Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemétség amit csinálok? Segitsetek! fórum

Szemétség amit csinálok? Segitsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
65. Berillke (válaszként erre: 61. - Puritan)
2010. júl. 18. 16:14

Egy ideig.

Sokáig nem lenne jó, hidd el.

Jönne neked is egy másik pasi, aztán megzavarodnál, mint ő a nagy unalomban :-)))

2010. júl. 18. 16:14
Meg azt se tudom,mit szeretnék még dolgozni vagy tanulni,elképzelésem sincs.
63. laura022 (válaszként erre: 60. - Berillke)
2010. júl. 18. 16:13

Néha parancsolgat.A sulira megkért hogy nem menjek el,mert nem akar távkapcsolatban élni velem és csak hétvégenként találkozni.Úgyhogy ezért nem mentem el.

A munkát viszont megtiltotta hogy én kaszinóba menjek dolgozni,mert féltékeny. Más munkát meg nem nagyon tudok érettségivel.

62. kisj (válaszként erre: 59. - Laura022)
2010. júl. 18. 16:11
Jó lenne ha újra értéklnéd az élethez való viszonyodat, mert, -ahogy Te is írtad- tényleg nem tartasz sehol:(
61. puritan (válaszként erre: 59. - Laura022)
2010. júl. 18. 16:10
azért ez olyan igazságtalan...miért pont annak nem kell dolgoznia, akinek nincs időigényes kedvtelése...én bezzeg nem unatkoznék, nem nyafognék, hogy egész nap egyedül hagynak :)
60. Berillke (válaszként erre: 59. - Laura022)
2010. júl. 18. 16:09

Jessszus Mária, ezt komolyan mondod?

És ha kidob a fenébe mit csinálsz?

Extra gyorsan össze kéne magad kapni, hogy kezdj vmit az életeddel.

És mi az, hogy nem enged?! A középkorban vagyunk?

Parancsolgat, hogy mit tehetsz és mit nem?

2010. júl. 18. 16:07
Hát itthon vagyok netezgetek,barátnőimmel találkozok,vásárolok,lemegyek szüleimhez,fodrász,kozmetikus...szóval semmi értelmeset nem csinálok. Dolgozni nem engedi hogy dolgozzak,érettségim van.Mehetnék kaszinóba vagy szoliba dolgozni csak nem hagyja.Fősulira sem mentem el,mert nem engedte,egy másik városban volt és nem akarta hogy ott haggyam a suli miatt.Igy most nem tartok sehol.
58. puritan (válaszként erre: 47. - Laura022)
2010. júl. 18. 15:56

mit csinálsz egész nap?

írd le egy átlagos napodat

57. Berillke (válaszként erre: 56. - A14deb9047)
2010. júl. 18. 15:46
Igen, ezért írtam, hogy társfüggő. A következő kapcsolatában is ugyanúgy fog viselkedni, neki kellene megváltoznia, mert többé-kevésbé a fickók uolyanok.
2010. júl. 18. 15:45
Nem lehet elvárni egy pasitól, hogy csak úgy "eltartson". Ha meg érdekkapcsolat, akkor megette a fene az egészet.
55. Berillke (válaszként erre: 52. - Nőci1)
2010. júl. 18. 15:38

Ez tök igaz, alapvetően minden fickó egyforma, ha jól belegondolunk.

Mindig magunkban kell eldönteni mit akarunk, hová tartunk és egyáltalán nem biztos, hogy a másik fickó nem lenne-e rosszabb v. minimum uolyan.

54. 2cb29de033 (válaszként erre: 4. - Laura022)
2010. júl. 18. 15:28

ne azért legyél vele, mert neked ő az első!!!

és szerintem is legyél korrekt!

2010. júl. 18. 15:27

Problémák mindig vannak, amíg ezeket meg tudják oldani, addig nincs gond.

Az az igazság, hogy ma még ciki elmenni szak emberhez ha úgy érezzük nagy a baj, pedig nem véletlenül tanulnak sokan pszihológiát.

Sokat általánosítunk, pedig már a gyermekeink is sokszor megoldást találnak egy-egy beszélgetés során.

52. Nőci1
2010. júl. 18. 15:27
Lehet az a másik pacák is olyan ,mint a volt párod! Azért mert, új valami nem biztos tuti bejön,de viszont az sem jó ha szenvedsz.Szerintem muszáj lenne,kicsit egyedül élned,megismerni magad. Vágyaid,álmaid kielégíteni.Addig laza randikkal elvagy,amit most csinálsz értelmetlen megy az idő,ő életét is elkurod és a sajátodat is.Még annyit,te is tehetsz azért,több szex legyen,legyél szexis,finom illat,jó vacsi,aranyos játékszerek:-))
2010. júl. 18. 15:23

Lehet, hogy csak egy fellángolásról van szó. Ezzel még rengetegszer meg kell majd küzdened az életedben és nem tudsz mindig elmenekülni előle.


A jelenlegi kapcsolatod mindkettőtök miatt tart ott, ahol.... ha nem tudod, hogy elhagyd-e, akkor valóban csak egy fellángolás jött közbe, mert nem kapod meg tőle azt, amire vágysz, viszont ezt felfedezted a másik srácban, aki megadná neked.


Gondold végig, múlt, jelen, jövő, ok-okozat. Szív és agy. Én a helyedben először megpróbálnám rendbe rakni a kapcsolatom. Ha nem jön össze, akkor kilépnék belőle. És ha túl vagyok rajta, utána jöhetne csak szóba az újabb jelölt.


Emberek vagyunk, különbözünk. Tanácsot kértél, én ennyit tudtam adni. Ha nem is fogadod el, vagy ha másképp látod, akkor is elképzelhető, hogy egy kicsit közelebb visz valamelyik irányba.

50. lisa65
2010. júl. 18. 15:23

Ne haragudj meg, de nekem az a véleményem, hogy Te unatkozol. Lehet, hogy ő tényleg dolgozik, intézi az ügyeket, hogy legyen mit a tejbe apritani, Te pedig miután nem foglalod el magad össze-vissza kombinálsz.

Persze lehet, hogy igazad van és úgy van ahogy Te gondolod.

Ehhez először magadba nézz - vajon nem magadból indulsz ki, mikor úgy gondolod valakihez jár, közben pedig Te beszélgetsz, találkozol másokkal. Van egy közmondás, ami nagyon sokszor igaz: "Mindenki magából indul ki!"


Tedd rendbe az életedet, gondold végig Te mit akarsz és mit vársz el az élettől, utánna beszélj vele is, tisztázzátok le a félreértéseket és döntsd el vele- vagy nélküle maradsz. Utánna jöhet a másik, de nem hazugsággal inditva!


Bocsi ha valami rosszat irtam, nem bántásként!

2010. júl. 18. 15:20
Miért vagy egész nap egyedül? Nem dolgozol?Nem jársz suliba? Csak mert magamról tudom, hogy mikor sok szabadidőm volt,párom dolgozott,akkor úgy éreztem, hogy egyedül vagyok,nem foglalkozik velem,és mikor lefoglaltam magam,dolgoztam,tanultam,akkor valahogy tűrhetöbb volt minden!Te is foglald le magad!
2010. júl. 18. 15:18
Tanulni, dolgozni kell, nem csupán várni, hogy kapj, adni is. Sokat - nagyon sokat! Nem elég várni, hogy foglalkozzanak veled. Ez nem így működik.
47. laura022 (válaszként erre: 45. - 07c4794583)
2010. júl. 18. 15:17
Hát tényleg egyedül vagyok egész nap,de olyan jó hogy este ott alszik velem,meg van kit felhivnom..
2010. júl. 18. 15:15

Szerintem ahol 2-2,5 év után nem boldog valaki,az már gáz!

Én 6 éve vagyok az első igazi párommal...nem mondom hogy nem voltak mély pontok...még biztos lesznek is,de igyekszünk meg beszélni mindent és korrektek lenni egymással!


Én minden kép azt látom helyesnek hogy először is el dönteni hogy mit is akarsz a jelenlegi párodtól,és ha már semmit akkor zárjátok le.....és utána el kezdeni egy másik kapcsolatot!


Ne félj az egyedül léttől...még az is lehet hogy épp jól jönne neked ha egy kicsit egyedül lennél,és kicsit szórakoznál...

2010. júl. 18. 15:14

laura


sajnos azt kell mondjam, hogy manapság elég ritka az, hogy valaki a párkapcsolatából egyenes menetel a házasságba és onnan gyerek, ház, holtomiglan-holtodiglan. ezzel azt akarom mondani, hogy előbb-utóbb el fog jönni az az időszak az életedben, hogy igenis egyedül maradsz. ez lehet csak pár hét, pár hónap, de ezzel szembe kell nézni. és hidd el nekem, ez nem is olyan rossz árzés ám! :)


azonkívül belegondoltál már, hogy ha úgyis egész nap egyedül hagy a barátod, akkor mi a különbség? azon kívül, hogy elmondhatod, hogy hú, van barátom...

de ugye a valóság az, hogy van is meg nincs is...

44. laura022 (válaszként erre: 43. - Aida22)
2010. júl. 18. 15:14
Ez igaz mondjuk,de inkább ne kapnék tőle semmi drágát,csak foglalkozzon velem .
43. aida22
2010. júl. 18. 15:11
SZERINTEM MEGKAPSZ TÖLE MINDENT DE CSAK ANYAGILAG ÉS ENNYI NEM ELÉG A BOLDOGSÁGHOZ.
2010. júl. 18. 15:11

Úgy látszik a szép külső sem MINDEN, ahogy azt egyesek hiszik!!

Nem Lauráról van szó, csak általánosságban beszélek!

41. laura022 (válaszként erre: 38. - Berillke)
2010. júl. 18. 15:10
Nem vagyok benne biztos..de akárhányszor felhivom mindig felveszi,meg megnézem a telóját és nincs benne semmi.Jó persze kitörölheti,nem tudom megcsal e volt már olyan érzésem,de nem tudok semmi konkrétat.
40. aida22 (válaszként erre: 35. - Laura022)
2010. júl. 18. 15:10
SZERINTE TE BIZTOS TALÁLNÁL MAGADNAK VALAKIT A PÉNZ MEG NEM MINDEN TÖBBET ÉR AZ H VALAKI MEGBECSÜL MEG IAZÁN SZERET ÉS ODAFIGYEL RÁD NEM EZ A LEGFONTOSABB NEKED?HAGYD OTT SZERINTEM Ö NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED A SZÁMÁRA CSAK EGY ESZKÖZ VAGY EZT HIDD EL.
39. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 32. - A14deb9047)
2010. júl. 18. 15:10

Így van!Én a tisztességben,becsületben és őszinteségben hiszek!

Mindenképpen zárd le a jelenlegi kapcsolatot és utána kezdj csak bele egy újba..

Így nem bánthatsz meg senkit..

Viszont,ha sokat játszadozol,hamar a két szék közül a pad alatt találod magad!!

38. Berillke (válaszként erre: 35. - Laura022)
2010. júl. 18. 15:07

Biztos vagy benne, hogy a tesójánál és a barátaival van?

Hm hm....Sztem nem, láttam már ilyet a környezetemben és igggen csak döbbenet volt hová járkált a fazon!!

2010. júl. 18. 15:07

Valószínű ha a kérdésedet így tetted fel akkor érzed hogy ez így nem jó.

Ha úgy érzed még egy kört megéri futni a mostani kapcsolatodért tedd azt.

Minden embernek megvan a joga a boldogsághoz.

36. Berillke (válaszként erre: 33. - Nana00)
2010. júl. 18. 15:06

Irigyellek :-))

Az enyémek se köpnének be, csak összetojnák magukat, aztán cipelhetném egyedül a hullát :-)))

Szóval azért még van mit fejlődni :-))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook