Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptemberi kezdésel nagy súllyal (155 ről ) ki tart velem? fórum

Szeptemberi kezdésel nagy súllyal (155 ről ) ki tart velem? (beszélgetős fórum)


119. honeywald (válaszként erre: 118. - Dragon29)
2010. aug. 24. 10:42

jajó :D

amugy igen, az ivás az ilyen, oda kell ráfigyelni. étezés előtt azért ajánlott, mert eltelit. ha citromot facsarsz a vizbe, az lugosítja azt. étkezés után pedig félórával szabad, mert akkor nem hátráltatja az emésztést.

2010. aug. 24. 10:38
Azt írta ki a hozzászólásodhoz, hogy 2:16. Az időpontra értettem, hogy korai.
117. honeywald (válaszként erre: 115. - Dragon29)
2010. aug. 24. 10:23
ezt hogy érted, hogy késői vagyok, vagy korai? :O
2010. aug. 24. 08:43

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok! Mögöttem is sok diéta, fogyókúra áll már, de végül mindig "sikerült" visszatérnem az induló súlyomhoz...sőt!

115. dragon29 (válaszként erre: 114. - Honeywald)
2010. aug. 24. 07:06

Szép reggelt!


Nagyon késői vagy honeywald, vagy inkább korai? Érdekes amit írtál az ivásról. Én evés előtt, után és közben is mindig szoktam inni. De ezentúl megpróbálok erre figyelni amit leírtál. Nem gondoltam volna, hogy erre is kell figyeljek mikor iszom.

2010. aug. 24. 02:35

és a másik, hogy ne különleges diétát próbáljatok ki. egyetek laza leveseket, sokat igyatok, zöldségek, gyümölcsök, és inni vizet, amibe citromot facsartok! nagyon finom! :)

szénhidrátot egyetek zöldséggel, és 4óra elteltével lehet fehérjét zöldséggel enni. minden étkezés előtt 10perccel igyatok meg sok vizet, és ami FONTOS: minden étkezés után várjatok félórát, és csak akkor igyatok ujra..ha isztok közben, akkor a folyadék lassítja az étel emésztését.

2010. aug. 24. 02:26
Szerintem szept1-től okt1ig legyen a cél 5-10kg fogyás közötti szám..azért írom ezt, mert ez teljesen testalkatfüggő, hogy ki mennyit fogyna le..én szeretnék 20kg-tol megszabadulni minimum, de inkább külsőre megyek, és egészégre, mert nem tudom hogy tudtátok-e, de ha felszedtek 5kg-ot, azt a térdetek plussz 25kg-nak érzékelik. tehát plussz1kg a mérlegnek, de plussz 5kiló a térdeknek... :(
2010. aug. 24. 02:16
énénén!!! csatlakozom! :)
111. kubin
2010. aug. 23. 23:37

sziasztok :)

Asszem csatlakozom :) jópár kilót lekéne adnom... Én már ma elkezdtem figyelni a kajálásra, tornáztam is :) szóval hajrá mindenkinek :)

110. kiscsillag18 (válaszként erre: 100. - 6e23363a1d)
2010. aug. 23. 22:52

sziasztok!:) Csinil, egyetértek veled, sajnos én is anyagi akadályok miatt nem tudom csinálni... aki nagyon szeret befizethetne engem is:D


am társulok hozzátok, igaz, én kevesebb kilótól szeretnék megszabadulni, de minden felesleges kiló kiló, szval... :) remélem befogadtok :$

109. 7a23ed9179 (válaszként erre: 108. - Napocs)
2010. aug. 23. 22:43
ércsük DD
108. Napocs
2010. aug. 23. 22:41
huu de leírtam :D
107. Napocs
2010. aug. 23. 22:41
az október vége a biztos az ,hogy ki mennyi kilót vállal be ide írja :) aztán meglátjuk :)
106. Napocs
2010. aug. 23. 22:38

okééé csajok..... ha nyerek állom a menütöket fél évre :DD de akkor nincs ám kifogás !!!


:DD

105. FHelga (válaszként erre: 86. - Dragon29)
2010. aug. 23. 20:41
szedtem már máskor is.Bár szerintem a fogyásban sokat nem segit,de legalább a nem létező anyagcserémet kicsit javitja.
104. 7a23ed9179 (válaszként erre: 103. - Gömböc73)
2010. aug. 23. 20:30
kipisiled és vele együtt még sok méreganyagot
2010. aug. 23. 19:15

Elmegyek majd dokihoz jövő héten, de hát hallottam már én olyat, hogy kiderítették, valakinek gond van a pajzsmirigyével, kezelték és aztán nem fogyott egy dekát sem...asszem volt már ilyen jellegű kivizsgálásom, de nem emlékszem.

Mennyit is kell fogynunk október 1-ig? Most kíváncsiságból lemértem magam dinnyeevés előtt, meg után, +1.2 kg lett az eredmény.:) Remélem kipipilem...

2010. aug. 23. 18:58
És nekem is!! :))
101. 7a23ed9179 (válaszként erre: 100. - 6e23363a1d)
2010. aug. 23. 16:55
Nekem is jöhet az utalás DDD
100. 6e23363a1d (válaszként erre: 99. - 7a23ed9179)
2010. aug. 23. 16:15

Sajnos én sem.:(

Most néztem a G. honlapját, 2300 Ft/nap....az havi szinten 69.000 Ft!!!/1 fő!!!és ez csak a kaja!!!

Megértem én, hogy finomak a kaják és biztos fogyást eredményeznek, na de nem minimálbérre vannak tervezve!!! Persze a minőségi és finom egészséges dolgok sokba kerülnek, minden pénzt megérnek - annak akinek van -....én is megvenném, megenném, ha tehetném! Így marad a krumpli, tészta, gyümi 90 napos variációja, ami persze jóval keményebb az ABC-nél, de legalább olcsó.


Szóval ezúton kérném a kedves adakozó honfitársaimat, hogyha valaki olvassa e sorokat és épp most nyert a lottón, akkor 5 hónapra legyen szíves és fizessen már be nekem ABC12-re vagy utalja át az árát a bankszámlámra köszi - elvégre mi egy ember új élete a milliárdokhoz képest?!:)


Az üzeneteket priviben várom, köszönöm!


Elnézést az őszinte kirohanásért, de ez van!:)

Na lépek.


Sziasztok!

2010. aug. 23. 15:37
Én a PCOS miatt híztam meg és amiatt nem tudok vagy nehéz a fogyás ((( Ez az ABC menü nagyon jó lehet, van ismerősöm, aki ezzel fogyott 20-30 kilót, de sajna én nem tudom megvenni(
98. 85055abb64 (válaszként erre: 97. - Napocs)
2010. aug. 23. 15:23

Napocs, én igazából csak annyit akartam mondani, hogy ha valaki duci, érdemes előtte konzultálni egy orvossal, hogy egészséges-e. (Most itt nem halálos betegségre kell gondolni, meg ne ijedjen valaki, kezelhetőekről :)

Mert tudi én nem egy olyan esetről hallottam, hogy azért krónikusan dundus valaki mert valami nem okés bent.

97. Napocs
2010. aug. 23. 15:15

Kriszticske azt mondod ?

Hmm lehet én is elmegyek dokihoz...

96. Napocs
2010. aug. 23. 15:14

Szia Gömböc !!


Igen van ez így sajna .... én tudod mikor értem el azt a csodálatos eredményt ? december nemtudomhanyadikán kivették az epémet egy hónapos diéta orvos által előírt híztam 7 kilót .

Na akkor azt mondtam mi lenne ha hizoznék ?

2010. aug. 23. 15:09

Puszi Gömböc,


Elnézést ha tolakodó vagyok a kérdéssel és ne is válaszolj rá ha nem szeretnél.

Doktor néninél voltál már, hogy esetleg a súlyodat nem befolyásolhatja- e valami (pl: pajzsmirigy)?

94. gömböc73 (válaszként erre: 93. - Gömböc73)
2010. aug. 23. 14:40
Ja, a kilók úgy jönnek össze, hogy hétfőtől csütörtökig lement egy kicsi, aztán a bor miatt visszaugrott, aztán megint le, aztán megint fel...iszonyú jojózás van, pedig nem is bűnözök.:((
2010. aug. 23. 14:39

Sziasztok,


újra itt vagyok én is. Most eléggé el vagyok keseredve, mert ilyen nehezen még nem ment fogyás. Fogyás??? Nem is használnám ezt a szót. Ma reggelre 164,3 kg-ot mutatott a mérleg, ami azt jelenti, hogy FOLYAMATOSAN HÍZOK!.

Nem értem, mit csinálok rosszul? Egy hét alatt híztam fél kilót...

A mai menüm:

reggeli: 2 db melegszendvics (light kenyérrel, sonka, vékony szelet sajt, margarin)

tízórai: 1 update1-es túró rudi

ebéd: gombapörkölt (én csináltam, olívaolajjal, U1 tésztát főztem ki hozzá), 1 tányér

vacsora: már csak egy darab görögdinnyét fogok enni.

Így telt az elmúlt hét. Péntek este megittam 3 pohár SZÁRAZ!!! vörösbort, és híztam egy kilót.

Tegnap este sétáltam is egy órát, és mára híztam 30 dekát.

Szóval ilyen még nem volt, tanácstalan vagyok. Én ennél többet nem tudok tenni, mert éheztetni meg nem akarom magam, annak még sosem volt jó vége...

Most rendeltem neten Metabolt + mályvateát, bevetem őket, meglátjuk mi lesz...

Ja, holnaptól megint jön az U1 dobozos kaja.

De gondolkozok én is az ABC menün. A kislányom mellett nem érek rá főzni, meg nem is akarok, max. hétvégén, mert akkor nagy a csábítás, h többször szedjen az ember.

Hát most ennyi, sziasztok!

92. 6e23363a1d (válaszként erre: 82. - Argosz1967)
2010. aug. 23. 14:36

Kedves Argosz!


Én már elkezdtem a diétát, sőt mondhatom: min. 20 éve diétázom, kisebb-nagyobb szünetekkel! :D

Remélem, hogy ez a mostani lesz a végső és nemsokára kétszámjegyű leszek ismét!;)


Láttam a képeidet és fantasztikus a különbség, nagyon csinos és egy teljesen másik ember lettél!

Én is olvasgatok itt is ott is, mindenhonnan kell erőt meríteni a sorstársaktól - pláne, hogy az életben az ember folyton kísértésekkel van körül véve, szóval kitartást kívánok mindenkinek!:)


Én a magam részéről igyekszem nem túl sűrűn mérni magam....

Szép napot mindenkinek!:)

91. Napocs
2010. aug. 23. 13:55

Argosz !



Tényleg nagyon ügyes vagy , jó hogy vissza járnak azok is akik elérték a céljaikat legalább félig, Te vagy előttünk a hihető kép amit látunk.

Nem vagy kamu, nem reklámból előlépett valaki, illetve számítógépen "kijavított" emberke.Köszönöm , hogy jöttél közénk , és olvastam nem sok szabad időd van, de örülnék illetve szerintem örülnénk ha benéznél hozzánk is néha-néha,kellenek az ilyen emberek akik kézzel illetve szavakkal foghatóak :)

90. Napocs
2010. aug. 23. 13:51

Én nem bogyozok. egyszer elkezdtem a reduktilt ( nem tuti jól írom) szóval annyira megkavarta a női hormonjaimat , hogy 1 hónapig "nagylány" voltam...

Na köszönöm soha többet :DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook