föleg mert olyat választottunk ami garanciát ad arra ha netán nem mutatja magát a gyerek akkor vissza lehet menni másik időpontra. mi is igy jártunk mert elöször nem mutatta meg magát a pici. Amugy negyon aranyosak voltak mert eredetileg 13 ezer lett volna de mikor mondtuk hogy Ő lesz a 6 dik baba azt mondta a nő hogy akkor csk 8000 ftot fizessünk mert sokan vagyunk:))

Kiváncsi leszek ha nagyobb lesz a gyerek és látni fogja magát mit fog szolni hozzá:))


na majd jelentkezem.

Pusz

Csilla

2008. febr. 9. 21:12

Csilla!


A Video csodaszép! Olyan kis édi! Őszintén mondom, könny szökött a szemembe! Drága nagyon! Éshát a zene! Nagyon illik az egészhez!

Nekem ilyen egyik gyerekemmel sem készült, és bánom nagyon! Nemis gondoltam, hogy ez ilyen hosszú, majd fél órás! Így akkor megéri az árát, szerintem!


Gabi

2008. febr. 9. 20:44

Köszi Csilla, azt hiszem, most megyek csemegézek a képeitekből, és a videót sem hagyom ki!

Majd jövök, és élménybeszámolok!


Addig is puszi

143. b4fbf8b286 (válaszként erre: 142. - Kobagabi)
2008. febr. 8. 20:09

Szia!!


Köszi szépen tényleg aranyos a pocaklakó:)) Amugy az iwiwen a video is fent van a férjem oldalán ha van kedved nézd meg.(ismerőseim között Veres miklós néven van)


Én már kezdek kimenni a megfázásból, most Öcsi voét beteg egész héten de már hétfön megy ő is a bölcsibe. Remélem már jobban vagytok.

Nálunk megvolt az oviba a farsang nagyon aranyosak voltak a kicsik azt is meg tudod nézni ezen a linken:

[link]

ovis farsang cimmel. Van fent 76 kép.

Na majd jelentkezem

Puszi és gyogyuljatok meg mihamarabb.


Csilla

142. kobagabi (válaszként erre: 141. - B4fbf8b286)
2008. febr. 6. 12:26

Jajj de nagyon édes ez a picike! Nem győzök gyönyörködni benne! Büszke lehetsz a családodra! Azt hiszem ezzel a picivel kiteljesedik!

Gratulálok neked tiszta szívemből!


Mi most betegek vagyunk a középsőm lázas! Dokinál voltunk 4 fajta gyógyszit kapott+ lázcsillapító, de nem igazán használnak!

Remélem hamar javulunk, mert nemsokára itt a farsang, és azt nem szeretné az oviban kihagyni!


Puszillak majd jelentkezem!

2008. febr. 5. 21:08

Na tettem fel képet az uhról:)) Nézd meg....pusz

Csilla

140. b4fbf8b286 (válaszként erre: 139. - Kobagabi)
2008. febr. 2. 08:01

Szia!


Van myvipem, de ott a lánykori nevemen vagyok fent.

Nálunk van bőven gyerek:)) mi is 6-an vagyunk tesok és abból 3 an nagycsaládosak ugyhogy vagyunk egy pára.

A butort elhozták nekünk, van egy aránylag olcso fuvarozom és az szokta elhozni nekem a dolgokat és jol is dolgoznak nem lustálkodnak:)

A pakolással végeztem most rendbe van elvileg inden csak a festés hiányzik de valoszinü az is meglesz tavasszal és akkor már minden oksi lesz.

na megyek a piacra mert lassan indulunk ujpestre a tesohoz:)


Pusz

Csilla

2008. febr. 1. 22:47

Szia!


De jó hogy ennyit írtál!!!

Hát igen ez a lakásügy nem egyszerű, de májusig még van idő! Azt ajánlom gondoljátok meg hátha! Azért 5 gyermekre 2.400.000.-Ft lenne a szocpol, és mellé még tudom kell hitel, de érdeklődni kellene, hátha! Tudom én nagyon nehéz!


Bútorokat én is néztem már a neten, csak mi vidéken lakunk, és minden esetben jó sokat kellett volna érte utazni! Nektek elhozzák?


Ma olyan élmény ért!!! Azt hittem már soha nem érem meg ezt a pillanatot! Ma kaptam meg az első bérem a gyedes, gyeses évek után, és most tiszta gazdagnak érzem magam!!! Olyan jó érzés! Úgyhogy egy kicsit azt hiszem még dolgozom, mielőtt jönne az újabb baba!

Tudod, mi minden kisruhát eladtunk, így mindent venni kellene, és előtte nem árt félre tenni ezekre! Így babyprojektet eltoltuk!

Jó hogy nálatok a rokonságban ennyi bébi lesz! Nálunk most senki nem szül, mindenki dolgozik! Egyik sógornőm most ment külföldre dolgozni, a hugom is most társult a férje mellé a vállalkozásba, én is dolgozom. Így nálunk csak a maeglévő gyerkőcök vannak, de így is jó nagy a család:)


Na megyek visszajelöllek iwiwen! Myviped van? Ha nincs küldök meghívót, csak szólj!

Puszi Gabi

2008. febr. 1. 17:51
Ja megtaláltalak az iwiwen..bejelöltelek:)))
137. b4fbf8b286 (válaszként erre: 136. - Kobagabi)
2008. febr. 1. 11:34

Szia!!


Hát már gondolkodtunk rajta de nem olyan egyszerü..... ugyanis ahoz hogy itt pesten vehessünk lakást kölcsönt kéne felvenni (vagy esetleg a szocpolt be lehetne számitattni önerönek, de az csak 35 éves korig jár amit én májusba be is töltök)

Szoval a kölcsön se egyszerü, mert a férjemnek van egy hitele amit az autó lizingje miatt kellett felvennni...na ez elég bonyolult

A pakolással haladunk mert ma a fiam is itthon maradt nincs sulija igy tud segiteni:)

Hátvágén meg családlátogatásra megyünk ujpestre mert ha én nem megyek a tesokhoz ők felém se jönnek olyan lusta dögök.

Én is meg vagyok fázva nagyon és nem nagyon akar mulni, bár nem is szedek gyogyszert a baba miatt inkább szenvedek vele.


Kiderült a hugom is terhes meg a sogornőm is és meg is tartják, erre a barátnőm azt mondta hogy mostmár neki is kell egy kisgyerek és most azon van hogy teherbe essen. Ugyhogy ugy néz ki most lesz bőven baba a köreimbe, igy legalább ne mennek kárba a kisruhák.

Én a szekrényt a neten néztem szerintem nézz körül mert nagyon sok szép butor van fent és olcsobbak is mint a boltba.

Na majd irok még

Pusz neked és családodnak is.

2008. jan. 31. 17:41

Szia!


De jó, hogy ilyen hamar írtál!!!


Hát ez a tanácsi lakás dolog ismerős!!!! De nem gondolkoztatok még azon, hogy inkább vennétek egyet? És akkor is havonta kb. annyit fizetnél, mint a lakbér, csakhát nem mindegy hogy a sajátodat fizeted, ami egyszer a tiéd is lesz!


Mi most ott tartunk, hogy van 3 lakásunk, mégsincs egysem! Jó mi?

Mert amit építünk, az ugyan a nevünkön van, de addig a banké, még a hitelt ki nem fizetjük (az még 20 év)! Amibe lakunk, azt a hugom nevére irattuk különböző okok miatt! (biztos sejted) A férjem lakását szintén, és azon még ott van anyósom haszonélvezőként! Nahát ennyit a lakásügyről!


Mi kicsit megfáztunk most! Én és a két kicsi beteg! Nem vészes!


A bútorbepakolással majdcsak végzel, és hát a végeredmény a fontos! Ez a felesleges holmi-rakosgatás szitu ismerős! Már én is előre félek a költözéstől, hogy mi mindent találom, ami felesleges! Azt se tudom mikor is költözünk még:(

Ahhoz még bútor is kellene!:(


Kívánom, hamar elpakolj, és pihenj is kicsikét, mert azért ott a babócád a pocidban, aki alaphelyzetben is erőt vesz el tőled, hátmég ha dolgozol is mellette:)

Kitartás!


Puszillak!

135. b4fbf8b286 (válaszként erre: 134. - Kobagabi)
2008. jan. 31. 17:27

Szióka!!


Azt már most is megmondták hogy a babával minden oksi csak felvételt nem tudtak róla adni mert nem mutatta magát..na de igy nem is kellett kifizetni:)


Én tanácsi lakásba lakok és az önkormányzatnak fizetem a lakbértde már elég rég probálom lecseréltetni egy nagyobbra csak az a baj hogy ezt az ugynevezett minöségi cserét megszüntették. Sajnos ugy meg nem állunk anyagilag hogy meg tudjak kenni valakit a lakásosztályon, mert tudod pénz beszél kutya ugat....és akkor gyorsabban tennék a dolgukat...

A szekrényt ma kicseréltem és reggel ota csak pakolok és még hol a vége..... de most már halad a dolog... Nem is vetten észre hogy ennyi ruhánk van és milyen sok felesleges dolgot tárolgatok. kb 3 zsák szemetet és lomot szedtem össze és még mindig van....de egyszer csak vége lesz. Nagyon féradt vagyok ugyhogy igazán rend csak napok mulva lesz...

Igazából azért kellett szekrényt venni mert ami volt kicsi volt és a baba ruhákat nem tudtam volna betenni. Most már azok is kikerülnek az ágynemütartoból és azt is ki kell szortirozzam mert van vagy 4 zsákra valo. Még jó hogy nagy a család igy nem is kell semmit megvenni neki csak azt amibe kihozom meg a babakocsit.

Na ha lesz kép a babárol teszek fel ide is:)) majd szolok:)

Na puszika

Csilla

134. kobagabi (válaszként erre: 133. - B4fbf8b286)
2008. jan. 30. 19:40

Szia drága!


Hát ez a 4D!!! Kár hogy nem sikerült! Nade majd legközelebb!


A házügy lassan, de halad! Vevőink vannak, nem is egy, csakhát most azon gondolkozunk el sem adjuk, hanem veszünk fel rá jelzálogot, és csak 3 év múlva adjuk el, mikor adómentesen el lehet adni!


Fúúú!!! Nagyon szorítok, hogy sikerüljön a házcsere! Ti szolgálatiban laktok, hogy a tanácsra jársz ezügyben? Vagy most a tanács hogyan segít? Nem egészen értem!


Mi ma voltunk az új ház burkolóit kiválasztani, jó kis összeget otthagytunk, és ez ég csak előleg volt:(

Már csak festés, burkolás van hátra! Szombaton megyünk a festéket kikevertetni, és a jövőhéten elindul az utolsó fázis a házon!

Pénzileg a béka segge alatt vagyunk, és ezt talán soha nem heverjük ki, de együtt vagyunk, egészségesen, és ez mindennél fontosabb! Ha meg csak zsíros kenyér van, azt is meg lehet szokni! (még itt nem tartunk, de eljöhet ez az idő is)


A bútorvásárlás is jó lehet! Már ién is várom, hogy ott tartsak, csak a pénz lesz addigra nagyon szűkös! Még a kerítés, és a konyhaszekrény (beépített, amerikai konyha) lesz jó kis summa. Lehet már a többire nem is marad:(


Kívánom neked, hogy a következő 4D sikerüljön, és minden rendben legyen! Szorítok mindenért!

Puszillak téged, és a családodat is!


U.I.: Már alig várom vége legyen ennek az egész építkezésnek, költözésnek, hogy végre tervezhessük mi is az újabb babásodást:)

2008. jan. 30. 19:17

Na megvolt a 4D-s uh. De nem sikerült igy kaptunk másik idöpontot. Megmutatta a fütyijét és befordult, igy a nő aki vizsgált azt mondta hogy nem kell fizetni se mert nem lehetett olyan felvételt csinálni ami jó lett volna.

Nálunk most nagy a kupi mert épp butorcserébe vagyunk ugyhogy pakolgatok és már alig várom hogy végezzek.

Remélem halad a ház ügy és a lé is sikerül már.... Én is probálkozom egy lakáscserével de nem tudom mikor és hogyan fog sikerülni, de járok a tanácsra miatta...egyszer csak rám unnak...

Na majd irok még


pusz: Csilla

132. kobagabi (válaszként erre: 131. - B4fbf8b286)
2008. jan. 17. 21:49

Jajj! Olyan jó volt olvasni rólatok!!! Tényleg szupi, hogy az ünnepek, és a mindennapjaitok is jól telnek!!!

A kisemberke meg csak hadd ficánkoljon, abból tudod, minden okés vele! és hát valljuk be, talán már soha nem is lesz ilyen élményben részed! Kicsit irigykedem is, már én is annyira szeretnék babát, de a ház miatti zűrök végett nem lehet! Na ezt jól megaszontam, de gondolom érted!


Munka is van ezerrel, olyan mintha egy nagy családom lenne, mert nevelő vagyok egy gyermekotthonban, ahol 7 gyermekről gondoskodom!

Nem könnyű, de imádom csinálni!


Most a lakáseladás közbe jött megint valami, az itteni önkormányzat beleköpött a levesünkbe, nem igazán csípem őket!


Hétfőm bankozunk, remélem hamarosan pézhez jutunk!


Puszillak Gabi

131. b4fbf8b286 (válaszként erre: 130. - Kobagabi)
2008. jan. 15. 18:46

Szia!!


Az ünnepek jól teltek mindenki kapott egy kis ajándékot.

Zsolti: pulover és feltöltö kártya

Robi : távirányitós autó zokni óra meg tollakat a suliba

Riki: rugós foci és tréning

Lili: barbi készlet, csatt készlet, sminkkészlet, sirós baba és hajgumi készlet

Öcsi: épitő kocka és kirakó játék

Párom: Óra és egy táncoló zenélő egér:)

Szoval mindenki örült mindennek:)


Voltam vizsgálaton is, sajnos a vesém megint szorakozik és be van gyulladva, ráadásul olyan vesegyulladásom van ami állitólag nagyon ritka, igy az urologiára is kell járnom. Bár annyiból jobb hogy a doki is megnézi a kicsit UH-n és alaposabban megnézi mint egy sima uh vizsgálaton. Minden porcikáját megnéztük és elmagyarázta mi micsoda. Tetszett mert a doki azt hitte hogy nem láttam még uh-s képet és nem tudom mi micsoda:)

február 1 én megyek 4D-s Uhra már nagyon várom mert olyanon még nem voltam és nagyon kiváncsi vagyok. Az már nagyon valószinü hogy tényleg fiú lesz már a neveken is gondolkodunk de még nem egyeztünk meg mi lesz a neve.. két hét mulva meg a terheléses vércukor is meg lesz, már csak ki kell várni hogy május legyen, már nem bánnám..

amugy már mocorog a kisember csak mindig akkor mikor nem kéne, ez álltalába este mikor elálmosodok.. de már most rafinált mert csak addig ficánkol mig ki nem veri az állmosságot a szememből és mikor ezen tul van akkor megnyugszik és mint aki jól végezte dolgát bealszik.

Ugyhogy ezek vannak.

Majd irok még

puszi Csilla

130. kobagabi (válaszként erre: 129. - B4fbf8b286)
2008. jan. 15. 16:45

Szióka! Már megint eltelt egy hónap! Fú a mindenit, mindjárt szülsz!!!


Én dolgozom ezerrel, dec. 26-tól, így nem sok időm van ide feljönni, még a gyerekeimre sem sajnos:(


Veled mizu van? Voltál azóta vizsgálaton?


A ház még mindig eladás alatt! Kivárunk!

Az újba épp ma kezdték el a fűtést, és a vízszerelést! A jövőhétre készen van!


Írj magatokról, hogy teltek az ünnepek! Sikerült mindenkit valami aprósággal meglepni?

Szia Gabi

129. b4fbf8b286 (válaszként erre: 128. - Kobagabi)
2007. dec. 16. 08:17

Én is örülök, hogy rendezödött a dolog, csak elég lázban vagyok hogy melyik gyereknek mit vegyek karácsonyra, bár a nagyoknak nehezebb mint a kicsiknek:))


Ne aggodj hamar megtaláljátok a vevötekekt és avval fogtok a legjobban járni!!Csak türelmesnek kell lenni.


Én pénteken megkaptam a telomat és nagyon örülök neki:) Sony ericsson w910i-t vettünk, nagyon szép az a telo:))


Hétfön megyek vissza a dokihoz ha nem jön közbe semmi és majd kiderül mit mond de csak nem lesz baj:)


Majd jelentkezem

Puszi

Csilla

128. kobagabi (válaszként erre: 127. - B4fbf8b286)
2007. dec. 13. 19:39

Háát nagyon örülök hogy ez a pénz dolog így Karácsony előtt rendeződött! Azért így csak jobb várni az ünnepet, mégha így sem sok az a pénz:(

Viszont a semminél több!


Hát nekem rossz hírem van! Vagyis van mellé jó is!

A rossz hír az, miután a múltkori hozzászólásomat megírtam, rá kb. 1 órára hívott a leendő vevő, és mondta, hogy pár dolog nem kellene az adásvételibe! De olyan dolgok lettek volna, ami nekünk hátrány lett volna! Vagyis a költözés dátumát ki akarták hagyni, akkor a foglaló kiderült nincs annyi, amennyi kellene!

Én nem hagytam, így elálltak a vételtől! Tehát nem mentünk aláírni a papírokat!!!


Nade! Lehet így jobban jártunk, mert van egy másik vevő, akivel azóta egyeztettünk, bankba is voltunk, minden paksamétát megkaptunk, ügyvédnél kértem időpontot, így kedden megyünk aláírni a papírokat!!!! Egyből elkészíti at ügyvéd a szerződést, mi meg aláírjuk! A bank elmondta mi legyen benne, így a tiszta!!! És benne kell lenni a költözés időpontjának!!!!


Hát ennyi! Remélem minden simán megy mostmár! Bár azért rögök mindig vannak!



Én végülis telót samsung-e250-eset kapok a párocskámtól, már meg is rendeltük a munkahelyen keresztül, mert így olcsóbb:)


Jajj kár hogy ezek a gyógyszik nem használnak, de majdcsak jobb lesz, és a május sincs nagyon messze! Mennyi idő eltelt már, és még szinte csak most derült ki a babád!! Hát nem furi?


A költözéstől én is félek!!! Főleg azért mert januártól már dolgozom, így semmire nem lesz időm!!!!


Jelentkezz, ha van valami! Puszika

127. b4fbf8b286 (válaszként erre: 126. - Kobagabi)
2007. dec. 12. 19:36

Hát igen jobb hogy megtudtuk, hogy mi lesz, de bevallom őszintén jobban örültem volna ha kislány lesz, de mostmár ez van. Bár én mindegyiknél lányt akartam és igy az arány 1:5 a fiúknak:))) A pénzemet épp ma kaptam meg ugyhogy már az is rendezödött. Amugy nem dolgozom hanem gyesesn vagyok a legkisebb fiúval.

Nálunk se lesz egy nagy ajándékozás de a gyerekek kapnak. Én már a páromnak megvettem az ajándékot, de azt nem irom most le mit mert akkor megtudja:)) Ő is olvassa a hoxát:)

Amugy én is uj telot akarok magamnak és a párom meg is igérte hogy megkapom karácsonyra:))

Te milyet szeretnél?


A Dokihoz is kell mennem, mert a leletek nem lettek jobbak a gyogyszer szedése után se, igy most kiváncsi leszek mit fog kitalálni, hogy jobban legyek. Mert az már jó lenne ha jobban lennék.

Remélem hamar eljön a május..


Biztos jobb lesz ujba költözni csak az a sok pakolás mire minden a helyére kerül az jó pár nap:)) De megéri.


Puszi nektek és irok ha van valami:))

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook