Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen az igazi szerelem? fórum

Milyen az igazi szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. febr. 15. 13:23
Még a hamisat se tudom milyen.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. febr. 15. 11:10
Manapság is lehet ólcson kihozni egy randit 1. Ha moziba viszed akkor a kis boltba viszed és veszel rágcsálni valót és be viszitek a moziba vagy manapság teszel filmet a telefonodra többet és választhat is meg veszel chipset és üditöt és a kocsiba filmeztek a parkolóba ha van kocsid ha nincs egy lépcső ház is meg teszi aztán piknikes randi veszel kenyeret sajtot vajat ugorkát és ez kicsit olcsóbb és finomabb is mint az étermes vackok vagy a gyors bufés dolgok ha hó idö van egy pokrocs le teritve ez még romantikus is vagy ha már ott tartotok akkor vid haza főz neki valamit és ha biciklis randi akkor azal az üzem anyagon sporolsz minden apróságon lehet sporolni
2023. febr. 15. 10:45
Szerintem mindenkinek kicsit igaza van
2023. febr. 15. 09:46
15 éves koromban őrülten szerelmes voltam minden szőke, kék szemű fiúba. Még a kubikos srácba is, aki az utcánkban ásta a vízvezeték árkot. Szőke volt, kék szemű és fantasztikusan jól nézett ki a kék klott gatyában, napbarnított felsőtesttel, teljesen elvarázsolt. Egyből fülig belezúgtam, nem láttam, nem hallottam, a föld felett jártam...
11. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 08:29

Minimanócska (4. pont) hozzászólásához tenném azt hozzá, hogy amikor az ember az életének értelmét kérdőjelezné meg abban az esetben, ha belegondol abba, hogy mi lenne, ha az illető nem létezne.

Nem egyszer követtek már el öngyilkosságot viszonzatlan szerelem miatt!

10. f4a78d5604 (válaszként erre: 4. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 15. 08:06
Imádnivaló vagy, ahogy ezt leírtad Minimanocska! Én is így gondolom!
2023. febr. 15. 07:48
Nem tudom. Elbizonytalanodtam.
8. Alnisa (válaszként erre: 6. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 15. 07:48
Igazi jó feleség/pár lehetsz ezzel a hozzáállással.
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 07:46
Nincs és nem is volt. Ha még is, akkor elmúlik.
6. 068c3c8b2e (válaszként erre: 5. - Horex)
2023. febr. 14. 23:13

van olyan, hogy "igazi"? ez is jó kérdés.


én is le tudtam volna élni az első férjemmel az egész életemet... de minek.

5. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 22:53

"'Nem az az igazi, akivel le tudnál élni egy életet, hanem aki nélkül nem'

Egyesek tagadják ezt

2023. febr. 14. 22:33

Még sose vertek át, úgyhogy arról a részéről nem is tudok mit gondolni.


Nekem az a szerelem, amikor van egy ember, akit olyannyira kedvelek, hogy konkrétan vele le tudnám élni az egész életemet.


Amikor jobban érdekel, hogy ő egye meg a maradék süteményt, minthogy én tegyem, pedig én is nagyon szeretem.

Amikor aggódom érte, mert nem a szokott időben érkezik haza.

Amikor hozzábújok alvásnál, és közben reménykedem, hogy a horkolást abbahagyja a mozdulattól, de az sem baj, ha mégsem.

Amikor főz nekem valami nagyon finomat, és sokáig bíbelődik vele a konyhában, hogy elég jó legyen, de ha csak egy vajaskenyeret kenne meg, az is pont olyan jó lenne.

Amikor bármiről tudunk beszélgetni, legyen az politika, külföldi hírek, vagy azok az ételek, amik nagyon meghajtanak...

Amikor van egy jó hírem és vele szeretném először megosztani.

Amikor történik valami rossz és csak az tudja a rossz érzésemet elmulasztani, hogy beszélek vele és aztán megölel, ha találkozunk.

Amikor minden szava simogatja a lelkem, mert bármi történhet, ha ő azt mondja, hogy rendben van minden, akkor valóban rendben van minden.

3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 22:30
Nekem pl. ugyanaz, mint 1964-ben volt, csak sokkal többe kerűl.
2023. febr. 14. 22:28
2023ban
2023. febr. 14. 22:12
Mond el te aki olvasod hogy ezt a bejegyzést hogy te neked szerinted hogy néz ki a szerelem neked mi a szerelem az igazi az a bizonyos nagy ö szerelem (és nem az amikor átt vernek)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook