Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


316. demmi (válaszként erre: 315. - 54ba7c8cb1)
2011. jan. 6. 17:31

3 hét után is kinai? és mit szőlnak az ismerőseid? mindenkinek magyarázkodnod kell?

és azt mondta az orvos, hogy később nem lessz kinai?

akkor még pár hétig bujdosnunk kell?

315. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 310. - Demmi)
2011. jan. 6. 17:13
Nekem 3 hete volt aló. Ma felhívotgt a doki és nagyon meggyugtatott. Szép leszel hidd el. Hátha tudnád, hogy nekem a szemem sarkából egy cm-t vágott még. Tök kínai a fejem.
314. demmi (válaszként erre: 312. - Vajdai)
2011. jan. 6. 16:51
azt szeretném kérdezni, hogy a te szemed is most olyan mint a kinaiak szeme? az enyém nem csak keskeny a dagadástól, hanem a külső sarka jóval feljebb áll mint a belső, és a párom fél ,hogy túlságosan megemelték a szemöldököm külső sarkát, de szerintem az alsó ragasztás is felfelé nyomja, és persze a dagadás is. és az, hogy most hogy néz ki az semmit nem jelent. ahelyett hogy vigasztalna még idegesít itt engem.
313. demmi (válaszként erre: 312. - Vajdai)
2011. jan. 6. 16:29

szia

nekem korábban már 2x volt felső semhéjplasztikám, és most is még a szemöldököm külső sarka belógott,és az orvos azt mondta, hogy ez azért van mert a szemöldököm már megereszkedett és ezt egy homlokplasztika, szemöldök emeléssel lehet helyrehozni. így a hajas fejbőrömnél 2oldalt van 2 kicsi metszés, és innentől felpreparálták a bőrt a szemöldökömig és az izmot megfesziették majd rögzítették. mindezt szegeden csinálta Dr Fierpasz Ferenc, ő egy gyulai orvos aki már többször operált engen, a cicim is ő csinálta, nagyon rendes és ügyes orvos, de nem a legolcsóbb

312. vajdai (válaszként erre: 310. - Demmi)
2011. jan. 6. 16:02

Nyugi,én is ramaty vagyok. De már kezdek látni. Ki sem merek menni mert azt hiszik itthon kaptam a monoklit.Tudnák szegény férjem ,hogy aggódik.

majd annál szebbek leszünk. Egyébként a doki nekem is említett szemöldökemelést de én nem akarok a plasztikába belemerülni. De azért írd meg mi az?

Ki volt az orvosod és mi az ár nála? Privibe is írhatsz sorstárs.

311. vajdai (válaszként erre: 309. - Pilluci)
2011. jan. 6. 15:58
Mindenképp . Én a tiéd nagyon sokszor megnéztem.
310. demmi
2011. jan. 6. 14:57

sziasztok

nekem 4.-én volt alsó szemhéjplasztikám, és szemöldök emelésem, amit altatásban csináltak.

most úgy nézek ki mint egy ufó, nem is lehet rám ismerni úgy fel van dagadva az arcom,az orrom, a homlokom, és szemem szinte alig van. ma reggelre javulás helyett csak rondább lettem. azt mondta az orvos, hogy ez normális, de én most rendesen be vagyok tojva, hogy mi lessz ebből, de szerencsére legalább nem fáj sehol.

309. pilluci (válaszként erre: 308. - Vajdai)
2011. jan. 6. 13:47
Szióka ! Türelem, türelem, ne siettesd a varratszedést. Annál szebb lesz a heg ! Majd tegyél fel képet, hadd gyönyörködjünk a szép szemeidben. A családnak millió pusza a "megjegyzésért", nagyon aranyosak ;-) Kitartás Neked,innen már minden nap sokkal jobb! Pusza
308. vajdai (válaszként erre: 307. - GabciBSB)
2011. jan. 6. 10:54

Volt itt az anyu és a barátnőm is. Azt mondták ,hogy szépen javul. Tényleg kezd kinyílni a felső. A tegnapi nap nagyon rossz volt húzott az ágy. Ma már nincs kedvem feküdni ,sokkal jobban érzem magam. Nem telefonálok mégsem mert mondta a barátnőm ,hogy mondta neki ,hogy csak kedden veszi ki a varratokat. Annak meg nincs értelme ,hogy szétnyíljon a seb. Már kezdek hozzászokni.

1 hét múlva elfelejtem.

307. GabciBSB (válaszként erre: 306. - Vajdai)
2011. jan. 6. 09:30

A 3. nap tényleg a vízválasztó, ne keseregj! Innentől már tényleg csak javulhat a kép!

De azt bírom ám, hogy akkora pofám van. Vajon akkor is ilyen nagy lesz, ha én fogok itt tartani ahol most te? :))) Tuti fix, hogy én is tele leszek parával, hogy akkor már örökre így marad a szemem!? Na de most az a lényeg, hogy te gyógyulj meg mihamarabb!!! Szerintem várd meg a varratszedést és ne siettesd túlzottan, de egy-két nappal előbb, az még belefér. Beszéltél a dokival? Mit mond? Kitartás és gyógypuszi.

306. vajdai
2011. jan. 6. 08:51

Sziasztok4

3.nap: Hát lányok szörnyen nézek ki. Az alsó szemhéjam is ödémás lett tegnep este. Az pedig még lila is. tegnap este szinte nem láttam a szemem annyira szűk volt. Ma reggel viszont mintha a felső apadt volna kissé jobban látok. De a tükör ....

Azt mondta a doki kedden szedi ki a varratokat. Én addig ki nem bírom. Ma felhívom ,hogy előbb nem lehet -e. Ma érkezett el a kritikus 3.nap várom ,hogy innét holnapra csk jobb lesz. tegnap hívtam a barátnőm ,hogy nézzen meg most az anyut. Olyan vagyok mint egy kis gyerek újra. Pedig ne sírjon a kurva ha b..-ni viszik.

Alíg várom mi lesz a végeredmény. Pilluci képeit meg kellett néznie tegnap a családnak. A megjegyzés gyönyörű szép szinú szemei vannak.

Na puszka.

305. Emsi
2011. jan. 5. 22:58

SZIASZTOK!

A szemem alatti árkokat szeretném feltöltetni saját zsírral. Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy hallott róla valamit, szívesen "meghallgatnám".

Állítólag tartósabb, mint a hyaluronos feltöltés, mert ez beépül, viszont legtöbb esetben meg kell ismételni, mert a sérült zsírsejtek felszívódnak.

Néztem a képeket, szépek a szemek! Gratula!

304. GabciBSB (válaszként erre: 303. - Vajdai)
2011. jan. 5. 11:41

Szia, örülök, hogy nincs fájdalmad!

Persze, hogy szűk a szemrés, hiszen baromira be lehet ödémásodva. Ezért kell jegelni három napig. Aztán még lehet, hogy kicsit bekékül, de az nem rögtön lesz olyan. Pihentesd, jegeld és szó szerint fel a fejjel, mert a doki is ezt javasolja még alváshoz is :)))

303. vajdai
2011. jan. 5. 10:55

Sziasztok

2.nap

Az éjjel semmi fájdalmam nem volt. Reggel 9-ig aludtam.

nagyon be van dagadva a szemem,alul vagy talán annyira nem is dagadt de annyira fszít. A bal szemem nagyon jó a jobb szemememen ami egy kicsit átvérzett az szükebb. De ezt mondta a doki,hogy ma feszít nagyon ,eért nem is akarom zavarni. Felfele kell tartanom a fejem a látáshoz.

be sincs kékülve.

302. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 301. - Vajdai)
2011. jan. 4. 19:04
nagyon drukkoltam neked. Vigyázz magadra!
301. vajdai
2011. jan. 4. 17:03

Nekem is huzódik,de nincs fájdalmam. Most kicsit rosszabb mint amikor megjöttem. Most vettem be gyógyszert azután csepegtetek és jegelek. Egyet aludtam is mert adtak előtte sanaxot. EZEN A KLINIKÁN ÚGY ÉREZTEM MAGAM MINT A KIRÁLYNŐ OLYAN BÁNÁSMÓDOT KAPTAM.

Most pihizek tovább. majd jövök. Képeket csináltak. Pilluci megnéztem gyorsan te hogy néztél ki én is úgy. Még az asszisztens is megadta a számát mondták bármi van éjjel nappal hívhatom őket. Az egyik kötésem egy picit átvérzett hívtam is őket mondták semmi gond.

300. pilluci (válaszként erre: 288. - Hajka)
2011. jan. 4. 14:04

Szia !

Nekem is Ignácz doktornő csinálta a felső szemhélyam novemberben. Ha az adatlapomon rákattintasz a képekre van fent foto róla.

Nagyon meg voltam vele elégedve, szuper a doktornő, ne félj! Az első pár nap volt csak amikor húzódó érzés volt, utána már semmi. Az 5. napon volt a varratszedés.

299. pilluci (válaszként erre: 296. - Vajdai)
2011. jan. 4. 13:50

Szióka !

Jól van, ügyi voltál ! Ugye mondtam, hogy a felső szemhéj nem gáz ;-) Pár hét és már a vágásod is alig fog látszani, csak a szép szemeid lesznek!!!

Pihentesd amennyit csak tudod és próbálj picit magasabb párnán és hanyattfekve aludni.

298. GabciBSB (válaszként erre: 295. - Tempest)
2011. jan. 4. 13:45
Te mikor mész? Döntöttél már doki téren? Nekem lassan már a hajam hullik ki a várakozástól!
297. GabciBSB (válaszként erre: 296. - Vajdai)
2011. jan. 4. 13:29

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!! Most már szép is lettél! :) Nagyon szorítottam Neked! Ha esetleg raknál majd fel képet...hát én biztosan örülnék neki, de most elsősorban pihentesd a szemed! Kérjük tőled is a helyzetjelentéseket majd.

Az a helyzet, hogy biztos én is nagyon be leszek rezelve műtét előtt. Húúúúú...

296. vajdai
2011. jan. 4. 13:10

Sziasztok!


Megjöttem túl vagyok rajta. lehet lesznek helyesírási hibáim de nézzétek el szarul látok.A műtét egyszerű volt abszolút nem fájt. Most kellemetlen Az egész. A doki fotókat csinált. A barátnőm bejöhetett. Állítólag úgy adta az injekciót ,hogy felpuposodott a szemem és akkor vágott. Az egyik szememnél azt hittem ,hogy a szurit adja de akkor már kész volt. megmutatta a kivágott részt. Jövő kedden megyek varratszedésre. Most kicsit húzódik meg csíp. Most phizek. Ha minden orvos és klinika ilen lenne akkor akár hetente is járnék dokohoz. A s..m kinyalták.

295. Tempest (válaszként erre: 294. - Vajdai)
2011. jan. 4. 07:09
Nyugi minden rendben lesz, szép leszel. ( hát könnyen beszélek, majd ha én megyek én is tiszta ideg leszek ) Azzal együtt irigyellek is , pár óra és túl vagy rajta. Majd kérjük ám a beszámolót.
294. vajdai (válaszként erre: 292. - Tempest)
2011. jan. 4. 05:35

Wabi Beauty Centert Dr KOvács Ferenc.

Lányok mindjárt indulok Sopronba. Alig aludtam .

293. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 291. - Vajdai)
2011. jan. 3. 19:06
Drukk-drukk! szép leszel!
292. Tempest (válaszként erre: 291. - Vajdai)
2011. jan. 3. 18:13
Megy a drukk ezerrel :)) Kihez mész???
291. vajdai
2011. jan. 3. 17:27

Sziasztok Lányok!


Holnap reggel 8-kor gondoljatok rám. Akkor lesz a felső szemhéjam.

Annyira izgulok,hogy egész nap görcsbe van a gyomrom.Ráadásául szilveszterkor volt egy nagy izgalmam.

Szurkoljatok. Jelentkezem amint tudok.

290. GabciBSB (válaszként erre: 288. - Hajka)
2011. jan. 3. 16:24
Szia, varratszedés kb. a 4-5. napon a szemhéjon, de az aranyszál... Volt itt egy lány október környékén, neki volt aranyszálbehúzása és peelingje Ignácz doktornőnél. Talán ha olvassa válaszol neked. Mennyiért csinálja az egészet együtt? Külön-külön tudom az árait.
289. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 288. - Hajka)
2011. jan. 3. 15:09
napszemüvegben másnap utcára mehetsz, de emberek közé varratszedés után, akkor is sminkkel. Fekete nadálykrémet vegyél, az nagyon segít a véraláfutások felszívódásában.
288. hajka
2011. jan. 3. 15:03

Sziasztok Lányok,

24.-én megyek felső szemhély + aranyszál behúzásra Ignácz drnőhöz.

Hány nap múlva lehet emberek közé menni? Mi a tapasztalatotok? Hány napig fogok úgy kinézni mint akinek jól behúztak? Pici lányom felügyeletéről kell erre az időre gondoskodnom, de vajon mennyi idő ez? Nagyinak nem akarom elmondani, így egy kicsit komplikált a dolog...

Segítség!

287. pilluci (válaszként erre: 286. - GabciBSB)
2011. jan. 2. 22:24
10.-e körül jön meg. Azt mondta, hogy felhív, mikor tudok majd menni hozzá, az utolsó kontrollra.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook