Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2011. jan. 13. 09:50
Nézem itt a nyamvadt, smink nélküli képeimet és a frász kerülget....
405. GabciBSB (válaszként erre: 402. - Pilluci)
2011. jan. 13. 09:49

Jajj, már tűkön ülök, alig várom a keddet!

Eljön velem a férjem és a barátnőm is, hogy ők is találkozzanak vele és fel tudják tenni azokat a kérdéseket, amiket az eufóriámban én el fogok felejteni :)))

404. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 400. - Demmi)
2011. jan. 13. 08:46
Az igaz, de basszus nekem már egy hónapos, és mély
403. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 401. - Demmi)
2011. jan. 13. 08:19
És szépen gyógyul? Még csomós a sebnél? te mennyiért csináltattad és hol?
402. pilluci (válaszként erre: 398. - GabciBSB)
2011. jan. 12. 22:08
Vasárnap este jön haza a Dokinéni ;-)
401. demmi (válaszként erre: 399. - 54ba7c8cb1)
2011. jan. 12. 15:08

ja és hogy miért csinálattam?

hát nem volt nagyon táskás, csak néha reggel, de volt egy csomó bőr felesleg azt vágta ki. de zsirt nem kellett kiszedni.

400. demmi (válaszként erre: 399. - 54ba7c8cb1)
2011. jan. 12. 15:06
muszály ,hogy túl vágjanak, mert másképp nem lenne szép a végeredmény. nekem régen az első alkalommal a felső szeméjamat egy szemorvos csinálta el is tolta rendesen mert nem volt tovább vágva és volt benne egy béna hullám vagy ránc oldalt. nekem már az utóbbi 2 napban is sokat javult, szerintem 1-2 hét múlva már senki sem veszi észre, de azért kell egy pár hónap mire teljesen elhalványul. ne aggódj keésőbb nem fog látszani, nekem sem látszik, hogy a felső tovább van vágva.
399. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 394. - Demmi)
2011. jan. 12. 14:18
lÁTOM, NEKED IS A SZEMED SARKÁT METSZETTÉK MEG, NEKM IS, CSAK NEKEM HOSSZABB A VÁGÁS. MIT MONDOTT A DOKI, MENYI IDŐ MÉG ELTŰNIK? NEKED TÁSKÁS VOLT A SZEMED ALJA AMIÉRT MEGCSINÁLTATTAD?
398. GabciBSB (válaszként erre: 395. - Vajdai)
2011. jan. 12. 09:52

Királynő vagy!!! Túl árkon-bokron, megszépülve, felfrissülve. Ügetek utánad nemsokára, hogy én is klassz csajszi lehessek :)

Várjuk a képeidet!

397. pilluci (válaszként erre: 395. - Vajdai)
2011. jan. 11. 21:52
Na de jó, szuper vagy Csajó, akkor megszabadultál a ragacstól és a varrattól végre. Szívből örülök, hogy minden oké, aggódtam, hogy a multkor picit elkeseredtél. Igazad van én is mindenkit csak bíztatni tudok, aki előtte áll ! Várom a friss képet !
396. kotheo
2011. jan. 11. 20:20
Gratulálok , stramm nő vagy! Biztosan szép leszel!Mivel töltötte fel a doki az apró ráncokat?
395. vajdai
2011. jan. 11. 16:08

Na sziasztok!

Kiszedték a varratokat. Szerintem nagyon szép lett a szemem,bár azt mondta a doki,hogy 1 hónap mire a teljes végeredmény látszik. Nincs gyulladás és olyan alapozót kaptam rá amit egy német cég fejlesztett ki,teljesen bőrbarát. Még egy kicsit varacskos de smink nélkül mentem dolgozni senki észre nem vette ,hogy történt valami. A varratszedés nem fájt. Jövő Ősszel -télen megcsinálja az alsót is.Nagyon örülök ,hogy megcsináltattam mindenkit csak bíztatok aki előtte van. Majd képet rakok fel kíváncsi leszek a véleményetekre.(csak holnap tudok) Ja és elfelejtem mondani ,hogy feltöltötte a szám melletti apró ráncokat és a szemöldököm közötti mély aknákat is. ' hónap múlva szúr bele egy botoxot is akkor a nyáron nem tudok hunyorogni. Mindezt nagyon baráti áron csinálta ezen a szúperklinikán. Reggel 1/2 8-ra mentem ne tudjátok meg csak úgy jöttek az osztrák páciensek.

Komolyan mondom nekem majdnem lelkiismeretfurdalásosom van ,hogy ennyi pénzt kiadtam ők meg csapatostól jönnek. Mindenféle öreg nyanya papa.nagyon jó helyet választottam kívánom mindenkinek ,hogy ilyen elégedett legyen.

Puszi mindenkinek.

394. demmi (válaszként erre: 391. - GabciBSB)
2011. jan. 11. 16:07
igen ahhoz képest, hogy múlt kedden volt a műtét, ma már egészen emberi a fejem szerencsére, és nekem felbontották az egész homlokom, és szerencsére semmi sem látszik belőle, nincs egy hullám vagy, egy kék folt sem sehol. és a szememen is csak az a seb látszik ami túl ér a szememen. csak még egy kicsit mindig kinai a szemem, de tegnap is azt mondta az orvos, hogy pár héten belül nem lessz ilyen magas a külső sarka.
393. GabciBSB (válaszként erre: 389. - Pilluci)
2011. jan. 11. 14:42

Jajj de jó, köszi! Már alig várom!

Ha a doktornő is azt mondja, hogy külön-külön jobb megcsinálni, akkor én itt örök darab maradok a fórumon. :)))

392. GabciBSB (válaszként erre: 379. - Vajdai)
2011. jan. 11. 14:39

Köszi a drukkot előre is!

Talán mintha egyszer már megírtad volna a doki számát, de sajnos átgondoltam, nekem Sopron nagyon távol esik minden általam látogatott várostól. Mégsem ez lesz az optimális megoldás, bár lehetne vele spórolni, ez vitathatatlan. Köszi és ha meggondolnám magam, akkor úgy is írok!

Elszorult a torkom attól amit írtál. Remélem minden rendben!!!!?

391. GabciBSB (válaszként erre: 378. - Demmi)
2011. jan. 11. 14:36

Csatlakozom, marad a külön-külön! Ez annyira meggyőző magyarázat a végeredményt illetően, hogy teljesen elhiszem.

Na, csajszi, örülök, hogy megszabadultál a kölcsönkapott ufó-fejtől! :) Nagyon szép lettél, és ahhoz képest, hogy még csak most volt pár napja a műtét, teljesen szalonképesek a szemeid. SIKERSZTORI! :))) További képeket kérünk majd a gyógyulás szakaszairól.

390. pilluci (válaszként erre: 388. - Demmi)
2011. jan. 10. 22:02
Tudod Ők is azt szokták mondani, hogy "hozott anyagból dolgozunk" Ha jó az alap szuper a végeredmény. ;-) De igaz, a doki is remek munkát végzett!
389. pilluci (válaszként erre: 374. - GabciBSB)
2011. jan. 10. 21:59
Ha jól tudom a héten tuti hazajön. A barátnőm beszélt a fiával. Tudod Ők családi barátságban vannak. Drukkolok Neked 18.-án, mard írj, hogy mit mondott. Ha esetleg előbb találkozom vele, akkor meg feltétlen megkérdezem a képed alapján mit mond. Puszi
388. demmi (válaszként erre: 387. - Pilluci)
2011. jan. 10. 21:59
köszi, nem az én érdemem, hanem az orvosomé
387. pilluci (válaszként erre: 382. - Demmi)
2011. jan. 10. 21:55
Gratulálok Neked, szerintem nagyon szép lett a szemed! A sarkában is be fog hamarosan gyógyulni. A 2. kép alapján 28-30-nak mondanálak! Sehol 1 ránc, gyönyörű lettél !
386. demmi (válaszként erre: 385. - Vajdai)
2011. jan. 10. 21:37

én nem dolgozom, és így még egy ideig nem megyek csak oda ahová muszály. és mivel én majdnem mindig napszemüvegben járok, mert fényérzékeny a szemem sztem már senkinek sem tűnik fel semmi, max ha példa egy hivatalban sem veszem le ott néznek bunkónak, de ez engem nem nagyon érdekel. de van egy áltátszó szemüvegem is, azt használtam néha amikor a felső szemhéjam műtötték, ezzel is el lehet terelni a figyelmet egy kicsit, meg a keret is takar valamit.

az én uram dubaiban dolgozik, mondta már a műtét után ,hogy menjek ki az arab nők burkája tökéletes álca lett volna akár az első naptól is hihi. de jövőhéten megyek de már nem kell azért ilyen durva álca

385. vajdai (válaszként erre: 384. - Demmi)
2011. jan. 10. 21:06
Dolgozol vele? Mit mondasz ha kérdezik mi ez a szemeden?
384. demmi (válaszként erre: 383. - Vajdai)
2011. jan. 10. 21:03

köszi, azt mondta az orvos ,hogy a sarkában van egy kis gyulladás, azért duzzadtabb és piros, kamillázni kell. a homlokomban van 4db felszivódó cérna ami 4-6 hét alatt szívódik fel, addigra elmúlik minden duzzanat dudor és a seb is már halványul.de sehol sem vagyok kék zöld szerencsére, mert rosszabb is lehetne a helyzet.

léteznek egyébként krémek amitől gyorsabban kifehérdek a vágások, de elég drágák, az én orvosom azt mondta ,hogy felesleges. a cicis fórumon sokat istenítik ezeket a krémeket.

383. vajdai (válaszként erre: 382. - Demmi)
2011. jan. 10. 20:44

Szép lett de még a sarkába látszik a duzzanat.Mit mondott a doki mennyi idő alatt lesz végleges.

Én nem látom kínainak,de nem láttam az eredeti szemedet.

382. demmi
2011. jan. 10. 19:58

hahó, lányok

tettem fel képeket, hogy lássátok, és kérem, hogy mondjátok el a véleményeteket ne kíméljetek.

381. Tempest (válaszként erre: 378. - Demmi)
2011. jan. 10. 17:59
Húú, ez érthető tiszta és világos, köszi szépen, hát akkor marad külön-külön.
380. vajdai (válaszként erre: 378. - Demmi)
2011. jan. 10. 17:55
Nagyon várom a képed. Örülök ,hogy jobb a kedved és minden OK lesz.
379. vajdai (válaszként erre: 376. - GabciBSB)
2011. jan. 10. 17:53

Na alíg várom. De ha gondolod megadom az én dokim tszámát is ,nagyon jó, nagyon kedves orvos. Életemben először találkoztam ilyennel,pedig már 1x visszatértem a halál torkából. De ez egy más történet.

Igen igen drukkolok neked!!!!!!!!!!!

378. demmi
2011. jan. 10. 17:42

sziasztok

megjöttem a varratszedéről, a fejemből még nem szedte ki, de a szememből igen.később teszek fel képet, csak hajat kell mosnom mert az katasztrófa lett a kötés alatt. mostmár egy kicsit megnyugodtam és jobb a kedvem is mert úgy néz ki, hogy ember lessz belőlem, és nem maradok ufó.

felettem neki a kérdést, hgy lehet -e egyidőben operálni az alsó és felső szemhéjat és ő nagyon türelmesen lerajzolta és elmagyarázta nekem, úgyogy én most nagyon kivagyok okosodva. megpróbálom érthetően elmagyarázi, de ha valami nem tiszta kérdezzetek.

először is azt mondta, hogy ő nem tartja jó megoldásnak ha egyszerre csinálják, mert mindenképpen befolyásolja a végeredményt. és rajzolt nekem egy szemet és lerajzolta a vágásokat is, ami biztos ti is tudjátok túl fut a szemek sarkán, úgy néz ki mint egy hal forma, az alsó vágás a szem sarkán túl lefelé megtörve folytatódik, és a felső pedig felfelé, remélem érthető. és ekkor a szem külső sarkánál, úgymond a halacsaka farka között keletkezik egy olyan rész ami 2 oldalról elvan vágva, ami előnytelenül befolyásolja ennek a résznek a vér ellátását és ebből kifolyólag a gyógyulását is. és masrészt van egy határ aminél nem lehet ez a bőr rész vékonyabb, ez 4mm, mert ha ez a rész kisebb lenne, estleg elhalhatna, vagy elsorvadhatna.

azt mondta, hogy például egy olyan páciensnél akinél nagyon sok a bőrfelesleg lent és fent is ott nem jelent problémát ha például egyszerre megcsinálják, és 1mm-rel több bőrt bent hagynak csak azért, hogy ne legyen oldalt a megmaradó bőr kevesebb mint 4mm, pedig talán egy fiatal páciens nem lessz elégedett ha a szükségesnél kevesebb bőrt vesznek ki csak azért mert egyszerre csinálták fent és lent. és még mindezen túl az alsó és a felső vágás húzódásának iránya ellentétes egymással szemben álló, ami semmi estere sem előnyös a seb gyógyulása szempontjából

remélem értehető voltam.

na most biztos mégjobban elbizonytalanítottalak benneteket, bocsi

377. GabciBSB (válaszként erre: 375. - Vajdai)
2011. jan. 10. 17:32
Szia! Úgy örülök, hogy már a nehezén lassan túl vagy! Tegyél majd fel képet, kíváncsian várjuk!!!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook