Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi bánat:) fórum

Szerelmi bánat:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
54. 93a74b44ea (válaszként erre: 53. - Cskata)
2006. dec. 31. 13:33

Én sajnos találkoztam már olyannal, aki lezárt egy kapcsolatot, vagyis szakított, de lelkileg nem tudja magát túltenni rajta.

És olyannal is, hogy szeretik egymást, mégsincsenek együtt.

Többször is sikerült ilyen pasiba beleesnem. Most is... A végét, gondolom, tudjátok...

53. cskata (válaszként erre: 52. - 9cea3ab90a)
2006. dec. 31. 13:12

nem akarlak megbántani, de honnan tudod, hogy ő boldogtalan..?

Hiszen ha vki szakít a másikkal, abban az emberben már régóta érlelődött a gondolat (valószínűleg) és lelkileg már túl jutott az egészen - hiszen éppen ezért szakít, nem..? persze, megviseli őt is a dolog - de ő már magában lezártnak tekinti az ügyet, hiszen ő volt az, aki kimondta, hogy legyen vége.. így hamarabb tovább is lép, mint akit elhagynak..

Lehet, hogy nem jól gondolom, de ha két ember szereti egymást, akkor együtt van - ha valamelyik is nem érzi azt, amit a másik, akkor pedig nincsenek együtt... Olyannal még nem igazán találkoztam, hogy mindketten szerelmesek voltak egymásba, amit mindketten tudtak és mégsem voltak együtt, hanem külön-külön szenvedtek..

De remélem, nincs igazam!:)

Lehet, ez kicsit nyersen és nagyon "feketén-fehéren" hangzott így, de úgy gondolom ez a lényeg..:( sajnos..:((

Azt kívánom Neked, hogy mielőbb juss túl ezen az ügyön és próbálj meg újra mosolyogni!:)) sok szerencsét hozzá!:)

52. 9cea3ab90a (válaszként erre: 51. - 7d63a79b47)
2006. dec. 30. 23:00

Nem igazán hiszem,hogy tudom mire gondolsz?

De az a helyzet,hogy nem én rajtam múlik a dolog.

Én akárhogy is dönthetek a helyzeten nem változtathattok!Én már mindent megtettem a cél érdekében,de én mégsem vagyok elég jó neki!

Tehát mindegy hogy mire hallgatok,mindenkép bánatos maradok!Mivel ő dönttöt/és szerintem rosszul,mert így ő is boldogtalan/

51. 7d63a79b47 (válaszként erre: 10. - 9cea3ab90a)
2006. dec. 30. 18:29

Ez csak rajtad múlik, hogy dönteszz!

Szokták mondani vagy a szívére hallgat vagy az eszére. Ha az eszére hallgat bánatos marad, ha szívére....ki tudja előre.

50. Strucy
2006. dec. 29. 20:19
De akkor az kell aki elment!!!
2006. dec. 29. 19:56
Csajok, egy nagyon jó "igazságot" hallottam: A férfiak olyan, mint a villamos. Ha elmegy az egyik és te ott maradsz, ne keseregj utána, mert jön egy másik.
2006. dec. 29. 13:54
Nagyon feszült és túlterhelt életet él a párom,ez lehetne indok a viselkedésére,de pont ezért lenne jó ha inkább hagyná,hogy segítsek.Egy-egy durva szó után már kinek van kedve kedveskedni a másiknak?De így se jobb ha megsértődöm.Ha panaszkodom neki az a válasz,hogy nem tehet róla,így érez.
47. Ancika (válaszként erre: 46. - Kif-lee)
2006. dec. 29. 10:41
Megértelek, nem tudod vele megbeszélni? Elmondani neki hogy mennyire bánt a dolog. A pasik másként működnek mint mi nők, sokszor fel sem fogják miért bántódunk meg, mi a bajunk. Az én férjem általában akkor bunkózik velem amikor más megbántja, vagy másra ideges, ilyenkor rajtam tölti ki a dühét, engem bánt meg a viselkedésével. .. pedig én nem tehetek semmiről, csak rajtam csattan az ostor :(.. mint ahogy tegnap is.. ja és nem látja be hogy megbántott.. meg azt sem hogy mivel.. pedig olyan egyszerű lenne, csak annyit kéne mondanija hogy szeretlek és bocs...
2006. dec. 29. 10:22
Mivel mi nagyon ritkán veszekedtünk lehet,hogy én vagyok csak érzékenyebb,mint kéne.Azért szenvedek a legjobban,mert a köztünk lévő bizalmas viszony eltünt.Néha nagyon csúnyán beszólogat amihez nem vagyok hozzászokva,ráadásul nem is szolgáltam rá.Tudom,hogy vannak olyan párok akiknél ez fel sem tűnik,de nekem fáj,mert nem így viselkedett velem eddig.
45. Ancika (válaszként erre: 44. - Kif-lee)
2006. dec. 29. 10:09
Most valahogy én is így érzek, de tlleg nem szabad feladni. Én most úgy probálok rágondolni, hogy "premenstruális" a pasi, majd ha megjön neki akkor jobb lesz. ...vagy nem...
2006. dec. 29. 09:41
Tűrök és bízom.
43. 93a74b44ea (válaszként erre: 42. - Kif-lee)
2006. dec. 29. 09:39
ha még most is úgy érzed, hogy ő, akkor nem szabad!!!!
42. Kif-lee (válaszként erre: 41. - Ancika)
2006. dec. 29. 09:30
Hasonlóan érzek én is!Lassan 15 éve vagyok azzal aki számomra az igazi,de az utóbbi hónapokban teljesen megváltozott.Sokat szenvedek miatta.Mi az a pont amikor már nem kéne küzdeni,vagy ha tényleg ő az igazi nem szabad lemondanunk róla soha?
41. Ancika
2006. dec. 28. 21:04
hát lányok, nem akarlak titeket elkeseríteni, de az "igazi"val sem mindig fenékig tejfel az élet, nekem ő is tud még a viselkedésével igazi nagy bánatot okozni, jó nagy szenvedést és szerelmi bánatot! bocs lányok nagyon sz@r napom volt, úgy havonta egyszer felűlkerekedik a supermacho és és egész nap csak sirdogálok, szomorkodok...
40. cskata (válaszként erre: 38. - 93a74b44ea)
2006. dec. 28. 20:49

én már nagyon szeretnék nevetni ezen - de egyelőre csak a saját cinizmusom miatt sikerül..:)) de már az is valami..:)))


remélem, Nálad is kialakul és kiderül mi a pontos helyzet Vele.. azért ők is tudnak kavarni maguk körül, nemcsak mi..:)) hihetetlen...

39. cskata (válaszként erre: 37. - Mókica)
2006. dec. 28. 20:41

olvastam, hogy mi a helyzet Veled..:(( Légy erős, kitartás! Elhiszem és tudom, hogy nagyon nehéz..:(( Szerintem beszélned kellene vele.. a saját érdekedben, hogy hamarabb tudj dönteni a jövődről.. (bár én személy szerint irtózom az ilyen beszélgetésektől..) de jó lenne túlesni rajta, hogy meghallgasd és megtudd az ő verzióját is - amennyiben őszintén elmondja majd..

Ha beszélsz vele, ügyes legyél!:)

38. 93a74b44ea (válaszként erre: 37. - Mókica)
2006. dec. 28. 18:30

Egyszer még nevetni fogunk ezen, magunkon!:)

Majd ha megtaláltuk az igazit...

Móki, annyit gondolok Rád. Te is tarts ki, és próbálj jól dönteni. Iszonyú nehéz lehet, nem is tudok mit mondani...De meg fogod oldani, tudom!

37. Mókica (válaszként erre: 28. - 93a74b44ea)
2006. dec. 28. 18:22
Letty es cskata... megnyugodtam, hogy nem csak en vagyok ekkora balek:(((
2006. dec. 28. 17:07
azaz Ne add fel!
35. 93a74b44ea (válaszként erre: 34. - 94c70243ac)
2006. dec. 28. 17:07
Így elsőre végigolvasva csak annyit tudok mondani, hogy nagyon-nagyon szorítok Neked! ne badd fel!!!!
2006. dec. 28. 16:59

Szia Mindenkinek!!!

Sajnos én is egy elég nagy válságon megyek át. 4 év után elhagytak. Május óta a mennyaszonnya vagyok (bocs voltam) és nyáron költöztünk össze. Nagyon nagy szerelem volt. Tudni kell, hogy a pali már 3 éve küzdőtt értem amikor hát én is beadtam a derekam és járni kezdtünk. 4 évet velem volt, ez összesen 7 év. És még ráadásként, hogy 14 éve családi barátok. Totál kivoltam amikor elköltözött tőlem. És szakításunk okának azt hozta fel, hogy csúnyán bántam vele (az utóbbi 2 hónapban), de mentségemre szolgáljon az, hogy egy éve veszítettem el édesapámat és emiatt nagyon ingerült és érzékeny lettem. Nagyon szeretem őt, sőt imádom. Mindent próbáltam már, de hiába, még elég fiatal vagyok, de én is ember vagyok és sajnos hibázhatok és ezzel őt is megbántottam aki a legfontosabb volt számomra. Most ezerrel azon vagyok, hogy mégis mit tegyek hogy ne veszítsem el őt, mert ha csak egy egyszerű ismeretségről lenne szó akkor nem keseregnék annyit, de már 14 éve ismerem és olyan mintha hozzám nőtt volna. Kérlek titeket segítsetek nekem.

33. Droma
2006. dec. 28. 16:07
Szerintem is van benne valami,hogy a nők szeretnek szenvedni!:)
32. 93a74b44ea (válaszként erre: 31. - Cskata)
2006. dec. 28. 13:11

tényleg szeretünk szenvedni...közben meg azt mondjuk, hogy csak nyugodt boldogságra vágyunk...

nekem a mostani "pasim"(azt se tudom, az-e még, ahogy mostanában állunk...) mondta épp a minap, hogy ezeket a dolgokat meg a nőket sose fogja megérteni:)

31. cskata (válaszként erre: 30. - 93a74b44ea)
2006. dec. 27. 20:33

jaja.. és mindeközben akiről tudom, hogy csak "füttyenteni kellene" neki, az persze nekem nem kell.. de ezzel sokan vagyunk így.. pech..:)

az egyik volt barátom egyszer azt mondta, hogy a nők szeretnek szenvedni.. ezt akkor is cáfoltam és most is ezt teszem, viszont mégis állandóan szenvedősre veszem a figurát..:) remélem, egyszer vége szakad ennek..:)

30. 93a74b44ea (válaszként erre: 29. - Cskata)
2006. dec. 27. 18:02
én nem tudom, miért van ez, de az utóbbi években nekem is mindig így sikerül...
29. cskata (válaszként erre: 28. - 93a74b44ea)
2006. dec. 27. 17:55
jaaajj, dettó... :) bár én a saját gyengeségemnek fogom fel..
28. 93a74b44ea (válaszként erre: 25. - Ekka)
2006. dec. 27. 14:40
Simán...A rosszfiúkat a legkönnyebb...Vagy csak én vagyok fordítva bekötve?:)
27. Mókica (válaszként erre: 21. - Ekka)
2006. dec. 27. 14:34
Biztos igazad van...csak megetenni nehéz azt a bizonyos lépést...:(
26. Ekka (válaszként erre: 24. - 93a74b44ea)
2006. dec. 15. 15:50

Anyum 46 évesen talált rá az Ő "Igazijára":))))

Kitartás!!!!!!!!!

25. Ekka (válaszként erre: 16. - Mókica)
2006. dec. 15. 15:49
...ha valaki sokszor hazudik Neked, átvág, megbánt..stb. akkor, hogy tudod szeretni?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook