Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem a nőgyógyászomba! fórum

Szerelmes lettem a nőgyógyászomba! (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 13. 17:10

Nem hinném,hogy a nődoki a napi 10-15 nőci után-közben a munkahelyén érdeklődne csajok után.

Szerintem örül ha végez és elmehet a haverokkal sörözni és nem lát nőt csak fényképről :-)

9. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 5e87dbf6a8)
2008. máj. 13. 16:12
Annyira szerelmes lettél,hogy már el is tüntél?
2008. máj. 13. 15:00
Nem biztos,hogy valóban jól érzed.Az én dokibácsim is egy angyal,de csak azért,mert ez a dolga...Eléggé intim szférába tekint,hogy úgy mondjam,náluk ez a viselkedés természetes.Feloldja az ember görcsösségét.Ennél többet ne remélj,nehogy csalódnod kelljen!Egyébként pedig várnod kell,ha valóban jól érzed,közeledni fog előbb-utóbb,ha pedig nem,hát legalább nem koppansz nagyot...
2008. máj. 13. 14:42
Hű, az ciki...
2008. máj. 13. 14:11
Előbb ki kellene deríteni hogy áll a magánélet terén. Mi van, ha nős...? Vagy foglalt...? Mennyit tudsz róla?
2008. máj. 13. 14:10
hm, kétlem, hogy a nőgyógyászod is ezt érezné, nem tudom elhinni, hogy munka közbe lenne szerelmes :)
2008. máj. 13. 14:10
jesszum.ez már a perverziók netovábbja :))))ha a nőgyógyáész jelét adta annak a vizsgálat során,hopgy nem vagy neki közömbös,akkor az nem zaklatás????
2008. máj. 13. 14:07
Nőgyógyászhoz azért nem jár minden héten az ember, hacsak nincs valami komoly probléma. Nekem ez jutott elsőként eszembe, amikor olvastalak. Te milyen időközönként jársz, és hány találkozás után alakult ez ki nálad?
2008. máj. 13. 13:30
Más esetben,amikor nem a nőgyógyászodba szeretsz bele,akkor honnan tudod,hogy valóban jól érzed e?a nőgyógyászod is csak egy pasi,a sok közül,még ha ő már látta is,azt amihez másnak sok randi szükséges:)
2008. máj. 13. 13:27
Szerelmes lettem a nőgyógyászomba! Szerintem Ő sem közömbös irántam.Hogyan tudnám kideríteni, hogy valóban jól érzem-e? Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook