Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Személyi edzőm állított össze egy diétát nincs kedved velem csinálni? fórum

Személyi edzőm állított össze egy diétát nincs kedved velem csinálni? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 25. 09:42

ez szerintem is életmódváltás... nagyjából én is ezeket tartottam be kivéva a 3 óránkénti evést, meg a lénapot

jah és így fogytam 34 kilót :)

2009. nov. 25. 09:40

Csajok mennem kell dolgozni, sajnos 6 ig dolgozok utána megprobálok jönni remélem sikerül , ti addig gondoljátok át és ha van kedvetek akkor tartsatok velem , hisz együtt könnyebb.

Majd be másolom a menüt is csak sajna most nincs időm. bocsika. Sziasztok.

2009. nov. 25. 09:38
A lénap nem kötelező csak ha gyorsabban akarsz fogyni akkor ajánlott , de elég 1 szer.
10. Nívea
2009. nov. 25. 09:37
Én most olvastam a naplódban, hogy miket tanácsol. Nekem kicsit húzós az a 3 óránkénti evés, hisz nincs lehetőségem rá. Meg a heti 1, aztán 2-3 napi léböjt is sok. Bocsi! Kihagyom, de neked sok sikert hozzá! :)
2009. nov. 25. 09:37

A lényege ez a diétának : FONTOS SZABÁLYOK:

- 3 óránként kell enni.

-inni kell 1,5 liter folyadékot

-kenyér helyett abonett , pufi rizs ajánlott.

-oda kell figyelni az adagokra lehetőleg műzlistálból egyél.

-Barnarizst fogyassz.

-Edzés után csak fehárjét fogyassz.

-a bundázott husikat kerüld , ha mégis bundázni akarod akkor rizsliszttel.

-a felesleges kalóriákat kerülni kell.

-ha nagyon "muszáj" akkor csak 1 héten fogyassz édességet , de próbálj abból is diétásat választani.

- soha ne lakj jól!!!

- szedd szét az adagokat és próbálj úgy enni , hogy a hússal ne egyél köretet csak zöldséget ill salátát , ha pedig köretet kívánsz akkor ne egyél hozzá husit!

-tudatosan kell étkezni!!!

-tartani kell heti 1 majd később 2 ill. 3 nap lékúrát is mert ez jól tisztít és fogyaszt.

LÉGY FITT MINDÖRÖKRE!!!

Van egy konkrét egy hetes étrend is hozzá amit lehet változtatni az alábbiak alapján és le van írva a lénap is részletesen , hogy akkor mit kell enni és azt hogy lehet el készíteni.

Vannak még ajánlott zöldségek és gyümölcsök is írva és recept is van . Hát ez kb. a lényege a diétának , ezt csináltam és szerintem újra csinálom is sőt szerintem ez már életmódváltás nem diéta.

2009. nov. 25. 09:36
Engem is érdekel...bár a diéta szótól kiráz a hideg, de hátha ebben van valami! :-)
7. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 6. - Zsanzi88)
2009. nov. 25. 09:34
Beírnád ide? Akkor megnézhetnénk, és véleményt mondhatnánk, hogy veled tartunk e.
2009. nov. 25. 09:33

Nem konkrétan nekem szól.

Mondjuk úgy , hogy sok jó tanácsot kaptam tőle és egy minta étrendet , hogy lássam miről is szól.

Nem ilyen személyre szabott cucc.

Azért gondoltam , hogy keresek társat.

2009. nov. 25. 09:31
Szia, súlyt tartani is jó, vagy kizárólag fogyni? 3 kg van fölös, a többit leadtam, viszont nem mindig sikerül fenntartani a mostani súlyomat. Van amikor elkap az evészet. Kipróbálnám ezt, legalább a 3 is lemenne közbe. írd meg, hogy mit, mennyit kell enni
4. Nívea (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2009. nov. 25. 09:31
Na engem érdekel milyen diéta ez, de nem igérek semmit :) Már unom az egyhelyben való totyogást, így jó lenne valami egyszerű és betartható diéta. :)
2009. nov. 25. 09:30
Engem érdekelne, h miből áll. Írd le lécci. Köszi :)
2009. nov. 25. 09:30
Na, de ha a személyi edződ csinálta, benne van a nevében is, hogy "személyi", tehát neked szólóan állította össze...nem?
2009. nov. 25. 09:28

Ha érdekel írj és meg beszéljük a részleteket.

Most ezt tényleg muszáj be tartanom , mert már sokszor feladtam a diétát , de veled meg csináljuk.

Egyébként nem gáz , én fogytam vele sokatcsak eztán abba hagytam .....

Várlak!!!!!!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook