Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék dauert fórum

Szeretnék dauert (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 24. 14:53
Ja és "Vivienke 30" ne engedd a fodrászodnak, hogy esetleg rábeszéljen a sima dauerre, mert akkor biztos, hogy tönkremegy a hajad.
6. szöszi71 (válaszként erre: 5. - 6a6e086e31)
2011. febr. 24. 14:52

EGyetértünk, nekem is ilyen tapasztalataim vannak tőle:) Már a jövőhéten megyek, letelik a fél év és végre ismét olyan lesz a hajam amilyet szeretek:)

Nekem is elég vékonyszálú és mostmár nagyon zsírosodik, alig várom, hogy ismét dauer legyen benne:)

2011. febr. 24. 14:50
Ha már dauer akkor gyümölcssavas, nekem 4 éve volt és a hajam is valahogy gyorsabban nőtt utána:)Na meg szó sem volt töredezésről, mint általában a dauereknél, pedig nekem vékonyszálú hajam van.
4. szöszi71 (válaszként erre: 3. - Vivienke30)
2011. febr. 24. 14:47
Ez egy kímélő dauervíz, ami nem teszi tönkre a hajat. A hajon is csak 8-10 percig hagyják rajta, tovább nem is lehet. Ezt már tapasztalatból mondom neked. Anno évekig sima dauert csináltattam és totál tönkretette a hajamat. Majd egy pár éve átmentem Anyu fodrászához, akinek sikerült a hajamat hejrehozni. Csak akkor volt hajlanda dauert tenni bele mikor már rendbejött és ha véletlen hamarabb akarnék bele, mint fél év akkor nem tenné meg. Viszont hallgatok rá és így jól járok:)
3. Vivienke30 (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 14:34
mi az a gyümölcssavas
2011. febr. 24. 14:34

Szia!


Én ajánlom Neked a gyümölcssavas dauert, mert ez nem teszi tönkre a hajat és elég fél évente egyszer daueroltatni:) Nekem nagyon bevált, a hajam is rendbejött mióta ezt a dauert csináltatom:)

2011. febr. 24. 14:32
tapasztalatokat kérek hogy milyen kinek hogy áll!!!hogy kell majd ápolni
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook