Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemben jártas férfiak-nők, néhány jó tippet dobnátok? fórum

Szerelemben jártas férfiak-nők, néhány jó tippet dobnátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
12. Biborcsiga (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2011. máj. 10. 10:31

Fiatal nő!


Mire gondolsz? Örömmel fogadom az ötleteidet.


Én gondoltam arra, hogy sokat beszélünk manapság arról, hogy feladja a suli miatt az állását. Majd ha szóba hozza, megkérdezem, hogy addig a család a párod támogatnak gondolom. (Nem tudom, van-e párja. Szerintem nincs, soha nem említette és egyedül van mindig.)Amikor azt mondja, hogy nincs, akkor finoman megjegyezni, hogy ezek a mai nők nem látják az értékeket. :)

Ha meg válaszol a pár dologra, akkor meg tök mindegy, eleve buktam.

11. de6dcdc43c (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2011. máj. 10. 10:29
Ez már lépés a pasi felé. Egy nő ilyet nem tesz, nem stiklizik-már ha nő:)
10. de6dcdc43c (válaszként erre: 6. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:29
Úgy:D
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:27
:) Mert nem akarod vagy őőő izééé, szerintem Te is érzed, csak tőlünk vársz megerősítést, ami nem baj! Majd mi megerősítünk! :) Én is ugyanilyen vagyok. :D
2011. máj. 10. 10:27
Egy kávéra te is elhívhatod valahová. Mondván kell a szünet tanulás közben..... Ha elfogadja, akkor biztos kedvel, ha hárít, akkor csak barát.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:26

Hmmm...szerintem vagytok abban a csoportban még páran akit felhívhatna az ügyes-bajos dolgaival...úgyh gyanús... :)

Igazából türelmesnek kell lenned, ami tudom, h ilyenkor a legnehezebb. Az idő megfogja adni a válaszokat a kérdésedre.

Viszont ne legyél nyuszi. Nézz ki egy filmet a moziban és mond neki, hogy ezt szeretnéd megnézni és menjen már el veled. Ha már úgyis ennyit hívogat, meg elmenne hozzátok a jegyzetekért, akkor biztos van erre is szabadideje. Hajrá-hajrá! Tudod: egyszer élünk! Ne azon siránkozzunk amit már elmulasztottunk, hanem bátran ragadjuk meg a lehetőségeinket.

2011. máj. 10. 10:25

Hm...úgy gondoljátok? Miből?


Én lökött vagyok, nem látom a fától az erdőt. :) :)

5. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:25
Egyébként szerintem ha keres, mindig legyen legalább pár kedves szavad hozzá, és ezek a 30-30 perces beszélgetések majd kinövik magukat. Előbb-utóbb már nagyon kevés lesz, és le merem fogadni, hogy az úriember nemsokára bedob egy meghívást. :)
4. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:23

Hagyd,hogy a pasi lépjen.Te ne.


A türelem pasit terem:DDD

3. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:23
Szerintem reménykedhetsz. Gyanúsan kedvel téged a fiatalember. :)
2011. máj. 10. 10:20

Nagyon élvezném, ha együtt csinálnánk valamit, olyan érzésem van, hogy tök jól esne megölelni, de akár megpuszilni is.


Rettenetesen feldobja a napomat, életvidám, intelligens, minden ott van ami kell benne.

2011. máj. 10. 10:19

Évekig szerelmes voltam valakibe, de rájöttem túl kell lépnem rajta, megtettem.


Kb. 1 éve az egyetemen megismertem egy csoporttársamat, de nem figyeltem eddig rá.

Egy ideje rendszeresen felhív egy tantárggyal kapcsolatban, de ilyenkor rendszerint 30 perceket beszélgetünk telefonon. Nem tudom miért teszi? Valóban a tárgy miatt vagy kedvel engem? Személyesen nem sokat találkozunk, mert vizsgaidőszak van, ilyenkor nem járunk órákra.


Néhány napja megkért, hogy adjak neki kölcsön egy jegyzetet, azt mondtam rendben, hogyne adnám oda, nekem nem kell már. Azt mondta eljön érte a városomba, tőlem kb amúgy 20 km-re él. Mondtam neki, hogy nem kell, mert arra járok nap mint nap, így egy közbeeső faluban tudunk talizni, akkor nem kell annyit autóznia, de hárította, hogy nem baj, neki ingyen van a benzin, mert céges autó. Beleegyeztem.


Akkor este nem hívott miatta, de hétvégén felhívott, hogy akkor mehetek? Mondom pont itt vagyok a közeledben, ugorj el ide. El is jött. Annak ellenére, hogy a családom a kocsiban várt türelmetlenül, legalább 30 percet csevegtünk. Nagyon aranyos, folyton mosolyog.


Szerintetk kedvel engem, ezt tekinthetem annak jeléül, és hogyan viszonozzam finoman, hogy érezze kedvelem őt, de nem nyomulok rá. A férfiakat sérti, ha a nő kezdeményez.


Mit gondoltok az egészről? Alaptalanok az érzéseim? Örülök egyáltalán, hogy végre túl estem azon a szerelmen, ideje volt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook