Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted léteznek ufok? fórum

Szerinted léteznek ufok? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2014. ápr. 7. 00:31
Valahol,talán.
2014. ápr. 6. 22:57
szerintem igen
2013. nov. 5. 18:07
Hogyne és te vagy a fővezér.:-D
2013. szept. 11. 18:09
Sztem mindenki az.
2013. szept. 11. 18:08
nem
2013. jún. 22. 19:06
Igen, szerintem léteznek. Nem hiszem, hogy minden ember aki ilyeneket jelentett, hazudik, rosszul lát, vagy h*lye. (de biztos akadnak közöttük ilyenek is)
2013. jún. 22. 18:49

nem vagyunk egyedul ez nem lenne korrekt gondolat

csak az elqussolt informaciok kesnek nehany evecsket...

2013. jún. 22. 18:46
Én az vagyok sokak szerint:)
2013. jún. 22. 18:45

Igen!

3-an láttuk. Én,barátom,illetve a huga.

157. grizus (válaszként erre: 156. - Lemonchello)
2013. jún. 21. 01:01
Mármint amit Te láttál, azt látták még mások is?
156. Lemonchello (válaszként erre: 154. - Grizus)
2013. jún. 20. 10:22

Szia :) Megfogadtam a tanácsot és írtam pár e-mailt A hihetetlen magazinnak,illetve pár Ufo-val foglalkozó internetes oldalra.

Páran vissza válaszoltak,hogy többen is írtak ez ügyben és felkelltette az érdeklődését,hogy mindenki pontosan ugyan úgy "ábrázolta" (írta) le az eseményeket. Többen is írták a repülő raj dolgot amit ugye én is megemlítettem.Na akkor ezek után mondja azt bárki is,hogy csak egy űrszondát láttam....Valamint most már nem mondhatják azt,hogy csak véletlenül mentek arra a repülők.....Ennyit erről....Több 100emberről beszélünk akik (bejelentést tettek) :D

Lehet benne lesz a történet a magazinban is és valamilyen hiteles fotó is bekerül róla ezt azért írom,hogy valamilyen hiteles,mert a minőségéről nem írtak semmit,csak annyit,hogy sikerült megörökíteni. Kíváncsi leszek rá nagyon :) Ha van még bármilyen fejlemény írok :)

155. Lemonchello (válaszként erre: 154. - Grizus)
2013. jún. 17. 10:35
Igen ezt nem értem barátom most vette a Blackberry telefonját majdnem 200ezer forint volt és este nemlehet vele kamerázni? Nagyon bánom,hogy nincs egy kameránk azzal már csak fel tudtuk volna venni :( Rendben utána nézek nagyon szépen köszönöm :)
154. grizus (válaszként erre: 153. - Lemonchello)
2013. jún. 17. 10:24

Szia

Kicsit irígyellek, hogy Te ilyeneket látsz. Én sose láttam egy fia ufót sem, mondjuk be lennék sz.rva, de én abszolút hiszek bennük. Esetleg a Hihetetlen magazinnak elküldhetnéd a beszámolódat. Egyébként tényleg kicseszés, hogy ilyenkor a telefonon semmi sem látszik, lehet, hogy direkt vannak ilyen vacak képet készítő telefonjaink? Lehetne jobb is.

2013. jún. 17. 10:02

Sziasztok!


Lehet,hogy hihetetlen dolgot fogok ide most leírni de tegnap este nagyon furcsa dolog történt.


Barátommal este a nappaliban filmeztünk (most költöztünk be az új házba még függönyünk sötétítőnk nincsen) hatalmas nagy ablakok vannak a nappalinkban.A lényeg,hogy filmeztünk barátom felkiáltott,hogy az ott micsoda? Megállt még a szívem is,mert azt hittem valami hatalmas bogarat lát!Aztán kérdeztem,hogy hol?Válaszol:Ott nézd már mi a sz@r az?Ki nyitottam az ajtót és annyit mondtam bazd meg....Egy hatalmas nagy fényes tárgy repült először egyenesen,majd cikázva barátomnak kiabáltam,hozd a telefonod berohant kihozta de azzal semmit nem lehetett láni csak a holdat. Majd egy hírtelen mozdulattal megint irányt váltott jött egy hatalmas fény (mintha robbant volna) és eltünt.Barátom be kiabált a hugának,hogy jöjjön már ő is.Ki jöttek nem volt sehol,majd mikor már azt hittük "ennyi" volt beakartak menni én még maradtam,majd kiabáltam eggyet ott van!!!És megint láttuk mind a 3-an.

És ekkor jött számomra az érdekes rész.

Megkérdeztem,hogy ti mit láttok nem beszéltünk össze de mind a 3-an ugyan azt láttuk mondtuk ami a következő: Lebegő,hangtalan,pirosas,zöldes fénnyel villodzó,ablakos körben mozgó tárgy.Rendesen láttuk,hogy nem repülő hanem csészealj formájú,kerek.Majd jött még az érdekes dolog,itt a környékünkön Őrbottyánban sehol nincs repülő tér,erre amikor mi is láttuk ezt a bizonyos "tárgyat" iszonyat mennyiségű repülőgép szállt fel este 23:10perckor és mentek a villodzó lebegő tárgy felé,és folyton csak azt láttuk,hogy volt-nincs.De 3-adjára amikor eltünt még kint álltunk vagy 20-30percig nem láttuk "többé".

De legalább 15repülőgép ment arra felé amerre az "azonosítattlan tárgy" lebegett.

Én katonai családban nőttem fel sok rokonom van kint Amerikában,vagy volt Irakban. Tegnap este láttunk:Helikoptert,Sima repülőgépet,valamint sugármeghajtásos vadászgépet is.... Nah ezek miért mentek arra?És rajban?Még most is ráz a hideg.Nem tudtam hova írjam ezt le gondoltam megosztom veletek. De tudom mit láttam és akkor bizonyosodtam meg amikor mind a 3-an ugyan azt mondtuk (láttuk).

Ha valaki tud valamilyen oldalt ahol ezt szintén meg tudnám osztani kérem linkeljen. Annyira "hihetetlen" érzés volt ezt az egészet látni,hogy mással is megszeretném osztani.


Nagyon szépen köszönöm,hogy végig olvastad.

2013. ápr. 21. 19:14
Ennyi!!!
151. grizus
2013. ápr. 18. 06:58
Abszolúte léteznek földönkívüliek, mi sem természetesebb.
150. bubu37
2013. márc. 18. 21:19
nálam lebegés dolog nem volt de volt hogy álmomban legalább is azt tudtam álmodom abban volt hogy szültem kisbabát és utánna valakik elvitték akiket nem láttam sajnos!
149. Lemonchello (válaszként erre: 148. - Bubu37)
2013. márc. 18. 20:13
Engem az "rémített"meg,hogy akik "találkoztak" Ufokkal v elrabolták őket a fele arról számolt be amit én leírtam pár napja,a lebegés dologról.Ezen elgondolkoztam egy kicsit.
148. bubu37
2013. márc. 18. 19:46
igen azt is láttam ez az oldal amugy is nagyon jó sok érdekes cikk van rajta!én is ahogy néztem ezt az ufokról szoló cikekket akkor azért előjöttek emlékek amiket az ember lenyom a tudat alattijába
2013. márc. 18. 14:08

Elolvastam a cikket,mi szerint Obamának el kell mondania az emberiségnek a földönkívüliek létezését,mert ha ő nem akkor,majd megteszik az oroszok.A cikkben találtam egy videót Man In Black én is arra a filmre gondoltam amibe Will Smith játszoik :) De aztán elkezdtem keresni a googliban és ezt az orosz dokumentum filmet találtam aminek szintén Man In Black a címe :

[link]

2013. márc. 18. 13:56
Nagyon dúrva!Jó kis oldalt linkeltél:) köszi
145. bubu37
2013. márc. 18. 08:04
144. bubu37
2013. márc. 11. 23:22
Nem is szabad ezen vitatkozni ,mert ugyis mindenki a saját tapasztalatai alapján tud bármit is állítani ez olyan mint az angyalok valaki hiszi valaki nem míg nem találkozik velük!vagy bármi más ezen a világon
143. Lemonchello (válaszként erre: 142. - F64f0d9a69)
2013. márc. 11. 16:30
:D:D Eszembe sem volt vitatkozni....Távol álljék tőlem,csak azt írtam amit gondoltam,illetve ami a szívemen az a számon :D:D
142. f64f0d9a69 (válaszként erre: 141. - Lemonchello)
2013. márc. 11. 13:22

Ne adj a számba olyat, amit le sem írtam!

Nem vagy vitapartner, beszélgetést veled be is fejeztem.

2013. márc. 11. 13:19

Így van! Szíve joga mindenkinek abban hinni amiben csak akar....Csa azt nem értem,hogy azért mert valaki közszereplő,meg énekes,miért kell azt megemlíteni,hogy "na ezt is csak azért csinálja meg találta ki meg feltünési viszketegsége van,vagy elfogyott a pénze" ??Mi célja lenne azzal ha kitalálna külömböző dolgokat?Magára hívja a figyelmet?És akkor azzal mit nyert semmit sem..Ha nem lenne igaz amit állít nem hiszem,hogy kiállna a kamera elé és így nyilatkozna,hogy leégesse saját magát!

És ez pedig a másik dolog így van mi "ebben" a dologban hiszünk te pedig abban,hogy mindenki "hazudik" és nincsenek földönkívűliek de én legalább nem tettem oda ezt a bizonyos :D (jelet)... Ha annyira szereted a tudományos műsorokat akkor ajánlanám figyelmedbe az Ősi Idegenek sorozatot!!!!!

140. f64f0d9a69 (válaszként erre: 135. - Lemonchello)
2013. márc. 11. 13:10

"Sok bolygó van ami alkalmas lehet az életre. Csak mindenhol más szinten lehetséges. "

Tudod lejjebb ezt is írtam...

Én a tudományos műsorokat kedvelem, Pataky Attilát pedig csak betettem.


Megérné többet tájékozódni ezügyben ott, ahol nem gyártanak összeesküvés elméleteket.


A tények pedig tények.


Ti pedig higgyetek amiben csak akartok. :D

139. Lemonchello (válaszként erre: 139. - Brigodás)
2013. márc. 10. 14:03
:)
2013. márc. 9. 22:13
Már ebből is tök gyanus az egész!! De mint mondtam hülyének vagyunk nézve!
137. Lemonchello (válaszként erre: 136. - C8ec504c40)
2013. márc. 9. 22:13
Meg amúgyis a kormány annyi mindent "elfed" mindenre van "logikus" magyarázatuk hülyének nézik az embereket...Össze-vissza hazudnak már nem tudnak újjat kitalálni...minig van valami ez leesett a rakétáról,az leesett,az csak egy napkitörés volt,vagy meteor..Ugyan....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook