Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék tesót lányomnak, de van olyan napom, hogy félek belevágni.Ti mit tennétek? Félek megbánnám. fórum

Szeretnék tesót lányomnak, de van olyan napom, hogy félek belevágni.Ti mit tennétek? Félek megbánnám. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 25. 13:37
Most látom, hogy már több is lesz a korkülönbség a két gyermeked között mint három év. Szerintem nyugodtan vágj bele, nem lesz vészes már egy majdnem önálló nagyobbik gyerek mellett babázni!
2009. júl. 25. 13:35
Nekem három fiam van, az első és a harmadik között is csupán csak három és fél év vaa korkülönbség. Nekem is voltak félelmeim kezdetben, mert az ismeretlentől mindig fél az ember, de amint megszülettek, nyomban tudtam, hogy minden rendben lesz. Az első évek nehezek voltak, főleg amikor volt egy 3,5 évesem, egy 2 évesem és egy újszülöttem, de túlvészeltük, most pedig már könnyebb velük. Minden nehézségért kárpótol a mosolyuk és a szeretetük, amit ránk sugároznak!
2009. júl. 25. 13:21
4 ho mulva 3 éves lesz.
2009. júl. 25. 13:21
ha már ott a gyerek akkor nem bánod meg,de ha ilyen félelmeid vannak,akkor inkább várjál!
2009. júl. 25. 13:20
judykiss köszi. Pont attol tartok hogy nehéz lesz kettövel,mert ugye az ismeretlentöl fél az ember.
2009. júl. 25. 13:19
Nem írod, mennyi idős a lányod. Várjatok, amíg vágyat érzel, hogy még egy gyereked legyen. Nálunk 9 év van a két gyerek között és nem bántam meg. Aztán meg, egy gyerek is gyerek. Nem kötelező több gyereknek lenni...
2009. júl. 25. 13:18
én nem értem.....mit bánnál meg?
2009. júl. 25. 13:17

Szia!

Nekem is voltak ilyen gondolataim,de belevágtunk a párommal és nem bántam meg,SŐT!Most van egy 2és fél éves lányom és egy 4hónapos fiam!Imádom Őket!

Sokszor nehéz persze,de nagyon édesek!

2009. júl. 25. 13:10
Szeretnék tesot lányomnak, de van olyan napom hogy félek belevágni.Ti mit tennétek? Félek megbánnám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook