1142. Fisica (válaszként erre: 1128. - 352f958f1b)
2021. jún. 25. 10:03
A 8:1-től eljutottak idáig, és te még mindig csak kritizálod őket.. gratulálok. A világ legjobbjaival játszottak.
1141. buspics
2021. jún. 25. 09:42
A végére elfáradtak, vagy elbízták magukat, hogy már megvan a 2:1 és az utolsó negyed órában már csak nem kapunk gólt. Szerintem ez volt a baj. Nagyon lelassultak a végére.
1140. globus (válaszként erre: 1139. - 352f958f1b)
2021. jún. 25. 09:38

Szerintem semmire sem fog emlékezni a társadalom abból, amit itt bekalapálsz, hasonló elvek mentén.

Amire igen: közös szurkolás, izgalmak, élmények, öröm, összetartás, eredmény.

Elméletek mennek süllyesztőbe.

2021. jún. 25. 09:33

A labdarúgásban - és más sportágakban is - amit feljegyez a sporttörténelem, a dobogós helyezések.

A fociban járom nagy esemény ban :

Európa és világbajnokság valamint BL győzelem.

Csak a végső győztesre emlékszik a világ, hogy addig mi történt elhanyagolható.

A magyar futball két izben volt világbajnoki döntős.

Csak a fociban jártasak tudják, mikor és hol volt az első vb második helyezés.

Európaa bajnokságokon nem volt soha magyar siker

A BL -ben soha meg sem közelítette magyar csapat a legjobbak közé való kerülést.

A nagy álmok végtelenek

A valóság meg ritkán jár nagy örömmel

2021. jún. 25. 09:25

Akik továbbjutottak bent vannak a 15 között.

A magyar csapatnak is ott kellene lenni.

Ha könnyebb csoportba osztott volna be minket a sorsolás.

2021. jún. 25. 09:22

Apró öröm is öröm

Az igazán nagy örömökre még nem ért fel a válogatottunk.

De ezt elmondhatjuk az élet más területén is.

1136. Channa* (válaszként erre: 1134. - Piroska52)
2021. jún. 24. 20:44
Pontosan!
1135. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1132. - BorosTyánka)
2021. jún. 24. 20:03
Osztom a véleményedet.
1134. Piroska52 (válaszként erre: 1133. - Channa*)
2021. jún. 24. 18:47
Mert a kákán is csomót kell keresni, sorban fog kiesni a többi is, mert a végén csak egy maradhat.
1133. Channa* (válaszként erre: 1128. - 352f958f1b)
2021. jún. 24. 18:27

Na, ezért mondják ránk azt a sok negatív jelzőt.

Tényleg mindenben a problémát kell keresni?

1132. BorosTyánka (válaszként erre: 1128. - 352f958f1b)
2021. jún. 24. 13:20
Szép volt fiúk! Majdnem nélkül!!
2021. jún. 24. 09:57
Sajnálom hogy ez lett a vége. Én az 1-1nél kiborultam és néztem a tv2-t. Nm volt okunk reménykedni, de én mégis bíztam a csodában. És csatlakozom a magyar szurkolókhoz, amit kiabáltak Münchenben igazuk van, ugyanezt mondtuk itthon mi is.
1130. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1128. - 352f958f1b)
2021. jún. 24. 09:38

Felhőtlenül én sem örülök, mert úgy kikapni, hogy végig vezetünk nem jó. Ugyanakkor annak lehet örülni, hogy partiban tudtunk lenni egy EB meccsen a világ legjobbjaival. Mert, ha ez egy barátságos mérkőzés, mindenki azt mondja nem adtak bele mindent az ellenfeleink. De Deschampps arca a franciák ellen is arról árulkodott, hogy baj van, illetve tegnap Jachim Löw is beküldte a pályára az összes csatárját, az utolsó 10 percben, hogy próbálják menteni a menthetőt. Az is sokat elmond erről az egészről, hogy egy német csapat a magyar ellen az utolsó 8 percben csak az időt húzta.

Azt gondolom büszkének kell lehetünk a csapatra, még akkor is, ha némi hiányérzetünk lehet.

1129. Napsugár8 (válaszként erre: 1128. - 352f958f1b)
2021. jún. 24. 09:36

Alapjaiban egyetértek veled! Mondjuk a kapitány helyében én már az első berúgott gólunk után is frissítettem volna a csapatot, mert egy gól még nem igazi előny, azt akkor kellett volna jobban megtámogatni gyorsan még egy másikkal is. Éppen ezért nem csak az utolsó hosszabbításkor, az utolsó két percre berakni 2 friss játékost!!! Azt már minek?????

Másrészt én a második félidő vége előtt 20 perccel (akkor még vezettünk 2:1-re), mintha a játékvezető az egyik szemére megvakult volna, és az ellenünk elkövetett szabálytalanságokból nem mindegyiket látta volna meg. A mieinknek viszont a sárga lapokat önzetlenül osztogatta.

Összefoglalva: a kapitány hibázott, késett a cserékkel, a bíró kissé megvakult. A fiúknak van még mit tanulni, de ismerjük el, a lelküket is kitették, tisztességgel, becsülettel harcoltak. A legjobb tudásuk szerint. Szó se róla, van még mit tanulniuk, de a továbbjutást most!! megérdemelték volna! Szerintem.

2021. jún. 24. 09:15

A " Szép volt fiúk !" jelzőt némileg módosítanám.

Majdnem, szép volt.

Szép volt a portugálok ellen 85 percig

Szép volt a németek ellen is az utolsó nyolc percig.

Mert sajnos, két meccsen is az utolsó percekben veszettek a fiúk, ami nagyon bosszantó volt.

Van egy elég jól összerakott csapatunk, akik még sok örömet okozhatnak.

Ha...

Megtanulnak a meccs végéig koncentrálni

Ha a biztosnak látszó elönyöket meg tudják tartani, vagy akár az utolsó percekben is tudnak még fordítani.

Szakmailag még van sok javítani való.

Miért nem örülök felhőtlenül mint sokan mások ?

Mert egy kicsit értek a futballhoz.

2021. jún. 24. 07:00
Sajnálom! Megérdemelték volna a fiúk a továbbjutást! Annyit dolgoztak szívvel lélekkel, és olyan hangyányira voltak tőle. Én még azt is megkockáztatom, ha ezt a meccset a németek nem hazai pályán játszák, hanem valami semleges országban, símán verjük őket.
2021. jún. 24. 00:10

Kár, hogy nem nyertünk! Annyira szurkoltam.