Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted halálunk után mi lesz a lelkünkkel? fórum

Szerinted halálunk után mi lesz a lelkünkkel? (beszélgetős fórum)


189. Zizisicc (válaszként erre: 188. - 3c0814215c)
2010. márc. 26. 16:14

De az is Te voltál, és Te is leszel, csak nem egyazegyben a mostani tudatoddal ....

Nem is feltétlen kell, hogy emlékezz rá. Bizonyára így van jól. Csak összezavarna. Nem lenne jó mindenre emlékezni.

:o))

188. 3c0814215c (válaszként erre: 187. - Zizisicc)
2010. márc. 26. 16:07
Nem emlékszem rá. Tehát ha volt is VALAMI, az nem én voltam.
187. Zizisicc (válaszként erre: 186. - 3c0814215c)
2010. márc. 26. 15:37

:o))))

Szerintem az már a születésünk előtt is VALAMI és halálunk után is az lesz ..... aztán megint testet ölt .....

186. 3c0814215c (válaszként erre: 184. - Zizisicc)
2010. márc. 26. 15:35
Tehát akkor ugyanaz lesz mint születésünk előtt: semmi
185. o.andi
2010. márc. 26. 15:33

Jó kérdés,sokan nem tudják rá a választ...pedig én szeretném!!

létezne hogy örökre meghalunk???

ezt nem hiszem.

2010. márc. 26. 15:32

".... a halál nem más, mint a születés másik pólusa ...."


:o))

2010. márc. 26. 15:25

a lélek a halálbeálltával fénysugárrá változik és összeolvad a mindenséggel, majd arra vár., hogy ujra "manifesztálodjon" lélek formájában...


a halál., visszatérni a "gyökereinkhez".. olyan "csodálatos", mint a születés, a halál nem más., mint a születés másik polusa.

2010. márc. 26. 13:50
"műszer"
181. 3c0814215c (válaszként erre: 178. - 353779d874)
2010. márc. 26. 13:50
Gyanítom hogy valami Egely-kerék vagy olyasmi lehetett az a műszer.
180. 3c0814215c (válaszként erre: 177. - Gyopárka)
2010. márc. 26. 13:49
A fiúk (Dallos Róbert és Takács Gábor)lefényképezték a gabonakör elkészítése előtt a területet, és utána is ugyanabból a szögből. Ez volt az a bizonyíték ami előtt Hargitai Károly is fejet hajtott.
179. gyopárka (válaszként erre: 171. - Marcsi 61)
2010. márc. 26. 13:47

még annyit hozzáfűznék hogy az autóban aki nem halt meg rögtön mindenki elvesztette egy időre az eszméletét, a fiam sem emlékszik semmire csak a csattanásra és utána arra amikor magához tért

semmi talányos emléke nincs

178. 353779d874 (válaszként erre: 175. - 3c0814215c)
2010. márc. 26. 13:45

Néztem én is akkor a Friderikuszt, de ha láttad volna élőben azokat a köröket, nem mondanád ezt.

Azt nem ember csinálta..hidd el nekem...

És mi volt az a műszer? Mit jelzett? Addig amíg nem tette a lukba épcsak kilengett..de utána!!!

A pasi is ideges volt....

Nem hoznak ilyet nyilvánosságra! Minek? Tömegpánikor senki sem akar...így eltusoltál az ügyet és kész.

177. gyopárka (válaszként erre: 175. - 3c0814215c)
2010. márc. 26. 13:43

ez mire bizonyíték?

két gimnazista?

és egy showműsor?

ne haragudj, de nem tudom komolyan venni

ahogy Te nem tudod komolyan hogy más magyarázat is lehet

nem vitatkozni akarok, mert fogalmam sincs mi az igazság

nem jártam a helyszínen

ha ott lettem volna talán el tudnám dönteni

de egy showműsor ami a felhajtásra épül, számomra nem bizonyíték

176. gyopárka (válaszként erre: 171. - Marcsi 61)
2010. márc. 26. 13:38

Istenem, jó hogy nem történt semmi baja

hát igen, talányos dolgok ezek

175. 3c0814215c (válaszként erre: 174. - 353779d874)
2010. márc. 26. 12:59
Két gimnazista fiú taposta. Be is bizonyították fényképekkel. A Friderikusz Show-ban volt a nagy leleplezés.
2010. márc. 26. 12:53

Ismeritek a gabonaköröket gondolom.

A székesfehérvárinál anno én is jártam, akkor még belehetett menni a körökbe...hát én bementem, szedtem is búzát...és megettem!!

mikor mentem kifelé, egy tag ott gugolt és a lukba ami a körökbe volt épp valami műszert dugott, a műszer mutatója a legmagasabb piros mezőbe lengett ki! Ekkor vett észre a pasi, és kizavart mert tilos volt oda bemenni.

Amúgy a gabonakörökben 3 luk volt, 3szög alakban. Kizárt hogy ember csinálta....és a sugárzás vagy mié mi lehetett az a kütyü és miért volt olyan ideges a pasi? És lehet a búza evés után jött a bosziképességem? Utána volt az álmom....a fények az égen....

2010. márc. 26. 12:49

Nekem még gyerekkoromban volt egy nagyon valóságos álmom, még sosem mondtam el senkinek:

papá (anyu apukája) akkor halt meg mikor én 3 hónapos voltam, nem emlékezhetek rá. Persze képről láttam.

Anyuék akasztós szekrényét ha kinyitjuk egy akkora tükör van az ajtón belül hogy deréktól láthatjuk benne magam.

Egy éjjel azt "álmodtam?" hogy anyuék szobájába megyek be és a szekrényajtó tükrébe bepillantva egy erdőt látok. A papám ott állt az erdőben és kinyújtotta a kezét felém, de úgy hogy a tükörből is kinyúlt!!! Azt mondta menjek oda hozzá, ott minden sokkal jobb. Megakarta fogni a kezem de én hátráltam. Elkezdtem sírni, ellenkeztem hogy nem akarok menni....ekkor felébredtem: a párnám tiszta víz volt és sírtam....


másik: ez nem álom volt!

10 éves elmúltam mikor Balcsin nyaraltam barátnőmmel és szüleimmel. Faház emeletén este kihajolva az ablakon néztük az eget, mikor 5-6 fényes, a csillagnál is fényesebb pontok jelentek meg az égen és a háztető fölött haladtak el. A ponmtok nem egyszerre,hanem más-más sebességgel mozogtak.

Átszaladtunk a ház másik oldalára és felnéztünk, de a pontok eltüntek...semerre se láttuk

2010. márc. 26. 12:35

Sziasztok!

Még most is libabörös vagyok ahogy olvastam a történeteket. Csak annyit szeretnék hozzátenni egyszer mesélte nekem egy hölgy, hogy képzeljem el úgy amikor megszületünk jön velünk a halálunk is aki mintha végig ott ülne a vállunkon de egy perccel sem fog hamarább elvinni minket mint eljönne az idönk. Kinek mi van megirva persze változó és sokszor nehéz elfogadni. Barátnöm 18 évesen egy balesetben ment el (nem szeretem a meghalt szót) és sokáig sirattuk, ö álmomban egyszer megkért, hogy fejezzük be mert nem érti miért vagyunk olyan szomorúak még mindig mikor ö egyáltalán nem az és jó helyen van. Álmomban akik közel álltak hozzám mindig gyönyörüek és föleg a szemeik, azok szinte ragyognak. Nem tudom ez miért van igy, esetleg más is tapasztal ilyet?

171. marcsi 61 (válaszként erre: 170. - Gyopárka)
2010. márc. 26. 11:57
Látod ezek a megmagyarázhatatlan dolgok miatt hiszi az ember, hogy igen is vannak angyalok. Az kislányomat is elütötte éppen 2 hete egy autó és ott is hagyta este fél 10 volt jött éppen haza felé a táncról, De Ő azt mondta látta a nagyapját már mint az apukámat aki mintha megfogta volna a kezét és rántott volna rajra eggyett és igy éppen csak surolta az autó és egy horzsolás sem lett rajta pedig elesett és annyit látott, hogy egy zöld autó éppen hátra felé tolat és kikerülve ott hagyta a földön. Marcsi
170. gyopárka (válaszként erre: 169. - Crystall)
2010. márc. 26. 11:24

köszönöm hogy leírtad

tudod a mi autónk annyira ripityára ment a balesetnél, hogy semmit nem lehetett belőle hasznosítani

20 ft.kaptam kilójáért, ennyi

egy nagy Renault Scannic 7 személyes családi autó

mindenki meghalt

de a fiam túlélte, egyedül mászott ki a roncsból

voltak sérülései a fején, de még aznap hazaengedték a kórházból,még csak törése sem volt

máig is talány számomra ki vigyázott rá

169. Crystall (válaszként erre: 144. - Gyopárka)
2010. márc. 25. 14:19
Mikor a nagymamám meghalt (sajnos nem tudtam töle elbúcsúzni) a karórám elkezdett folyamatosan világitani (pont abban a percben halt meg), az ö lakásukban megállt az óra. Majd a temetésen ahogy tették le a koporsót egyszercsak megszólalt mellettem, látni nem láttam semmit de tisztán hallottam ahogy szólt hozzám. Azóta az autóbalesetemnél is éreztem, hogy "jelen" van és segit (kb 8 fa mellett centikkel mentünk el ha egyet is elkapunk mind meghaltunk volna). Majd a kisfiam egy éve a játszótéren beleesett egy csatornába aminek valaki ellopta a fedelét, hatalmas mélységbe zuhant le, karcolásokkal megúszta. Azt mesélte valaki elkapta mielött földet ért volna és letette, különben ahogy esett fejecskéje ért volna elöször le. Szóval a kisfiamnak lehet az örangyala volt de az én esetemnél tisztán éreztem a nagymamám jelenlétét, én ezért gondolom, hogy valaminek lennie kell odaát.
168. marcsi 61 (válaszként erre: 165. - Változó)
2010. márc. 24. 18:42
Ezt nagyon jól mondtad valóban igy is ellehet köszönni, a lelked és szived is megnyugszik és tudod, hogy most már Ő is elment és nem fog annyira fájni a szived utánna. Sokat fogsz rá godnolni de már csak a szépre és nem fájdalommal hanem megbékéléssel.
167. Változó (válaszként erre: 166. - Zizisicc)
2010. márc. 24. 11:18
:)
166. Zizisicc (válaszként erre: 164. - Változó)
2010. márc. 24. 11:15
.... mint tudjuk ... :o))
165. Változó (válaszként erre: 162. - Gyopárka)
2010. márc. 24. 11:14

Azóta többször kijárok hozzá a temetőbe, de az eset előtt egyszer sem tudtam kimenni...

Ne kérdezzétek miért...

talán a 'tagadás' miatt. Viszont most lecsüccsenek a sírjára, és csacsogok neki :)

Már nem veszekszünk :/

Neked is azt javaslom, hogy ha úgy érzed, itt az idő, hogy elköszönj, képzeld magad elé, és zúdíts rá mindent, amit még elszeretnél neki mondani, aztán pedig 'engedd' el...

Az emléke attól még a szívünkben marad...

164. Változó (válaszként erre: 161. - Zizisicc)
2010. márc. 24. 11:10
:)
163. gyopárka (válaszként erre: 158. - 3c0814215c)
2010. márc. 24. 10:50

ugyan...

bármilyen szituáció lehet szerintem

162. gyopárka (válaszként erre: 156. - Változó)
2010. márc. 24. 10:48

örülök hogy ezt leírtad és köszi

ez lehet a megoldás

annak aki megoldást keres a szívfájdalomra

én nem igazán keresek, de ez az én bajom

egyébként a véleményem az hogy meg kell oldani ezt a dolgot és amit leírtál jó módszer

161. Zizisicc (válaszként erre: 159. - Változó)
2010. márc. 24. 10:47
De ez még nem zárja ki azt, hogy tényleg megtörtént az, ami ... :o))
160. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Változó)
2010. márc. 24. 10:46
:o))))))))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook