Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni, avagy a remény hal meg utoljára? fórum

Szeretőnek lenni, avagy a remény hal meg utoljára? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 29. 18:08
Megadtad a helyes valaszt.
12. 4c4743ec7d (válaszként erre: 10. - Cde569c9a1)
2009. dec. 29. 18:08
Nem hinném, h bűn lenne...szerintem nem elítélendő dolog. Szerintem nem ugyanaz szeretőnek lenni,mint szeretőt tartani.
2009. dec. 29. 18:07
És azt is megfigyelhetjük, h a nők vállalják túlnyomó részt a szerető státuszt..kevesebb a férfi köztük.Vajon miért? Mert a férfiak alapból nem monogám típusok, így vannak kódolva?
2009. dec. 29. 18:06
És ha szerető szeretnék lenni? Az akkora bűn lenne?
9. 4c4743ec7d (válaszként erre: 6. - Wanda8)
2009. dec. 29. 18:05
épp ezért nyitottam a témát, mert rengeteg lehet írni. Vannak példák és ellen példák is. Írok egy példát. Anyum 10 éve szerető...a palinak persze van gyerek, ház, feleség...10 év alatt egyszer sem esett szó arról, h elhagyja a családot.Anyum meg nem kérte sosem,mert így kényelmes. A feleség teszi otthon a dolgát (mos,főz,stb...),amit persze nem a szeretőnek kell,de ez is ember függő. 16 év házasság után,úgy döntött h beéri ennyivel..és kvázi megtartja a szabadságát. A gondok szerintem ott kezdődnek ha a szerető beleszeret az adott nőbe vagy pasiba...amíg lazán fogja fel addig nincs gond. De meddig lehet ezt így csinálni? Szerintem nem sokáig,legalábbis a többsége végül feladja a várakozást,mert valahol mindenki normális kapcsolatra vágyik.
8. 75fcec8bbe (válaszként erre: 1. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 29. 18:05
Egyik felnek sem jo szeretonek lenni vagy szeretot tartani,a vegkimenetel mindegyikuknek fajdalmas,nem erdemes olyan kapcsolatba belemenni ami nem nyujt biztonsagot es allando ketelyek kozt elni.Szerintem elitelendo az a no vagy ferfi aki hazassagban el es szeretok utan keresgel es titokban tart fel egy kapcsolatot.A ferfinak szerintem egy izgalmas kaland a szereto,mert felvallalni soha nem fogja,egy nonek pedig fajdalmas sovargas egy olyan ferfi utan akit soha nem tudhat igazan magaenak hinni!
7. salabakter (válaszként erre: 1. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 29. 17:57
Általában a szerető javára csak akkor dől el a helyzet,ha a feleség végleg kidobja a pasit,és muszályból megy,mert mennie kell.Magától nem dönt a pasi így.
2009. dec. 29. 17:55

Azt gondolom én,hogy ahhoz felbukkanjon egy harmadik fél,azaz szerető egy kapcsolatban sok tényezőnek kell közrejátszania.Gondolok itt arra,hogy lehet már elmúltak az érzelmek és csak kényelem miatt nem lép ki valaki a régi már nem működő kapcsolatból.

De lehet,hogy szereti a párját,csak az a másik valami újat ad,valamit ami lázba hozza az embert.

Ez annyira bonyolult,hogy rengeteget lehetne róla írni!

2009. dec. 29. 17:54
Attól függ szerető vagy, feleség vagy csak párkapcsolatban élsz visszahúzó tényezők (gyerek, közös ház...) nélkül ahhoz hogy rögtön lelépj.
2009. dec. 29. 17:52
Én úgy gondolom, hogy sokáig nem érdemes várni az igéretre, sajnos nagyon sokszor csak igéret!
2009. dec. 29. 17:51
Ez jó téma! Sajna megtapasztaltam én is!
2009. dec. 29. 17:51

szerintem ennek nincs pszichológiája.

Már rengeteg fórum nyílt ebben a témában.

Nem kell szeretőnek lenni, ennyi.

A pasik általában kényelmesek, nem hagyják el a nőt - pláne ahol gyerekek is vannak - csak könnyebb azt mondani, hogy már nem szeretjük egymást. Ígérgetnek mindenfélét, aztán mégis maradnak a feleség mellett. Őt már megszokták, ő mos, főz rá, takarít utána stb.

Számomra nincs olyan pillanat, amikor lépnék, ha már a partner tétovázik, ott valami bibi van.

2009. dec. 29. 17:47
Vajon, a pszichológia szerint milyen tényezők vezetnek a titkos harmadik felbukkanásához? Mitől függ, hogy a dilemma végül a társ vagy a szerető javára dől el, s hogy e választás kiállja-e az idő próbáját? Meddig érdemes várni a tétovázó partner döntésére, s melyik az a lélektani pillanat, amikor akár érzelmeink ellenére is lépni kell?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook