Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemétség amit csinálok? Segitsetek! fórum

Szemétség amit csinálok? Segitsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. júl. 18. 14:52
Mármint arról,hogy valami nincs köztetek rendben...
2010. júl. 18. 14:51
De nem vagyok biztos benne,hogy el akarom hagyni a páromat,mert nekem ő az első szerelmem,ő az első akivel együtt éltem és úgy érzem nem tudnám ezt megtenni vele.
2010. júl. 18. 14:51
Szerintem ne indíts hazugsággal egy esetleges új kapcsolatot!Pároddal beszéltél már erről?
2010. júl. 18. 14:50
az
2010. júl. 18. 14:49
Szóval az van,hogy 2 és fél éve együtt élek a párommal,de már nem vagyok boldog vele.Nem foglalkozik velem,nem csinálunk közös programokat,alig beszélgetünk,nem is szexelünk már olyan sűrűn.Elmegy reggel és este jön haza.Azt mondja,hogy szeret. Én meg össze vagyok zavarodva,legszivesebben elhagynám de nem tudom megtenni,azt hiszem szeretem még,de már csak szenvedek. És most van egy pasi akivel megismerkedtem,még nem találkoztunk,csak igy látásból ismerem. Szoktunk beszélgetni msnen és megbeszéltük hogy találkozunk,de ő úgy tudja hogy már szakitottam a párommal,mert azt mondtam neki. Nem tudom mit csináljak,ha találkozok vele akkor az olyan mint ha megcsalnám a barátomat,de kell egy másik férfi hogy ki tudjak lépni ebből a kapcsolatból..
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook