Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemben jártas férfiak-nők, néhány jó tippet dobnátok? fórum

Szerelemben jártas férfiak-nők, néhány jó tippet dobnátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
42. de6dcdc43c (válaszként erre: 38. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:58
Sosem foglalkoztam avval mit mondanak rólam:)Mondjanak...és? az igazat te tudod, a többi lényegtelen:)
41. Biborcsiga (válaszként erre: 37. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:57

Az igazat írtam, nem színeztem ki. Mondom, mindig a tantárgy miatt hív, ezért írtó nehéz mérlegelni, hogy kedvel-e vagy túlképzelem.


Amit leírtam, az úgy is volt. Meglátjuk, legyen nagyon igazatok.

40. sunshine24 (válaszként erre: 35. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:57
Ha nem te vagy, akkor ne is csináld, mert a görcsösség az feltűnő. Ha eltűnik, akkor meg ne bánkódj, nem ő volt a te embered.
39. de6dcdc43c (válaszként erre: 35. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:56
Ha meg ezek után eltünik, az ő baja-ő veszit többet, te pedig nyersz egy tapasztalatot:)
38. Biborcsiga (válaszként erre: 32. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:56

Én is ezen az elven vagyok, mégis kapom a hideget-meleget, hogy azért nincs senkim, mert túl konzervatív vagyok. :)


De hiszek abban, egszer engem is csak megtalál valaki. Nme bánnám, ha az Ő lenne. :)

37. de6dcdc43c (válaszként erre: 35. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:55

Ha igaz amit leirtál, akkor nem fog eltünni:)Már most is nyomul, de mnég nagyon az elején vagytok a bulinak:)


Jegyezd meg: sosem viszin a nyuszio a vadászpuskát:DDD

36. de6dcdc43c (válaszként erre: 34. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:54

Számomra az alfahim mást jelent:DDDDD


De két normális felnött ember tud beszélni, viszont vannak leiratlan "szabályok".

A harapósfogós buli nekem sem jön be, de a kezdet-mindig a pasié. Ez kivédhetetlen, és kikerülhetetlen. Aki kikerüli az meg is érdemli.

2011. máj. 10. 10:54

Ha ti mondjátok, hallgatok rátok. Mint írtam nekem sem jön be ez a nyomulós figura, az nem én vagyok. Csak nem szeretném ha eltünne...


A lényeg, hogy szerintetek azért hívogat, mert kedvel, akkor türelmesen várok. :)

34. Biborcsiga (válaszként erre: 28. - Sunshine24)
2011. máj. 10. 10:51

:D :D :D :D


Igaz, az első párom olyan volt. Kezdetben mókás, de amikor hosszútávon gondolkodsz családban stb és egy döntése nincs, minden mindegy, na inkább ne, abból nem kérek többet.


Nekem olyan ember kell, akivel van jövőképem, életcélom és nem kell mindent harapófogóval kihúzni. Persze egy alfa hím se jó, de az ideális, ha két ember leül, átbeszéli a dolgokat és közösen képes döntést hozni.


Nem igaz?

33. de6dcdc43c (válaszként erre: 31. - Vigyorex6)
2011. máj. 10. 10:51

"h ha két ember valóban összetartozik, akkor nem lehet elrontani. "


Ez viszont igaz.

32. de6dcdc43c (válaszként erre: 29. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:50

Én egy pasinak nem bókóltam:DDDDD szépen is néznénk ki:DDD ha visszavennék az elveimből:D


A pasi bóükóljon neked-már ha szívből jön-azért pasi.Dehogy egy nő bókóljon egy pasinak, hát hol élünk?A marson????

31. Vigyorex6 (válaszként erre: 26. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:50

Egyetértek a második felével...bár igazából itt megint csak előjön amit az előbb írtam, h ha két ember valóban összetartozik, akkor nem lehet elrontani.


Az első felére vonatkoztatva pedig sztem nem kell randinak felfogni, csak szabadidős tevékenységnek, ami éppen tenisz is lehetne.

30. de6dcdc43c (válaszként erre: 26. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:49
Az akit te igazán érdekelsz, az lép.Mindig. Az duma amit te irsz az utsó bekezdésben.
29. Biborcsiga (válaszként erre: 23. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:49

Pedig néha valóban nem tudom, amikor elmegy az eszem, lásd most. :) :)


De semmi módon nem hívnám én meg.


A kedves elejtett bókók tőlem azért beleférnek nem? Mint amit írtam is. Vagy mellőzzem, csak mosolyogjak tündérien és ámen. :)

28. sunshine24 (válaszként erre: 26. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:48
Na, az olyan férfiakért nem kár. Az olyanok a döntésképtelen, pipogya, töketlen egyedek.
27. Vigyorex6 (válaszként erre: 23. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:48
Nekem ég sosem volt rossz tapasztalatom pasik terén, úgyh gondolom annyira nem cseszerinthettem el a dolgokat. Nálunk a párom hívott el az első randira, viszont az ominózus napon, amikor valósan elkezdődött a kapcsolatunk, akkor én szóltam neki, hogy ha van kedve jöjjön ő is arra a helyre. Azt mondta, h madarat lehetett vele fogatni a boldogságtól. Sok-sok ponton megbukhatott volna a dolog, de ennek nagyon így kellett lennie. Taktikázni persze lehet, de akik nem valók egymáshoz abból sehogy sem lesz semmi.
26. Biborcsiga (válaszként erre: 18. - Vigyorex6)
2011. máj. 10. 10:47

De az tök hülyén jön le, mintha a nő hívná randira a pasit. Ez sérti a kis lelkemet, de tuti a férfiakét is. :)


Az meg nem igaz, hogy mindenképp nyomulnak a férfiak. Van olyan, aki várja a megerősítést, egy jelet, ohhh de sokszor hallottam már ezt férfiaktól. Ha nem kapják meg, úgy gondolják nem jönnek be neked és csaó van, léptek.

25. sunshine24 (válaszként erre: 20. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:46
Ez teljesen így van. Rengeteg pofára eséstől kímélhetnénk meg magunkat mi nők, ha ezt komolyan vennénk. Én is csak ismételni tudom magam: nem kell ide semmi praktika, semmi jelküldés, ha tetszel neki, akkor elhív randira, ha nem tetszel, akkor nem fog keresni. Türelem!
24. de6dcdc43c (válaszként erre: 22. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:45
Lényegtelen. Te ne lépj.
23. de6dcdc43c (válaszként erre: 18. - Vigyorex6)
2011. máj. 10. 10:44
Nő vagy? akkor viselkedj úgy is, ne úgy mint egy esetlen kiskamasz, aki azt sem tudja mi fán terem a másik nem(gondolok itt a pasikra).
2011. máj. 10. 10:44

Az a baj velem, hogy én csak akkor veszem észre, hogy tetszem egy férfinak, vagy közeledik, amikor meghív moziba, vagy azt mondja nagyon kedvel és többet akar, mint barátság.


Ilyen lökött vagyok.

2011. máj. 10. 10:43
*pasinak
20. de6dcdc43c (válaszként erre: 19. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:43
Tök mindegy, hogy milyennek vélnek. Értsd már meg: ha egy pőasinak kellesz, az lép, egy ideig aprókat, egy idő után meg nem bírja cérnával, és egyenesben:DD Egészen addig mig dülőre nem viszi veled a dolgot pro/kontra.
19. Biborcsiga (válaszként erre: 16. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:42
Na másoktól meg azt kapom, hogy azért vagyok egyedül és nem közelednek csak max egy darabig a pasik, mert megtetszem nekik, de aztán nem adok jeleket így tartanak mert ridegnek vélnek.
18. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:41

Mért ne mehetnének megnézni egy filmet a moziban? Tök 8, h ki veti fel....

Ha leteperi az más kérdés...a protokoll duma...hmmm...nem ezen fog múlni a sorsuk asszem...akik jól megértik egymást azoknak így is, úgy is jól alakulnak a dolgok...

17. Biborcsiga (válaszként erre: 15. - Sunshine24)
2011. máj. 10. 10:40

Na ezért nem merek lépni és csak óvatosan akarok jelet küldeni, ami nem sok és nem túl egyértelmű, mert én is estem már pofára, mint ahogyan az első soraimban olvashattátok. :)


De ez a gyerek írtó aranyos. Mindig az idősebb férfiak vonzottak, mert érettek, okosak stb. Na benne ez mind megvan 25 évesen. Nem találkoztam még ilyen fiatalon ilyen értelmes férfival.

16. de6dcdc43c (válaszként erre: 13. - Biborcsiga)
2011. máj. 10. 10:40

Ha egy férfi akar téged, akkor nyomul, egészen addíg mig te le nem állítod értelmesen:)

Nem kell neked senkinek jeleket adni-ezért vagy nő.

2011. máj. 10. 10:37
Volt hasonló esetem egyetem alatt. Aztán jó nagyot koppantam. Én is ugyanilyen szituációban voltam, beleéltem magam, aztán meg akkorát estem pofára, hogy azóta is fáj. Akkor eldöntöttem, hogy sohasem nyomulok egy pasira. Ha tetszel neki, akkor a férfi mindig lép, ha nem, akkor meg nem érdekled úgy, mint nőt. A férfiak nem gondolkoznak bonyolultan, ha valamit szeretnének, azt megszerzik, nem taktikáznak.
2011. máj. 10. 10:34
Egyébként azt elsütötte nekem telefonban párszor, hogy megkérdeztem a többieket is, valami Rita a csoportból, ő is azt mondta, amit te, meg a többiek is. De így fogalmaz. :) "valami Rita" :)
13. Biborcsiga (válaszként erre: 11. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 10:33
Na ez az, az nem nőies. Tegye ő az első lépéseket, csak ha nem küldök felé jeleket, nem fog neki leesni, hogy kedvelem. Már pedig én az a nyúl vagyok, aki nem küld, mert jaj az sok lehet, meg mit gondol majd, tudjátok...gyáva vagyok. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook