Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépségápolás fórum

Szépségápolás (beszélgetős fórum)


1 2
23. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 21. - DNBasser)
2007. febr. 4. 17:10
En ezt ugy ismerem, hogy eleg a hajszarito, nem kell a folia. Vannak meg kulonbozo olajok, amik atmelegitik a testet, a rozmaring olaj peladul.
22. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 20. - DNBasser)
2007. febr. 4. 17:06
Cukros vizet? Ez csak valami vicc lehet. Ha naturt hasznal az ember, akkor erjen is valamit. A cukorra max. a mehecskek mennek, arrol nem is beszelve hogy semmi taplalo erteke nincs.
2007. febr. 4. 17:03
Megerőltetéstől,huzattól,hűléstől sokszor fájni kezd a tarkónk és a vállunk...Ilyenkor a megfeszült izmok ellazítására kiválóan alkalmas az alufóliás-pakolás.Csomagoljuk be a nyakunkat és a vállunkat alufóliába és közepes fokozatra állított hajszárítóval melegítsük 5 percig.Az ellazulás még tökéletesebb,ha ezt nem magunk végezzük,megkérünk rá valakit..
20. DNBasser (válaszként erre: 18. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 4. 16:57
Én még a cukros vízről is hallottam..
19. DNBasser (válaszként erre: 15. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 4. 16:55

Hát igen..Én Nivea-t használok éjszakai krémnek,Macadamia-és dió olajat tartalmaz,meg A vitamint..nekem bevált

Nappal pedig Anew Clinical termékeket.Bőrradírt és ilyen bőrkisimító szérumot..

De pl a Vichy-től vörös foltok lettek a testemen pont a napolajtól azt hiszem...

18. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 16. - DNBasser)
2007. febr. 4. 16:51
Natur hajlakkot is lehet kesziteni hazilag. Ketfelekeppen. A legegyszerubb, ha csak siman sort permetezel ra, az illata teljesen elillan, nem erezheto semmi ha megszarad, es egy picit fixalja a hajat, es fenyt is ad neki. A masik modja, ha citromot karikakra vagtok, most a mennyisegre sajnos nem emlekszem, de vizben kell teljesen puhara fozni. Annak a kihult leve is tokeletes hajlakk, es termeszetes. Persze szorofejes palackba kell onteni, ugy hasznalni. A citromtol is szep fenye lesz a hajnak.
17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 14. - DNBasser)
2007. febr. 4. 16:48
Lenyelte ami a szajaban volt es nem evett tobbet :))) Nem halt bele. En biztos koptem volna, de udvarias volt.
2007. febr. 4. 16:48
Én pedig a hajlakkal kapcsolatban: Az olcsó,gagyi hajlakkot senkinek nem ajánlom! Én egyszer fútjam be vele a hajam,s eszeveszettül elkezdett viszketni a fejbőröm és jött le vele a bőr is:/
2007. febr. 4. 16:47
Ha ebben a topicban lehet, akkor itt szivesen ragozom ezt temat. Tudtatok rola, hogy kb 100 forint erteku a krem amit magatokra kentek a tegelyeken belul? Legalabb is ami a kozmetikai iparban nem netur es organikus termekkent van feltuntetve, tehat ami nem csak termesztes anyagokat tartalmaz. Tudjatok, melyek azok a karos anyagok, amik a kremeitekben vannak, es vagy rakkeltoek vagy sejtkarosito hatasuak? Ezekrol a dolgokrol sok embernek ki kellene nyitni a szemet, mert amit eladnak az embereknek, egy felhaborito hazugsag. Nemreg talaltam egy honlapot, amin egy szakerto holgy ir pont ezekrol a kerdesekrol. Barkinek megadom privatban szivesen az oldal cimet. Dobbenetes. Hogy pl. miert van a napozo kremekben hexyl-cinnamate, ami az uv sugarakkal erintkezve rakkepzo stb. Pedig napozashoz az oliva olaj is elegendo lenne, ha azt kennenk magunkra, vagy kakao vaj. Akit erdekel a cim, irjon, megadom.
14. DNBasser (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 4. 16:45
:D És mit szólt?
2007. febr. 4. 16:44
Hát, nem feltétlen öreg,attól is kiszáradhat ha rosszul tekerjük rá a kupakot (ami nálam kora reggel hagyomány),viszont azt elismerem, ha már régi,és attól száradt ki inkább kukába vele nem érdemes tartogatni.
2007. febr. 4. 16:41
Jaj, eszembe jutott, pa napja felvagtam uborkat hosszu szeletekre, inkabb csikokra, es a kadba belefekudtem es az arcom beboritottam vele. Amikor leszedegettem visszaraktam a tanyerra es kivittem a konyhaba, de lusta voltam meg kidobni, igy a ferjem mikor hazajott neki latott, mar becsapolt parat mikor mondtam hogy az arcomon volt.
2007. febr. 4. 16:39
Az arcra ajanlom az olajokat kiprobalni, ugyanis az olajok a szerkezetenel fogva a bor legbelsobb retegeibe is eljutnak, belulrol taplaljak a bort. minden bortipusnak megvan hogy milyen illoolajakat ajanlott es milyen bazis olajjal keverve hasznalni. Aki csak lusti, a Hauschkanak van egy nagyon franko arc olaja, zsiros es szaraz borueknek is ajanljak, amikor bekenem az arcom ugy nezek ki, mint aki disznozsirt kent az arcara, de egy ido utan letorlom, es utana mehet a napi rutin.
10. DNBasser (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 4. 16:38
Igenigen ez is egy jó megoldás,az aloé valóban jó,a hideg pedig összehúzza a duzzadt részt is.
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - DNBasser)
2007. febr. 4. 16:36
Szerintem a kiszaradt mar oreg, ebbol kifolyolag pedig baci taptalaj. Hallottam mar hogy felontik vizzel, az meg rosszabb megoldas.
2007. febr. 4. 16:35
A bort a legegyszerubb ugy kivasalni, ha aloe vera levet ( en csak a sima ihatot hasznalom erre is) kikeverek hintoporral ( erre hauschkat hasznalok, mert termeszetes es bio), habosra keverem ( villaval szoktam) es szepen rakenem az arcomra. A kenesre egy vekony szeles ecsetet hasznalok, vlami pirositohoz adtak regen, azt tisztitom mindig ki, azzal felhordom es hagyom raszaradni. Amikor a hintopor mar nagyon pereg az arcomrol megszaradva, lemosom. Ez amolyan gyorssegely a bornek, ha utana valaki szeretne nagyon kisimultnak kinezni.
2007. febr. 4. 16:34
A kiszáradt szempillafesték ismét jól kenhetővé válik, ha egy poharat megtöltünk meleg vízzel, és 10 percre beleállítjuk a szempillatussal töltött tégelyt.
2007. febr. 4. 16:33
A ráncos,érdes könyék és a térd is visszanyeri simaságát,ha félbevágott citrommal kenegetjük, dörzsölgetjük.Utána krémezzük be.
2007. febr. 4. 16:32
En a szemeimre ezt csinalom, ha karikas vagy puffadt: 2 vattakorongot atitatok aloe vera level. Mivel a hutoben tartom, a hideg is segiteni fog, az aloe-tol pedig szep lez a bor.
4. 0b099f6590 (válaszként erre: 3. - DNBasser)
2007. febr. 4. 16:31
Nah, ezt ki fogom próbálni!
2007. febr. 4. 16:30

Karikás a szemünk?

Gézből kivágunk két nagy karikát,megkenjük tejföllel,majd összehajtjuk és a szemünk alatti táskás,karikás,gyűrött bőrre fektetjük 15 percig.

Hatása már az első alkalommal is szembetűnő.

2007. febr. 4. 16:27
Általában,ha hajat mosunk,repked,pattog,annyira telítődik elektromossággal,hogy fésülhetetlen.Ilyenkor ne a hajunkra fújjunk lakkot, hanem a hajkefére és azzal próbáljuk formába simítani.Sikerülni fog!
2007. febr. 4. 16:25
Ide írjátok jótanácsaitokat/tapasztalataitokat/ismereteiteket a SZÉPSÉGÁPOLÁSSAL kapcsolatban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook