Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptemberi kezdésel nagy súllyal (155 ről ) ki tart velem? fórum

Szeptemberi kezdésel nagy súllyal (155 ről ) ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
7979. Móriczka
2011. ápr. 2. 13:43

Na hali hóóóóóóóóóóóó mindenkinek :-))


Ma még nem voltam de nem is nagyon leszek :-)gyönyörű krumplivető idő van :-)


Szóval apa meg lepett 30kg vetőmag krumplival úgy hogy Kb mire kész leszek az egésszel az eleje már kelni fog :-))


Megyek is csak ide hozott a kíváncsiság :-))


Rita jól haladsz mert nekem nagyon tutti minden :-)Ma grill csirkét zabbantunk nyammm nyamm .


Nati jó szórakozást a székekkel vigyázz :-)


Hony mi zu? jobban vagy?


Anikó neked is nagyon szép hétvégét :-)


Ha hó!! 13:45 úgy látom Katusunk hálóingje be akadt a NAGY G-be :-))


Krisz gondolom ti is a földet túrjátok :-))


Gabi mi zus a Balatonyon ??Tegnap volt buli??


Nahh legyen szép napotok este jövök :-)

7978. kubin
2011. ápr. 2. 12:54
na én meg már buszon vagyok, és helyem is van! :D és áldja az ég a wifit :D
2011. ápr. 2. 11:59

Szép vidám hétvégét mindenkinek!! :DDD


Nekem ma olyan zabálhatnékom van, nemtom mi van velem. Próbálom türtőztetni magam. :))

7976. honeywald
2011. ápr. 2. 10:07
szép reggelt :) :*
7975. kubin
2011. ápr. 2. 09:55

jó reggelt csajszik és pasi! :D


már készülök a kinaira, szal reggelre csak 1 kávét ittam :D:D:D jajj már annyira mehetnékem van, végre kicsit kimozdulok ebből a városból :P

Van még 2 és fél órám és irány ShakeAssFehérvár city :D <3

2011. ápr. 2. 00:33
Maca bazzz...Ezek a dumák, kifekszek Tőled. Szédül a betonon :D Váááá. Ma voltam Balatonkenesén céges díjkiosztó, kaja pia buli. És mik vannak...Marha van előírva mára vacsira, erre mi tárul fel a svédasztalon? :) Szóval tökkkéletes volt ez is a buliban :) Már várom a hétfői méreckedést, mert nagyon lötyögött a szoknya rajtam, pedig 3hete vetettem be :)Jóccakát! Kellemes hétvégét!
7973. Móriczka
2011. ápr. 1. 22:58
Jó éjt Nati!! és jó éjt mindenkinek :-)
7972. kubin
2011. ápr. 1. 22:51

lehet hogy a végén még be is sárgulok :D:D:D

annyira nem értem, hogy mi a f*szért kell 5 percenként reklámozni a tévében?! komolyan mondom nem hiszem el :S most már a reklámok között nézhetek filmet, és nem forditva :S


na lassan lépek jocccakaaa :*

2011. ápr. 1. 21:56
Amúgy én adom a májusi talit is és a balcsisat is!!! Jeeejee ;)
2011. ápr. 1. 21:55
Muhhahha Nati te lassan már ferde szemű leszel, annyit kínaizol :D De azért valami lehet a zöldteában és a kínai kajában mert én őszintén nem sok dagadt kínait láttam még eddig!
7969. kubin
2011. ápr. 1. 20:06
na megjöttem :P oké ma volt futi, de most ettem csokit :D gyerekek, az a tescos snickers utánzat... baszki 40 deka, és 200 kcal :D:D:D meg még egy túró rudit is vettem... szóval most habzsi-dőzsi, meg talán holnap is, bár ha ebédre megeszem a kinait, akkor nem fogom elb*szni :D no éledezzetek :P
7968. Móriczka
2011. ápr. 1. 17:56

Szia Krisz.


jah jah a kolleginának tök igaza van :-)jó vízhajtó hatása van .

De viszont én akkor ültem seggre mikor elolvastam a vércsoportszerinti diétámat én B vagyok .

Az a lényege hogy az összes élelmiszert vércsoportonként be sorolják 5 csoportba a rendkívül hasznostól a kerülendőig .Az én vércsoportomnak a kávé nagyon sürgősen felejtős kéne legyen abszolút kerülendő erősen javasolja a zöld teát helyette.

Szóval sajnálom de itt már be bukott a vér.csop .diet.mert én soha nem szokom le a kávéról .

2011. ápr. 1. 17:51
És még egy : KELLEMES ,NAPOS HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!!
2011. ápr. 1. 17:47

Helló Mindenki!!

Gratula mindenkinek a NEM bűnözéshez, hát, aki meg futni volt, annak még mélyebb HÓDOLAT !!!

A fészbúk meg egy nagy tré tök,uff , megmondtam.

Ma hallottam egyik kolleginámtól hogy mikor ő fogyizott, akkor koffeintablettát is szedett,és állítólag jó volt. Szerinte mivel felpörget,így a testhője megnő az embernek,és még elég jó vízhajtó is. Szerintetek? Esetleg tapasztalatok?

7965. kubin
2011. ápr. 1. 17:39

:DDD én itt vagyok :P


holnap megyek fehérvárra :)) úgy várom már, kábé 2 honapja nem voltam fenn, végre lesz egy tali a volt táncostársakkal :))

Csak a változatosság kedvéért: kínizni megyünk :D:D:D:D:D:D ez lesz a 3. ezen a héten :D:D:D na nem baj, max nem eszek este semmit :P gyáááá

7964. Móriczka
2011. ápr. 1. 17:25
nahhhh ha sehol senki akkor én is megy:-))
7963. Móriczka
2011. ápr. 1. 17:09
háááááááááááát akkor nem ismerem .
7962. kubin
2011. ápr. 1. 16:40

no csajok itt vagyok én is. égre hazaértem, most megettem az ebéd-vacsimat, és innentől már csak emésztek :D

huh jó is lenne ez a tali, én sokat akarok menni siofokra amugy is. sőt ott lesz a cosmo-s nap, sok ajndékkal, meg mindennel, oda is tuti hogy megyek :P


voltunk futni is :) szerencsére pont nem esett az eső (most zuhog :D). KEzdésnek nem akartam sokkal kezdeni, ugyse birtam volna, szóval most majdnem egy km-t futottam, természetesen megállás nélkül. Utána nyújtottunk, de még gondolkodom hogy otthon is kéne pár erősítő gyakorlatot csinálni... :)


Maca tök jók a képek :)) meg az a csacsi :D mekkora arc :D

Anikóó tök jó a kapcsid :))és tényleg egyre jobban nézel ki :P

7961. 71c15041f3 (válaszként erre: 7960. - Móriczka)
2011. ápr. 1. 16:20
Hát ott boldog-boldogtalan jelöl mindenkit, ha akarod visszaigazolod, ha nem nem.
7960. Móriczka
2011. ápr. 1. 16:14

Csajok ha Fb-n meg jelölt valaki de én nem ismerem akkor ugyanaz a tenni valóm mint a zsiviven ??

vagy itt mindenki karistol mindenkit?

Még mindég nem nagyon ismerem ki magam meg aztán nem is olyan nagy vcalami tuti nem leszek függő.


Egy nagy feka Daniels 2 közös ismink van :-))nem tudom kik azok mert nekem összesen sem sok van az Fb-n .

7959. 71c15041f3 (válaszként erre: 7958. - 3fd432567f)
2011. ápr. 1. 15:20
Na igen, nagyon jót tesz az önbizalomnak ha megbambulják az embert, netalán még rá is dudálnak a kocsiból v utánad fütyülnek. Én is szeressem. :DD
2011. ápr. 1. 15:11

Csini a kabát, Anikó :) Ahh,csajok, ma tökjó volt, rámdudált egy ürge,mentem be volt munkahelyemhez,és bámult meg ilyenek :D

Önbizalom +

Meg a BKV-ellenőr is :D nagyon "kedves" volt,köszönt,szép napot, meg bámult xD

Meg 2 pasi utazás közben :D

Áááá,tökjól esik, hogy nem vagyok olyan ronda,mint amilyennek hiszem magam :):)

2011. ápr. 1. 14:39

Csekkoljátok fb-n az új képemet. :DDDDDDD


Katus még egyáltalán nem vagyok vékony! :))

2011. ápr. 1. 14:38

Én kezdtem reggel 1 tábla csokival, aztán ebédre marhapöri tésztával vegyes savanyúval. Uhh, de jól esett! Még mindig tele vagyok. :))


Balcsis tali tényleg jó lenne, még sajna sose voltam ott. :((

7955. 3fd432567f (válaszként erre: 7953. - Móriczka)
2011. ápr. 1. 14:36

Héé,ha júl. uccsó hetében lenne, az még nekünk is jó lenne a Balcsis találka, mert mi akkor megyünk keszthelyre :D

Előtte 1 nappal akkor max. lemegyek ^^

Ma én gyros tálat eszek,mert rendelnem kellett,nem tudok mit enni,de krumpli nélkül, csak sült husi, meg saláta, és csípőspaprikás öntet...ennyi :)

Körözötthöz nem tudtam bevásárolni,nincs is kedvem hozzá,tegnap se ebédeltem kb.,úgyhogy, most szerintem ez nekem simán megengedhető :)

7954. Móriczka
2011. ápr. 1. 14:15
Na jóóóóóóóóóóóóóóóóól van jövök nem soká !!mentem LEGOzni :-))))))ostromol az én drágám :-)
7953. Móriczka
2011. ápr. 1. 14:11

Ez jó !!akár az egész talit is el tolhatnánk nyár ig :-))

Én elég sokat gondolkodtam már azon hogy hogy oldom meg a májusi találkát .

Már csak azért mert nekem olyan kellemetlen hogy én el húzok a családom meg itthon marad ,de ha meg jönnek abba sok élvezetet nem találnak,mit csináljanak Pesten apa szédül a betonon :-))


Deeeeeeeeeeee viszont óóriási ha az lenne amit Katus mond akkor ők is jól éreznék magukat a víz parton nem lenne leki ismeret furdalásom hogy le pattintottam őket és mi is tudnánk csevegni .

Ha esetleg, ami kizárt hogy addig nem lennénk őrült csinik akkor is vannak gondolom kávézók vagy teraszok ahová ki lehet ülni.

Katus ez forradalmi ötlet én ezt tudom elképzelni a legjobbnak :-))

minden képen fel tudnák találni magukat akár siófokon akár kompal menni vagy hajókázni úúúúúúúúúúúúúúúúúúnagyon jó !!

Sokat törpöltem már ezen hogy hogy legyen az a nap de szinte ez a tuti megoldás :-))

7952. 97c4bc0225 (válaszként erre: 7950. - Móriczka)
2011. ápr. 1. 14:02

Áhh itt felváltva süt a nap, beborul szakad az eső, süt a nap, beborul, szakad az eső. Az ember semmit nem mert tervezni komolyan...

Na a túróval nem lőttél nagyon mellé, mint múltkor az ananász konzervvel :DDD Megy ez, mint az ágybavizelés! ;)

És itt vagyok rá élő példa, hogy ha mindent szépen betart az ember, akkor sem hizza vissza kamatostul az egészet, még akkor sem, ha ész nélkül zabál némelyik napon, mint az a bizonyos Katus lánygyerek :DDD Szóval előre megmondók vs 13 napos 0:1!!! Muhahhhaaaa!!! :P

7951. 97c4bc0225 (válaszként erre: 7949. - 4a3af97442)
2011. ápr. 1. 14:00
Imádom Siófokot!!! Egyszer a Balcsira is összehozhatnánk valami nagy közös csobbanásos bulit neeeem? ;)
7950. Móriczka
2011. ápr. 1. 13:38

Hááát nem mertem elindulni NAGYON NAGYON lóg az eső lába be van borulva kezd fújni a szél szerintem nem soká esni is fog:-(((((((((((((((((


Maradunk itthon lassan apa is jön haza és legfeljebb majd kocsival megyünk csavarogni ha még lesz kedvünk kimozdulni mert én már jóóóól be is gyújtottam úgyhogy egész barátságos az idő :-))


Amúgy most megvariáltam picit az ebédet ugyan is halat el felejtettem venni ki esett a szitán hogy ma nincs ovi így most csak azért nem fogok be menni a városba örülök hogy nem kell buszozni :-)


Nahh de a lényeg a lényeg hogy a hal helyett a tegnap esti túrónak a maradékát ettem meg .

250gr osat vettem de azt írta pici túró én a felét ettem meg tehát maradt 12,5 dkg na most pedig azt ettem estére pedig marad az előírt cucc :-))


De viszont tegnap nem ettem ananászkonzervet Wuuhahahahha :-))

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook